Expekt zwróci Ci stawkę pierwszego zakładu do 222 zł

Kategorie Aktualnosci / z Marta

Expekt_Cashback

Bardzo często donosimy Wam o różnych ofertach promocyjnych bukmacherów, dziś nadeszła zaś pora na przyjrzenie się ofercie powitalnej dla nowych graczy bukmachera Expekt. Jak być może wiesz firma Expekt to jeden z najpopularniejszych serwisów z zakładami bukmacherskimi w Internecie. W serwisie Expekt każdy może znaleźć nie tylko bogaty wybór zakładów bukmacherskich ale też sporo gier kasynowych, pokerowych i innego rodzaju atrakcji. Expekt, jak każda firma z bogatą ofertą produktów, oferuje swoim klientom odrębne sekcje zakładów bukmacherskich, kasyna, kasyna na żywo oraz gier. W każdej z wymienionych na nowych graczy czeka ciekawy bonus powitalny na start, jako że nasza strona nierozerwalnie połączona jest z zakładami bukmacherskimi to ten bonus przedstawimy dziś Wam, jednak zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się ze stroną Expekt i korzystania także z pozostałych bonusów.

Czym jest Cashback powitalny w Expekt?

Przechodząc do sedna, pora wyjaśnić, czym jest Cashback powitalny w Expekt, otóż w ramach oferty powitalnej każdy gracz rozpoczynający swoją przygodę z tym bukmacherem może wnieść swój pierwszy zakład bukmacherski totalnie bez ryzyka. W przypadku wygranej jest to normalny zakład, dostajesz z powrotem swoją stawkę a także zgarniasz wygraną, która wynika z przemnożenia stawki przez kurs zdarzeń.

W przypadku przegranej jesteś jednak ubezpieczony, bowiem otrzymujesz zwrot swojej stawki aż do kwoty 222 złotych. Co ciekawe i niezwykle ważne, zwrot ten możesz natychmiast wypłacić lub też grać tymi środkami dalej. To nie jest to zatem typowy bonus, którym trzeba obracać na przykład 3 czy więcej razy. Cashback powitalny w Expekt ma więc niezwykle prostą budowę i regulamin.

Expekt_Cashback

Expekt – Cashback

Jak otrzymać Cashback powitalny w Expekt?

Wzięcie udziału w tej ofercie jest niezwykle proste, oczywiście pierwsza czynność, którą musisz wykonać to założyć konto na stronie Expekt.com. W tym celu wypełnij króciutki formularz rejestracyjny i aktywuj swoje nowe konto bukmacherskie przy pomocy linku zawartego w e-mailu, który zostanie wysłany na Twoją skrzynkę pocztową. Następnie dokonaj wpłaty na swoje nowe konto bukmacherskie w Expekt. Aby rozpocząć grę z Cashbackiem musisz wpłacić na konto w Expekt sumę co najmniej 15 złotych, oczywiście warto abyś wykorzystał maksymalną kwotę 222 złotych, bowiem ta oferta dostępna jest jedynie raz. Aby skorzystać z powitalnego cashbacku, środki musisz wpłacić te środki przy pomocy karty kredytowej lub innych metod wpłaty, gdzie nie jesteś anonimowy jak Trustly. Wpłata przy pomocy pozostałych metod płatności, jak portfele internetowe Skrill i Neteller nie uprawnia do skorzystania z oferty podobnie jak przelew bonusów lub środków z innego działu na stronie Expekt.

Na koniec po prostu wnieś pierwszy kwalifikujący się do Cashbacku zakład. Jeśli go nie trafisz firma Expekt zwróci Ci stawkę do kwoty 222 złotych. Czym jest kwalifikujący zakład? Już spieszymy z wyjaśnieniem, jest to dowolny zakład przed meczowy (nie live) na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami (zakład 3-drogowy), dowolny zakład wielokrotny lub też dowolny zakład live. Zakłady systemowe, czyli takie gdzie możesz trafić nawet bez wygrania wszystkich meczy na kuponie są wyłączone niestety z tej oferty. Cashback naturalnie nie dotyczy trafionych zakładów, jeśli wygrasz zakład zatrzymujesz całą stawkę i wygraną i Cashback nie ma zastosowania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej ciekawej oferty na stronie Expekt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *