Bonus powitalny Lvbet! Odbierz równowartość 1000zł!

Kategorie Aktualnosci / z Dawid Gorski

LV Bet Bonus 100% przy pierwszej wpłacie

Jeden z najmłodszych, legalnych bukmacherów w Polsce oferuje swoim nowym klientom najwyższy bonus powitalny dostępny na rynku. Nowi klienci mogą otrzymać bonus aż do wysokości 1000zł! Co należy zrobić żeby otrzymać prezent od Lvbet? To bardzo proste.

1. Zarejestruj swoje konto.
2. Doładuj swoje konto kwotą minimum 50 zł, wybierz przy tym opcję z mnożnikiem x100. Maksymalna kwota, która kwalifikuje się do bonusu wynosi 1000zł, jeśli użytkownik wpłaci wyższą kwotę, np. 2000zł to otrzyma on równowartość 1000zł.
3. Na koncie użytkownika pojawi się bonus o wartości 1% złożonego depozytu, który będzie uhonorowany mnożnikiem „x100”. W rzeczywistości wygląda to tak że przy depozycie 1000zł, użytkownik dostanie 10 zł na koncie bonusowym a postawiony za te 10 zł ma mnożnik x100, co jest równowartością 1000zł.
4. Aby wykorzystać środki bonusowe trzeba spełnić następujące warunki:

 • kupon AKO, minimum 3 zdarzenia na kuponie
 • pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs minimalny 1.25
 • minimalny kurs łączny wynosi 2.50

Warunki obrotu środków bonusowych:

 • Kwota depozytu podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0
 • Brak ograniczeń czasowych dotyczących obrotu bonusem
 • Jeśli zakład jest zakładem typu kombi, to co najmniej jedno zdarzenie na tego typu zakładzie powinno zawierać kurs minimalny 1.50.

Jeśli użytkownik dokona wpłaty przekraczającej 2000zł to obrotowi podlega tylko maksymalna kwota bonusowi, tzn. 1000zł.

A co gdy wpłacasz mniej niż 50 zł? Również otrzymasz bonus powitalny!

Dla klientów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich, Lvbet również przygotował ofertę specjalną dotyczącą pierwszego depozytu. Jaka to oferta i co należy zrobić żeby otrzymać bonus? Sprawdź poniżej.

1. Utwórz nowe konto na www.lvbet.pl.
2. Dokonaj depozytu kwotą pomiędzy 10 zł a 49.99 zł oraz poinformuj o tym Lvbet.
3. Napisz e-mail do supportu na adres [email protected] a w tytule wpisz „Bonus powitalny”. W treści wiadomości warto również podać swój login, usprawni to cały proces.
4. Bonus o wartości 10% swojego pierwszego depozytu (na kwotę między 10 zł a 49,99zł) wraz z mnożnikiem „x10” otrzymasz w ciągu 48 godzin od czasów zgłoszenia aktywacyjnego.
5.  Aby wykorzystać środki bonusowe trzeba spełnić następujące warunki:
– kupon AKO, minimum 3 zdarzenia na kuponie
– pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs minimalny 1.25
– minimalny kurs łączny wynosi 2.50

Jak widać Lvbet wszedł na polski rynek bardzo zdecydowanie i przygotował dla swoich nowych klientów bardzo zachęcająco ofertę nie tylko jeśli chodzi o same zakłady sportowe ale również jeśli chodzi o bonusy powitalne. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, zarówno gracze, którzy mają zamiar podejść do tematu poważnie i ograć bukmachera oraz Ci, którzy obstawiają wydarzenia sportowe (lub rozrywkowe/kulturowe) tylko dla zabawy.

Warto jednak pamiętać, że obracając środkami bonusowymi są pewne obostrzenia, których należy przestrzegać, oto najważniejsze z nich:

  • Jeśli na koncie realnych środków znajdzie się kwota z wygranego kuponu z mnożnkiem, do obrotu będzie zaliczany depozyt.
  • Sporty wirtualne nie wliczają się do obrotu depozytem.
  • Użytkownik nie może grać zakładów przeciwstawnych w celu obrócenia bonusu.

Pełny regulamin znajduje się na stronie www.lvbet.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *