Forbet nocą – dodatkowe bonusy na sporty amerykańskie

Kategorie Aktualnosci / z Marta

forbet_promo

Forbet nocą – dodatkowe bonusy na sporty amerykańskie

Firma Forbet, to kolejny bukmacher, który postanawia uatrakcyjnić ofertę, dla graczy lubujących się w obstawianiu zakładów na sporty amerykańskie. Zupełnie jak opisywany przed kilkoma tygodniami eToto on również postanowił wprowadzić dodatkowe bonusy na sporty amerykańskie takie jak NBA, NHL, NFL, MLB czy MLS, co ważne oferta Forbet nocą jest bezkonkurencyjna, bowiem to nie jedna czy dwie, ale aż cztery promocje połączone pod jedną, wspólną nazwą. W tej krótkiej notce dowiesz się wszystkich potrzebnych informacji o wyżej wymienionej ofercie.

Przyjrzyjmy się więc po kolei temu, co proponują nam marketingowcy Forbetu.

Zostań MVP!

Graj w forBET i wygraj jedną z trzech nagród w postaci bonusu 200 złotych. Tymi zostaną nagrodzone3 osoby, które w czasie promocji dokonały największego obrotu. Wystarczy że od poniedziałku do czwartku w godzinach 23:00 – 6:00 będzie obstawiał zakłady w forBET a firma wybierze 3 osoby, które nagrodzi bonami na 200 złotych. Decyduje to, kto w tym czasie dokona jak największego obrotu. Do promocji nie zliczają się zakłady systemowe, a więc tylko zwykłe kupony i zakłady pojedyncze (single). Co ciekawe, regulalamin nie precezyuje, czy trzeba obstawiać tylko zakłady na sporty amerykańskie, czy też mogą być pozostałe, więc to całkowicie dowolne. Musicie również pamiętać, że do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe, możecie wiec użyć tylko gotówki znajdującej się na waszym koncie gracza.

forbet_promoWydarzenie nocy

Każdego dnia będziesz mógł znaleźć w nocnej ofercie firmy na sporty amerykańskie wydarzenie opisane jako “wydarzenie nocy”, powinieneś się nim zainteresować, bowiem jeśli je zagrasz za kwotę w wysokości minimum 100 złotych i wygrasz swój zakład to dostaniesz od firmy dodatkowy bonus wynoszący 25 złotych. Co ciekawe, nie musisz ograniczać się tu do singli. Na kuponie mogą również się znaleźć inne zdarzenia, z zupełnie innych dyscyplin, jednak każde z nich musi mieć minimalny kurs wynoszący co najmniej 1,50.

Podwyższone kursy

Kursy w Forbet zawsze są wysokie, przynajmniej tak twierdzą jego pracownicy, teraz jednak firma gwarantuje Wam najwyższe kursy na polskim rynku w ich ofercie na 3 wybrane spotkania ze sportów amerykańskich. Nie ma żadnych dodatkowych warunków dla tej oferty, po prostu trzeba grać i można wygrywać więcej.

Taśma bez ryzyka

Ostatnią już ofertą, w ramach promocji Forbet nocą jest ubezpieczenie zakładów z dużą ilością selekcji na kuponie. Każdy z nas w swoim życiu przynajmniej raz zagrał tak zwaną „taśmę” lub „tasiemca”. Teraz Forbet w każdy poniedziałek od 23:00 do wtorku, godziny 6:00 ubezpiecza kupony z minimum 8 zdarzeniami. Jeśli zagrasz taki kupon z minimum 8 zdarzeniami, a będziesz miał pecha i jedno z nich Ci nie wejdzie to nie musisz się martwić – otrzymasz wtedy zwrot stawki za swoją taśmę w wysokości aż do 49 złotych. Sądzimy, że to bardzo ciekawa oferta, zakłady kumulacyjne z aż 8 zdarzeniami oferują zwykle bardzo wysokie a nic tak nie frustruje nas, graczy, jak przegrana w sytuacji, kiedy tylko 1 ze spotkań zawala nam cały kupon, najczęściej jest to tzw. pewniak grany po najniższym kursie.

To już wszystkie oferty przygotowane przez firmę Forbet dla nocnych marków, czyli amatorów sportów amerykańskich. Mamy nadzieję, że przypadły Wam one do gusty i zwiększycie dzięki nim swoje wygrane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *