LVbet Erfahrungen
OCENA: 87/100
 • Rozległy program zakładów
  Ponad 40 dyscyplin sportowych
 • Przyjemny nowoczesny design
  bez natywnej aplikacji
 • Bonus do 1000PLN
  Ekskluzywne 20PLN bez depozytu

LV BET Zakłady Bukmacherskie Recenzja 2019

W rok 2018 polski rynek usług bukmacherskich wchodzi całkowicie przemeblowany: jak wiadomo wszystkim, nie tylko utrzymano de facto delegalizację prawie wszystkich bukmacherów zagranicznych, ale również nałożono obostrzenia w dostępie ich stron internetowych. Wydaje się zatem, że rok 2019, a przynajmniej jego pierwsza połowa, będzie czasem absolutnej dominacji legalnych bukmacherów polskich, posiadających stosowną licencję wydaną przez polskie Ministerstwo Finansów.

W związku z tym czas „wziąć na warsztat” polskie firmy bukmacherskie. W tym artykule znajduje się recenzja polskiego, w pełni legalnego (co lubimy podkreślać) bukmachera internetowego (dysponuje on także siecią placówek rozsianych po Polsce, ale dla uproszczenia w tym artykule często pisze się że LVBET to po prostu „bukmacher internetowy”) jakim jest LV BET, czasami zapisywany alternatywnie jako Lvbet.

Rozporządzenie Ministerstwa Finansów Polskiej
Oferta sportowa 40
Na żywo
Statystyka
Aplikacje mobilne bez aplikacji
Obsługa klienta e-Mail, Hotline, Czacie
Kursy 92,5%
Metody Płatności
Podatek 12%
1000 PLN
50% przy pierwszej wpłacie

Fakty warte poznania bukmachera LV BET

 • jest legalnie działającym w Polsce, licencjonowanym bukmacherem
 • udostępnia znaczną liczbę wydarzeń sportowych, na czele z meczami polskiej Ekstraklasy
 • posiada fizyczne punkty obsługi klienta
 • oferuje zakłady na wiele dyscyplin sportu (najważniejsza jest oczywiście piłka nożna), w tym zakłady na żywo
 • posiada w swojej ofercie kilka interesujących premii i bonusów
 • może być nieco mniej atrakcyjnym w porównaniu z działającymi nielegalnie bukmacherami zagranicznymi (wynika to wprost z polskich przepisów podatkowych)
 • nie udostępnia całodobowej obsługi klienta (działa ona „jedynie” przez 15 godzin na dobę)

LV BET: Czy bukmacher ten działa legalnie w Polsce?

Zacznijmy zatem od wspomnianej legalności i uczciwości bukmachera LV BET. Należy pamiętać, że osoby znajdujące się na terenie Polski mają prawo grać jedynie (podkreślamy) u legalnie działających bukmacherów. A bukmacherem legalnym jest bukmacher posiadający stosowną licencję wydawaną przez polskie Ministerstwo Finansów. Bukmacherem takim jest LVbet. Fakt, że firma ta posiada stosowną licencję sprawia, że LV BET można określić jako pewnego i uczciwego bukmachera.

W jaki sposób to zweryfikować? Pod poniższym linkiem znajduje się dokument opublikowany przez polskie Ministerstwo Finansów – jest to lista licencjonowanych bukmacherów działających w Polsce (należy pamiętać, że lista ta nie musi być kompletna – Ministerstwo co jakiś czas uzupełnia ją o nowych legalnych bukmacherów).

Warto sprawdzić tą listę – nie jest takie proste „dokopanie się” do oficjalnego spisu legalnych w Polsce bukmacherów z licencją na świadczenie usług. Na pozycji 7. listy znajduje się bukmacher LV BET – można znaleźć w nim pełną nazwę tego bukmachera, jego adres, numer zezwolenia oraz datę jego wydania (w dokumencie przypomina się również co grozi za grę u bukmacherów nielegalnych):

LV BET Zakłady  Bukmacherskie  Sp.  z  o.o.  z  siedzibą  w Katowicach  – zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. PS4.6831.9.2016.EQK

Nasz test LV BET: wprowadzenie

Rozstrzygnęliśmy już pytanie o to czy LVbet jest pewnym i bezpiecznym (przynajmniej w sensie prawnym) bukmacherem internetowym – jest tak, gdyż aby otrzymać licencję, LVbet musiał spełnić szereg wymagań ustanowionych przez polskie prawo. Pomówmy teraz o nieco bardziej praktycznych aspektach działania tego legalnego bukmachera internetowego.

Jak widać po dacie wydania zezwolenia, LVbet jest bukmacherem nowym, co zresztą sam przyznaje na swojej stronie internetowej. Nie przeszkodziło to jednak LVbet w zdobyciu naprawdę znacznej popularności na polskim rynku zakładów bukmacherskich (do których naturalnie zalicza się również bukmacherskie zakłady sportowe) – nie ma chyba w Polsce gracza, który zapytany o dobrych, legalnych polskich bukmacherów nie wymieniłby nazwy LVbet.

Co oferuje bukmacher internetowy LVbet? Są to przede wszystkim bukmacherskie zakłady sportowe i zakłady na żywo. W przeciwieństwie do swoich zagranicznych konkurentów, LVbetnie oferuje gier typowo hazardowych (kasynowych).

LVbet Live

LVbet Live

Inną cechą odróżniającą bukmachera LVbet od jego zagranicznych konkurentów jest prowadzenie sieci lokali stacjonarnych zwanych również punktami naziemnymi. Są to typowe, znane najlepiej starszym graczom punkty przyjmowania zakładów bukmacherskich. Opierając się na informacjach dostarczonych przez samego bukmachera na jego stronie internetowej, LV BET prowadzi 26 lokali stacjonarnych, z których większość znajduje się w Warszawie i we Wrocławiu. Ponieważ nie jest to najpraktyczniejsza propozycja dla szerokiego grona graczy, bukmacher LV BET skupia się na zawieraniu zakładów sportowych przez internet. W naszym artykule skupimy się właśnie na ofercie internetowej tego bukmachera.

Kolejną interesującą i nietypową cechą LVbet jest prowadzenie przez tego bukmachera sklepu z prawdziwymi rarytasami dla fanów sportów, szczególnie piłki nożnej w wykonaniu klubów polskiej Ekstraklasy. Wśród wspomnianych rarytasów można znaleźć między innymi koszulki klubowe z autografami polskich piłkarzy. Takich niespodzianek jest więcej, dlatego zapraszamy do odkrycia ich już teraz poprzez stronę bukmachera internetowego LVbet.

LV BET: Jakie są zalety i wady tego bukmachera?

Mówiąc bardzo wstępnie, jeszcze przed przedstawieniem rezultatów naszego testu bukmachera LV BET, będzie on posiadał wiele zalet. Czy są jakieś warte zauważenia wady bukmachera LV BET? Czy LV BET będzie dobrym wyborem dla graczy zainteresowanych bukmacherskimi zakładami sportowymi? Wątki te rozwiniemy w przedstawionych poniżej szczegółowych wynikach naszego badania firmy LV BET.

Zakłady w LV BET: Jakie były nasze doświadczenia z tym bukmacherem internetowym?

Sprawdziliśmy bukmachera internetowego LVbeta także opinie na jego temat krążące po internecie. Na tej podstawie możemy powiedzieć, że LV BET jest bukmacherem dobrym, dbającym o swoich klientów. W dalszej części naszego testu LVbet rozwiniemy pewne informacje szczegółowe na temat tego bukmachera. Jakie dyscypliny oferuje LV BET? Czy LV BET to dobry bukmacher dla zakładów na mecze piłki nożnej? Czy w LVbet można obstawiać przez internet na żywo? Czy LVbet zapewnia satysfakcjonujący poziom obsługi klienta? Po odpowiedzi na te (i wiele innych pytań) zapraszamy do wyników naszego testu bukmachera internetowego LVbet.

LV BET: Czy bukmacher ten posiada dobrą stronę internetową? Co z rozwiązaniami mobilnymi?

Bukmacher internetowy LV BET posiada bardzo rozbudowaną, bogatą w informacje stronę internetową. W sensie estetycznym z całą pewnością strona nie jest tak krzykliwa jak serwisy zachodnich konkurentów LV BET. Z całą jednak pewnością jest ona estetyczna, czytelna, a także szybka i łatwa w obsłudze. Z górnego menu można dojść do praktycznie każdej funkcji – nieważne czy przybywamy zawrzeć zakład na mecz Ekstraklasy, zapoznać się z regulaminem serwisu czy też, żeby znaleźć adres konkretnego punktu obsługi bukmachera LV BET. Menu boczne jest już bardziej „sportowe”: można między innymi zapoznać się z wynikami rozgrywek, sprawdzić swój kupon (zakład), zapoznać się z kalendarium rozgrywek czy też poczytać ich statystyki.

LV BET witryna internetowa

LV BET witryna internetowa

Poza udostępnianiem znacznej ilości informacji o sobie (co świadczy o transparentności tego bukmachera), LV BET prowadzi nowego gracza niejako „za rączkę” poprzez proces rejestracji. Jest to ważne, ponieważ LV BET jako bukmacher działający legalnie zbiera znaczną ilość informacji o swoich klientach. Jest to absolutnie normalne i świadczy o skrupulatności tego bukmachera. Warto też zauważyć, że na swojej stronie bukmacher LVbet wskazuje z jakich względów zbiera on poszczególne informacje.

Według naszej najlepszej wiedzy, bukmacher LV BET nie posiada aplikacji APP na urządzenia mobilne takie jak smartfony. Nie znaleźliśmy również wersji serwisu internetowego LV BET dedykowanej specjalnie dla urządzeń mobilnych. Oznacza to że użytkownicy na przykład telefonów i tabletów będą niejako skazani na niepewną kompatybilność serwisu. Jest to w naszej ocenie pewna wada i świadczy o pewnym zapóźnieniu technologicznym bukmachera LV BET (przy całym szacunku dla bardzo dobrze działającej strony internetowej tego bukmachera. Wierzymy jednak, że ten drobny zgrzyt nie będzie przeszkodą dla korzystania z usług bukmachera internetowego LV BET.

Po pierwsze, dlatego że według naszych informacji, bukmacher internetowy LV BET pracuje nad aplikacjami mobilnymi i/lub stroną zoptymalizowaną pod urządzenia mobilne. Po drugie, dlatego że LV BET jako całość jest bardzo dobrym bukmacherem, który dba o swoich klientów. Dlatego też nawet przy tej drobnej niedogodności, LVbet to solidna firma, u której po prostu warto zawierać zakłady bukmacherskie (czy to na mecze polskiej Ekstraklasy, czy to na inne wydarzenia w piłce nożnej lub w zasadzie dowolnym innym sporcie).

LV BET: Jakie premie, promocje i bonusy oferuje ten bukmacher?

Utarło się, że polscy bukmacherzy nie udostępniają godnych uwagi premii i bonusów. Kłam temu zadaje LV BET. Bukmacher ten udostępnia ciekawe promocje na start: wystarczy zdeponować 50 złotych, aby otrzymać bonus o równowartości 1000 złotych. Także dla wpłat mniejszych przygotowana jest ciekawa oferta: dziesięciokrotność wpłaconej kwoty.

LV BET Bonus

Niezależnie od tego bukmacher LV BET oferuje program lojalnościowy: zawieranie zakładów u tego bukmachera internetowego (na mecze piłki nożnej lub inne wydarzenia sportowe) będzie „zarabiało” punkty dla gracze. Punkty te będzie można potem wymienić na prawdziwe pieniądze (każde 100 LV punktów to 5 złotych)!

Twój depozyt1000 PLN + LV BET premia1000 PLN = Kredyt2000 PLN

LV BET: Jak dokonywać wpłat i wypłat?

Ponieważ LV BET jest bukmacherem legalnym, przejrzyste są zasady rozliczeń. I tak, gracze mogą dokonywać wpłat do LV BET następującymi kanałami płatności:

 • Paymenticon
 • Skrill
 • DotPay
 • Przelewy24
 • Neteller

Co ważne, można korzystać również z kart płatniczych, przelewów bankowych i chociażby PayPala, jednak tylko w skojarzeniu z wyżej wymienionymi metodami płatności. Jednorazowo można wpłacić nawet 40 tysięcy złotych. Wpłaty są bezprowizyjne i dla większości metod są one realizowane w przeciągu kilku minut.

Wypłaty (jak mamy nadzieję, znacznych wygranych) od bukmachera LV BET realizowane są przez przelewy bankowe oraz przez wspomniany już system płatności (portfel elektroniczny) Paymenticon. Jednorazowo można wypłacić nawet 25 tysięcy złotych. Można to zrobić bez prowizji, a całość rozliczenia trwa jedynie kilka dni roboczych.

Niezależnie od tego, można racjonalnie oczekiwać, że wraz z rozwojem rynku oraz samej firmy LV BET, dodawane będą kolejne metody płatności.

Widać organizację oraz wysoką jakość płatności w LV BET – jasnym jest, że LV BET jest pewnym bukmacherem.

LV BET: Jak obsługuje swoich klientów? Czy to bezpieczny i pewny bukmacher?

LV BET udostępnia znaczną liczbę kanałów obsługi klienta. Wśród nich jest, między innymi, czat na żywo, klasyczny formularz kontaktowy oraz poczta elektroniczna. Jak informuje LV BET, konsultanci pracują przez 7 dni w tygodniu, 15 godzin na dobę. Jest to w zasadzie zadowalający standard jak dla nowego, mimo wszystko lokalnego bukmachera.

LV BET: Czy to dobry bukmacher?

Nawiązując do wstępu naszego testu bukmachera LV BET, wyliczmy szczegółowo ogromną liczbę jego zalet oraz kilka, w zasadzie drugorzędnych i mało istotnych, wad.

Zacznijmy od zalet:

 • LV BET ma jedną specjalizację i są nią sportowe zakłady bukmacherskie (bez gier kasynowych)
 • LV BET prowadzi sklep i oferuje w nim rzeczy które z całą pewnością będą interesujące dla fanatyków piłki nożnej
 • LV BET udostępnia wiele kanałów wpłat i wypłat, które są bezpłatne
 • LV BET dba o swoich klientów, zapewniając im bardzo wysoki poziom obsługi
 • LV BET wspiera odpowiedzialną grę, podaje porady tyczące się niej oraz wskazuje, gdzie można uzyskać pomoc
 • LV BET jest mecenasem (sponsorem) polskiego sportu
Ekstraklasa kursy na LV Bet

Ekstraklasa kursy na LV Bet

Co do wspomnianych nielicznych wad:

 • LV BET nie posiada aplikacji na urządzenia mobilne ani też wersji strony dedykowanej takim urządzeniom
 • LV BET może być przez niektórych oceniony jako dość konserwatywny bukmacher

Jak wypada bilans plusów i minusów które zebraliśmy powyżej jako wrażenia z naszego testu bukmachera LV BET? Nadzwyczaj pozytywnie. Naszym zdaniem LV BET jest bardzo dobrym, legalnym polskim bukmacherem dbającym o zadowolenie swoich klientów. Usługi bukmacherskie świadczone przez LV BET są bardzo wysokie. Jeśli dodać do tego bardzo dobrą obsługę klienta, Możemy z czystym sumieniem przyznać bukmacherowi LV BET 9 i pół punktu w 10-punktowej skali.

LV BET: Czy ten bukmacher dba o swoich klientów?

Odpowiedź na pytanie postawione w tytule sekcji jest najlepszym podsumowaniem naszego testu bukmachera LV BET: tak, bukmacher LV BET dba o swoich klientów zarówno w obsłudze internetowej, jak i w swoich fizycznych punktach obsługi. Jest to bukmacher licencjonowany i w pełni legalny, zatem osoby przebywające w Polsce mogą cieszyć się jego usługami bez obaw o kontrolę skarbową. Wierzymy, że bukmacher internetowy LV BET dochowa wszelkich starań, aby Wasze doświadczenia z korzystania z jego usług były co najmniej równie pozytywne jak nasze.

lvbet button1

LVbet Erfahrungen
OCENA: 87/100
 • Rozległy program zakładów
  Ponad 40 dyscyplin sportowych
 • Przyjemny nowoczesny design
  bez natywnej aplikacji
 • Bonus do 1000PLN
  Ekskluzywne 20PLN bez depozytu
  Legalni Bukmacherzy
1 99/100 Sprawdź
2 98/100 Sprawdź
3 94/100 Sprawdź
4 91/100 Sprawdź
5 88/100 Sprawdź
6 87/100 Sprawdź

Aktualne promocje bukmacherów

  Najlepsze Bonusy Bukmacherskie
1 1200PLN Sprawdź
2 1000PLN Sprawdź
3 150EUR Sprawdź
4 1000PLN Sprawdź
5 760PLN Sprawdź