Obstawiaj bonus US Open w forBET i odbierz 150 PLN

Kategorie Aktualnosci / z Agnieska

forbet_live

Trwa drugi tydzień US Open. To czwarty a zarazem ostatni turniej Wielkiego Szlema w tym roku, na którym możemy podziwiać gwiazdy światowego tenisa. Dla fanów tego sportu forBET przygotował specjalną ofertę. Promocja trwa do zakończenia międzynarodowych mistrzostw USA w tenisie, a więc do 08.09.2019. Bukmacher oferuje bonus w wysokości 150 złotych za obstawianie meczów na żywo. Czas trwania promocji nie jest przypadkowy, minimum jedno zdarzenie na kuponie musi być postawione  właśnie na US Open.

open na zywo fotbet

Emocje na kortach są tym większe im większa nagroda, zwycięzca turnieju poza pucharem otrzyma aż 3 850 000 dolarów. Jak co roku nie będzie nam brakowało wrażeń, grę w ćwierćfinale wywalczył sobie m.in. Rafael Nadal. Dla hiszpana to już 9 ćwierćfinał US Open. Jeśli również chcesz powalczyć o pieniądze podczas Wielkiego Szlema, przejdź do drugiej części artykułu, tam dowiesz się jak zgarnąć 150 złotych nie wychodząc z domu.

1200zł
Bonus za 3 depozyty do 1200zł
graj teraz
 • Względnie wysokie kursy na zakłady
 • Rozbudowana oferta dla polskiej ligi
 • Szeroki wybór dyscyplin sportowych
1200zł
Bonus za 3 depozyty do 1200zł
graj teraz
 • Względnie wysokie kursy na zakłady
 • Rozbudowana oferta dla polskiej ligi
 • Szeroki wybór dyscyplin sportowych
forBET Recenzja

Jak otrzymać bonus US Open od forBET?

Śledzisz zmagania tenisistów i typujesz kto zostanie zwycięzcą US Open? Skorzystaj z promocji forBET i wygraj 150 złotych. Do końca Wielkiego Szlema ( 08.09.2019) postaw minimum 20 kuponów, jednak pamiętaj by spełniały one następujące warunki:

 • Wszystkie zdarzenia muszą być obstawione na żywo,
 • Stawka każdego kuponu nie może być mniejsza niż 40 złotych,
 • Stawiaj kupony singiel z zdarzeniami z US Open lub kupny AKO – na nich co najmniej jedno zdarzenie musi pochodzić z US Open,
 • Kurs kuponów musi minimalnie wynosić 1.70

Pamiętaj by nie obstawać identycznych kuponów, w takim przypadku do promocji będzie wliczał się tylko jeden z nich. Kupony postawione za środki bonusowe lub kupony systemowe nie są brane pod uwagę. Jeśli do końca US Open postawisz 20 kuponów spełniających powyższe warunki, w dzień po jego zakończeniu (09.09.2019) na Twoim koncie pojawi się 150 złotych.

Aby wypłacić otrzymane środki od forBET należy czterokrotnie obrócić bonusem. Minimalny kurs kuponów to 2.0, a kurs pojedynczych zdarzeń w kuponie AKO – 1.20. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

Przykład:
Do niedzieli postawisz 20 kuponów na żywo za ponad 40 złotych każdy, po kursie 1.7 i wyższym. Co najmniej jedno zdarzenie na kuponie obejmie US Open. W poniedziałek otrzymasz bonus w wysokości 150 złotych. Przez kolejny miesiąc stawiając kupony po minimalnym kursie 2.0 wykonasz obrót na czterokrotność kwoty bonusu – 600 złotych. To wszystko – środki będą gotowe do wypłaty!

Bonus powitalny forBET – odbierz 2000 PLN

Jeśli nie masz jeszcze konta w forBet skorzystaj ze sporego bonusu powitalnego. Na polskim rynku praktycznie każdy bukmacher oferuje taki rodzaj promocji. Jeśli chodzi o wysokość nagrody dla graczy zakładających konto po raz pierwszy forBet znajduje się w ich czołówce. Nic dziwnego, nowy użytkownik to spora szansa dla każdego bukmachera, warto zainwestować w nagrody rzędu 2000 złotych by przyciągnąć szukających rozrywki typerów.

Aby odebrać bonus powitalny forBET:

 • Przejdź do strony forBET korzystając z linków dostępnych na naszej stronie.
 • Zarejestruj konto gracza.
 • Zweryfikuj swoje dane.
 • Podczas dokonywania wpłaty aktywuj bonus powitalny.
 • Odbierz bonus do 2000 złotych (dla 3 pierwszych depozytów).

Promocja jest ważna do końca tego roku. Na 2000 złotych składa się suma bonusu z trzech kolejno dokonanych depozytów:

 • Pierwszy – 100% wpłaty- maksymalna suma bonusu to 1000 PLN
 • Drugi – 75% wpłaty  – do sumy 500 PLN
 • Trzeci – 50% wpłaty – do kwoty 500 PLN

Bonus otrzymasz automatycznie po każdym z trzech pierwszych depozytów. Minimalna kwota depozytu, która kwalifikuje do udziału w promocji to 20 złotych. Pamiętaj, że do obrotu nie są wliczane kupony systemowe i zakłady na wirtualne sporty.

Jak wypłacić bonus powitalny forBET?

Zasady dotyczące wypłaty bonusu powitalnego są zbliżone do warunków wypłaty bonusu w wysokości 150 złotych. Aby wypłacić bonus powitalny musisz dokonać czterokrotnego obrotu na kuponach pojedynczych o minimalnym kursie 2.0 bądź kuponach AKO a łącznym kursie 2.0 i minimalnym kursie pojedynczych zdarzeń 1.3. Na obrót bonusu powitalnego masz również 30 dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *