Unibet – wygraj wyjazd na mecze Championship lub freebet

unibet live

Taka promocja nie zdarza się często. Unibet dla swoich graczy przygotował specjalną loterię w której do wygrania oferuje bilety na mecze angielskiej Championship oraz aż 2000 złotych na podróż do Anglii. Wystarczy, że postawisz zakład wielokrotny za minimum 30 złotych na mecze Derby, Middlesbrough, Preston North End lub Leeds a  Twój udział w loterii będzie gwarantowany. W przypadku wygranej możesz obejrzeć na żywo polskich piłkarzy: Mateusza Klicha (Leeds) lub Krystiana Bielika (Derby).

Unibet Championship freebet

Wysokość wygranej z loterii może przewyższyć kilkadziesiąt razy twoją wygraną z postawionego kuponu. Stawka jest więc wysoka, jeśli będzie sprzyjać Ci szczęście  zobaczysz mecze Championship na żywo z ekskluzywnym Pakietem Gościa, a do tego będziesz mógł zabrać ze sobą trzy osoby. Dla tych, którzy nie będą mieć szczęścia czeka gwarantowany darmowy zakład 10 złotych. Jeśli chcesz cieszyć się ze sportowych emocji na żywo, w gronie znajomych przejdź do drugiej części artykułu i dowiedz się jak wziąć udział w promocji.

200zł
100% do 200zł Bonus Zakład Bez Ryzyka
graj teraz
 • Jeden z najlepszych bukmacherów
 • Popularne metody płatności
 • Doskonała aplikacja mobilna
200zł
100% do 200zł Bonus Zakład Bez Ryzyka
graj teraz
 • Jeden z najlepszych bukmacherów
 • Popularne metody płatności
 • Doskonała aplikacja mobilna
Unibet Recenzja

Jak wygrać wyjazd na mecze Championship?

Aby wziąć udział w loterii postaw zakład wielokrotny na dowolny klub, którego partnerem jest Unibet. Do wyboru są spotkania z udziałem  Derby, Middlesbrough, Preston North End i Leeds. Pięciu wylosowanych szczęśliwców otrzyma po cztery bilety oraz aż 2000 na podróż. Promocja bukmachera zapewne przyciągnie wielu. Obawiasz się, że szczęście nie będzie Ci sprzyjać i nie wygrasz biletów? Nie szkodzi, dla wszystkich uczestników loterii Unibet przygotował darmowe zakłady w wysokości 10 złotych.

Zaloguj się do swojego konta Unibet, a następnie postaw zakład wielokrotny na jeden lub kilka meczy:

 • Derby vs Cardiff, 13.09.2019, godz. 19:45,
 • Preston North End vs Brentford, 14.09.2019, godz. 15:00
 • Middlesbrough vs Reading, 14.09.2019, godz. 15:00
 • Barnsley vs Leeds, 15.09.2019, godz. 12:30

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Unibet – przejdź na stronę Unibet korzystając z linku na naszej stronie i załóż konto. Dzięki temu zapewnisz sobie najlepszą ofertę powitalną – zakład bez ryzyka do 200 złotych.

W Promocji biorą udział zakłady:

 • Wielokrotne – co najmniej dwa zdarzenia na kuponie,
 • Za minimum 30 złotych,
 • Z minimalnym kursem 1.4,
 • Zakłady przedmeczowe i te postawione na żywo,
 • Zakłady Bet Builder

Promocja trwa do 15.09.2019 r. Masz więc tydzień by postawić na mecz 7 kolejki angielskiej Championship 2019/2020 i bez względu na wynik wziąć  udział w loterii.

unibet live

Bonus powitalny Unibet – odbierz do 200 złotych

Bukmacher poza szeroką ofertą dla stałych graczy ma również coś dla nowych typerów. Zakładając konto w Unibet zyskujesz zakład bez ryzyka 100% do 200 złotych oraz dostęp do Unibet TV.

Zasady promocji:

Jeśli twój zakład przegra na Twoje konto zostanie przyznana równowartość stawki za którą postawiłeś (od 20 złotych do 200 złotych) w postaci bonusu.

Jak wypłacić bonus w Unibet?

Aby wypłacić bonus w Unibet należy wykonać obrót na jego sześciokrotność. Minimalny kurs rozstrzygniętych zakładów zaliczanych do obrotu to 1.4. Na obrót bonusem masz 30 dni, po tym czasie bonus i wygrane z niego pochodzące zostaną anulowane.

Przykład:

Zakładasz konto w Unibet, stawiasz zakład przedmeczowy za 150 złotych po kursie 2.0. Jeśli wygrasz  na Twoje konto trafia 300 złotych. W przypadku przegranej otrzymujesz bonus w wysokości 150 złotych, który w ciągu 30 dni musisz obrócić 6-krotnie (obrót na sumę 900 złotych). Po spełnieniu wymogów 150 złotych czeka na wypłatę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *