Wytypuj króla strzelców i zgarnij dodatkowy bonus w LV BET

Kategorie Aktualnosci / z Marta

LVBET_WM_Promo

Wytypuj króla strzelców i zgarnij dodatkowy bonus w LV BET

Kolejną firmą, która przyszykowała specjalną ofertę na Mistrzostwa Świata jest LV BET. Jedna z trzech czołowych kompanii na polskim rynku wraz z STSem i Fortuną zatrudniła ostatnio do promocji w charakterze reprezentanta swojej marki Zdzisława Kręcine, znanego działacza piłkarskiego kojarzonego raczej z poprzednią epoką w PZPN. Pan Zdzisław teraz „załatwia” różne rzeczy klientom LV BET jak na przykład aplikację mobilną, która jest już dostępna czy też wyjazd na mundial, w niedawno zakończonej promocji kilka osób miało okazję wyjechać na koszt firmy na mecze białoczerwonych w Rosji.

Obecna promocja nie jest może tak efektowna, jednak warto również i o niej wspomnieć. Na czym ona polega? Otóż trzeba wytypować króla strzelców rosyjskich Mistrzostw Świata 2018, dzięki temu można zgarnąć w LV BET 10 PLN za każdą jego bramkę na rosyjskich boiskach. Co trzeba robić aby wziąć udział w tej ofercie? Wystarczy jedynie postaw zakład na swojego faworyta do tytułu Króla Strzelców przed startem rosyjskich Mistrzostwach Świata. Zakład ten musi być postawiony za minimum 25 PLN. Po zakończeniu mistrzostw firma LV BET za każdą jego bramkę doda do Twojego konta 10 PLN bonusa.

LVBET_SportKto zostanie królem strzelców w Rosji?

No właśnie! Trudno typować zwycięzcę turnieju, bo naszym zdaniem stawka wśród najlepszych drużynach jest dość wyrównana i nie ma zdecydowanego faworyta. Oczywiście na tytuł Króla Strzelców największe szanse ma zawodnik, który dojdzie ze swoją drużyną do półfinałów, bo naturalnie rozegra najwięcej meczów. Nie jest to jednak warunek konieczny i nawet dużo goli po odpadnięciu w 1/8 finału może zapewnić zawodnikowi ten tytuł. Prześledźmy więc jak LV BET ocenia szanse poszczególnych zawodników:

Robert Lewandowski – kurs 26. Tak, Robert jest wybitnym graczem i stać go na zdobycie wielu bramek, to jego ostatni turniej żeby zabłysnąć, tylko czy Polska będzie grała na tyle dobrze by mu to umożliwić?

Lionel Messi – kurs 10 – absolutnie wybitny zawodnik, tylko czy Argentyna zdoła ustabilizować formę?

Neymar – kurs 11 – Brazylia to bardzo mocny kandydat do walki o czołowe pozycje a Neymar może być czołowym strzelcem zespołu.

Antoine Griezmann – kurs 13 – kolejny bardzo mocny faworyt, który z Francją może zajść bardzo daleko.

Harry Kane – kurs 17 – ma za sobą fenomenalny sezon, jeśli Anglia zaskoczy na tych Mistrzostwach na pewno trafi do siatki nie raz.

Jak więc widzicie kursy na faworytów są bardzo wysokie i zakład na któregoś z nich wydaje się bardzo sensowny. Wygrana, jeśli wytypujemy trafnie będzie niezła a dodatkowy bonus od LV BET trochę ją powiększy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *