Bonusy Bukmacherskie oraz Promocje Bukmacherskie 2020

Bonusy Bukmacherskie 2019Wszyscy widzimy to, co jest oczywiste – najlepsze kwoty, błyskawiczna wypłata, rozszerzona oferta, zachęcają nas do obstawiania. Ale, co nas może jeszcze bardziej zachęcić? Bonusy. Praktycznie każdy zakład bukmacherski online oferuje nowym klientom promocje na początek. Do tego jeszcze oferowane są kody promocyjne, przez które możemy dostać jeszcze większy bonus. Może akurat to właśnie bonus będzie kluczowy w wyborze pośrednika. Warto skorzystać z okazji, a atrakcyjność bonusu zawsze przyciąga nowych graczy.

Przy wyborze bookmakera i bonusu, z którego chcemy skorzystać, warto wiedzieć, że w chwili podjęcia gry zgadzamy się z warunkami zawartymi w regulaminie promocji. Przedstawimy Państwu czytelny obraz oferowanych bonusów, promocji i premii, żeby możliwość błędu w wyborze była jak najmniejsza. Oprócz w naszej witrynie, mogą się też Państwo poinformować na stronie internetowej samego zakładu, gdzie będą przedstawione premie i wyjaśnienia jak do nich dojść. Bonus jest dobrą okazją, żeby  doświadczeni gracze z już pewną wiedzą w zakładach założyli swoje konta na stronach online operatorów i w ten sposób dodatkowo zarobili.

Najlepszy bonusy bukmacherskie i najlepsze oferty bukmacherskie 2020

3000zł
Bonus powitalny 3000zł
 • KOD: BETFAN
 • Bonus: x5
 • Min. kurs 1.45
1200zł
Bonus za 3 depozyty do 1200zł
 • Min. depozyt 20PLN
 • Min. 3 zdarzenia
 • Min. z kurs 1,30
1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
 • 20PLN FREEBET
 • Depozyt + Bonus: 3x
 • Min. kurs 2,00
1000zł
100% do 1.000zł Bonus Powitalny
 • 100% do 1.000zł
 • Bonus: 3 x
 • Min. kurs 1,91
1000zł
200% do 1000zł Bonus Powitalny
 • 20PLN Free Bet
 • Depozyt Bonus: 4 x
 • Min. kurs 1,30
760zł
100% do 760zł Bonus Powitalny
 • KOD: ZB20
 • Depozyt + Bonus: 3x
 • Min. kurs 2,00,
1000zł
na pierwszy depozyt
 • Darmowy zakład 20zł
 • Bonus: 4x
 • Min. kurs 2,00
350zł
50% do 350zł Bonus Powitalny
 • KOD: FIRST
 • Depozyt + Bonus: 4 x
 • Min. kurs 1,70
200zł
100% do 200zł Bonus Zakład Bez Ryzyka
 • Zakład Bez Ryzyka: 200zł
 • Bonus: 6x
 • Min. kurs 1,40
150€
150% do 150zł Bonus Powitalny
 • Kod bonusowy: WB150
 • Bonus: 10x
 • Min. kurs 1,75
150zł
100% do 150zł Bonus Zakład bez ryzyka
 • Zakład bez ryzyka do 150PLN
 • Min. kurs 1,50
 • 60 dni
50zł
50zł Free Bet Oferta Powitalna
 • Kupon za min. 50PLN
 • Kursem 1,80
 • Darmowy zakład 50PLN

Co warto wiedzieć o bonusach?

Po pierwsze, my jako gracze, też musimy spełnić pewne warunki. Zwykle jest to rejestracja na stronie pośrednika albo założenie depozytu. Nie są to bardzo skomplikowane czynności. Zarówno początkujący jak i doświadczeni gracze łatwo mogą je spełnić. Podczas wyboru pośrednika i bonusu nie powinniśmy się spieszyć, nieważne jak dobrze on wyglądał. Ważne jest, aby na ofertę spojrzeć z każdej strony, np. nie każda oferta ma takie same warunki. Najlepiej jest przeczytać parę ofert, wyszukać u różnych operatorów to co nam odpowiada i dopiero potem podjąć decyzję. Przedstawimy Państwu różne rodzaje bonusów, które mogą Państwo spotkać w ofertach bookmakerów.

forbet bonusy

Forbet bonusy

Rodzaje bonusów internetowych zakładów bukmacherskich

Możemy zacząć z ogólnym podziałem bonusów – bonusy dla nowych graczy i bonusy dla starych graczy. Dobry bookie będzie się starać, żeby jednocześnie i nowi i starzy gracze mieli okazję pomnożyć swoje środki. Na początek dołożą wszelkich starań, by przykuć uwagę potencjalnych nowych klientów, potem ich przekonać do siebie i od czasu do czasu robić nowe oferty w celu zatrzymywania graczy jak najdłużej. Ważna jest też różnorodna oferta, żeby każdy gracz, nieważne czy nowy czy stary, znalazł dla siebie odpowiedni bonus, który zachęci go do gry.

Bonusy internetowych zakładów bukmacherskich dla nowych graczy

Istnieje parę typów bonusu dla nowych graczy, a proces jest zawsze identyczny. Mówiąc o bonusach dla nowych graczy, warto jeszcze raz podkreślić, że te bonusy mają na celu przyciągnięcie nowego klienta do grania u danego pośrednika. Będą one dosyć korzystne i atrakcyjne na początek.

Freebet (darmowy zakład, bonus bez depozytu)

Najbardziej popularny typ bonusu to promocja powitalna. Łatwy do zrozumienia, łatwy do wykorzystania. Jest to bonus bez depozytu i praktycznie obstawiamy za darmo korzystając z niego. Nie ponosimy żadnych kosztów, bookie daje nam pewną kwotę, a my dysponujemy nią bez wniesienia żadnego kapitału. Przy rejestracji, dostajemy pewną kwotę, którą możemy obracać. Bez ryzyka straty własnych środków postawiamy pierwsze kupony, mogąc sprawdzić czy mamy szczęście i wystarczająco wiedzy w typowaniu. Na pewno jest to najlepszy typ bonusu na początek, gdyż pozwoli nam na wypróbowanie danego pośrednika zanim zdecydujemy się z nim zostać.

Cashback (ubezpieczenie zakładu, zakład bez ryzyka)

Wiadomo, że gry hazardowe są zawsze utożsamiane z ryzykiem. Właśnie dlatego są tak interesujące. Jednak, bonusem typu cashback zmniejszamy ryzyko, mając pewność, że na końcu nic nie stracimy. Działa to w taki sposób, że wpłacamy określone środki, i w przypadku gdybyśmy nie wygrali, dostajemy zwrot za nietrafiony kupon. Oczywiście, w przypadku wygranej, dostajemy pełną kwotę. Efekt jest taki, że jesteśmy ubezpieczeni przez bookmakera i w najgorszym przypadku, stan na koncie nam się nie zmieni. Jest to dosyć korzystny bonus szczególnie dla początkujących, bo pozwala nam na próbowanie różnych gier u różnych bukmacherów, gdzie nabywamy doświadczenia i z pewnej wiedzy, co i jak będziemy obstawiać w przyszłości.

Bonusy BukmacherskieBonus na start od depozytu

Jest on najczęściej oferowanym przez bookmakerów. Zazwyczaj wynosi on 100% wpłaty, co oznacza, że dublujemy swoje bukmacherskie konto. Również może mieć on formę dodatkowej kwoty, a wysokość uzależniona jest od wcześniej wpłaconych przez nas środków. Tak jak z bonusem freebet, często dodatkowe pieniądze muszą być obrócone, po czym dopiero wtedy możemy je wypłacić. Z jednej strony, można to traktować jako utrudnienie, ale z drugiej strony daje nam to możliwość kilkukrotnego przejścia przez proces obstawiania. Typowanie w taki sposób też będzie skutkować nabieraniem wprawy.

bonusy iconBonusy dla smartfonów i tabletów

Strefa, której w dzisiejszych czasach nie możemy pominąć jest strefą telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych. Badania prowadzone w ostatnich czasach mówią nam, że coraz więcej użytkowników preferuje aplikacje mobilne. Tylko jeden rok zrobił dużą różnice – w 2018 roku doszło do 50% wzrostu osób korzystających z aplikacji na urządzeniach przenośnych w porównaniu do 2017 roku. Niektórzy operatorzy zdecydowali się nagrodzić swoich użytkowników grających ze smartfonów i tabletów. Nagroda ta była w postaci freebeta oraz podwyższenia wygranej za parę procent.

Jednak, promocje mobilne nadal prezentują się dość słabo. Zazwyczaj bukmacherzy oferują te same bonusy na swoich stronach internetowych, rzadko wyłączając promocje wyłącznie na smartfony lub tablety. Pomimo to, od czasu do czasu u niektórych bookmakerów można znaleźć  promocje na urządzenia przenośne w postaci darmowego zakładu lub zakładu bez ryzyka.

Bonusy specjalne na wydarzenia

Prawie wszystkie zakłady bukmacherskie oferują specjalne bonusy dotyczące najważniejszych wydarzeń sportowych. Do nich należą Mistrzostwa Świata i Europy w piłce nożnej, Igrzyska Olimpijskie, finał NBA i wiele innych. Warto od czasu do czasu sprawdzić jaki bookmaker najczęściej oferuje takiego typu bonusy, bo opłaci się u niego zagrać. Oczywiście, musimy się zapoznać z warunkami i żeby wymagania były osiągalne. Promocje takie nie wiążą się z wysokimi wygranymi, ale jeżeli będziemy mieć możliwość częstego bonusu, to też możemy uznać to za dobrą charakterystykę bukmachera.

Kody promocyjne

Chyba najłatwiejszy sposób uzyskania bonusu u bukmacherów to wprowadzanie kodu promocyjnego. Wielu operatorów oferuje kody promocyjne i można je otrzymać bezpośrednio od nich. Kody można wykorzystać albo od razu przy rejestracji albo po zarejestrowaniu konta. Zasady różnią się od pośrednika do pośrednika. Wpisanie kodów promocyjnych może powiększyć wysokość bonusu powitalnego albo późniejsze wpłaty depozytu. Ale to nie wszystko, możliwości jest wiele, możemy też dostać środki na freebet.

Najlepsze bonusy bukmacherskie i najlepsze oferty bukmacherskie 2019

Poniżej przedstawimy Państwu tabelkę z informacjami o różnych bookmakerach i ich programach bonusowych. Tabelka będzie zawierać informacje o wysokości premii, co nie musi stanowić głównego czynnika przy wyborze pośrednika. Warunki, które muszą być spełnione też grają dużą rolę, bo po co nam duża premia jeśli nie możemy jej wygrać?

Na dodatek, wyróżniliśmy dla Państwa, naszym zdaniem, trzy najlepsze oferty bonusów obecnych na rynku i wyjaśniliśmy ściśle jak wygrać każdy z oferowanych bonusów.

forbet_logo_sideforBET

Bonus za 3 depozyty do 1200 zł; Minimalny depozyt 20 PLN; Minimalnie 3 zdarzenia, minimalnie z kursem 1.30; 30 dni na obrót

W polskiej firmie forBET możemy znaleźć trochę lepsze kursy oraz bardziej atrakcyjne bonusy z tego powodu, że jest to stosunkowo nowy, młody operator i ich celem jest przyciąganie do siebie nowych klientów. W swojej ofercie mają stałe bonusy, ale również sezonowe, dodawane z okazji wydarzeń.

Pierwszy bonus na jaki możemy się natknąć to bonus powitalny, który może nam dać nawet 1200 złotych za trzy początkowe depozyty. Po rejestracji na stronie, dokonujemy trzech wpłat i otrzymujemy procent od naszego depozytu. Jest on Aktywowany automatycznie, nie musimy wpisywać kodu bonusowego. Działa on na takiej zasadzie, że od pierwszej wpłaty dostajemy bonus 100%, od drugiej 75%, a od trzeciej 50%. Bonusy te mogą wynosić aż do 400 złotych, co wspólnie daje nawet 1200 PLN!

Z bonusu tego możemy skorzystać po wykorzystaniu depozytu. Musimy raz obrócić depozyt na wydarzenie z kursem minimalnym 2.0, i to na dowolną liczbę kuponów. Potem otrzymujemy bonus 100% na własne konto i będziemy mogli obstawiać zakłady. Kwotę, którą uzyskaliśmy przez bonus, musimy obrócić cztery razy. Zasady są takie, że muszą to być kupony z minimum 3 zdarzeniami, od których każde jest z kursem przynajmniej 1.30 – co oznacza, że kurs dla kuponu powinien być 2.2. Bookie forBET daje nam 30 dni na obrót bonusu po aktywacji.

U tego pośrednika mamy też bonus „Szczęśliwa 13” – należy zagrać kupon za 10 złotych z 13 wybranych przez bookmakera zdarzeń. Jeżeli uda nam się trafić 10 lub więcej, dostajemy nagrody. Jeżeli trafimy wszystkie 13, możemy wygrać aż 100 000 złotych. Następnie mamy bonus urodzinowy. Może go otrzymać każdy gracz mający jakąkolwiek aktywność na koncie. Jeżeli graliśmy za 100 zł przez ostatnie 3 miesiące, dostaniemy prezent o wartości 20 zł bonusu.

» forBET Opinie

sts_logo_sideSTS

Bonus Powitalny 100% do 1.000 zł; 100% do 1.000 zł; 3 x Bonus; Minimalny kurs 1.91

Operator STS oferuje dobre bonusy zarówno dla nowych, jak i dla starych graczy. Nowi użytkownicy dostają podwojony pierwszy dokonany depozyt, maksymalnie 1000 złotych. W chwili obecnej, jest to najwyższy oferowany bonus wśród polskich bookmakerów. Zgodzą się Państwo, że to dość korzystny początek. Warunki nie są tak trudne do spełnienia –  należy obrócić trzy razy kwotą na kurs o wartości minimalnej 1.91. Żeby otrzymać bonus, należy zaznaczyć odpowiednią opcję w naszym profilu, i pojawi się on przy dokonaniu pierwszej wpłaty.

Na początek u tego bukmachera możemy również dostać dodatkowych 25 złotych. Należy przy rejestracji wpisać kod „pewne25” i po weryfikacji konta, mamy konto zwiększone o 25 zł. Freebet zostanie przyznany maksymalnie 3 dni od aktywacji i znów wystarczy tylko obrócić nim trzy razy przy kursie min. 1.91. Dzięki promocji „Polubisz poniedziałek” naprawdę polubiliśmy ten dzień. Przez 5 dni, od poniedziałku do piątku generuje się ranking najlepszych graczy i w każdy poniedziałek przyznawane są pewne nagrody pieniężne. Np. za pierwsze miejsce można otrzymać nawet 3000 zł, a warunki są takie same jak w poprzednich bonusach.

» STS Opinie

etoto_logo_sideeToto

Bonus Powitalny 200% do 1000 zł; Freebet 20 PLN; 4 x Depozyt Bonus, minimalny kurs 1.30; 30 dni

Każde nowe konto u tego pośrednika dostaje bonus powitalny dotyczączy dwóch początkowych depozytów. Na pierwszy depozyt, jeżeli wpłacimy 100 złotych, dostajemy nawet 200%. Drugi bonus to 100% od kwoty, maksymalnie 900 zł. Jeżeli chodzi o obrót bonusu, mamy 30 dni na obrócenie kwoty równej 4 x łącznie depozytu i bonusu. Zakład pojedynczy musi mieć kurs minimalnie 2.20, zakład wielokrotny łącznie 2.20, a kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1.30 (na tym kuponie).

Ten bookmaker oferuje również coś dla „nocnych marków” – obstawianie na żywo w nocy daje nam dodatkowych 50 złotych jako kupon freebet w przypadku gdy nie wygramy. Tzw. „Nocne granie” dotyczy spotkań NBA, MLS, NFL, NHL i MBL i jeżeli zagramy za minimum 100 zł przy kursie 1.95 i wyżej, dostajemy kupon freebet, który powinniśmy wykorzystać w ciągu tygodnia. Podobnie jest z bonusem „Git typ”. Wtedy bookie wybiera kilka wydarzeń, z których wybieramy jedno i obstawiamy. Dostajemy dodatkowych 50 zł jak nie trafimy jeżeli spełnimy te same warunki jak i w poprzedniej ofercie.

» eToto Opinie

 

totolotek_logo_sideTotolotek

Bonus Powitalny 100% do 1000 zł; Freebet 20 PLN; Depozyt oraz Bonus 3 x, minimalny kurs 2.00; 30 dni

» Tololotek Opinie

 

milenium_logo_sideMilenium

Bonus Powitalny 100% do 760 zł; Freebet 10 PLN; Depozyt oraz Bonus 3 x, minimalny kurs 2.00; 60 dni; Kod: ZB20

» Milenium Opinie

 

lvbet_logo_sideLV BET

1000 zł na pierwszy depozyt; Freebet 20 PLN; Bonus 4x, minimalny kurs 2.00

» LV BET Opinie

 

unibet_logo_side

Unibet

Bonus Zakład Bez Ryzyka 100% do 200 zł; Bonus 6 x, minimalny kurs 1.40; 30 dni

 

betathome_logo_sideBet-at-home

Bonus Powitalny 50% do 350 zł; Depozyt oraz Bonus 4 x, minimalny kurs 1.70; 90 dni; Kod: FIRST

 

yobetit_logo_sideYo bet it

Bonus Powitalny 150% do 150 zł; Bonus 10 x, minimalny kurs 1.75; 7 dni; Kod: WB150

 

betsson_logo_sideBetsson

Bonus Zakład Bez Ryzyka 100% do 150 zł; Minimalny kurs 1.50; 60 dni

 

pzbuk_logo_sidePZ BUK

Bonus Powitalny 50 zł; Kupon za min. 50 zł; Minimalny kurs 1.50; 60 dni

Przy okazji, przypominamy Państwu, że oferty legalnych bukmacherów obciążone są podatkiem obowiązkowym w wysokości 12 procent oraz podatkiem wygranej 10% (powyżej 2280 zł).

Więcej informacji na temat podatków mogą Państwo znaleźć na naszej stronie LINK DO Ranking bukmacherów internetowych 2019, akapit Podatek. Dodatkowo, jeżeli chodzi o możliwość ewentualnego zwrotu części lub całości podatku, prosimy o zapoznanie się z akapitem Podatek i czy jest możliwość nie płacić podatku w polskich zakładach bukmacherskich online na stronie LINK DO Legalni bukmacherzy 2019.

iconNajlepsze premie i bonusy z zakładów bukmacherskich i na co zwrócić uwagę

Najlepsze premie i bonusy to takie, które odpowiadają naszym preferencjom i które możemy wygrać. Nie jesteśmy wszyscy tacy sami i nie gramy w te same wydarzenia. Która premia jest najlepsza zależy od nas samych i tego czego poszukujemy u bookmakerów. Nasz sukces zależy od tego czy jesteśmy w stanie dla siebie wybrać odpowiednią ofertę i tu nie możemy nic dodać, oprócz wskazówek na co zwrócić uwagę przy wyborze bonusu.

Dla nas pierwsza informacja jaką się powinniśmy zainteresować to ile razy musimy obrócić bonus. Dopiero jak się tego dowiemy, możemy planować jak i co zagrać. Obowiązkowo musimy się tego dowiedzieć zanim zaczniemy nasze polowanie na bonus. Z drugiej strony, może się zdarzyć, że wystarczająco razy obrócimy bonus, ale nie wypełniliśmy jeszcze jednego bardzo ważnego wymogu – a jest to minimalny kurs. Na ten warunek musimy szczególnie zwrócić uwagę, bo możemy wygrać np. dziesięć kuponów z kursem wspólnym 1.25, a warunek jest wygrać trzy z kursem minimalnym 1.90. W takim przypadku nie otrzymamy bonusu.

Trzeci z kolei ważny warunek to czas, w którym musimy spełnić warunki. Jest dużo operatorów, które dają nam 30 dni na wypełnienie wymagań, ale są też takie, które nam dają tylko kilka dni. To nie musi znaczyć, że mamy ominąć takiego bookmakera, ale w takim przypadku musimy się pospieszyć, żeby premia nam nie uciekła. Dopiero jak się wszystkiego dowiemy możemy spokojnie zagrać bez niemiłych niespodzianek. Podaliśmy Państwu, naszym zdaniem, trzy najważniejsze warunki, na które warto zwrócić uwagę.

Cechy dobrej premii z zakładów

Pewne jest, że nie u wszystkich bukmacherów da się znaleźć dobrą ofertę, tj. korzystnego bonusu. Odpowiedź na pytanie czemu tak jest – jest prosta: wiele zakładów bukmacherskich nie chce pozbywać się swoich pieniędzy. Czasami zdarza się, że niektórzy operatorzy mają trudne wymagania, które są prawie niemożliwe do spełnienia, np. obrócić bonus 5 razy w ciągu 7 dni. Ważne jest, żeby premia była osiągalna, a wymagania realistyczne.

Cecha dobrej premii to również dokładne wyjaśnienie warunków, bo my jako gracze powinniśmy wiedzieć co i kiedy mamy robić, żeby otrzymać bonus. Jeżeli bookie spełnia nasze oczekiwania, o których wspominaliśmy, to uważamy go za dobrego i znalazł się na naszej liście.

Podsumowanie

Staraliśmy się podać Państwu jak najwięcej informacji i wskazówek dotyczących bonusów i premii w zakładach bukmacherskich. Mogą Państwo korzystać z naszych rad i wdrażać je już przy następnym zakładzie. Oczywiście, zawsze istnieje możliwość zrezygnowania z bonusu lub promocji i kontynuacji zwykłego obstawiania, jak Państwo wolą. Pamiętajmy, że nie zawsze musimy przyjmować prezenty. Na końcu, najlepiej jest po prostu się zrelaksować i grać dla swojej przyjemności, tak, jak odpowiada nam to najbardziej.

EURO 2020 LOGO Sports Betting OnlineEuro 2020

Dane i fakty
 • Mecz otwarcia: Turcja vs Włochy 12 czerwca 2020 r. 21:00 w Rzymie
 • Lokali: Londyn, Monachium, Rzym, Baku, Bukareszt, Petersburg, Amsterdam, Dublin, Bilbao, Kopenhaga, Budapeszt, Glasgow
 • Mężczyźni: 24 drużyny
 • Finały:12 lipca 21:00 w Londynie.

TYPY BUKMACHERSKIE

10 najlepszych bukmacherów
1 98/100 Sprawdź
2 98/100 Sprawdź
3 98/100 Sprawdź
4 97/100 Sprawdź
5 96/100 Sprawdź
6 96/100 Sprawdź
7 95/100 Sprawdź
8 94/100 Sprawdź
9 92/100 Sprawdź
10 91/100 Sprawdź

Aktualne promocje bukmacherów

Najlepsze Bonusy Bukmacherskie
1 3000zł Sprawdź
2 1000zł Sprawdź
3 1000zł Sprawdź
4 1000zł Sprawdź
5 350zł Sprawdź