Milenium Logo
OCENA: 88/100
 • prowadzenie przez bukmachera Milenium sieci około 200 punktów obsługi klienta
  rozsianych po terenie całej Polski
 • wysokie standardy bezpieczeństwa
  i ochrony danych osobowych
 • Bonus do 100% aż do 760 PLN
  liczne premie, bonusy i promocje

Milenium – rozbudowana analiza bukmachera internetowego

Zeszły rok stał pod znakiem zmian wśród polskich bukmacherów. To przetasowanie było oczywiście spowodowane zmianami w legislacji tyczącej się obstawiania online. I tak na przykład, od wielu miesięcy, strony internetowe nielicencjonowanych polskich bukmacherów są blokowane. Wbrew różnym prognozom, blokady te są utrzymywane w roku 2019.

Nie ma jednak co płakać! Jest sporo legalnych bukmacherów, spośród usług których można wybierać. Dlatego też, w roku 2019 postanowiliśmy zrecenzować każdego legalnego bukmachera obecnego w Polsce. Co rozumiemy poprzez określenie „legalny bukmacher”? Legalnym bukmacherem będzie tu taka firma bukmacherska, która w roku 2019 posiada ważną licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich.

Tym razem będziemy testować i recenzować kolejnego takiego bukmachera: jest to firma bukmacherska Milenium. Co ważne, nazwa tego bukmachera brzmi „Milenium” (przez jedno „L”), a nie „Millenium”.

Rozporządzenie Ministerstwa Finansów Polskiej
Oferta sportowa 20
Na żywo
Statystyka
Aplikacje mobilne Apple LogoAndroid LogoWindows Logo
Obsługa klienta e-Mail, Hotline, czat
Kursy 92,5%
Metody Płatności PayU, tpay
Podatek 12%
760 PLN
100% od pierwszego depozytu

Fakty warte poznania bukmachera Milenium

Bardzo powoli przechodzimy do naszego podsumowania naszego testu jakości usług bukmachera Milenium. Wymieńmy pokrótce najważniejsze zalety tego bukmachera – pokaże to najlepiej, dlaczego warto korzystać z jego usług:

 • pełna legalność bukmachera Milenium potwierdzona stosowną licencją przyznaną przez Rzeczpospolitą Polską
 • liczne premie, bonusy i promocje stosowane przez firmę bukmacherską Milenium ku satysfakcji swoich klientów
 • obecność bukmachera Milenium na platformie społecznościowej Facebook
 • dbanie o odpowiedzialną grę i wsparcie dla graczy uzależnionych od hazardu
 • wysokie standardy bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych u bukmachera Milenium
 • wspieranie polskiego sportu przez bukmachera Milenium
 • prowadzenie przez bukmachera Milenium sieci około 200 punktów obsługi klienta rozsianych po terenie całej Polski

Czy znaleźliśmy jakieś wady bukmachera Milenium? Tak, ale nieznaczne. Są to:

 • brak rozliczeń w aplikacji mobilnej stworzonej przez bukmachera Milenium
 • niewielkie problemy z nawigacją na stronie internetowej Milenium

Milenium – posumowanie doświadczeń i wyników naszego testu

Zestawiając te niewielkie wady z ogromną ilością zalet tego bukmachera, możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że Milenium jest po prostu dobrym, solidnym i cieszącym się zaufaniem swoich klientów bukmacherem. Chcielibyśmy, aby więcej firm bukmacherskich w Polsce i na świecie działało właśnie tak jak robi to bukmacher Milenium.

Bukmacher Milenium – zagadnienia prawne

Zacznijmy od sprawdzenia licencji tego bukmachera. Przypomnijmy, żeby aby uznać Milenium za legalnego bukmachera, chcemy upewnić się, że w roku 2019 posiada on ważną licencję na oferowanie zakładów bukmacherskich.

Ponieważ bukmacher Milenium figuruje na liście, która „wisi” na stronie polskiego Ministerstwa Finansów w roku 2019, stwierdzamy, że bukmacher Milenium jest legalnie działającym w Polsce bukmacherem. Z tego wywodzimy, że Milenium jest to pewny i godny zaufania bukmacher. Przejdźmy zatem do dalszej części naszego testu tego bukmachera – dowiesz się jakie były nasze wrażenia z korzystania z usług bukmacherskich firmy Milenium.

Bukmacher internetowy Milenium – czy to pewny bukmacher?

Charakterystyczne czerwono-białe logo firmy bukmacherskiej Milenium zna praktycznie każdy interesujący się działającymi w Polsce bukmacherami oferującymi zakłady sportowe. Jest tak nie tylko ze względu na obecność tego bukmachera w internecie, ale także ze względu na to, że Milenium prowadzi bardzo wiele punktów obsługi klienta na terenie całego kraju. Nieważne czy masz dostęp do internetu. Nieważne czy jesteś z Pomorza, z Mazowsza czy ze Śląska. Nieważne czy jesteś kibicem Legii Warszawa, Wisły Kraków czy Lecha Poznań – bukmacher internetowy Milenium z całą pewnością jest gdzieś niedaleko. Budzi to tym większy szacunek ze względu na to, że bukmacher Milenium zaczynał dość niedawno – w roku 2004 (co oznacza, że firma ta ma zaledwie 14 lat) od zaledwie kilkunastu punktów obsługi klienta.

Milenium

Ale te fizyczne placówki nie są najważniejsze w naszym teście bukmachera Milenium – bardziej interesuje nas działalność tej firmy w sieci internetowej. Dlatego też pozostawiamy sobie prawo do określania firmy bukmacherskiej Milenium mianem „bukmachera internetowego” – przynajmniej od czasu do czasu.

Okej, co teraz? No cóż – nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić do zapoznania się z dalszą częścią naszego niezależnego testu bukmachera Milenium i przekonania się, że firmę tą można określić mianem pewnego i zaufanego bukmachera dbającego o swoich klientów.

Firma bukmacherska Milenium – za i przeciw

Już teraz widać, że bukmacher Milenium ma wiele zalet i że warto być jego klientem. Z całą pewnością zalet tych jest więcej niż wad. Potwierdza to znaczny wzrost i rozwój tego bukmachera – tyczy się to zarówno placówek obsługujących klienta w formie znanej od dekad (poprzez spotkanie z przedstawicielem bukmachera i zawarcie zakładu bukmacherskiego na miejscu), jak i usług świadczonych przez internet (bez wątpienia to te ostatnie będą przyszłością zakładów bukmacherskich oraz szeroko pojmowanego hazardu).

Zapraszamy do dalszego czytania naszego testu bukmachera Milenium – opiszemy między innymi zakłady przez niego udostępniane, rozwiązania techniczne przez niego wdrożone, a także chociażby premie i bonusy, których udziela ten bardzo dobry bukmacher (zarówno za pośrednictwem swoich punktów obsługi, jak i przez internet).

Zakłady bukmacherskie w Milenium – o tych rzeczach trzeba wiedzieć

Milenium rynki zakłady

Milenium rynki zakłady: przykład Mundial 2018

W porządku. Co zatem możemy powiedzieć o bukmacherskich zakładach sportowych udostępnianych przez bukmachera internetowego Milenium? To że jest ich z całą pewnością bardzo dużo (naliczyliśmy grubo ponad 20 tysięcy!) oraz to, że są one zdominowane przez zakłady na mecze piłki nożnej. To ostatnie nie dziwi mając na uwadze preferencje polskich kibiców sportowych. Zakłady bukmacherskie na mecze piłki nożnej były, są i najprawdopodobniej pozostaną najpopularniejszymi zakładami w Polsce i w Europie.

U bukmachera Milenium możemy obstawiać przez internet również takie sporty jak tenis, piłkę siatkową, piłkę ręczną, wyścigi Formuły 1 i wiele, wiele więcej.

Można również obstawiać zakłady na nową modę wśród kibiców sportowych, którą są sporty wirtualne.

Co interesujące, bukmacher Milenium publikuje zdjęcia kuponów bukmacherskich które przyniosły największe wygrane. Możemy pozazdrościć graczom, którzy dzięki bukmacherskim zakładom wielokrotnym (kombinacyjnym) pomnożyli wartość swoich zakładów 5, 10, a nawet 20 razy! Aż przyjemnie patrzeć, gdy zakład o wartości nieco ponad 1000 złotych, przyniósł sprytnemu graczowi ponad 26 tysięcy złotych!

Bukmacher Milenium – wrażenia z użytkowania strony internetowej i aplikacji na telefony komórkowe

Strona internetowa bukmachera Milenium jest dobra, a nawet bardzo dobra… ale bardzo chcielibyśmy aby była jeszcze lepsza – chodzi nam przede wszystkim o łatwość nawigacji i możliwość łatwego znalezienia interesujących nas faktów na temat internetowej i fizycznej działalności bukmachera Milenium.

Ale skupmy się na czymś, co w naszej opinii zasługuje na więcej uwagi. Są to mianowicie programy na urządzenia mobilne stworzone przez bukmachera Milenium w celu jeszcze lepszego zadbania o jego klientów.

Część funkcjonalności dostępnych przez aplikacje mobilne bukmachera Milenium:

 • pełny dostęp do zakładów z oferty bukmachera Milenium, w tym zakładów na żywo
 • dostęp do konta bukmacherskiego w Milenium
 • dostęp do wyników wydarzeń sportowych na żywo
 • analiza kuponów gracza
 • dostęp do typów bukmacherskich na najbliższe mecze i rozgrywki
 • kanał komunikacyjny, w tym informowanie o najnowszych promocjach i ofertach specjalnych

Należy jednak pamiętać, że mobilne aplikacje bukmacherskie Milenium nie obsługują płatności. Dlatego też miłośnicy zakładów bukmacherskich w Milenium mogą grać za pośrednictwem swoich smartfonów. Niestety, muszą oni jednak od czasu do czasu (przynajmniej, aby wypłacić swoje wygrane) również usiąść przed swoimi komputerami.

Warto tu jednak zauważyć, że bukmacher internetowy Milenium wciąż pracuje nad ulepszeniami do oprogramowania na swoje urządzenia mobilne. Wierzymy zatem, że zakłady bukmacherskie w Milenium już niedługo nie tylko będą dawać jeszcze przyjemniejsze doświadczenia z ich zawierania, ale również że moduł płatności i rozliczeń już wkrótce zostanie dodany do aplikacji na urządzenia Android i Apple wspieranych przez bukmachera internetowego Milenium.

Zakłady na żywo i transmisje na żywo z wydarzeń sportowych oferowane przez firmę bukmacherską Milenium

Milenium Na Zywo

Milenium Na ZywoBukmacher internetowy Milenium to także prawdziwe eldorado dla tych graczy, którym prawdziwą satysfakcję daje obstawianie wydarzeń sportowych na żywo. Jest to w stanie potwierdzić każdy weteran zakładów bukmacherskich: prawdziwe emocje daje dopiero zawieranie zakładu na rozwijające się wydarzenie sportowe. Możliwość ta istnieje również u bukmachera Milenium. Firma ta umożliwia swoim wiernym klientom obstawianie na żywo meczów piłki nożnej, meczów siatkówki czy też rozgrywek tenisowych. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników sportowych zakładów bukmacherskich!

Promocje, premie i bonusy w Milenium

Milenium Bonus

Milenium Bonus na Start

Promocje, bonusy, premie, programy partnerskie, programy lojalnościowe… – wiele jest nazw jakimi miłośnicy sportowych zakładów bukmacherskich i kasyn internetowych określają różnego rodzaju „zachęcacze” dla pozyskiwania nowych klientów i utrzymania klientów obecnych. Należy pamiętać, że korzyści te są zazwyczaj wymierne, czyli że da się określić ich wartość w żywej gotówce. Zatem wybierając swojego zaufanego bukmachera (wierzymy, że takim bukmacherem będzie właśnie Milenium) w internecie należy zwrócić uwagę nie tylko na ogólną jakość swoich wrażeń z użytkowania, różnorodność dostępnych sportów i rodzajów zakładów, dostępność zakładów na żywo, czy też pokrewne czynniki wpływające na pozytywne doświadczenia gracza. Ważne będą również właśnie premie i promocje – zarówno te dawane „na wejściu” (czyli za samo stanie się klientem danego bukmachera, na przykład Milenium), ale także te „w trakcie”. Różni bukmacherzy mają różną politykę przyznawania promocji. U jednych oferta promocyjna nie ulega zmianie, podczas gdy u innych cały czas można spodziewać się czegoś nowego. Jedni promocje lubią wiązać z kalendarzem lub nawet zegarkiem (słynne „happy hours”), podczas gdy u innych z danej promocji można korzystać „zawsze”. Można o tym pisać bardzo wiele, ale skupmy się na recenzowanym tutaj bukmacherze Milenium – jak wygląda to u niego?

 • Milenium Specjalny Bonus

  Milenium Specjalny Bonus

  Aż 760 złotych bonusu na start! Tylko teraz nowi klienci bukmachera Milenium mogą otrzymać aż tyle za rozpoczęcie przygody bukmacherskiej z tą firmą!

 • Zimowe Igrzyska Typerów! Wiele nagród rzeczowych i pieniężnych dla obstawiających zimowe Igrzyska Olimpijskie w Korei Południowej – poza wieloma nagrodami rzeczowymi, można zyskać aż 10 000 złotych!
 • Happy hours w wybranych punktach obsługi bukmacherskiej Milenium! Przy obstawieniu zakładu bukmacherskiego bukmacher Milenium pokrywa 12% podatku od wartości zakładu!
 • Możliwość negocjacji kursów zakładów bukmacherskich! Mało co daje tak pozytywne doświadczenia z gry jako indywidualizacja oferty bukmacherskiej. Bukmacher Milenium daje to właśnie niesamowite doświadczenie!
 • Wiele, wiele innych! Warto śledzić stronę internetową bukmachera Milenium, odwiedzać jego punkty naziemne i ogólnie mieć oczy szeroko otwarte! Milenium naprawdę dba o swoich klientów i ma im wiele do zaoferowania!

No cóż… tyle napisaliśmy o promocjach, premiach i bonusach w Milenium, że nie ma sensu „mówić po próżnicy” – warto zostać klientem bukmachera Milenium i już teraz cieszyć się tak wieloma wartościowymi ofertami ze strony tego bukmachera.

Twoje depozyty760 PLN + Milenium premia760 PLN = Kredyt1520 PLN

Wpłacanie pieniędzy do bukmachera Milenium i wypłaty od tego bukmachera

Bukmacher Milenium dokłada wszelkich starań, aby rozliczenia z nim były dla jego klientów szybkie, tanie i tak bezpieczne jak to tylko możliwe. Firma bukmacherska Milenium opiera się na dwóch bardzo dobrych serwisach przetwarzających płatności, mianowicie na znanym wszystkim PayU oraz na tpay.com. Takie rozwiązanie sprawia, że bukmacher internetowy Milenium jest w stanie zapewnić, że płatności dokonywane na rzecz tej firmy oraz wypłaty z niej są bezpieczne. Niezależnie od tego, należy pamiętać, że sama firma PayU wspiera przelewy od kilkunastu polskich banków, karty płatnicze oraz choćby płatności Google. Po raz kolejny udowadnia to, że Milenium to bardzo dobry bukmacher dbający o swoich klientów.

Milenium – obsługa klienta i zasady bezpieczeństwa stosowane przez tego bukmachera

MileniumKontakt z bukmacherem Milenium jest możliwy na wiele sposobów. Znaleźliśmy poniższe:

 • czat na żywo – szybka i łatwa ścieżka zdobywania najważniejszych informacji o bukmacherze Milenium
 • formularz kontaktowy – jak wyżej
 • poczta elektroniczna – prawdopodobnie najpowszechniejsza metoda komunikacji internetowej; wygodna dla komunikacji z przedstawicielami obsługi klienta bukmachera Milenium
 • telefon – metoda kontaktu rekomendowana dla największych tradycjonalistów

Jest to bardzo dobry standard, stosowanych przez najlepszych bukmacherów na świecie. Cieszymy się, że bukmacher Milenium po raz kolejny udowadnia nam, że zdaje on egzamin.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to wystarczył nam rzut oka na zasady stosowane przez bukmachera Milenium, jego regulaminy oraz powiązane z tym rozwiązania techniczne. Naprawdę nie ma się czego bać – bukmacher Milenium to dobry bukmacher dbający o swoich klientów, co wyraźnie widać w dbałości o bezpieczeństwo tychże klientów.

Podsumowanie – nasze dobre doświadczenia z bukmacherem Milenium

Czas na konkluzję i ocenę końcową jakości usług polskiej firmy bukmacherskiej Milenium. Ocena ta jest bardzo wysoka, bo zdecydowaliśmy się przyznać 9 punktów na 10 możliwych. Zaważyła ogólna jakość usług, bardzo korzystne premie i bonusy, możliwość zawierania zakładów bukmacherskich na żywo oraz, przede wszystkim to, że bukmacher Milenium jest legalnym bukmacherem – korzystając z usług tej firmy bukmacherskiej możemy być spokojni o uczciwość i legalność naszych zakładów bukmacherskich.

A dlaczego nie 10 punktów? Były drobne zgrzyty przy kwestiach technicznych, ale to nie jest istotne.

Tak czy owak, bukmachera internetowego Milenium możemy z czystym sumieniem określić jako dobrego bukmachera, który zawsze dba o swoich klientów. Opinia ta jest potwierdzona naszym testem jakości usług tej firmy bukmacherskiej – przyznaliśmy temu bukmacherowi bardzo wysoką ocenę, ponieważ nasze doświadczenia z nim były naprawdę dobre.

Milenium button1

Milenium Logo
OCENA: 88/100
 • prowadzenie przez bukmachera Milenium sieci około 200 punktów obsługi klienta
  rozsianych po terenie całej Polski
 • wysokie standardy bezpieczeństwa
  i ochrony danych osobowych
 • Bonus do 100% aż do 760 PLN
  liczne premie, bonusy i promocje
  Legalni Bukmacherzy
1 99/100 Sprawdź
2 98/100 Sprawdź
3 94/100 Sprawdź
4 91/100 Sprawdź
5 88/100 Sprawdź
6 87/100 Sprawdź

Aktualne promocje bukmacherów

  Najlepsze Bonusy Bukmacherskie
1 1200PLN Sprawdź
2 1000PLN Sprawdź
3 150EUR Sprawdź
4 1000PLN Sprawdź
5 760PLN Sprawdź