Bonusy Bukmacherskie oraz Promocje Bukmacherskie 2019

W sferze zakładów sportowych nie wszystko jest tak przejrzyste i czytelne, jak być powinno. Możliwe, że twój pierwszy wybór bukmachera nie będzie w 100% trafiony. Możesz trafić na bukmachera, który nie oferuje tego, co naprawdę ważne, a na dodatek nie ma odpowiednich premii z zakładów bukmacherskich, które pozwoliłyby Ci na udany start. By uniknąć takich pomyłek, zanim się zarejestrujesz, damy Ci czytelny obraz oferowanych premii i bonusów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewnimy Ci dokładne porównanie premii sportowych. Użyj naszych opcji filtrowania, aby znaleźć odpowiedniego dla siebie bukmachera, z najkorzystniejszą premią dla nowych klientów.

W witrynie zakłady-bukmacherskie.com znajdziesz dodatkowo instrukcje dotyczące wszystkich ważnych tematów związanych z zakładami sportowymi, a także: porównanie premii z zakładów, raporty z doświadczeń i wskazówki ekspertów. Jeśli zdobyłeś już duże doświadczenie w zakładach sportowych i obstawianiu wyników, możesz stać się aktywnym członkiem i umieścić swoje ulubione zakłady bukmacherskie lub ulubionych bukmacherów w sekcji nagród.

# Bukmacher Bonus powitalny Szczegóły bonusu
1000PLN + 20PLN FREE
 • Oferta Powitalna do 1000zł
 • 200% do 100zł + 100% do 900zł
 • 4x mamy (łącznie: depozyt + bonus) tutaj 30 dni
 • 20zł Freebet z Code ETOTO20FREE
2
150EUR
 • 150% do 150 EUR – Bonus Code: WB150
 • 10x mamy (łącznie: depozyt) tutaj 7 dni
 • min. odds 1,75
3
1000+500PLN + 20PLN FREE
 • eMail ([email protected] ) – 20PLN BEZ DEPOZYTU
 • 1000PLN od pierwszego depozytu
 • 500PLN od drugiego depozytu
4
1200PLN
 • pierwszy depozyt 100% (maksymalny bonus 400 zł)
 • drugi depozyt 75% (maksymalny bonus 400 zł)
 • trzeci depozyt 50% (maksymalny bonus 400 zł)
5
1000PLN + 20PLN FREE
 • Freebet w wysokości 20PLN
 • 100% do 1000 PLN od pierwszej wpłaty
 • 3x mamy (łącznie: depozyt + bonus) min. odds 2,00
6
760PLN + 20PLN FREE
 • 100% do 760PLN
 • Bonus Code: ZB20
 • Free 20PLN
7
400PLN
 • 100% do 400PLN
 • Bonus Code: 100RALLY
 • 5x bonusu o min. kursie 1,50
8
350PLN
 • 50% do 350PLN
 • Bonus: 4x, 90 dni od min. kursie 1,70
 • Bonus Code: FIRST
9
200PLN
 • 100% do 200PLN
 • Pierwszy zakład
 • Jeżeli przegrasz, oddamy Ci 100% stawki, do 200PLN
10
150PLN
 • BEZ RYZYKA
 •  zakład jest przegrany zostanie zwrócona 150PLN
11
50PLN
 • Freebet w wysokości 50 PLN
 • Nowy i legalny bukmacher

Najlepsze sportowe premie z zakładów bukmacherskich

Aby jak najlepiej przygotować Cię do obstawiania meczów przedstawimy Ci najważniejsze informacje o różnych bukmacherach i ich programach premiowych. Skupiamy się przede wszystkim na optymalnej wysokości premii, jej rodzaju i – oczywiście – warunkach, które muszą być spełnione w celu otrzymania najwyższej kwoty i najlepszych bonusów bukmacherskich. Warto jednak pamiętać również o kilku innych kwestiach. Tak, aby możliwe było dokonanie najdokładniejszej oceny. Są to między innymi:

 • minimalna kwota obowiązkowych zakładów
 • dodatkowe wymagania dotyczące sprzedaży
 • kod bonusu / kod kuponu
 • czas realizacji premii zakładów sportowych

Połączenie wszystkich tych składników daje dobry obraz ogólny różnych bukmacherów i ich premii. Przede wszystkim opieramy się na doświadczeniach wszystkich użytkowników zakłady-bukmacherskie.com, którzy odgrywają wiodącą rolę w ocenie wszystkich dostawców. Tu również prośba do Ciebie, abyś wymieniał się doświadczeniami z nami i całą społecznością. Jest to jedyny sposób na stworzenie najbardziej wszechstronnej, kompletnej oceny dla każdego bukmachera i znalezienie najlepszych premii od zakładów.

Co warto wiedzieć o zakładach?

Pytanie to wymaga złożonej odpowiedzi, opartej o analizę wielu dostępnych źródeł. Cały czas prowadzimy prace, które pozwolą nam na udzielenie jak najbardziej wyczerpującej i rzetelnej odpowiedzi. Staramy się zebrać jak najwięcej informacji na temat zakładów sportowych, a zwłaszcza zakładów, które można uznać za wyjątkowo interesujące. Tutaj, w zakłady-bukmacherskie.com, znajdziesz bazę wiedzy, która pozwoli Ci uzyskać dobry obraz każdego bukmachera i jego premii do zakładów.

Dostępne są następujące obszary:

 • raporty z doświadczeń konkurentów
 • sekcja nagród (tutaj głosujesz!)
 • obszar strategii
 • porównanie kursów i stawek

Jeśli nie masz czasu na analizowanie wszystkich obszarów, znajdziesz tu również syntetyczne informacje, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać odpowiednią premię u dobrego bukmachera.

Kryteria porównania premii

Punkty, na które warto zwrócić uwagę podczas obstawiania zakładów, to: maksymalna kwota, dokładne warunki przeliczania premii na zakłady oraz – oczywiście – czas, który masz. Wynika to z faktu, że nie każdy będzie mógł dostać wszystkie rodzaje premii, ponieważ każda promocja jest dostosowana do konkretnego typu osoby. Tak więc premia do zakładów z większą sumą wszystkich premii zazwyczaj związana jest ze znacznie większą liczbą wygranych, a więc bardziej odpowiednia dla graczy długoterminowych. Bonus bukmacherski typu zwrot pieniędzy lub darmowy zakład jest interesujący dla początkujących i graczy, którzy rzadziej obstawiają. Zarówno typy premii jak i ich wysokość możesz znaleźć bezpośrednio w naszej porównywarce zakładów.

Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie, zapoznaj się z warunkami danego dostawcy, aby móc dokładnie określić czas, w jakim kwoty mają być rozpatrzone i jak są traktowane oraz kiedy możesz je wypłacić. Jeśli coś wyda Ci się niejasne, fachową pomoc znajdziesz na forum lub czacie.

Cechy dobrej premii z zakładów

Jedno jest pewne: nie znajdziesz żadnego uczciwego bonusu bukmacherskiego u każdego konkurenta, ponieważ wielu bukmacherów po prostu nie chce oddawać swoich pieniędzy. Często zdarza się, że premia za zakłady bukmachera musi zostać zrealizowana 10 razy lub więcej, co często jest po prostu niemożliwe. Sytuacja jest jeszcze gorsza, jeśli warunki nie są jasno przekazywane klientom. Przejrzystymi oznakami sprawiedliwego zakładu bukmacherskiego są: jasno określone warunki, obniżenie minimalnej kwoty i dłuższe okresy. Nasze porównanie zakładów jest idealnym punktem wyjścia do zidentyfikowania najbardziej uczciwych premii.

Czynniki, które musisz rozważyć samodzielnie

Zdarzają się bukmacherzy, którzy swoim konkurentom oferują premie lub warunki  trudne do porównania z innymi sprzedawcami. My w zakłady-bukmacherskie.com zawsze staramy się obiektywnie oceniać i dokładnie badać wszystkie fakty. Mimo naszego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie zakładów sportowych, zdarza nam się trafiać na przypadki trudne do przewidzenia. Zachęcamy do dzielenia się swoimi indywidualnymi doświadczeniami, co pozwoli powstrzymać innego początkującego gracza od podjęcia niewłaściwej decyzji. To Twój dostępny czas, budżet i oczywiście Twoja wiedza w dziedzinie zakładów sportowych decydują o sukcesie lub porażce, a  Twój wybór premii zakładów sportowych zawsze powinien być dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

5 najczęstszych pytań i odpowiedzi na temat premii do zakładów sportowych

Jeśli nadal nie wiesz dokładnie, co robić, poniższe pięć pytań pomoże rozwiać Twoje wątpliwości odnośnie do premii w zakładach bukmacherskich i wszystkiego, co z tym związane:

1. Czy wyższa kwota premii zawsze jest lepsza?

Nie, zdecydowanie nie. Odnosi się to do faktu, że premia od zakładów sportowych zawsze powinna być dostosowana do Twoich indywidualnych wymagań, abyś zawsze miał możliwość jej realizacji. Jeśli kwota jest wysoka, czas może być za krótki, a wymagania do spełnienia – zbyt wysokie.

2. Czy powinienem zabezpieczać zakład z premią darmowego zakładu lub premią pieniężną?

“Baking”, tj. zabezpieczenie zakładu (zwykle stosowane na bardzo bezpiecznych wyjściach z niskimi kursami) w tym przypadku nie jest zalecany, ponieważ nie musisz obawiać się utraty kwoty – pieniądze będą dla Ciebie. Ten zakład dany jest jako prezent lub zastąpiony po utracie. Dlatego też stawki są na najwyższym możliwym poziomie.

3. Gdzie mogę znaleźć zasady dotyczące bonusów i premii w zakładach bukmacherskich?

Prawie zawsze znajdziesz wszystkie ważne dane dotyczące premii i bonusów bukmacherskich w naszej witrynie. Jeśli tak nie jest, skontaktuj się z usługodawcą, zapoznaj się z warunkami korzystania z usługi lub częścią FAQ. Tam znajdziesz wszystkie ważne informacje.

4. Czy istnieje jakaś strategia zakładów bukmacherskich?

Nie do końca. W przypadku bonusu bukmacherskiego zawsze trzeba spełnić pewne minimalne wymagania i określoną sprzedaż, które w każdym przypadku utrudniają strategię. Na szczęście, w niektórych przypadkach istnieje np. możliwość “prania” premii z licytacji. Więcej informacji o tym, jak „prać“ premię z zakładów znajdziesz w sekcji: “Strategia”.

5. Czy mogę wpłacać i wypłacać pieniądze podczas rozdania premii z zakładów sportowych?

Teoretycznie wypłata jest możliwa, ale w wielu przypadkach wygląda to nieco inaczej. W przypadku niektórych dostawców wypłata pieniędzy podczas rozdania premii może nawet spowodować jej całkowite skreślenie. Dlatego też w tej fazie z reguły nie zaleca się wypłaty. Szczegółowe informacje można znaleźć w opisanych warunkach premii. W przypadku konwersji zakładów aktywnych nie powinno być to możliwe bez odczytywania warunków.

Daliśmy Ci dużą dawkę wiedzy, teraz czas to wykorzystać! Zastosuj się do naszych wskazówek przy następnym zakładzie. W naszym serwisie dostępna jest również kategoria “Aktualne promocje”, w której możesz zarejestrować swoje zakłady, których jeszcze nie znaleźliśmy. Oczywiście, będziemy wdzięczni, jeśli opiszesz doświadczenia z nimi związane.

Jeśli nowy bonus bukmacherski dla klienta wydaje Ci się nie do końca obiecujący u wybranego bukmachera, masz możliwość zrezygnowania z niego poprzez niezrealizowanie kodu bonusowego w określonym czasie i natychmiastowe rozpoczęcie normalnego obstawiania. Pamiętaj: nie musisz przyjmować każdego “prezentu”.

Aktualne oferty powitalne bukmacherów

98/100
100PLN
eTOTO OPINIE
– Ponad 30 dyscyplin sportowych – Wysokie kursy – Zakładów na żywo
97/100
150 EUR
Yobetit OPINIE
– Szeroka oferta – Wiele metod płatności – Wysokie limity
99/100
50 PLN
PZBUK OPINIE
– Freebet w wysokości 50 PLN – legalny bukmacher – nowy bukmacher

Legalni Bukmacherzy
1 99/100 Sprawdź
2 98/100 Sprawdź
3 94/100 Sprawdź
4 91/100 Sprawdź
5 88/100 Sprawdź
6 86/100 Sprawdź

Aktualne promocje bukmacherów

  Najlepsze Bonusy Bukmacherskie
1 1200PLN Sprawdź
2 1000PLN Sprawdź
3 150EUR Sprawdź
4 1000PLN Sprawdź
5 760PLN Sprawdź