Wielki Finał Loterii STS – do wygrania 500 000 PLN!

sts wielki final loterii

Przed nami koniec  roku, czas wielu podsumowań ale też dobrej zabawy. U wielu bukmacherów trwają loterie i wyścigi graczy w typowaniu. W STS kończy się wielka loteria, w której możesz wygrać nawet pół miliona złotych. Do 22 grudnia masz szansę, aby zagrać kupon za minimum 11 złotych i pomóc szczęściu.

sts final loterii

Poza nagrodą finałową możesz wziąć udział w ostatnim już etapie losowania zwycięzcy tygodnia. Nagrodę w wysokości 25 złotych otrzymuje aż 1000 osób. Promocja dotyczy zarówno zakładów stawianych online, ale również tych w lokalach. Twój kupon musi zawierać co najmniej jedno zdarzenie z kategorii Zakładów Live. Aby poznać dokładne warunki promocji przeczytaj poniższą część artykułu.

STS Recenzja
96/100
1200zł
100% do 1.200zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy polski bukmacher
 • Atrakcyjne promocje
 • Dostępne punkty stacjonarne
1200zł
100% do 1.200zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy polski bukmacher
 • Atrakcyjne promocje
 • Dostępne punkty stacjonarne
STS Recenzja

Jak wziąć udział w Loterii STS?

Oferta skierowana jest do wszystkich posiadaczy konta w STS. Łączna pula wszystkich nagród przekracza 730 000 PLN. Skorzystaj z naszego linku, przejdź do zakładki Bonusy i w miejscu promocji kliknąć “Weź udział” i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Twoje kupony będa automatycznie kwalifikowane do losowania głównej nagrody. Każdy wygrany kupon będzie uprawniał Cię do otrzymania 1 losu. Kupony muszą jednak spełnić kilka warunków:

 • Postaw kupon SOLO lub AKO z konta depozytowego,
 • Stawiaj kupony za dokładnie 11 złotych lub wielokrotność tej kwoty (22 zł, 33 zł, 44 zł itd.),
 • Minimalny ogólny kurs kuponu to 1,85.
 • Kupon musi zostać postawiony i rozliczony w ciągu jednego etapu (np. 16-22 grudnia).

Jeden kupon postawiony za 11 złotych to dokładnie jeden los w loterii STS. Stawiając za wielokrotność tej kwoty. otrzymujesz tyle losów ile odpowiada wielokrotności 11 złotych. Przykładowo stawiając za 33 złote otrzymujesz 3 losy.

Biorąc udział w głównym losowaniu warto postarać się również o bonusy warte 25 złotych, przyznawane co tydzień. Aby je zdobyć musisz spełnić warunki opisane powyżej, oraz co najmniej jedno zdarzenie z kuponu musi być zawarte na promowany w danym tygodniu produkt. W ostatnim tygodniu promocji – od 16 do 22 grudnia twoje kupony muszą zawierać co najmniej jedno zdarzenie z kategorii Zakłady Live, dotyczy to zarówno typowania online jak i stacjonarnie w punktach STS.

Losowanie laureatów nagród cotygodniowych odbywa się po zakończeniu danego tygodnia. Bonus zostanie przyznany do 14 dni od przeprowadzonego losowania. Losowanie głównej nagrody odbędzie się natomiast po zakończeniu trwającej do 22 grudnia  promocji  czyli 27.12.2019 r.

Bonus Powitalny STS – Odbierz do 1200 PLN

Jeśli nie masz jeszcze kotw w STS załóż je by otrzymać bonus do 1200 złotych.

 • Skorzystaj z naszych linków do strony STS dostępnych tutaj lub w naszej recenzji STS.
 • Podczas rejestracji zaznacz “Chcę otrzymać swój bonus startowy”.
 • Dokonaj pierwszego depozytu.
 • Automatycznie otrzymasz bonus w wysokości 100% do 1200 złotych.

Po rejestracji konta oraz dokonaniu pierwszej wpłaty nasze konto bonusowe zostanie zasilone bonusową kwotą w wysokości 100% pierwszej wpłaty. Minimalna wpłata w STS wynosi jedynie 1 złoty. Od teraz podczas dokonywania zakładów (pre match oraz na żywo) będziemy mogli wybrać czy środki na dany zakład mają zostać pobrane z salda naszego konta, czy też z salda bonusowego. Aby postawić zakład za środki bonusowe wystarczy kliknąć na okienko BONUS, a następnie wnieść zakład.

Warunki obrotu bonusem powitalnym od STS również są proste. Należy trzykrotnie obrócić kwotę uzyskanego bonusu. Do obrotu wliczane są jedynie wygrane kupony z kursem min. 1,91.

Stan obrotu bonusem dostępny jest po kliknięciu w zakładkę “Moje Konto”. Po lewej stronie znajduje się okno o nazwie “Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”. To właśnie tam znajdziesz informacje, o kwocie, za jaką należy postawić zakłady, by uwolnić bonus. Pamiętaj, że liczą się tylko stawki wygranych kuponów, a nie wygrane kwoty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *