LV BET
OCENA: 97/100
 • Bardzo korzystne kursy na część wydarzeń sportowych
 • Liczne bonusy i promocje, część z nich obniża podatek o kilka %
 • Łatwa do pobrania i prosta w obsłudze aplikacja dla urządzeń przenośnych
 • Dość dużo metod wpłat w porównaniu do reszty polskich bukmacherów
 • Sprawna obsługa klienta i łatwy kontakt z pracownikiem
 • Założenie kilku lokali stacjonarnych przyjmujących zakłady

LV BET Opinie | Kursy, bonusy i oferta

LV BET jest jedną z młodszych firm bukmacherskich, jakie działają na polskim rynku zakładów sportowych. Przedsiębiorstwo to powstało niedawno, bo w maju 2016 roku, jednak pomimo to, jest już bardzo znane w Polsce. Mimo swojego młodego wieku jest to już jeden z topowych bukmacherów świadczący usługi związane z zakładami oraz zakładami na żywo. LV Bey nie ma w ofercie na przykład kasyna czy gier, skupiają się jedynie na zakładach.

Licencja Polskiego Ministerstwa Finansów
Oferta sportowa 28
Na żywo
Statystyka
Aplikacje mobilne Apple LogoAndroid Logo
Obsługa klienta czat na żywo, e-mail, telefon
Procent wypłaty 93,5%
Metody Płatności
Podatek 12%
1000zł
Oferta Powitalna

Ogólne informacje o LV BET

Na chwilę obecną w swojej ofercie ma kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, ale jak sam obiecuje – listę tę na pewno powiększy o nowe i to w najbliższym czasie. Poza sportem, obstawiać tutaj można również inne wydarzenia, na przykład filmowe czy polityczne. LV BET bardzo mocno zaangażował się w sponsoring i tak oto został na przykład sponsorem Wisły Kraków, dzięki czemu dowiedziało się o nim bardzo dużo kibiców. LV BET stał się bardzo znaną marką, a jej popularność stale rośnie. Firma ma widocznie bardzo duże ambicje zostać jednym z najlepszych polskich bukmacherów, a ich starania nie idą na marne i marka rozwija się bardzo dynamicznie.

Bukmacher ten jest legalną polską firmą, ma swoją siedzibę w Katowicach. Otrzymał wszelkie potrzebne licencje od polskiego Ministerstwa Finansów. Zezwolenie wydane zostało dnia 13 maja 2016 roku, a jego dokładny numer to PS4.6831.9.2016.EQK. Wprowadzone zostały również punkty stacjonarne, gdzie tak samo zawierać można zakłady. Tych jednak nie jest zbyt wiele i znajdziemy je jedynie w tych większych miastach. Docenić jednak należy fakt, że młodziutki bukmacher w ogóle takowe wprowadził, jest to bowiem bardzo tradycyjne rozwiązanie w porównaniu do nowocześniejszego obstawiania poprzez stronę internetową, jednak upłynie niezwykle dużo czasu, zanim będzie mógł rywalizować z STS, Totolotkiem czy Fortuną, które mają bardzo rozbudowaną sieć punktów.

W ofercie są oczywiście zakłady na żywo, jednak pozbawione są one niestety transmisji na żywo. Zamiast nich jednak, grę ulubionych piłkarzy oglądać można na wirtualnym boisku. Oczywiście wśród zakładów są też esporty. Oczywiście to nie jedyne zalety tego bukmachera, bowiem LV BET posiada także bardzo dobry pakiet powitalny, gdzie maksymalnie możemy otrzymać nawet 1500 zł. O tym i o wszystkim innym dowiesz się w poniższym tekście, zapraszamy.

Wady i zalety bukmachera LV BET

 • Bardzo korzystne kursy na część wydarzeń sportowych
 • Liczne bonusy i promocje, część z nich obniża podatek o kilka %
 • Łatwa do pobrania i prosta w obsłudze aplikacja dla urządzeń przenośnych
 • Dość dużo metod wpłat w porównaniu do reszty polskich bukmacherów
 • Sprawna obsługa klienta i łatwy kontakt z pracownikiem
 • Założenie kilku lokali stacjonarnych przyjmujących zakłady
 • Obowiązkowy podatek od kuponu oraz opłata od wygranej powyżej 2500 zł
 • Lista sportów ułożona w dość nieprzemyślany sposób
 • Brak transmisji na żywo z jakichkolwiek wydarzeń sportowych
 • Stosunkowo słaba oferta zakładów live

Dyscypliny i wysokość kursów

Bukmacher LV BET spośród pozostałych przedsiębiorstw z pewnością wyróżnia się swoją bardzo bogatą ofertą dostępnych sportów. Tych jest naprawdę mnóstwo, wśród dostępnych tu dyscyplin, znajdziemy oczywiście te najbardziej popularne, jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis, piłka ręczna, boks, tenis stołowy, czy też hokej na lodzie. Poza nimi oczywiście są te bardziej niszowej dyscypliny, a nawet te bardziej egzotyczne, takie jak MMA, kolarstwo, futbol amerykański, piłka wodna czy nawet szachy i futsal.

Wszystko to daje łącznie około 40 różnorodnych dyscyplin sportowych, więc chyba każdy fan sportu będzie zadowolony z takiej oferty. Oprócz sportu ta obejmuje także wydarzenia społeczne i polityczne jak oskary czy też wybory w Polsce i na świecie. Oprócz tego jest też cieszący się dużą popularnością e-sport, gdzie obstawiać możemy takie gry jak League of Legends, CS:GO, DotA, Call of Duty czy Starcraft II. Oferta e-sportowa w LV BET jest bardzo rozbudowana, co jest niewątpliwym plusem.

Przyglądając się bliżej ofercie LV BET na tle konkurencyjnych firm możemy uznać, że ta firma oferuje bardzo korzystne kursy. LV BET to względnie nowa firma i musi w ten sposób walczyć o serca graczy. I tak, ze stawiając LV BET z Milenium czy Totolotkiem rzuca się w oczy spora różnica kursów na korzyść tego pierwszego. Sprawia, to, że w LV BET opłaca się być nie tylko po bonusy, to także będzie dobry bukmacher do długoterminowej gry. Marże bukmachera są bardzo niskie i zwykle nie przekraczają 3 lub 4%. Dzięki temu LV BET konkuruje nawet z powodzeniem z zagranicznymi firmami.

Oczywiście minusem, wobec tych bukmacherów, którzy nie mają polskiej licencji, jest fakt, że od stawki każdego zakładu pobierany jest drakoński podatek 12%. Niestety jest to nie do przeskoczenia i wszyscy krajowi bukmacherzy musza go odprowadzać. Mimo wszystko, na tle krajowej konkurencji LV BET wyrasta w tym momencie na jednego z liderów, przynajmniej pod względem tego, co możemy zauważyć w porównywarkach kursów.

Wrażenia z użytkowania strony i aplikacji LV BET

Strona internetowa bukmachera LV BET zachowana jest w ciemnej kolorystyce. Tonacja ta jednak w żadnym wypadku nie przeszkadza w użytkowaniu platformy, jest spokojna i nie męczy. Strona ma bardzo nowoczesny wygląd, jednak trudno dziwić się temu ze względu na fakt, że bukmacher ten jest przecież w miarę nową firmą. Działa ona bez problemu na każdym urządzeniu, na którym ją testowaliśmy.

Na samej jej górze mamy panel logowania i rejestracji, poniżej znajduje się panel z takimi zakładkami jak zakłady, zakłady na żywo, sporty wirtualne, płatności, pomoc i kilka innych. Po lewej stronie są dyscypliny sportowe i inne zakłady, nad nimi znajdują się polecane wydarzenia. Nie sugerujmy się listą po lewej stronie – nie przedstawiono na niej całej oferty sportów.

Wszystkie dyscypliny dostępne są dopiero po kliknięciu w przycisk ‘przejdź do listy’. Na dole strony przeczytać można ważne informacje dotyczące legalności bukmachera, zdobyte licencje i wszystko, co powinniśmy wiedzieć na temat odpowiedzialnej gry. Strona wydaje się być dobrze zaplanowana i wszystkie potrzebne informacje wydają się być na wyciągnięcie ręki.

Bukmacher ten, jak na nowoczesną firmę przystało, ma oczywiście swoją aplikację dla urządzeń z systemem Android i iOS. Dla tego pierwszego, jest ona dostępna do pobrania, ale dopiero z poziomu mobilnej wersji strony. Jeśli chodzi o apkę, to umożliwia ona wpłaty i wypłaty, obstawianie meczów, śledzenie wyników i wszystko inne, co możliwe jest przez zwykłą stronę. Aplikacja to tego wszystkiego jest przejrzysta i działa naprawdę płynnie. To szczególnie ważne, gdyż obecnie większość ruchu na stronach bukmacherskich generowana jest przez urządzenia mobilne.

Dostępność zakładów, platforma na żywo i streamy

Ostateczna liczba sportów nie jest na pewno taka mała, jednak nie przekłada się ona aż tak na ogólną liczbę dostępnych wydarzeń, a co za tym idzie – zakładów. Oczywiście jak zawsze najwięcej wydarzeń dotyczy piłki nożnej. Dostępnych zakładów jest bardzo dużo, poza tymi zwykłymi 1X2, typować można też podwójne szansę, liczby goli, handicapy, wyniki danej połowy czy danego piłkarza i wiele innych.

Liczba zakładów dodatkowych wynosi nawet powyżej 250 dla najbardziej popularnych meczów, na przykład tych z angielskiej Premier League. To ogromnie dużo i LV BET wyrasta pod tym względem na czołową pozycję wśród polskich bukmacherów. Ponadto mamy także wgląd w dokładne statystyki każdej z drużyn, takie jak poprzednie mecze, wygrane, składy i tak dalej. To dość przydatne rozwiązanie, bowiem nie musimy korzystać z zewnętrznych źródeł.

Obstawiać można także zakłady na żywo, jednak ich liczba nie jest niestety imponująca. Mamy najbardziej popularne i podstawowe ligi, ale dostępność mniej popularnych zdarzeń i lig jest mniejsza i niezadowalająca. Sama platforma zakładów na żywo działa jednak poprawnie a aktualizacja kursów w trakcie meczów następuje szybko.

Nie ma niestety też transmisji na żywo, co znacznie ułatwiłoby graczom przewidywanie wyników meczów. Zamiast tego jednak stworzono coś na wzór wirtualnego boiska, które dokładnie pokazuje wszystkie sytuacje mające miejsce podczas meczów. Może nie jest to idealne rozwiązanie, ale przynajmniej w jakimkolwiek stopniu można się nim sugerować. Może w przyszłości twórcy platformy zdecydują się wprowadzić do oferty tradycyjne streamy, które znacznie zwiększyłyby przejrzystość oferty na żywo.

Informacje o bonusach w LV BET

Promocje w LV BET są dość obszernym tematem. Po kliknięciu w zakładkę ‘promocje’, można się pozytywnie zdziwić widząc ich ilość. Jest tutaj przede wszystkim oferta powitalna, ale są też inne promocje. Można też korzystając z usług LV BET zbierać specjalne punkty lub korzystać z bardziej sezonowych promocji organizowanych z różnych okazji.

Najważniejszym bonusem jest oferta powitalna skierowana tylko do nowych klientów posiadających świeżo założone konta. Bonus ten ma dwie postacie, pierwszą jest bonus o maksymalnej wysokości 1000 zł na pierwszy depozyt. Jest także bonus od drugiego depozytu, w maksymalnej kwocie 500 złotych.

Sercem obu ofert jest specjalny mnożnik, który po otrzymaniu można wykorzystać na dowolnym kuponie w czasie do 30 dni od założenia konta. Jeśli wpłata będzie miała wysokość 50zł lub więcej, dopisany nam zostanie mnożnik x100. Jeżeli jednak dokonany depozyt będzie niższy, z minimalną kwotą 10zł, LV BET dopisze nam mnożnik x10.

Należy wybrać opcję ‘wykorzystaj bonus’, gdyż ten nie zostanie aktywowany automatycznie. Jeśli chodzi o warunki obrotu, to na kuponie muszą znajdować się co najmniej 3 zdarzenia o kursie nie mniejszym niż 1.25. Jeśli będziemy chcieli wypłacić środki, będzie trzeba najpierw obrócić nimi 4 razy o kursie co najmniej 2.00.

Potem możemy otrzymać bonus od drugiego depozytu o wysokości nawet do 500 zł. Dopisany zostanie bonus w postaci 1% od wpłaty i wraz z mnożnikiem x50 dopisany zostanie do wybranego przez nas kuponu. Depozyt musi zostać obrócony 3 razy na zakłady z kursem 1.50 lub większym.

Reguły bonusu powitalnego są mocno zawiłe i nam potrzebna była kilkukrotna lektura regulaminu by je zrozumieć. To duży minus. Nie mniej, to klasyczny bonus powitalny, gdzie możemy odebrać maksymalnie sumę 1500 złotych, co jak na polskie warunki wydaje się być całkiem niezłą ofertą.

Twój depozyt1000 PLN + LV BET premia1000 PLN = Kredyt2000 PLN

Druga promocja dotyczy tym razem graczy, którzy już mieli konto wcześniej. Dzięki niej można zdobyć aż do 200zł dodatkowo. Ma on postać 2% depozytu z ogólnym mnożnikiem x25. Trzeba aktywować go na kuponie z co najmniej 3 zdarzeniami z kursem minimum 2.50. Tak oto przy wpłacie 400zł otrzymamy dodatkowo 200.

Inną ciekawą promocją, w której automatycznie biorą udział wszystkie osoby obstawiające wyniki jest ta polegająca na zbieraniu specjalnych punktów. Każde zagrane 25zł daje 1 LV punkt. Każde 100 takich punktów wymienić można na 5 zł, przy czym 100 punktów jest minimalną liczbą. Punkty nigdy nie wygasają, co oznacza, że można zbierać je cały czas i wymienić na gotówkę w wybranym momencie. Promocja nie ma warunków obrotu.

Ostatnią promocją jest tak zwany ‘Multikozak’ bazujący na zakładach wielokrotnych. Można stawiać zakłady kombi o liczbie zdarzeń od 4 do 8, za co otrzymamy dodatkowo od 7.5% do aż 25% przy 8 zdarzeniach. Poza opisanymi wcześniej stałymi promocjami, w ofercie są też te sezonowe na wybrane wydarzenia, na przykład PŚ Zakopane, NBA NHL Night, czy dla kibiców określonych drużyn. Każda ma ciekawe bonusy, które z pewnością warte są uwagi. Naprawdę jest w czym wybierać.

Płatności – Depozyty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty pewnie okażą się być pozytywnym zaskoczeniem. Większość polskich firm opiera się tylko i wyłącznie na przelewach bankowych, które w niektórych przypadkach są bardzo uciążliwe. Jednak LV BET oferuje swoim klientom o wiele więcej metod aniżeli konkurencja.

Oczywiście dokonamy tutaj depozytu za pośrednictwem przelewu bankowego czy poprzez kartę Visa czy MasterCard, jednak skorzystać możemy też z alternatywnych sposobów, takich jak Blik, DotPay, Skrill czy Paysafecard. Każda z tych metod jest oczywiście całkowicie darmowa. Wszystkie działają błyskawicznie, z wyłączeniem oczywiście przelewu bankowego.

lvbet zahlungen

Minimalne kwoty najczęściej wahają się w granicach 10 – 40 zł, zaś maksymalne – kilkunastu tysięcy. Opcji wypłat nie jest już niestety aż tak dużo, bo takową zlecić możemy jedynie poprzez przelew bankowy. Minimalna kwota wynosi 25 zł, a trzeba poczekać na nią nawet do 7 dni roboczych. Fakt istnienia tak wielu opcji wpłat warty jest docenienia, nie każda firma bowiem zadaje sobie tak wiele trudu w ułatwianiu swoim klientom rozgrywki. Nic chyba nie denerwuje bardziej niż brak ulubionej metody płatności lub to, że na przelew trzeba po prostu długo czekać. W takim wypadku wszystko trzeba by było planować z kilkudniowym wyprzedzeniem, jednak tutaj na szczęście omija nas ten problem.

Obsługa klienta, Bezpieczeństwo i Niezawodność

LV BET dobrze wie, że tylko poczucie bezpieczeństwa przez graczy zapewni dobrą zabawę, przynajmniej w tego typu rozrywce. Podkreśla to na swojej stronie praktycznie na każdym kroku. Po kliknięciu w zakładkę ‘pomoc’, rozwinie nam się specjalne okno, w którym znajdziemy wszystkie przydatne informacje oraz formy kontaktu. Przeczytać możemy dokładny opis firmy, włącznie ze wszystkimi licencjami wydanymi przez Ministra Finansów. Jest tutaj też regulamin platformy, z którym warto się zapoznać, ale też informacja dotyczące odpowiedzialnej gry.

Jeśli odpowiedzi na nasze pytanie nie uda nam się znaleźć w dziale najczęściej zadawanych pytań, niezbędny może się okazać kontakt z pracownikiem. Ten można nawiązać poprzez specjalny formularz, w których należy podać swoje dane, email, temat oraz treść. Inną formą kontaktu jest czat na żywo i email, a te dostępne są przez całą dobę.

Polscy bukmacherzy znani są z profesjonalnej obsługi klienta. Tak samo jest też w przypadku firmy LV BET, gdzie na odpowiedź wcale nie trzeba długo czekać. To na pewno sprawia, że jest ona godna zaufania, pytanie nigdy nie zostanie pozostawione bez odpowiedzi, a to tylko potęguje poczucie bezpieczeństwa. Oczywiście o legalność tego bukmachera też nie trzeba się obawiać – firma działa na mocy krajowych licencji i wszystkie zakłady odbywają się całkowicie legalnie.

Zalety LV BET

– Wiele ciekawych promocji i bonusów, dla nowych i bardziej doświadczonych graczy

– Funkcjonalna i łatwa do pobrania aplikacja dla urządzeń przenośnych

– Względnie dużo metod płatności, niedostępnych u konkurencyjnych firm

– Bardzo dobre kursy, wiele zdarzeń i zakładów

– Obecność punktów stacjonarnych, gdzie można stawiać zakłady

Podsumowanie

Patrząc na całość oferty bukmachera LV BET, większość z nas pewnie nawet nie zauważyłaby, że firma ta założona została kilka lat temu. Jej rozwój postępuje tak dynamicznie, że niewiele brakuje jej aktualnie, by dorównać tym najlepszym bukmacherom na naszym rynku i w tak krótkim czasie zdobyć serca naprawdę wielu fanów. Oczywiście jest kilka niedociągnięć, jednak nie są one na tyle poważne, by nie można było sobie z nimi szybko poradzić. Przede wszystkim, bonus powitalny ma niesamowicie skomplikowane reguły, kursy, mnożniki, przeliczenia… a nie prościej byłoby po prostu zrobić bonus 100%, którym ta oferta de facto jest? Poza tym lista sportów na stronie internetowej wymaga małego przebudowania, co tylko ułatwiłoby rozgrywkę. Poza tym, bardzo ważną kwestią jest całokształt zakładów na żywo. Bo o ile tych tradycyjnych jest naprawdę dużo, o tyle strefa zakładów live jest trochę niedopracowana. Zakładów jest dość mało, a co najważniejsze – nie ma transmisji na żywo.

Niemalże każda konkurencyjna firma wprowadziła takowe do swoich ofert, więc i LV BET na pewno by się to przydało. Streama jednak można znaleźć w innych źródłach, a wtedy zostajemy sam na sam z bukmacherem, który ma praktycznie same zalety. Do tych przede wszystkim zaliczymy naprawdę fajne promocje, między innymi jedyną w swoim rodzaju ofertę powitalną, która da nam aż 1500 złotych dodatkowej gotówki, to spora suma jak na Polskę. Fani wszystkich popularnych w Polsce sportów, lig czy drużyn, będą się naprawdę dobrze bawić ze specjalnie przygotowanymi dla nich bonusami. Na uwagę zasługują na pewno bardzo korzystne kursy, które pomogą LV BET zyskać całe rzesze klientów. Ciekawą rzeczą jest to, że wprowadzono też punkty stacjonarne, gdzie możemy składać zakłady oraz specjalna aplikacja, która również nam w tym pomoże. Oczywiście plusy znacznie przeważają nad minusami, jednak bukmacher ten zapewne nie poprzestanie na tym i będzie stale się rozwijał.

LV BET
OCENA: 97/100
 • Bardzo korzystne kursy na część wydarzeń sportowych
 • Liczne bonusy i promocje, część z nich obniża podatek o kilka %
 • Łatwa do pobrania i prosta w obsłudze aplikacja dla urządzeń przenośnych
 • Dość dużo metod wpłat w porównaniu do reszty polskich bukmacherów
 • Sprawna obsługa klienta i łatwy kontakt z pracownikiem
 • Założenie kilku lokali stacjonarnych przyjmujących zakłady

TYPY BUKMACHERSKIE

10 najlepszych bukmacherów

Aktualne promocje bukmacherów

Najlepsze Bonusy Bukmacherskie