Milenium Logo
OCENA: 95/100
 • Komfortowo wyposażone punkty obsługi klienta
  „Magazyn STS” za jedyne 2 złote
 • Wyjątkowa oferta na żywo
 • Pewne i bezpieczne autorskie systemy płatności STS
 • Bonus do 100% aż do 500 PLN
  nietypowe i wyjątkowe premie

STS opinie – prawdopodobnie najlepsza recenzja prawdopodobnie najlepszego legalnego bukmachera działającego w Polsce

Chciałoby się powiedzieć „Nareszcie!” Tym razem łamiemy tradycję i zdradzamy którego bukmachera będziemy dzisiaj rozkładać na czynniki pierwsze. Zachowujemy się wyjątkowo, bo i bukmacher ten jest bardzo wyjątkowy. Jest to słynny bukmacher STS, czyli jeden z naszych ulubionych (a może i ulubiony) bukmacherów internetowych!

Wierzymy, że wszystkie zawirowania prawne polskiego rynku bukmacherskiego wreszcie ustaną i że rok 2019 będzie należał właśnie do bukmacherów takich jak STS i jemu podobni solidni i zaufani bukmacherzy.

Rozporządzenie Ministerstwa Finansów Polskiej
Oferta sportowa 20
Na żywo
Statystyka
Aplikacje mobilne Apple LogoAndroid LogoWindows Logo
Obsługa klienta e-Mail, Hotline, czat
Kursy 92,5%
Metody Płatności PayU, tpay
Podatek 12%
500 PLN
100% od pierwszego depozytu

Zresztą właśnie dlatego poddaliśmy bukmachera STS naszym testom. Jeszcze przed ich ostatecznymi wynikami wiedzieliśmy, że będzie to rewelacja. Co zresztą ukrywać… chcemy, żeby nasi czytelnicy zarówno w roku 2019, jak i później korzystali tylko i wyłącznie z usług najlepszych z najlepszych bukmacherów, a bukmacherem takim jest właśnie STS.

Co znajdziecie w naszym kompleksowym teście bukmachera STS? Same najbardziej wartościowe i użyteczne fakty o tym bukmacherze:

 • opowiemy Wam trochę o historii i profilu działalności tego bukmachera
 • pokażemy, dlaczego bukmacher STS jest legalnym polskim bukmacherem
 • opowiemy o wadach i zaletach firmy bukmacherskiej STS
 • sprawdzimy jakie zakłady można zawierać u bukmachera STS i czy są one opłacalne
 • sprawdzimy czy bukmacher STS ma dobrą i funkcjonalną stronę internetową
 • dowiemy się czy STS troszczy się o swoich klientów korzystających z urządzeń mobilnych takich, jak chociażby iPhone’y
 • odpowiemy na pytanie czy klienci bukmachera STS mogą liczyć na ciekawą ofertę zakładów i transmisji na żywo
 • ocenimy premie i bonusy oferowane przez bukmachera STS mając na względzie najlepszy interes graczy
 • opowiemy o rozliczeniach z bukmacherem STS, czyli o wpłatach na konto bukmacherskie STS i wypłatach z tego konta
 • sprawdzimy czy obsługa klienta bukmachera STS jest tak dobra jak się o niej mówi
 • rygorystycznym testom poddamy politykę bezpieczeństwa u bukmachera STS i różne aspekty tej polityki
 • zastanowimy się na jaką ocenę zasługuje bukmacher STS po zważeniu wszystkich jego zalet i wad
 • w podsumowaniu odpowiemy na proste pytanie: czy bukmacher STS to dobry bukmacher, który dba o swoich klientów?

Niespodzianka: powiemy Wam również co kryje się za skrótem STS. W każdym razie przygotujcie się, bo będzie bardzo ciekawie – przy lekturze tego testu bukmachera STS czeka na Was wiele mocnych wrażeń.

Gotowi? No to zaczynamy!

STS – niesamowity LEGALNY bukmacher

Zaczniemy od prostej formalności. Sprawdzimy czy bukmacher STS jest legalnym bukmacherem, czyli sprawdzimy, czy posiada wymagane polskim prawem zezwolenie na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Polsce.

Tajemnica rozwiązana: STS to skrót od nazwy Star – Typ Sport (oczywiście, w naszym teście tego bukmachera będziemy używać krótkiej nazwy „STS”). Ale to nie jest najważniejsze. Dla graczy szukających bukmachera bardziej istotne są dwie rzeczy:

 1. Bukmacher STS jest zarejestrowanym, legalnie działającym bukmacherem w Polsce.
 2. Pomimo że lista, którą sprawdzamy wylicza jedynie bukmacherów z licencją na oferowanie zakładów bukmacherskich przez internet, warto zauważyć, że bukmacher STS prowadzi również, jak sam twierdzi, 430 bardzo komfortowych punktów obsługi klienta na terenie całej Polski. Ta cecha sprawia, że stwierdzenie „STS to bukmacher internetowy” oddaje jedynie część prawdy na temat tego świetnego bukmachera „ogólnobojowego”.

Reasumując: nasza odpowiedź na pytanie czy bukmacher STS jest legalnym bukmacherem w Polsce jest zatem twierdząca. Aby nie pozostawić ani krzty wątpliwości: bukmacher STS jest legalnym bukmacherem w Polsce. STS jest to pewny i godny zaufania polski bukmacher.

Wprowadzenie do szczegółowej analizy zalet i mankamentów usług firmy bukmacherskiej STS

STS

Zacznijmy od małej lekcji historii: bukmacher STS powstał w roku 1997. Oznacza to że w roku 2019 skończy on 22 lat. Tyle historii – koniec lekcji. Liczy się jednak to, co teraz. Najlepszym świadectwem sukcesu bukmachera STS jest ogromne zadowolenie jego klientów – bez niego firma ta nie urosłaby przez dwie ostatnie dekady do pozycji jednego z największych i najlepszych bukmacherów w Polsce. Obecnie, jeśli wierzyć samym deklaracjom tego bukmachera (i w sumie, również własnej wiedzy), bukmacher STS jest absolutnym hegemonem na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. Forma ta daje pracę około 1300 osób, ale nie spoczywa na laurach. Wciąż inwestuje w swój wzrost i rozwój: opracowuje własne oprogramowanie, systemy płatności oraz sponsoruje polski sport.

W trakcie naszego testu tego bukmachera internetowego, zbadamy wiele aspektów jego działalności. Czytajcie dalej a będziecie oszołomieni ilością faktów jakie zgromadziliśmy na jego temat.

Rodzaje zakładów bukmacherskich i opłacalność kursów dostępnych u bukmachera STS

Bukmacher internetowy STS udostępnia zakłady bukmacherskie na 26 dyscyplin sportu. Na samym świeczniku znajdowały się będą oczywiście zakłady bukmacherskie na mecze piłki nożnej z meczami Ligi Mistrzów i spotkaniami Ekstraklasy na czele. Nie zapominajmy jednak o Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Korei i innych rodzajach sportu takich jak: boks, rzutki (darts), krykiet czy rajdy organizowane pod marką WRC. Są także zakłady o wyniki wydarzeń kulturalnych z rozdaniem amerykańskich Oscarów na czele.

Czy na zakładach u bukmachera STS można wygrywać i, co najważniejsze, zarabiać w długim okresie czasu? Zdecydowanie tak!

Jest tak nie tylko ze względu na atrakcyjność stawek oferowanych przez tego bukmachera, ale również dlatego, że bukmacher STS sprzyja graczom grającym długoterminowo i wdrażającym bardziej zaawansowane strategie bukmacherskie. Wśród podstawowych typów zakładów oferowanych przez bukmachera STS znaleźliśmy: zakłady zwykłe (SOLO), zakłady akumulowane (AKO) czy zakłady systemowe (MAXIKOMBI). Niezależnie od tego oferuje się szereg ulepszeń to zakładów, takich, jak chociażby zakłady bezpieczne (gdy jeden zły typ nie grzebie całego kuponu), zakłady bezpieczne oraz cash-out (zrealizowanie swoich wygranych w zakładach kombinacyjnych przez czasem).

Należy również pamiętać, że popularny bukmacher STS udostępnia również bogatą ofertę zakładów na osobną kategorię sportów jakimi są sporty wirtualne oraz e-sporty. Wśród tych ostatnich, bukmacher STS oferuje następujące rozgrywki: Counter Strike, League of Legends, Call of Duty, Dota 2, Heroes of the Storm oraz Overwatch.

STS eSport

Serwis internetowy i aplikacje mobilne udostępniane przez bukmachera STS

W porządku. Teraz porozmawiajmy o stronie internetowej bukmachera STS. Jakościowo rzecz biorąc, jest to jedna z najlepszych stron wśród stron bukmacherów obecnych w Polsce. STS pokazuje, że nawet polskie firmy są w stanie dostosować się do światowego poziomu technologicznego: strona jest przejrzysta, czytelna, estetyczna (dominują bardzo ładne odcienie koloru niebieskiego) – aż zaprasza do tego, żeby na niej być i z niej korzystać. Jest ona również bardzo funkcjonalna: bardzo łatwo było nam dotrzeć do interesujących nas informacji i opcji. Czuje się również, że każda informacja ma swoje miejsce oraz łatwo dojść do jej rozwinięcia. Niezależnie od tego, na stronie zakotwiczone są krótkie filmiki YouTube z których można wiele dowiedzieć się na temat bukmachera STS i sportu w ogólności. Naszym zdaniem, strona internetowa STS zasługuje na wyróżnienie – składamy wyrazy szacunku jej twórcom orz samemu bukmacherowi STS!

Ale nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej. Prawdziwą rewelacją od firmy bukmacherskiej STS są jej aplikacje mobilne. Byliśmy naprawdę zachwyceni możliwościami jakie dają te mini-programy (na urządzenia Apple oraz na sprzęty korzystające z systemu operacyjnego Android). Są to między innymi:

 • pełna oferta zakładów bukmacherskich
 • transmisje z meczów i rozgrywek na żywo!
 • powiadomienia o wynikach na żywo oraz o stanie spotkań
 • szybkie rozliczenia: zarówno wpłaty jak i wypłaty
 • korzystanie z opcji cash-out

Niezależnie od tego (to nas naprawdę zaskoczyło!), bukmacher internetowy STS udostępnia mobilne wersje swojej strony internetowej. Oznacza to, że osoby chcące grać u bukmachera STS z użyciem tabletu, smartfona czy innego urządzenia mobilnego nie muszą nawet ściągać świetnych aplikacji mobilnych od tego bukmachera. Wystarczy samo wejście na zoptymalizowaną pod potrzeby urządzeń mobilnych wersję strony internetowej bukmachera STS i… to wszystko! Od razu można cieszyć się pełnią pozytywnych doświadczeń płynących z obstawiania meczów piłki nożnej i innych sportów u bukmachera STS. Jest to naprawdę fantastyczna opcja – STS jest jedynym lub jednym z niewielu bukmacherów całego świata dający swoim mobilnym klientom wybór: mogą korzystać z aplikacji mobilnych lub po prostu z mobilnej wersji strony internetowej. Wow, wow, wow i jeszcze raz wow!

Według nas, technologie stosowane przez bukmachera STS są po prostu rewelacyjne – chcemy każdemu zdecydowanie polecić korzystanie zarówno ze strony internetowej bukmachera STS, jak i z aplikacji mobilnych wspieranych przez tą firmę bukmacherską. Przypominamy tu również, że bukmacher STS nie dyskryminuje graczy starszych i bardziej konserwatywnych: czeka na nich grubo ponad 400 naprawdę komfortowych fizycznych punktów obsługi klienta rozsianych po terenie całego kraju.

Bukmacher STS – obstawianie wydarzeń sportowych transmitowanych na żywo

Wspomnieliśmy tu już o możliwości obstawiania wydarzeń sportowych na żywo za pośrednictwem bukmachera internetowego STS. Chętnie rozwiniemy ten wątek. Zarówno użytkownicy komputerów domowych, jak i urządzeń mobilnych mają dostęp do pełnej gamy zakładów i transmisji na żywo. Nie chodzi tu tylko o mecze piłki nożnej. Pierwsza-lepsza wizyta na stronie bukmachera STS ukazała nam około 5 dyscyplin sportowych (na przykład piłkę nożną, tenisa ziemnego i koszykówkę) oraz kilkadziesiąt spotkań rozgrywających się w tej właśnie chwili! Te wydarzenia mogliśmy śledzić na żywo oraz na żywo zawierać na nie zakłady bukmacherskie. Naszym zdaniem jest to najlepszym dowodem na to, że STS to dobry bukmacher dbający o każdego swojego klienta.

STS na zywo

Premie i bonusy przekazywane przez STS na rzecz jego klientów

STS Bonus na Start

Jeśli chodzi o premie, bonusy i inne promocje organizowane przez bukmachera STS, mamy tu do czynienia z prawdziwym rogiem obfitości. Jakie promocje znaleźliśmy w zakładce „bonusy” tego bardzo dobrego bukmachera internetowego?

 • 500 złotych na „dzień dobry” dla nowych graczy
 • do 50 złotych gdy kupony na sporty wirtualne „nie wejdą”
 • Mobile Bonus – żywa gotówka za samo obstawianie
 • do 100 złotych dla najaktywniejszych graczy w poniedziałek
 • po 50 złotych za polecenie nowego klienta (dla polecającego i dla tego klienta)

Poza tym w ramach STS można brać udział w czymś na kształt ligi typerów, co otwiera niesamowicie dużo nowych możliwości. Najaktywniejsi pasjonaci zakładów bukmacherskich mogą również otrzymać status VIPów, który wiąże się z wejściem do ekskluzywnego grona obdarowywanego jeszcze lepszymi nagrodami i promocjami. Aż chce się krzyknąć: „dołącz do elity – wybierz bukmachera internetowego STS!”

Twoje depozyty500 PLN + STS premia500 PLN = Kredyt1000 PLN

Jak wpłacić pieniądze na konto bukmacherskie w STS i jak je wypłacić?

Bukmacher STS zbudował również imponujący system płatności. Klienci tego bukmachera, dla maksymalizacji pozytywnych wrażeń mogą korzystać z ogromnej liczby kanałów płatności (w tym kart kredytowych, systemu PayU, serwisu DotPay, portalu Skrill, platformy rozliczeniowej Neteller i wielu, wielu innych). A wszystko to rozliczane w czasie rzeczywistym (natychmiast, bez względu na dzień i godzinę) i bez żadnych prowizji!

STS: wspaniała obsługa klienta i bezpieczeństwo na najwyższym światowym poziomie

Klienci bukmachera STS są rozpieszczani przez tego bukmachera. Swoje pytania i wątpliwości mogą omówić z tym bukmacherem korzystając z czatu online oraz z formularzy kontaktowych. Niezależnie od tego funkcjonuje specjalny czat, w którym z użytkownikami można porozmawiać na wszystkie tematy tyczące się sportu oraz usług samego bukmachera STS. Niezależnie od tego dostępna jest ogromna ilość dokumentów, regulaminów, samouczków i innych informacji na temat korzystania z usług tego prawdopodobnie najlepszego legalnego bukmachera w Polsce.

STS dba również o bezpieczeństwo swoich klientów. Doświadczenie tego bukmachera sprawiło, że wypracował on procedury dające nieomal gwarancję bezpiecznego i spokojnego obstawiania – tego potrzebuje każdy zainteresowany zakładami bukmacherskimi.

Zestawienie naszych niesamowitych doświadczeń z bukmacherem STS

Chcielibyśmy wymienić wszystkie zalety STS, ale nie starczyłoby nam miejsca. W związku z tym chcemy skupić się na tych nietypowych i innowacyjnych, gdyż bukmacher STS nie boi się innowacyjności i odważnych rozwiązań – wszystko to dla dbania o swoich klientów. Akcentujemy jednak jedną potężną „normalną” zaletę bukmachera STS – jest to legalny bukmacher działający w Polsce. Co z zaletami bardziej nietypowymi?

 • naprawdę komfortowo wyposażone punkty obsługi klienta
 • „Magazyn STS” za jedyne 2 złote
 • czat na żywo dla klientów bukmachera STS
 • nietypowe i wyjątkowe premie, bonusy i promocje dla najbardziej aktywnych graczy
 • pewne i bezpieczne autorskie systemy płatności STS
 • wyjątkowa oferta na żywo
 • specjalne oferty dla graczy realizujących długoterminowe i zyskowne strategie bukmacherskie

Tylko powyższe niekonwencjonalne zalety bukmachera STS wystarczają dla uznania, że jest to fantastyczny bukmacher robiący wszystko, żeby dostarczyć jak najlepszych wrażeń swoim wiernym klientom. Oby tak dalej!

Podsumowanie doświadczeń z bukmacherem STS – zdecydowanie warto!

Mając na uwadze masę zalet i praktycznie brak wad tego fantastycznego bukmachera, dla firmy STS mogliśmy wystawić tylko jedną ocenę z naszego testu. Wiemy, że Wy także wiecie już jaką ocenę. Jest to naturalnie 10 punktów na 10 możliwych. Tak dobrych bukmacherów jak STS „ze świecą szukać” tak w kraju jak i za granicą. Nie lękajcie się – zacznijcie grać w STS już dziś!

STS button1

Milenium Logo
OCENA: 95/100
 • Komfortowo wyposażone punkty obsługi klienta
  „Magazyn STS” za jedyne 2 złote
 • Wyjątkowa oferta na żywo
 • Pewne i bezpieczne autorskie systemy płatności STS
 • Bonus do 100% aż do 500 PLN
  nietypowe i wyjątkowe premie