Porównanie kursów bukmacherskich

W związku z tym, że na świecie powstaje coraz więcej firm bukmacherskich, zaczynają one konkurować o klienta atrakcyjnymi kursami. Niektóre z nich oferują lepsze współczynniki, a niektóre gorsze. Gdyby gracz miał przedzierać się sam przez strony tych operatorów, aby porównać kursy na dane mecze, trwałoby to niezwykle długo. Z pomocą przychodzi wtedy jednak nasza porównywarka kursów, która pozwala na sprawdzenie, która pomoże nam z tym zadaniem, dzięki czemu nasze wygrane będą wyższe.

Znajdź najlepsze kursy na Zakłady-bukmacherskie.com

Wiele osób zastanawia się zapewne, w jaki sposób taka porównywarka kursów działa. Na początek znajduje ona operatorów oferujących swoje usługi na terenie Polski, a następnie przeszukuje ich strony i sprawdza, jakie kursy oferuje na dane mecze. Następnie robi to samo na wszystkich innych stronach bukmacherskich, dzięki czemu ma już całe dane. Teraz pozostaje już tylko zaprezentować te kursy graczom, aby mogli oni sami zdecydować, gdzie chcą grać.

unibet live

Unibet.pl

Wybierz najlepsze kursy

Jeśli preferujesz obstawianie kuponów z dużą ilością meczów, wtedy wysokość kursów jest niezwykle ważna. Jeśli w każdym ze spotkań kurs masz trochę niższy od najwyższego na rynku, to już sporo stracisz, mimo że wygrasz taki kupon. Dlatego na początek warto przejrzeć kursy znajdujące się na stronie Zakłady-bukmacherskie.com, aby wiedzieć, gdzie najlepiej obstawiać dane kupony. Tak samo ma się sprawa w przypadku, gdy grasz zakłady solo.

Dlaczego zawsze powinieneś sprawdzać kursy, nawet jeśli jesteś zadowolony z bukmachera?

Aby nie tracić szans na wyższe wygrane, sprawdź, jakie zalety niesie za sobą wybranie operatora, który oferuje najwyższe kursy na rynku. Nawet jeśli, masz już konto u innego:

Lepsze kursy

Dzięki porównywarce poznasz bukmacherów, którzy oferują najlepszy kurs na dany mecz. Jeśli więc u Ciebie kurs wynosi 2.40, a u innego bukmachera 2.78, to wygrana byłaby wyższa o ponad 15%. Gdybyś obstawił więc po niższym kursie, na każde 100 złotych traciłbyś więc około 15 złotych.

Pomoc przy wyborze bukmachera

Jeśli jeszcze nie założyłeś konta u żadnego bukmachera, to porównywarka kursów pokaże Ci, który z nich zazwyczaj oferuje najlepsze kursy na rynku. Dzięki temu już na starcie będziesz miał przewagę w postaci wyższych wygranych w przypadku trafnego typowania meczów na swoich kuponach.

Wyższy kurs całego kuponu

Być może Twój bukmacher ma pojedynczy kurs wyższy niż gdzie indziej. W pozostałych meczach na Twoim kuponie współczynniki mogą być już jednak niższe niż u konkurencji. Lepiej to sprawdź, aby kurs akumulowany z całego kuponu nie był zbyt niski. Z pomocą przyjdzie wtedy właśnie nasza porównywarka.

Znajdź nowych operatorów

Porównywarka kursów jest świetnym narzędziem. Pomaga ona znaleźć Ci takich bukmacherów, którzy nie pobierają zbyt wysokiej marży. Dzięki temu poznasz być może nowych operatorów, o których jeszcze przedtem nie słyszałeś. A jest ich na rynku coraz więcej, dlatego warto się o nich czegoś dowiedzieć. Pozwolisz sobie również na zwiększenie wygranych, jeśli celnie typujesz mecze.

Czy Zakłady-bukmacherskie.com oferuje porównywarkę kursów dla wszystkich bukmacherów, którzy są dostępni w Polsce?

Jeśli tylko dany operator przestrzega ścisłych wymagań, jakich oczekuje Zakłady-bukmacherskie.com, to jego kursy będą wyświetlane na naszej stronie. Taki bukmacher musi więc być godnym polecenia także pod kątem takich spraw jak obsługa klienta oraz wielkość oferty. Jeśli istnieją podejrzenia co do tego, że operator nie pozwala na łatwą wypłatę środków na konto gracza, lub źle rozlicza kupony, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że u nas nie zostanie zaprezentowany.

EURO 2021 LOGO Sports Betting OnlineEuro 2021

Dane i fakty
  • Mecz otwarcia: Turcja vs Włochy w Rzymie
  • Lokali: Londyn, Monachium, Rzym, Baku, Bukareszt, Petersburg, Amsterdam, Dublin, Bilbao, Kopenhaga, Budapeszt, Glasgow
  • Mężczyźni: 24 drużyny
  • Finały:w Londynie.

TYPY BUKMACHERSKIE

10 najlepszych bukmacherów

Aktualne promocje bukmacherów

Najlepsze Bonusy Bukmacherskie