Obstawiaj tenisa bez podatku w LV BET

Obstawiaj tenisa bez podatku w LV BETObstawiaj tenisa bez podatku w LV BET

Nowy sezon tenisa już się rozpoczął. Razem z nim bukmacherzy oferują kolejne promocje, w których obstawiając mecze tenisa możesz otrzymać ciekawe bonusy. Jedną z nich jest propozycja od LV BET. Korzystając z aplikacji bukmachera otrzymasz dodatkowe 14% do Twojej wygranej. Co tydzień do piątego kwietnia obstawiaj wyszczególnione turnieje tenisa i odbieraj zwiększone wygrane.

tenisowy lvbet

Tenisowy LV BET tour!

Pierwszy tydzień promocji trwa do 18.01.2020 r. W tym terminie premiowane są zakłady postawione na ATP Auckland. Na twardych kortach w Nowej Zelandii mamy swojego reprezentanta. Hubert Hurkacz jak dotąd pozostaje niepokonany. Do tej pory wygrał wszystkie spotkania, awansując tym samym do drugiej rundy turnieju. Jest to ostatni sprawdzian 22- letniego polaka przed wielkoszlemowym Australian Open. Jeśli jesteś fanem tenisa i interesujesz się losami tego lub innych zawodników białego sportu zapoznaj się z najnowszą promocją od LV BET.

1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
  • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
  • Bardzo dobre kursy
  • Wiele zdarzeń i zakładów
1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
  • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
  • Bardzo dobre kursy
  • Wiele zdarzeń i zakładów
LV BET Recenzja

Jak zwiększyć swoje wygrane w LV BET

Regulamin promocji LV BET jest prosty i zrozumiały, a co za tym idzie łatwo odebrać bonusy. Promocja obejmuje aż 9 turniejów, które  rozgrywane są do 5 kwietnia 2020 roku. Aby zwiększyć swoje wygrane przejdź na stronę bukmachera korzystając z naszego linku, a następnie postaw zakład w aplikacji mobilnej na aktualnie premiowany turniej. Poniżej znajdziesz kalendarz promocji z wyszczególnionymi turniejami.
 

DataTurniej
13.01 – 18.01ATP Auckland
20.01 – 2.02Australian Open
3.02 – 9.02ATP Montpellier
10.02 – 16.02ATP Rotterdam
16.02 – 23.02ATP Rio de Janeiro
24.02 – 29.02ATP Dubai
2.03 – 8.03WTA Lyon
12.03 – 22.03Indian Wells
25.03 – 5.04Miami Open
Jeśli postawiony przez ciebie mecz okaże się wygrany otrzymasz swoja wygrana i jej dodatkowe 14% w postaci bonusu. Wskaźnik wynoszący 0,88 zostanie podniesiony do 1,0. Dzięki czemu nie odczujesz podatku od wygranych. Przykładowo Stawiając za 200 złotych po kursie 2.0 otrzymasz pełną wygraną, czyli w tym przypadku 200 złotych.

Pamiętaj, że promocją objęte są zakłady postawione za pomocą aplikacji mobilnej LV BET wyłącznie na mecze tenisa, zgodne z kalendarzem promocji. Do promocji kwalifikują się kupony postawione za środki własne. Obstawiać możesz następujące zakłady:

  • Zakłady przedmeczowe,
  • Zakłady na  żywo,
  • Kupony pojedyncze,
  • Kupony kombi.

Bonus Powitalny LV BET – Odbierz nawet 1520 PLN

Jeśli nie masz jeszcze konta w LV BET sprawdż ofertę powitalną tego bukmachera. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Każdy nowy użytkownik LV BET otrzymuje:

Bonus podzielony jest na trzy części. Po rejestracji konta dokonaj depozytu na minimum 50 złotych, wybierz bonus z mnożnikiem. Na Twoje konto trafi 1% wpłaconego depozytu pomnożone razy 100. Następnie za środki bonusowe  stwórz kupon kombi na minimum 3 mecze których łączny kurs minimalnie będzie wynosił 2.5 i 1.25 na każdy z nich.  Potem musisz tylko postawić zakład z pomnożonym kursem całkowitym.

Kolejna część bonusu dotyczy drugiego depozytu do 500 złotych. Zasady dotyczące tej promocji są takie same ja bonusu od pierwszego z depozytów. Różnicą jest mnożnik wynoszący 50 a nie 100 a wygrana to maksymalnie 500 zł

Z promocji skorzystasz także w przypadku, gdy dokonasz depozytu na mniejszą kwotę, od 10 do 49 zł, to bonus trafi na Twoje konto tylko wtedy, jeśli wyślesz wiadomość e-mail na adres [email protected]. Jej treść musi zawierać hasło „bonus powitalny”. LVBet przyzna Ci wtedy gratisowe środki w wysokości 10% kwoty depozytu oraz dziesięciokrotny mnożnik kursu całkowitego.

Następnie zmuszony będziesz utworzyć kupon zgodnie z wytycznymi z dwóch poprzednich części promocji. Twoja ewentualna wygrana nie może być wyższa niż wartość wpłaconego depozytu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *