FC Kopenhaga – Bordeaux typ (13.12.2018)

Kategorie Liga Europy Typy / z Tomasz

FC Kopenhaga – Bordeaux

Liga Europy | Czwartek, 13.12.2018 | godz. 21:00 | Stadion Telia Parken w Kopenhadze

kopenhagen V
   
wydajność     
Najlepsze kursy na mecz
Wygrana
2,15 na yobetit logo
Niezdecydowany
3,4 na
Wygrana Na Wyjeździe
3,55 na

FC Kopenhaga – Bordeaux | Zapowiedzi meczowe, analizy meczów & typy bukmacherskie

Liga Europy w fazie grupowej ma już swój finał, a kolejnym meczem jaki Wam zaprezentujemy jest spotkanie FC Kopenhaga – Bordeaux, początek meczu o godz. 21.00.

Sytuacja wyjściowa

Mecz pomiędzy FC Kopenhaga a Bordeaux będzie finałowym starciem w grupie C Ligi Europy. Sytuacja w grupie C jest następująca, z tych dwóch zespół szanse na awans ma tylko FC Kopenhaga, ale nie wszystko zależy od nich. Muszą nie tylko wygrać swoje spotkanie, ale liczyć również na to, że Slavia Praga nie wygra swojego meczu z Zenitem, tylko wtedy mogą prześcignąć Czechów w tabeli i awansować. Zespół FC Kopenhaga radzi sobie w lidze duńskiej bardzo, mimo że ostatnio spadła na 2 miejsce w tabeli. Zespół wygląda jednak w obecnych rozgrywkach bardzo dobrze. W Lidze Europy na razie tak jak wspomnieliśmy muszą wciąż bić się o awans, dodatkowo nic nie jest pewne, wszystko jest skutkiem przegranych z Zenitem i  Slavią Praga. Bordeaux także ma szansę na awans, bo mają lepszy bilans w bezpośrednich starciach ze Slavią Praga, warunek jest jedynie taki, że oni muszą wygrać z Kopenhagą a Slavią przegrać swój mecz. Bordeaux bardzo średnio wygląda jednak w rozgrywkach Ligue 1, gdzie zajmuje dopiero 11 miejsce. Przespało także początek rozgrywek LE, gdzie przegrało 3 pierwsze mecze.

Forma FC Kopenhaga

FC Kopenhaga jest znaną drużyną, jednak trafili do względnie silnej grupy w LE. W krajowej lidze FC Kopenhaga zajmuje obecnie 2 miejsce ex equo z FC Midtjylland, od których mają tylko gorszy bilans bramkowy. Na krajowym podwórku są wiec bardzo mocni, wygrali tu ostatnio 6:1 z AC Horsens. Natomiast w rozgrywkach międzynarodowych, czyli Lidze Europy klub ten już tak nie dominuje. Tutaj, w pierwszym meczu Rosyjski Zenit zremisował z nimi 1:1, potem wygrali z Girondins Bordeaux 2:1. Niestety dwumecz ze Slavią Praga zakończył się zdobyciem tylko 1 punktu, dlatego FC Kopenhaga musi liczyć wyłącznie na to, że Czesi przegrają swój mecz a oni wygrają z Żyrondystami.

Forma Bordeaux

Girondins Bordeaux w lidze zaliczyło bardzo średnią jesień, mieli i ciągle mają bardzo przeciętną formę bowiem zajmują obecnie zaledwie 11 miejsce w tabeli, co nie jest z pewnością szczytem marzeń. Sukcesem Girondins Bordeaux na pewno jest remis z PSG, bo mało klubów zdołało zatrzymać paryżan w tym sezonie. W LE przegrali wszystkie 3 pierwsze mecze w grupie C, pokonała ich Slavia, Zenit i FC Kopenhaga. Obudzili się zbyt późno remisując 1:1 z Zenitem a w ostatnim meczu wygrali ze Slavią Praga 2:0. Mają dzięki temu lepszy bilans od Czechów i tylko dzięki temu faktowi zachowali matematyczne szanse na awans. Gdyby Czesi przegrali swój mecz a oni wygrali z FC Kopenhaga to wtedy awansują.

Team News

W teamie FC København Michael Lüftner czyli środkowy obrońca przez ciężką kontuzje jest wykluczony z gry aż do stycznia. W drużynie Bordeaux na ten moment nie jest kontuzjowany żaden gracz.

FC Kopenhaga – Bordeaux Head to Head

FC København ma obecnie bilans 2 zwycięstw, 2 remisów i 1 porażki w 5 ostatnich meczach a zespół Bordeaux ma także 2 zwycięstwa, i 3 remisy.

Przewidywania

Oba teamy wypadły w bieżących rozgrywkach Ligi Europy bardzo średnio. Girondins Bordeaux przespało całkowicie początek rozgrywek przegrywając 3 pierwsze mecze, mimo że są teoretycznie najmocniejszą drużyną na papierze w grupie to zajmują ostatnie miejsce. Losy obu ekip zależą od tego, czy Slavia Praga ugra chociaż punkt z Zenitem, nie wiemy czy przy matematycznych szansach wierzą oni na serio w awans i dlatego stawiamy w tym meczu na remis.

FC Kopenhaga – Bordeaux: Remis

Nie wiemy czy oba zespoły będą w stanie zmobilizować się przy zaledwie matematycznych szansach na awans. Wierzymy, że to właśnie remis będzie tu najlepszym typem. Najbardziej prawdopodobny scenariusz: Remis typ X kurs 3,4

Eksperta Typ: Remis typ X
3,4 (bet-at-home)

Aktualne oferty powitalne bukmacherów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *