Bonus powitalny do 760 PLN na start w Milenium!

Bonus powitalny milenium

Milenium w trosce o nowych klientów postanowił zaproponować im atrakcyjny bonus powitalny. Doskonałą okazją aby z niego skorzystał, będzie start rozgrywek rodzimej ekstraklasy. Bukmacher przygotował bonus powitalny, dzięki któremu możemy otrzymać 760 złotych na zakłady bukmacherskie. Sprawdź szczegóły tej promocji w niniejszym

Bonus powitalny milenium

JAK SKORZYSTAĆ Z BONUSU POWITALNEGO MILENIUM? | MILENIUM.PL

Zakłady bukmacherskie Milenium świętowały w ubiegłym roku 15-lecie swojej działalności na naszym rynku. Choć ich powstanie datuje się na rok 2003, to faktyczna działalność w obszarze zakładów wzajemnych rozpoczęła się w roku kolejnym. Początkowo była to tylko aktywność w postaci punktów stacjonarnych, jednak wraz z rokiem 2012 przybrała także formę online. Na chwilę obecną bukmacher Milenium posiada około 140 punktów naziemnych. Liczba ta stale się zmniejsza. Wynika to oczywiście ze zwiększonej liczby użytkowników, którzy preferują grę przez Internet.

1500zł
100% do 1500zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Legalna, polska firma
 • Przejrzysta strona internetowa
 • Szybka aplikacja dla telefonów
1500zł
100% do 1500zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Legalna, polska firma
 • Przejrzysta strona internetowa
 • Szybka aplikacja dla telefonów
Milenium Recenzja

Jak skorzystać z bonusu powitalnego Milenium?

Bonus powitalny Milenium przysługuje jedynie osobom pełnoletnim, które nie posiadały konta u bukmachera. Jeżeli nie masz konta w Milenium – załóż je korzystając ze specjalnego linku na naszej stronie i odbierz bonus powitalny.

 • Po rejestracji np. z linku dostępnego na naszej stronie, a następnie w terminie dziesięciu dni od pozytywnej weryfikacji, dokonałeś wpłaty depozytu na konto.
 • Podczas zakładania konta zaznaczyłeś opcję „Chcę uzyskać Bonus na START”.

Górna granica kwoty jaka trafić może na Twoje konto gracza to 760 złotych. Wysokość pierwszej wpłaty determinuje wysokość niezbędnego obrotu do uwolnienia bonusu powitalnego w Milenium.

 • depozyt mniejszy lub równy 760 zł – wymagany obrót to czterokrotność wpłaconej kwoty.
 • depozyt wyższy niż 760 zł – wymagany obrót na kwotę 3040 złotych.

Jakie kroki musisz zatem poczynić, aby wypłata środków była możliwa?

Jak wypłacić bonus powitalny Milenium?

Atrakcyjność polskiego futbolu nie stoi niestety na najwyższym poziomie. Jeśli jednak zdecydowałeś się na ten odważny krok i zostałeś fanem naszej rodzimej ekstraklasy, to doskonałą okazją do osiągnięcia z tego choć odrobiny przyjemności, może być umiejętne spożytkowanie oferty powitalnej Milenium.

Od pojedynków takich drużyn jak Raków Częstochowa czy też łódzki KS, odzwyczaił się zapewne niejeden koneser piłki nożnej. Choć inauguracja sezonu nie poszła zapewne po ich myśli, to szansa na pierwszy triumf pojawi się już w kolejnej serii zmagań. Zespół z Częstochowy (kurs 4.62) zmierzy się wtedy z Jagiellonią (kurs 1.63), natomiast ŁKS (kurs 3.44) podejmie w Krakowie tamtejszą Cracovię kurs (1.94).

HappyHour zakłady Milenium

As a reward, you can win 13.6% more wins than before | Milenium.pl

W przypadku gdy zdecydujesz się postawić na zwycięstwa ligowych beniaminków, to kurs ogólny Twojego kuponu osiągnie zawrotną wartość 15.89. Nie będzie spełniał on jednak pewnego z warunków promocji, który przedstawia się w sposób następujący:

 1. Do promocji zaliczają się wyłącznie kupony posiadające co najmniej trzy zdarzenia.
 2. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.20. Natomiast kurs ogólny nie może być mniejszy niż 2.0.

Jeśli więc pragniesz, aby Twój kupon mógł brać udział w promocji, musisz dorzucić do niego jeszcze jedno zdarzenie. Może to być np. triumf Lecha Poznań (kurs 1.78) w starciu z Wisłą Płock (kurs 3.96). Twój dzienny obrót środkami bonusowymi może osiągnąć maksymalnie 10% ich wartości.

Na spełnienie wszystkich promocyjnych wytycznych masz 60 dni. Jeśli uda Ci się tego dokonać, to pieniądze pojawią się na Twoim koncie.

Happy Hour na zakłady przedmeczowe w Milenium

Zakłady przedmeczowe to wciąż najpopularniejsza forma stawianych przez Polaków zakładów. Świadomi tego włodarze bukmachera Milenium postanowili zaproponować Ci pewną ciekawą promocję, której głównym atutem jest zwiększenie Twojej wygranej.

Aby ją uzyskać, musisz wykonać trzy podstawowe, bardzo proste kroki:

 • Wejść na stronę bukmachera Milenium w godzinach obowiązywania promocji.
 • Postawić zakład przedmeczowy.
 • W nagrodę możesz wygrać o 13,6% więcej wygranych niż dotychczas!

Akcja promocyjna dotyczy zakładu wielokrotnego. Obejmuje on:

 • co najmniej trzy zdarzenia z kursem 1.20 dla członków Ligi Mistrzów Milenium posiadających złotą lub platynową kartę
 • minimum cztery zdarzenia z kursem 1.20 dla członków Ligi Mistrzów z czerwoną bądź srebrną kartą

Zakład systemowy także objęty jest promocją, lecz tylko pod jednym warunkiem. Każdy zakład cząstkowy wchodzący w skład systemu, musi spełniać wyżej wymienione warunki dla zakładu wielokrotnego. Godziny obowiązywania promocji są różne. Zależne jest to od dnia tygodnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *