Obstawiaj E-sport w LV BET – zgarnij do 50% wygranych extra!

Kategorie Aktualnosci / z Agnieska

lvbet esport

Rosnące zainteresowanie e-sportem nie dziwi. Młode pokolenie coraz chętniej wybiera gry komputerowe, rezygnując z tradycyjnych sportów. Wszystko za sprawą rozwoju multimediów, dostępności najpopularniejszych gier oraz wzmożonej popularności streamów z wydarzeń e-sport. W obecnych czasach E-sport znajduje się w ofercie  większość bukmacherów. Dla fanów obstawiania tego typu zdarzeń LV BET przygotował promocję w której do zdobycia jest +50% od swoich wygranych.

lvbet esport

Przedmiotem działań zawodników sportu elektronicznego są gry komputerowe, rywalizacja odbywa się zarówno jako forma rekreacji, ale też przybiera postać turniejów gier sportowych. Na stronie bukmacherów możesz typować wyniki właśnie z takich turniejów. Bukmacher LV BET udostępnia do typowania są rozgrywki Counter-Strike, League Of Legends, Dota2, Overwatch czy  King Of Glory. Są to jedne z najpopularniejszych gier. Aby dowiedzieć się jak zwiększyć swoje wygrane obstawiając zakłady w LVBET przejdź do drugiej części artykułu.

1000zł
na pierwszy depozyt
graj teraz
 • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
 • Bardzo dobre kursy
 • Wiele zdarzeń i zakładów
1000zł
na pierwszy depozyt
graj teraz
 • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
 • Bardzo dobre kursy
 • Wiele zdarzeń i zakładów
LV BET Recenzja

Jak obstawiać zakłady E-sport w LVBET, by zgarnąć +50% do wygranych?

Jeżeli nie masz konta w LVBet – załóż konto korzystając z ekskluzywnego linku i odbierz bonus powitalny od LVBet – nawet do 1520 PLN!

Zasady promocji LVBET są równie proste, co samo obstawianie. Poza posiadaniem konta u bukmachera musisz spełnić zaledwie kilka warunków by otrzymac dodatkowe 50% od swojej wygranej. Oto one:

 • Do 13.10.2019 r. postaw kupon kombi na e-sport korzystając z naszego linku
 • Na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy selekcje odbywające się w jednym tygodniu,
 • Minimalna stawka kuponu kwalifikującego się do promocji to 50 zł,
 • Minimalny kurs kuponu to 2.0.

Pamiętaj, że maksymalnie możesz otrzymać 50 złotych bonusu mimo że 50% Twojej wygranej będzie większe od tej kwoty. Maksymalnie możesz otrzymać jedną zwiększoną wygraną w tygodniu, jeśli więcej niż jeden kupon kwalifikuje się do promocji, brany pod uwagę będzie ten wcześniej postawiony. Bonus zostanie przyznany na konto gracza po zakończeniu promocji – 14.10.2019 r.

W promocji nie biorą udziału:

 • Zakłady wykluczające,
 • Kupony zgłoszone na promocji MultiKozak
 • Kupony z korzystną opcją Cash-Out.

Przykład:
Stawiasz kupon na trzy sekcje z Counter-Strike i LOL-a. Stawka za jaką grasz to 100 złotych (musi być większa od 50 złotych). Kurs kuponu wynosi 2.0. Wszystko przebiega zgodnie z Twoimi założeniami i Twój kupon jest wygrany. Otrzymujesz 100 złotych wygranej plus 50% od niej (w tym przypadku jest to 50 złotych w postaci bonusu). Chcesz wypłacić bonus lub obstawiać jak za gotówkę? Dokonujesz obrót na jego trzykrotność (150 złotych) po minimalnym kursie stawianych zdarzeń 1.75. Gotowe! Twój bonus jest gotowy do transferu.

Odbierz 200 PLN na Sporty Wirtualne w LV BET

LV BET ma również coś dla fanów stosunkowo młodych rozgrywek – sportów wirtualnych. Możliwości tego typu zdarzeń różnią się od sportu tradycyjnego. W ciągu dnia odbywa się dużo więcej zdarzeń, a co za tym idzie możesz obstawiać dużo więcej i nie czekać kilku godzin na rozstrzygnięcie spotkania. W ofercie sportów wirtualnych LV BET znajdziesz piłkę nożną, tenis oraz wyścigi (m.in. chartów, wyścigi konne).

Bukmacher oferuje 50% bonusu od wpłaconego depozytu. Aby odebrać do 200 złotych bonusu na sporty wirtualne w LV BET postępuj zgodnie z instrukcją:

Promocja trwa do 13.10.2019 r. Bonus będzie znajdował się na Twoim koncie do 30 dni od momentu przyznania. Aby go wypłacić musisz dokonać sześciokrotnego obrotu stawiając wyłącznie na sporty wirtualne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *