Obstawiaj Ekstraklasę w Unibet – darmowe zakłady dla graczy

unibet live

Za nami już 3 kolejki Ekstraklasy. Żaden z zespołów nie może pochwalić się samymi zwycięstwami, nie brakuje zaskakujących rozstrzygnięć. Jak zatem typować, by mieć większe szanse na powodzenie? Okazją wydają się zakłady na żywo, w których na podstawie bieżącej gry piłkarzy możesz precyzyjniej typować wynik. Jeśli typujesz w trakcie trwania meczu lub planujesz zacząć, nie lada okazją jest promocja od Unibet. Bukmacher przygotował dla fanów Ekstraklasy bonusy w postaci darmowych zakładów. Co kolejkę możesz otrzymać darmowy zakład o wartości 30 złotych.

Unibet BukmacherUnibet to jeden z największych europejskich bukmacherów. Bukmacher akceptuje polskich graczy dzięki maltańskiej licencji. W ofercie Unibet poza zakładami bukmacherskimi znajdziesz kasyno, zdrapki, bingo, pokera. Szeroka oferta zakładów, darmowy live stream i szybkie wypłaty to jedne z atutów Unibet. Unibet oferuje także atrakcyjny bonus powitalny – zakład bez ryzyka do 200 złotych. Przeczytaj jak wziąć udział w promocji na Ekstraklasę oraz jak otrzymać darmowy zakład dla nowych graczy Unibet.

200zł
100% do 200zł Bonus Zakład Bez Ryzyka
graj teraz
  • Jeden z najlepszych bukmacherów
  • Popularne metody płatności
  • Doskonała aplikacja mobilna
200zł
100% do 200zł Bonus Zakład Bez Ryzyka
graj teraz
  • Jeden z najlepszych bukmacherów
  • Popularne metody płatności
  • Doskonała aplikacja mobilna
Unibet Recenzja

Jak zdobyć darmowy zakład Unibet

Aby wziąć udział w promocji Unibet musisz posiadać konto u tego bukmachera. Jeżeli nie masz konta w Unibet – przejdź na stronę Unibet korzystając z linku na naszej stronie i załóż konto. Dzięki temu zapewnisz sobie najlepszą ofertę powitalną – zakład bez ryzyka do 200 złotych.

Promocja Unibet ważna jest przez cały sierpień, możesz z niej skorzystać każdego tygodnia gdy odbywają się mecze Ekstraklasy. Jeśli się pospieszysz możesz zgarnąć trzy darmowe zakłady o wartości 30 zł. By wziąć udział wnieś zakład na żywo na dowolny mecz Ekstraklasy za minimum 50 złotych. Weź pod uwagę, że minimalny kurs każdego zakładu musi wynosić 1.4.  Nagroda w  postaci darmowego zakładu w wysokości 30 złotych trafi do Ciebie od razu po skończonym meczu. Darmowy zakład będzie ważny  przez siedem dni. Pamiętaj, że w promocji nie biorą udziału zakłady zamknięte i wypłacone, a wygrane z darmowych zakładów nie obejmują stawki. Możesz korzystać tylko z własnych środków, typy postawione za środki bonusowe i przy użyciu Profit Boost nie są wliczane.

Przykład:

Obstawiasz mecz Ekstraklasy w trakcie jego trwania, po kursie 1.5 za 100 złotych. Twój faworyt wygrywa starcie, Ty otrzymujesz 150 złotych wygranej. Na Twoim koncie automatycznie pojawią się darmowy zakład w wysokości 30 złotych. Możesz go wykorzystać przez siedem kolejnych dni. Typujesz kolejny mecz po kursie 2.0 za otrzymany bonus, wszystko idzie po Twojej myśli i wygrywasz  kolejny raz. Wygrana z darmowego zakładu nie obejmuje stawki, więc wygrywasz 30 złotych, a nie 60 złotych jak przy normalnych warunkach.

Bonus Powitalny Unibet – Zakład bez ryzyka do 200 PLN

Jeśli zaczynasz swoją przygodę w obstawianiu z Unibet skorzystaj z bonusu powitalnego. Bukmacher oferuje do 200 złotych na zakład bez ryzyka.

unibet live

Załóż konto w Unibet z ekskluzywnego linku | unibet.pl

Warunki promocji:

Jeżeli Twój zakład będzie wygrany – otrzymasz wygraną na konto. Jeżeli przegrasz, Unibet odda Ci do 200 PLN w środkach bonusowych. Przed wypłatą środków musisz dokonać 6-krotnego obrotu w ciągu 30 dni od otrzymania zwrotu. Jak to wygląda w praktyce? Jeżeli Unibet zwrócił na Twoje konto 200 złotych, musisz dokonać zakładów na kwotę min. 1200 złotych w ciągu 30 dni, po kursie min. 1,40. To jedne z łatwiejszych warunków obrotu bonusem dla polskich graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *