Happy Hours w BETFAN, +14% do wygranych!

happu hours betfan

Mimo przeciwności bukmacherzy nie zwalniają. Wciąż możemy liczyć na ciekawe promocje. Tym razem BETFAN przygotował coś specjalnego – Happy Hours, nie jest to jednak standardowa promocja tego rodzaju. O przedziałach czasowych dowiesz się ze strony bukmachera. Co możesz zyskać? Wygrane powiększone o 14%! Tym razem nie odczujesz podatku, który zawsze jest odliczany.

betfan happy hours promocja

Happy Hours! Bez Podatku od gier +14% do wygranych

Chociaż część wydarzeń sportowych zostało odwołanych lub zawieszonych wciąż możemy obstawiać wiele dziedzin sportu. Na stronie BETFAN znajdziemy np. mecze piłki nożnej ligi Australijskiej, Tureckiej, mecze koszykówki i  tenisa stołowego. Warto również zdecydować się na sporty wirtualne, których zakres nie został ograniczony. Ciekawa ofertą jest obstawianie meczów Counter Strike, Dota czy League of Legends. Z dalszej części artykułu dowiesz się jak zwiększyć swoje wygrane z dowolnych zdarzeń które obstawiasz.

3100zł
100% do 3100zł Bonus Zakład Bez Ryzyka
graj teraz
 • Zakłady są konkurencyjne
 • Zakłady na żywo i e-sport
 • Szybkie wpłaty i wypłaty
3100zł
100% do 3100zł Bonus Zakład Bez Ryzyka
graj teraz
 • Zakłady są konkurencyjne
 • Zakłady na żywo i e-sport
 • Szybkie wpłaty i wypłaty
Betfan Recenzja

Jak odebrać zwiększone wygrane od BETFAN?

Happy Hours to okazja z której warto skorzystać, tym bardziej, że nie ma ograniczeń co do dziedziny sportu którą możesz obstawiać. Codziennie na stronie bukmachera będą zamieszczane informacje o trwających Happy Hours. Poza pewnymi wyjątkami nie będą one komunikowane zewnętrznie i nie dowiesz się o nich wcześniej. Jak więc skorzystać z promocji aby zwiększyć swoje wygrane o 14%? Przedstawiamy krótką instrukcję:

 • Wchodź na stronę bukmachera korzystając z naszego linku, aby sprawdzać czy są na niej zamieszczone informacje o trwających w danym oknie czasowym Happy Hours,
 • Jeśli na stronie BETFAN znajduje się komunikat o trwających Happy Hours stwórz kupon,
 • Aby Twój kupon spełniał warunki promocji musisz zawrzeć w nim co najmniej dwa zdarzenia z kursem 1.25 każdy lub wyższym,
 • Sprawdź wynik twojego Typu! Jeśli postawiłeś kupon w czasie trwania Happy Hours i spełnił on powyższe warunki Twoja wygrana wzrośnie o 14%.

To co ważne dodatkowe środki nie trafiają na konto bonusowe! Nie musisz dokonywać obrotu aby je wypłacić, jak jest w przypadku większości bukmacherów.

Jeśli wydaje Ci się, że promocja jest ograniczona i nie uda ci się z niej skorzystać, przygotuj typy danego dnia wcześniej aby w momencie jej trwania bez dłuższego namysłu postawić kupon. Promocja nie ma ograniczeń ilościowych. Możesz więc obstawiać dowolną liczbę zdarzeń. Jeśli postawisz kilka kuponów spełniających warunki promocji jednego dnia to wszystkie zostaną zaakceptowane i wszystkie wygrane zostaną powiększone o 14%.

Promocja nie dotyczy zakładów systemowych a także zakładów zawieranych za środki znajdujące się na Saldzie bonusowym

Przykład:

Obstawiasz piątkowy mecz Ligi Australijskiej w wyznaczonych godzinach (informacja zawarta na stronie BETFAN). Stawiasz 100 złotych na zwycięstwo Melbourne City w po kursie 1.5. Twoi faworyci  pewnie pokonują drużynę Central Coast Mariners. Na Twoje konto trafia zatem całe 150 złotych, a nie mniej jak miałoby to miejsce po odliczeniu podatku.

Odbierz zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN od BETFAN

BETFAN przygotował również promocję dedykowaną nowym graczom. Jeśli więc nie masz jeszcze konta w BETFAN najwyższa pora, aby je założyć. Kupon bez ryzyka z pewnością ułatwi Ci start w typowaniu na stronie bukmachera, tym bardziej jeśli dopiero zaczynasz przygodę z obstawianiem. W przypadku niepowodzenia postawione środki wrócą do Ciebie – możesz je od razu wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Nowi gracze mogą otrzymać zakład bez ryzyka nawet o wartości 100 złotych. Aby skorzystać  z promocji postępuj według wskazówek:

 • Przejdź na stronę BETFAN korzystając z naszej strony z opiniami,
 • Załóż konto, podczas rejestracji wpisz kod promocyjny,
 • Dokonaj depozytu o wartości minimum 10 złotych,
 • Stwórz kupon. Kurs zakładu musi wynosić co najmniej 1.14. Z promocją nie łączy się oferta MATCHDAY BOOST,
 • W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od momentu rozliczenia ostatniego zdarzenia na kuponie, na Twoim koncie pojawi się zwrot zainwestowanych środków.

Podobnie jak w przypadku innych promocji na stronie BETFAN, nie musisz wykonać obrotu aby wypłacić odzyskane środki. Nie ma obaw, że bonusu nie uda Ci się obrócić wystarczającą liczbę razy zanim wypłacisz