Porównanie Kursy Zakłady Bukmacherskie

Prezentujemy bezpośrednie porównanie największych zakładów sportowych. Dzięki naszemu zestawieniu będziesz mógł znaleźć najlepsze zakłady. Zakłady trzydziestu bukmacherów, wszystkie pod ręką.

Nasze zakłady są aktualizowane w czasie rzeczywistym. Wybierz spośród ponad tysiąca możliwości, swój najlepszy zakład na własnych warunkach. Porównaj zakłady z Bundesligi, Ligi Mistrzów, Ligi Angielskiej, DFB-Pokal, hokeja na lodzie, tenisa oraz eSports.

Aktualne oferty powitalne bukmacherów

Porównanie zakładów sportowych – Dla większego zysku

Kiedy mówimy o wyborze najlepszego bukmachera naszych zakładów, w grę wchodzi wiele czynników – zakres sportów i lig, łatwość obsługi i intuicyjne działania, to tylko kilka z nich. Kluczowym kryterium są oferowane zakłady. Ich wysokość jest niekiedy silnie uzależniona od bukmacherów i graczy. Nasze porównanie pomoże ci wybrać najlepsze oferty spośród wielkiego wyboru. Jest ona aktualizowana w czasie rzeczywistym, więc zawsze będziesz na bieżąco. Zakłady u tych samych bukmacherów też zmieniają się, co chwilę. Wybierz sport i dyscyplinę a dostaniesz przegląd poszczególnych zakładów bukmachera – bez czekania długi czas i żmudnego szukania w Internecie. W ten sposób zaoszczędzisz wiele czasu oraz podejmiesz lepsze decyzje, nawet, jeżeli nie masz doświadczenia w zakładach sportowych.

Jesteś nowicjuszem w dziedzinie zakładów sportowych i nie wiesz jak obliczyć ceny? Które różnice brać pod uwagę i jak skutecznie korzystać z wysokich i niskich stawek? W takim razie możemy ci pomóc ocenić poszczególne zakłady.

Jak oblicza się zakłady?

Dla początkujących, takie zakłady są często skomplikowane. Na przykład, w meczu Bayern przeciwko Schalke 04:

FC Bayern – Schalke 04: 1.22 – 6.50 – 12.00

Więc dlaczego są trzy stawki zamiast jednej i co one szczegółowo znaczą? Na początek, istnieje stawka zakładów dla każdej gry, a więc dla wygranej FC Bayern, remis i wygranej Schalke 04. Jest to, zatem klasyczny zakład o wielu możliwościach zakończenia, ponieważ możliwe są aż trzy wyniki. Aby obliczyć, ile pieniędzy można otrzymać w każdym przypadku, gdy przewidywane zdarzenia będą miały miejsce, należy pomnożyć własną kwotę przez odpowiednią stawkę. Jeżeli twoja kwota, jaką przeznaczysz na zakład wynosi 100€ i obstawisz zwycięstwo Bayern, w najlepszym razie otrzymasz 122€. Jeżeli jednak postawisz na Schalke, to przy ch wygranej otrzymasz 1200€.

Im bardziej nieprawdopodobny jest dany wynik dla bukmachera, tym wyższa stawka. Dzisiaj, do kalkulacji twoich stawek używane są nowoczesne programy. Mimo tego, zakład u jednego bukmachera różni się od drugiego, co może być atrakcyjną okazja do zarobku. 

Dlaczego porównanie stawek zakładów jest warte uwagi?

Samodzielne wyszukiwanie i porównywanie stawek u różnych bukmacherów, to żmudne i czasochłonne przedsięwzięcie. Nasze porównanie daje ci szybki wgląd we wszystkie z nich. Ale czy to jest warte zachodu? W rzeczywistości różnice mogą być znaczne w zależności od danego meczu. Za nimi kryją się różne strategie bukmacherów. Są bukmacherzy, którzy kładą specjalny nacisk na pewne dyscypliny i to dla nich oferują najwyższe stawki, podobnie jak inni, którzy cały czas mają wysokie stawki, by zachęcić klientów. Z kolei inni bukmacherzy kierują się dobrą pogodą przy ustalaniu stawek. To oznacza mniejsze ryzyko, ale też mniejsze wygrane. Na przykład w meczu FC Bayern kontra Schalke, serwis Bet3000 miałby stawki 1.25 – 7.50 – 15.00. Co oznaczałoby 3€ w przypadku wygranej drużyny Bayern. Z zakładem 300€ na Schalke. 

Musisz być elastyczny, kiedy jesteś zalogowany u kilku dostawców zakładów sportowych. W ten sposób możesz, wybrać bukmachera, który oferuje najwyższe stawki na przewidziany przez ciebie wynik. Warto, więc porównać różne stawki i zakłady sportowe.

Dlaczego stawki zmieniają się, co chwilę?

Zauważyłeś, że stawki zawsze podlegają silnym zmianom? Jest to zazwyczaj oparte na nagłej zmianie czynników. Wliczając w to kontuzje zawodników, niespodziewane słabe formy jednego z graczy, i zmiany trenerów. W przypadku ważnego zdarzenia, prawdopodobieństwo danego wyniku jest również przeliczane. Jednakże, na początku kształtuje się pewien trend. Można to łatwo zaobserwować, na podstawie stawek. Potem zostaje tylko pytanie czy chcesz za nim podążać czy kierować się inną strategią. Jeżeli nie lubisz zmian, możesz celować w ustalone zakłady, których stawki nie podlegają zmianom. W zakładach na żywo stawki zmieniają się dosłownie, co minutę – coś dla ludzi o silnych nerwach.

Jak korzystać ze stawek?

Z naszego porównania bardzo szybko wynika, który bukmacher oferuje wysokie lub niskie stawki na dany wynik. Ale co później? Jest na to kilka sposobów. Stawiając na faworytów, masz wysokie szanse na wygraną. Jednakże, stawianie wysokich kwot na faworytów nie jest szczególnie obiecującą strategią długoterminową. W końcu, na przykład w piłce nożnej, remis też jest możliwy – nawet w meczu faworytów z innym zespołem. W tym wypadku, przepadłby twój cały zakład. Z drugiej strony, jeżeli wygrasz bardzo niewiele to i tak zyskałeś.

Ponadto, może warto ryzykować i postawić niewielką kwotę na zespół, który ma małe szanse wygrać. Jeżeli przegra tak jak się spodziewano, twoja strata będzie niewielka. Jednak, kiedy niespodziewanie wygra, wysokie stawki zapewnią ci dość duży zysk. A wszyscy przecież wiemy, że w sporcie niespodzianki się zdarzają. Więc warto być odważnym – tak długo jak się nie przesadzi. W różnych sytuacjach istnieje nawet możliwość uzyskania zysku poprzez sprytne stawianie różnych zakładów u różnych bukmacherów. Wymaga to jednak cierpliwości i doświadczenia. Ogólnie rzecz biorąc, istnieją różne strategie dotyczące zakładów sportowych. Początkujący powinni czytać wskazówki dotyczące pogody i podchodzić do tego ostrożnie. Cierpliwość opłaca się w dłuższej perspektywie.

Jakich błędów unikać?

Jeżeli jesteś początkującym w zakładach sportowych, powinieneś zwracać uwagę na pewne rzeczy

  • Działanie pod wpływem intuicji: Twoje przeczucia są ważne w pewnych sytuacjach, ale niekoniecznie w zakładach sportowych. Z tego powodu, trzymaj się tylko sportów, które rozumiesz.
  • Chciwość:Każdy, kto wygrał duże kwoty w ryzykownych zakładach często chce żeby każdy się o tym dowiedział – i szybko wydaje wygraną. Bądź powściągliwy, przynajmniej, jako początkujący.
  • Korzystanie ze strategii dublowania:: Strategia dublowania, znana w ruletce, w której zakład jest powtarzany po każdej przegranej, nie jest wskazana. Ryzyko całkowitej straty jest wtedy zbyt duże. Masz duże szanse na sukces w dłuższej perspektywie czasu, jeżeli jesteś ostrożny i cierpliwy. Nasze porównanie zakładów pomoże ci postawić swoje zakłady.

Jaką rolę spełniają premie w zakładach?

Stawki powinny być też obserwowane przez początkujących. Na przykład, aby zwolnić bonus depozytowy, mogą być użyte tylko zakłady z minimalną, ustaloną kwotą. Im ona większa, tym trudniej początkującym wywiązać się z kwoty bonusowej. Przy minimalnej stawce 2.0 i wyższej, powinieneś być szczególnie ostrożny. Jednak, minimalna stawka zakładów wynosi 1.5.

Oczywiście inne czynniki też odgrywają znaczącą rolę, na przykład okno czasowe, w którym możesz wykupić premię. Nasze porównanie premii w zakładach sportowych pomoże ci znaleźć najlepsze oferty premii i da wskazówki na temat odróżnienia atrakcyjnych i mniej atrakcyjnych nagród.

Porównanie zakładów sportowych – znajdź najlepsze stawki

Nasze porównanie daje początkującym i zaawansowanym cenną pomoc w szukaniu atrakcyjnych stawek. Z biegiem czasu będziesz w stanie rozpoznać coraz szybciej, które stawki są warte uwagi i jak najlepiej postępować, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Doświadczeni gracze wyrabiają sobie doświadczenie i wiedzę, które kombinacje mogą zapewnić bezpieczne zyski, a kiedy mogą oni sobie pozwolić na większe ryzyko. Na początku dobrze jest być cierpliwym. Poświęć trochę czasu, aby poznać branżę zakładów bukmacherskich i sposoby radzenia sobie z różnymi stawkami i ofertami. W ten sposób unikniesz złych niespodzianek i będziesz miał więcej przyjemności z zakładów.