LVBet – odbierz nawet do 25% więcej z wygranych zakładów AKO!

Kategorie Aktualnosci / z Agnieska

Zakłady bukmacherskie LV BET

Start ukochanej Ekstraklasy za pasem, a więc przed Tobą doskonała okazja do założenia się z LVBet o wyniki spotkań ulubionych zespołów. Oczywiście najbezpieczniej byłoby postawić kupony z zakładami pojedynczymi. Biorąc jednak pod uwagę ewentualną wygraną wyższą aż o 25%, utworzenie kuponu z co najmniej kilkoma zdarzeniami wydaje się kuszącą propozycją. Co więc musisz zrobić, aby stać się „Multikozakiem” i odebrać do 25% więcej do wygranych?

Zakłady bukmacherskie LV BET

Maksymalnie w ramach pierwszej z części promocji otrzymasz kwotę 1000 zł | LVBet.pl

Jak skorzystać z oferty Multikozak w LVBet?

Abyś mógł wziąć udział w promocji LVBet powinieneś posiadać aktywne konto na stronie bukmachera. Jeżeli nie masz konta w LVBet – załóż konto korzystając z ekskluzywnego linku i odbierz bonus powitalny od LVBet.

STS Recenzja
96/100
1000zł
100% do 1.000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy w Polsce bukmacher
 • Stosunkowo korzystne kursy i atrakcyjne promocje
 • Dostępność punktów stacjonarnych
1000zł
100% do 1.000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy w Polsce bukmacher
 • Stosunkowo korzystne kursy i atrakcyjne promocje
 • Dostępność punktów stacjonarnych
STS Recenzja

Postawiony przez Ciebie zakład będzie brał udział w promocji, jeśli znajdą się na nim co najmniej cztery zdarzenia, jego stawka będzie wynosiła nie mniej aniżeli 10 PLN oraz kurs kuponu wynosi minimum 3.0. Wartość procentowa otrzymanego bonusu, będzie uzależniona od ilości zdarzeń na kuponie. Oto procent doliczany do wygranej na jaki możesz liczyć w przypadku wybranej liczby zdarzeń:

 • Cztery zdarzenia na kuponie +7,5% do wygranych
 • Pięć zdarzeń na kuponie +10% do wygranych
 • Sześć zdarzeń na kuponie +15% do wygranych
 • Siedem zdarzeń na kuponie +20% do wygranych
 • Osiem zdarzeń na kuponie lub więcej +25% do wygranych

Jak wypłacić bonus LVBet?

Promocja Multikozak dotyczy zakładów z jednego tygodnia. W sytuacji gdy Twój kupon spełnia warunki promocji, zmuszony jesteś wysłać go do poniedziałku do godz. 15:00 na adres [email protected]. Następnego dnia bonus zostanie dodany do Twojego konta gracza. Przed wypłatą wymagany jest trzykrotny obrót otrzymanym bonusem. Kurs minimalny kuponów na których będziesz dokonywać obrotu bonusem, nie może być niższy niż 1.75. Data ważności bonusu upływa po trzydziestu dniach od momentu jego przyznania.

Bonus powitalny LVBet – odbierz 1520 PLN

Walka o klientów wśród polskich bukmacherów trwa w najlepsze. Aby zainteresować  ich swoją ofertą,  trzeba zaproponować coś naprawdę ekstra. Świadomi tego są włodarze bukmachera LVBet. Dla nowych klientów przygotowali bonus o maksymalnej wartości wynoszącej nawet 1520 zł! Jakie są składowe tego bonusu oraz co musisz zrobić, aby trafił on na Twoje konto?

 • Bonus od pierwszego z depozytów do 1000 PLN
 • Bonus od depozytu drugiego do 500 PLN
 • Całkowicie darmowe 20 PLN za rejestrację konta z linku na naszej stronie
lvbet_promo

załóż konto korzystając z ekskluzywnego linku i odbierz bonus powitalny od LVBet.pl

Sam bonus podzielony jest na trzy części. Po utworzeniu konta na stronie bukmachera oraz dokonaniu pierwszego depozytu opiewającego na kwotę co najmniej 50 zł, wybierasz tak zwany „bonus z mnożnikiem”. Na Twoje konto gracza trafią wtedy środki w wysokości 1% depozytu, jednak pomnożone razy sto. Kolejnym krokiem będzie stworzenie kuponu z przynajmniej trzema zdarzeniami, o kursie łącznym nie mniejszym aniżeli 2.50. Zakład pojedynczy zawarty na kuponie musi posiadać kurs o wartości minimum 1.25. Następnie tak stworzony kupon zawrzesz za środki bonusowe, a jego kurs AKO będzie pomnożony o wspomniany wcześniej mnożnik. Maksymalnie w ramach pierwszej z części promocji otrzymasz kwotę 1000 zł.

Kolejna część bonusu trafia na Twoje konto podczas składania drugiego depozytu. Wymogi jakie musisz spełnić, są w zasadzie tożsame do tych z pierwszej części. Różnicą jest tylko mnożnik, który tym razem wynosi 50, a także kwota bonusowa. W tej części jej górny próg to 500 zł.

Z promocji skorzystasz także w przypadku, gdy dokonasz depozytu na mniejszą kwotę.

Jeśli wpłacisz środki wynoszące od 10 do 49 zł, to bonus trafi na Twoje konto tylko wtedy, jeśli wyślesz wiadomość e-mail na adres [email protected] . Jej treść musi zawierać hasło „bonus powitalny”. LVBet przyzna Ci wtedy gratisowe środki w wysokości 10% depozytu oraz dziesięciokrotny mnożnik kursu całkowitego.

Następnie zmuszony będzie utworzyć kupon zgodnie z wytycznymi z dwóch poprzednich części promocji. Twoja ewentualna wygrana nie może być wyższa niż wartość wpłaconego depozytu. Po więcej informacji na temat bonusów zapraszamy do tego artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *