Wygraj 10 000 euro w loterii Super Bowl

Kategorie Aktualnosci / z Marta

Wygraj 10 000 euro w loterii Super Bowl

Jesteśmy w przededniu jednego z ważniejszych wydarzeń sportowych w 2019 roku, przynajmniej jeśli chodzi o Stany Zjednoczone. Chodzi nam oczywiście o 53 finał Super Bowl, czyli mecz o mistrzostwo w amerykańskiej lidze futbolu NFL. Zagrają tutaj utytułowaniu New England Patriots oraz debiutanci Los Angeles Rams. W Stanach Zjednoczonych i na świecie jest to niezwykle medialne wydarzenie, które ściąga przed telewizorem setki milionów osób. W Europie a zwłaszcza w Polsce zainteresowanie jest dużo mniejsze, jednak sporty amerykańskie nawet w naszym kraju mają pewną rzeszę fanów.

O 53 Super Bowl przygotowaliśmy bardzo obszerny artykuł, który możesz zobaczyć w dziale aktualności, natomiast wielu bukmacherów, jak możecie się domyśleć, przygotowuje z tej okazji specjalne promocje lub turnieje dla graczy, gdzie można wzbogacić się o dodatkową gotówkę.

Jednym z tych bukmacherów jest firma Unibet, która z okazji 53 Super Bowl, organizuje, tak jak możecie przeczytać w tytule, loterię promocyjną z pulą nagród wynoszącą 10 000 euro. Jest to bardzo pokaźna suma, dlatego grzechem byłoby nie zapisać się do tej promocji! Poniżej przedstawimy Wam wszystkie najistotniejsze szczegóły i podpowiemy jak zgarnąć główną wygraną.

Jak wziąć udział w loterii Super Bowl Unibet?

Udział w niej jest niezwykle prosty i żadnemu graczowi obytemu z platformą Unibet nie powinno to sprawiać problemu. Tak jak w każdej loterii, by wziąć w niej udział musimy zakupić los. Można tego dokonać w bardzo prosty sposób, czyli po prostu obstawiając pieniądze na mecz Super Bowl. Każde 30 PLN postawione przez nas w zakładach w tym meczu NFL oznacza jeden los na końcową loterię.

Oczywiście wygrane z zakładów nie są w żaden sposób objęte wymogiem obrotu i w całości należą do Was. Jeżeli nie wiecie jak typować mecz Super Bowl to odsyłamy Was do naszego artykułu, gdzie przygotowaliśmy bardzo przetną analizę obu drużyn kilka dobrych typów bukmacherskich na ten mecz.

W każdym razie, do loterii tej nie trzeba się dodatkowo zapisywać na stronie promocji, dzieje się to automatycznie w momencie postawienia kwalifikującego się zakładu. Wymagania te spełnić jest jednak dość prosto, bowiem nie ma wymagań dotyczących minimalnego kursu naszego kuponu a także w promocji tej uwzględniane będą zarówno zakłady pojedyncze, jak i wielokrotne.

Do kiedy można wziąć udział w promocji?

No cóż, jak już Wam wiadomo 53 Super Bowl odbędzie się w nocy z niedzieli na poniedziałek, w polskiej strefie czasowej, będzie to już poniedziałek 4 luty. Mamy więc jeszcze cały weekend by obstawiać typy na ten mecz i wziąć udział w tej loterii z pokaźną pulą nagród.

Te zostaną rozlosowane niedługo po meczu, czyli 4 lutego. Wypłaty z tej loterii zostaną przekazywane na konta graczy najpóźniej 30 minut po odbyciu się losowania.

Na koniec przypominamy, że nagroda w tej loterii zostanie podzielona po równo pomiędzy 10 jej zwycięzców. Pula wynosi 10000 euro, więc jak łatwo policzyć na jednego zwycięzcę przypadać będzie 1000 euro. Życzymy Wam powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *