Unibet Opinie
OCENA: 95/100
 • Doskonała oferta zakładów
  także poza głównym nurtem
 • Unibet TV
  własny strumień na żywo
 • Dobry klucz kwotowy
 • Bonus: Zyskasz zakład bez ryzyka 100% do 200 PLN

Unibet – pełna recenzja bukmachera

W roku 2017 bierzemy na tapetę wielu bukmacherów. Jednym z nich jest Unibet. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z wynikiem naszego testu tej dbającej o klienta firmy bukmacherskiej.

Rozporządzenie
Oferta sportowa 30
Na żywo
Statystyka
Aplikacje mobilne Apple LogoAndroid LogoWindows Logo
Obsługa klienta e-Mail, Hotline, Czacie
Kursy 93,5%
Metody Płatności
Podatek 0
200 PLN
100% zakład bez ryzyka

Unibet – informacje ogólne

Unibet to notowany na prestiżowej amerykańskiej giełdzie Nasdaq. Firma powstała w 1997 roku założona przez Szweda Andersa Stroma. Był to jeden z pierwszych bukmacherów internetowych na świecie. Zgodnie z informacjami podawanymi przez polski oddział tego bukmachera internetowego, firma ta należy do międzynarodowego koncernu branży rozrywkowej Kindred Group posiadającego ponad 10 milionów klientów w około 100 krajach (na głównej stronie Unibet można znaleźć linki dla klientów z 18 krajów plus rozliczne wersje językowe strony Unibet), głównie w Europie. Firma bukmacherska Unibet zatrudnia ponad 1000 pracowników, głównie na terenie Europy.

Unibet posiada licencję przyznawaną przez MGA (Malta Gaming Authority), co oznacza, że bukmacher ten działa legalnie i zgodnie z prawem obowiązującym na terenie Unii Europejskiej. Stowarzyszony z Unibet BetUP posiada licencję w Zjednoczonym Królestwie. Oznacza to że bukmacher internetowy Unibet jest firmą prestiżową i godną zaufania ‑ Unibet to dobry wybór dla Polaka poszukującego swojego zaufanego bukmachera w internecie.

Unibet zaklady

Unibet jest członkiem wielu organizacji branżowych, co pozwala temu bukmacherowi na stałe zapewnianie jak najlepszych doświadczeń swoim klientom i szeroko pojętemu otoczeniu społecznemu (jako że Unibet wspiera odpowiedzialny hazard i stara się pomagać osobom uzależnionym od gier i zakładów). Wśród organizacji branży hazardowej do których należy Unibet można wymienić: European Gaming and Betting Association (EGBA), ESSA, Remote Gambling Association (RGA), Gambling Therapy (GT), GameCare, Adictel, eCOGRA, Carbon Footpring oraz Protect Integrity. Organizacje te są znane i prestiżowe, a przynależność do nich jest najlepszym dowodem na jakość usług świadczonych przez Unibet i wysokie standardy troski o klienta stosowane przez tego bukmachera internetowego. Chciałoby się życzyć, aby większa ilość bukmacherów online stosowała podobne standardy jakości obsługi klienta oraz troski o swoje otoczenie, w tym troski o społeczeństwo jako całość.

Bukmacher internetowy Unibet współpracuje także ze Svenska Poker Forbundet (Szwedzkim Stowarzyszeniem Pokera) – organizacją non-profit zajmującą się promocją pokera w Szwecji.

Co naturalne, w celu zapewnienia maksymalnie dobrej jakości obsługi klienta, Unibet współpracuje z szeregiem prestiżowych firm obsługujących transakcje. Wśród nich można wyróżnić: Visa, Mastercard, Maestro, Skrill (dawny Moneybookers), Neteller i wiele, wiele innych.

Unibet – za i przeciw

Bukmacher internetowy Unibet to przedsiębiorstwo, które nie boi się wyzwań. Wykazał to nasz test, w którym firmę tę sprawdzono pod wieloma względami. Już na samym wstępie dostrzegliśmy ogromną ilość zalet tego bukmachera.

Do zalet tych zaliczamy między innymi:

 • długą historię i bogate doświadczenie bukmachera internetowego Unibet pozwalające świadczyć mu na rzecz swoich klientów najwyższej jakości usługi bukmacherskie
 • bezpieczeństwo i legalność działania bukmachera Unibet jako posiadacza stosownych licencji wystawianych przez państwa Unii Europejskiej
 • przynależność Unibet do bardzo licznych organizacji branżowych dająca tej firmie bukmacherskiej znaczny prestiż działania oraz jakość usług przez nią świadczonych
 • rzucające się w oczy liczne promocje, premie i bonusy przyznawane przez bukmachera Unibet
 • bardzo dobrą jakość obsługi klienta w Unibet, co zostało potwierdzone wynikami naszego testu tego bukmachera internetowego

Jeśli chodzi o wady, to mieliśmy trudności ze zidentyfikowaniem takowych. Jest tak, ponieważ Unibet ma ogromne doświadczenie z milionami klientów na całym świecie – zarówno bezpośrednio, jak i pośrednio (poprzez transfer wiedzy z innych spółek grupy kapitałowej). Dlatego też Unibet można nazwać zaufanym i godnym polecenia bukmacherem oraz każdemu polecać usługi tego przedsiębiorstwa.

Zakłady w Unibet – co trzeba wiedzieć

Unibet daje dostęp do ponad 50 tysięcy zakładów na wydarzenia sportowe. Jest to z całą pewnością wynik budzący respekt. Dyscyplin sportów i lig jest tak wiele, że Unibet udostępnia wewnętrzną wyszukiwarkę do odnalezienia sportów i rozgrywek interesujących danego gracza. Jest to wyraz dbania o klienta Unibet znajdujący swoje odzwierciedlenie w wynikach końcowych naszego testu tego bukmachera internetowego.

Unibet Na Zywo

Ponadto, w celu uczynienia doświadczeń klientów Unibet tak dobrymi jak to tylko możliwe, Unibet prowadzi osobny, duży serwis, w którym udziela pomocy w zakładach. Dowiedzieć się tam można wszystkiego o takich zagadnieniach jak chociażby: zakłady kombinacyjne, handicapy azjatyckie, gra w pokera, gry kasynowe i wiele, wiele innych. Ta swego rodzaju encyklopedia (w pełnym znaczeniu tego słowa) hazardu miała znaczny wpływ na końcową ocenę Unibet w teście, jaki przeprowadziliśmy na tym serwisie bukmacherskim. Co ważne, wiedza tam zaprezentowana jest otwarta dla zwykłych internautów i może być wykorzystywana także, gdy gra się u innych bukmacherów.

Unibet organizuje również wiele turniejów z gwarantowanymi pulami nagród – chodzi tu szczególnie o grę w pokera. Jest to szczególne doświadczenie dla graczy zaawansowanych i średniozaawansowanych: tylko prawdziwa rozgrywka z innymi ludźmi może być prawdziwym testem dla prawdziwego pokerzysty. Najlepsi mają szansę na grze w turnieju pokera no-limit Texas Hold’em Freezeout Unibet Open organizowanym w Kopenhadze. Turniej ten ma już 10 lat tradycji: Unibet organizuje go od roku 2007 – za każdym razem z wyśmienitym skutkiem. Wierzymy, że to właśnie przeniesienie rozgrywki wirtualnej do świata realnego pozwoli na maksymalizację dobrych doświadczeń z gry ‑ wtedy właśnie emocje sięgają zenitu!

Unibet – strona internetowa i aplikacja

Pomimo bogactwa usług oraz wielości opcji oferowanych przez firmę bukmacherską Unibet, strona internetowa tej firmy bukmacherskiej jest czytelna oraz logiczna. Na stronie tego bukmachera odnaleźć powinien się każdy bez względu na swój staż internetowy czy hazardowy ‑ nawigacja na tej stronie jest intuicyjna i nie powinna sprawiać absolutnie żadnych kłopotów.

unibet aplikacje

Dość standardowo, górna część strony poświęcona jest głównie zakładom sportowym i innym grom, podczas gdy dolny segment strony internetowej bukmachera internetowego Unibet zajmuje się informacjami o tej firmie hazardowej: znaleźć tam można między innymi linki do umów prawnych z Unibet, statusu formalnego i prawnego tego bukmachera online, do stosownych zastrzeżeń i ostrzeżeń, do najnowszych wiadomości ze świata zakładów bukmacherskich online, do informacji o turniejach organizowanych przez Unibet, do listy najlepszych graczy korzystających z Unibet, a także listę przedsiębiorstw i instytucji, jakie współpracują z tym bukmacherem internetowym.

Unibet oferuje aż trzy aplikacje na urządzenia mobilne. Są to:

 • Unibet Sports Betting – wysokiej jakości aplikacja służąca do zawierania zakładów o wydarzenia sportowe
 • Spin City App – interesująca aplikacja z grami stolikowymi i slotami (w tym slotami dostępnymi wyłącznie w ramach aplikacji)
 • Unibet Poker Mobilnie – darmowa aplikacja dająca dostęp do pokerowych gier i zabaw

Wszystkie te aplikacje są dostępne w dwóch wersjach: na telefony z systemem operacyjnym Android, jak i na urządzenia z systemem iOS – jest to dobrą praktyką zarówno w świecie aplikacji internetowych w ogólności, jak i specyficznie dla bukmacherów internetowych udostępniających rozwiązania mobilne.  W naszym teście bukmachera Unibet, aplikacje mobilne tej firmy działały bez zarzutu – wysoko cenimy sobie rozwiązania techniczne dostarczane przez firmę bukmacherską Unibet.

Unibet – zakłady i transmisje na żywo

U bukmachera Unibet cały czas wiele się dzieje – firma ta udostępnia transmisje na żywo z meczów futbolowych i innych rozgrywek sportowych przez cały czas. A ponieważ sporty uprawia się na całym świecie, w Unibet zawsze można znaleźć ciekawy stream wideo lub przynajmniej transmisję statystyk. Narzędzia te są fundamentalnymi dla osób zajmujących się obstawianiem jakichkolwiek rozgrywek sportowych ‑ niezależnie czy robią to amatorsko, czy profesjonalnie.

Unibet Na Zywo

Obstawianie transmisji na żywo w Unibet jest lekkie, łatwe i przyjemne. Wystarczy wybrać swoje wydarzenie sportowe i obstawić. Dlatego też naszym zdaniem warto zarejestrować się w Unibet – godnym zaufania i dostarczającym wysokiej jakości transmisje sportowe bukmacherze internetowym.

Premie i bonusy od Unibet

Rozmaite stałe programy premiowe i okazjonalne promocje to niewątpliwa zaleta bukmachera Unibet. Jest ich co najmniej kilkanaście – w trakcie naszego testu bukmachera internetowego Unibet byliśmy tak zasypani jego rozmaitymi ofertami promocyjnymi, że po krótkim czasie zwyczajnie przestaliśmy je liczyć. Dla porządku wymienimy jednak kilka kategorii promocji i bonusów u bukmachera internetowego Unibet.

Premie na start:

 • do 200 złotych ubezpieczenia pierwszego zakładu bukmacherskiego w Unibet
 • do 400 złotych bonusu powitalnego w kasynie Unibet
 • do 400 złotych premii powitalnej w kasynie na żywo Unibet
 • do 200 euro (około 800 złotych) za darmo dla zaczynających grać w pokera w Unibet
Zakład200 zł + Unibet zakład bez ryzyka200 zł = kredyty200 zł

Promocje bukmacherskie:

 • do 10000 euro dla obstawiających mecze tenisa
 • 100 złotych za polecenie przyjaciela
 • do 400 złotych zwrotu przegranych zakładów
 • ubezpieczenie pierwszego zakładu mobilnego
 • ligi BetUP z dodatkowymi nagrodami

Promocje w kasynie:

 • turniej w kasynie na żywo z pulą nagród do 40000 euro
 • turniej Jungle Spirit: Call of the Wild z łączną pulą nagród do 25000 euro
 • warte 3750euro weekendowe Złote Karty do blackjacka

Promocje dla grających w pokera:

 • dodatkowe nagrody o wartości 40000 euro dla graczy
 • specjalne nagrody w turniejach Sit and Go
 • turnieje z gwarantowanymi pulami nagród o wartości wielu tysięcy euro
 • dodatkowe pieniądze do pokerowego konta za darmo

Promocje dla grających w bingo:

 • pokój bingo z nagrodami 1000 euro co godzinę
 • specjalny pokój bingo ze stałą pulą nagród o wartości ponad 3000 euro
 • 2 tygodnie w pokoju dla początkujących

Poza tak wieloma promocjami wymienionymi powyżej (i innymi które nie zostały wymienione na tej liście), Unibet prowadzi wielki program lojalnościowy. Klienci Unibet mają do dyspozycji “Liczniki Lojalnościowe”, na których gromadzą oni swoje punkty lojalnościowe Unibet. Po uzyskaniu określonych poziomów liczby punktów, grający w Unibet mają możliwość zakręcenia Kołem Lojalnościowym Unibet ‑ im większy poziom liczby punktów zgromadzonych przez danego grającego w Unibet, tym atrakcyjniejsze nagrody można wygrać na Kole Lojalnościowym tego bukmachera! Jest to fantastyczna oferta dla osób grających regularnie: bez znaczenia czy jesteś pasjonatem nie znającym życia bez codziennego sprawdzania wyników meczów czy weekendowym pokerzystą – Unibet to bukmacher internetowy, który docenia i nagradza wierność swoich stałych klientów.

Transakcje finansowe z Unibet

Unibet współpracuje z wieloma serwisami dającymi umożliwiającymi szybkie, tanie bezpieczne przetwarzanie płatności u tego bukmachera – zarówno wpłat, jak i wypłat. Poza wszystkimi najważniejszymi kartami kredytowymi i przelewami bankowymi, firma Unibet obsługuje między innymi płatności przez Skrill, Neteller czy Paysafecard. Większość płatności obsługiwanych jest za darmo, w czasie rzeczywistym i bez kwot minimalnych lub z bardzo niskimi kwotami minimalnymi. Naszym zdaniem jest to najlepszy dowód na to jak Unibet dba o satysfakcję swojego klienta, w tym także klienta polskiego – życzylibyśmy sobie, aby więcej firm bukmacherskich spisywało się właśnie jak bukmacher Unibet w trakcie naszego testu. Wpłacanie pieniędzy na konto bukmacherskie w Unibet i wypłacanie stamtąd swoich wygranych w Unibet to czysta przyjemność!

Obsługa klienta i bezpieczeństwo w Unibet

Jako jeden z nielicznych bukmacherów udostępniających swoje usługi na rzecz klientów polskich, Unibet świadczy obsługę klienta w języku polskim przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Bukmacher internetowy Unibet udostępnia swoje usługi za pośrednictwem trzech kanałów: przez telefon, czat na żywo i przez pocztę elektroniczną. Nasz test potwierdził, że obsługa klienta Unibet stoi na wysokim poziomie, przede wszystkim ze względu na uprzejmość i krótki czas oczekiwania na odpowiedź ze strony konsultantów Unibet. Dlatego też możemy i chcemy polecić ją każdemu rozważającemu założenie konta bukmacherskiego w Unibet.

Unibet to bukmacher internetowy, który dba o bezpieczeństwo swoich klientów i ich pieniędzy. Poza stosowaniem wielu rozwiązań technicznych zwiększających bezpieczeństwo, Unibet doradza swoim klientom w zakresie bezpieczeństwa ich pieniędzy i ich zakładów ‑ informacje na temat bezpieczeństwa można znaleźć w linkach na dole strony internetowej bukmachera Unibet. Ze względu na tak wysokie standardy bezpieczeństwa z przyjemnością określamy bukmachera internetowego Unibet mianem firmy bezpiecznej i, nade wszystko, firmy godnej najwyższego zaufania.

Zalety Unibet – nasz test i pozytywne doświadczenia

W podsumowaniu naszego testu bukmachera Unibet zidentyfikowaliśmy mnóstwo zalet tej firmy bukmacherskiej. Wymieńmy niektóre z nich jeszcze raz:

 • ponad 15 milionów klientów w ramach grupy kapitałowej, do których należy Unibet, co oznacza doświadczenie i wysoką jakość usług świadczoną przez tego bukmachera internetowego
 • ogromna ilość nagród, bonusów, promocji i wydarzeń specjalnych, w tym turniejów na żywo organizowanych przez Unibet
 • szybka i sprawna obsługa klienta Unibet dostępna w języku polskim przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę, co zostało zweryfikowane naszym testem Unibet
 • wyspecjalizowane aplikacje mobilne dostarczane przez Unibet umożliwiające dostęp do opcji specjalnych udostępnianych przez tą firmę bukmacherską

Biorąc pod uwagę taką liczność zalet firmy bukmacherskiej Unibet i de facto brak wad tego bukmachera internetowego, musimy przyznać że Unibet to bardzo dobry bukmacher który dba o swojego klienta. Nasza końcowa ocena w teście Unibet jest zdecydowanie pozytywna.

Podsumowanie doświadczeń z bukmacherem Unibet

Wydaje nam się, że raport z naszego testu firmy bukmacherskiej Unibet, który tu zamieściliśmy jest dostatecznie dobrym argumentem za korzystaniem z usług bukmacherskich tej firmy. Unibet to pewny bukmacher dbający o swoich klientów. W związku z tym zdecydowanie zachęcamy każdego do rejestracji w tej firmie bukmacherskiej. Życzymy wysokich wygranych!

Unibet Opinie
OCENA: 95/100
 • Doskonała oferta zakładów
  także poza głównym nurtem
 • Unibet TV
  własny strumień na żywo
 • Dobry klucz kwotowy
 • Bonus: 100% przy pierwszej wpłacie do 200 PLN
  Legalni Bukmacherzy
1 99/100 Sprawdź
2 94/100 Sprawdź
3 91/100 Sprawdź
4 88/100 Sprawdź
5 87/100 Sprawdź

Aktualne promocje bukmacherów

  Najlepsze Bonusy Bukmacherskie
1 1000PLN Sprawdź
2 150EUR Sprawdź
3 1200PLN Sprawdź
4 1000PLN Sprawdź
5 760PLN Sprawdź