Codzienna Loteria w Betsson

Capture 2

Capture 2

Codziennie do końca marca Betsson rodzaje losowe 100 nagród gotówkowych. Wykorzystaj szanse na wygranie nagród z puli 360 000 PLN, grając w swoje ulubione sloty i gry na żywo.

Aby rozpocząć przygodę z loterią należy kliknąć ,,zapisz się i graj’’, a następnie zacznij grać w dowolne gry, kasyna na żywo, bądź sloty za dowolną stawkę. Za każde obrócone 90 PLN otrzyma się jeden los na codzienną loterię z pulą 22 500 PLN. Chcąc zwiększyć swoje szanse na wygranie gotówki, wystarczy zdobywać do 25 losów dziennie.

Warunki codziennej Loterii Betsson

Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w loterii jest ukończenie 18 roku życia lub uzyskania pełnoletności zgodnie z prawem danego kraju, w którym aktualnie przebywają. Kolejnym ważnym elementem jest zapisanie się do tej promocji, aby mieć szansę na zdobycie nagrody. Wystarczy zapisać się tylko raz, aby wziąć udział we wszystkich loteriach. Pamiętaj, że zapisując się do promocji i akceptując warunki promocji, wyrażasz zgodę na wykorzystanie swojego imienia, pierwszej litery nazwiska, regionu oraz nagrody na stronie ze zwycięzcami promocji. Okres promocyjny obowiązuje codziennie w godzinach od 00:00 do 23:59 do 31 marca 2021. Za każde 90 PLN obrócone w dowolnych grach slotowych kasyna lub grach kasyna na żywo, otrzymasz jeden los do codziennego losowania nagród. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, możesz zdobyć do 25 losów dziennie, a także wygrać w promocji wiele nagród pieniężnych, ale maksymalnie jedną dziennie. Pamiętaj, że każdego dnia Twoje szanse zaczynają się na nowo, ponieważ zaczynasz od nowa zbieranie biletów.

200zł
100% do 200zł Bonus Zakład bez ryzyka
graj teraz
  • Europejska marka z bogatą tradycją
  • Brak podatku od wygranej
  • Szeroka oferta zakładów
200zł
100% do 200zł Bonus Zakład bez ryzyka
graj teraz
  • Europejska marka z bogatą tradycją
  • Brak podatku od wygranej
  • Szeroka oferta zakładów
Betsson Recenzja

Każdego dnia do zakończenia promocji nagrody zdobywa 100  graczy, zaś dokładna łączna pula nagród w każdym codziennym losowaniu wynosi 22 500 PLN. Wszystkie nagrody są wypłacane w ciągu 48 godzin od zakończenia codziennego losowania, a co ważne zostają wypłacane w lokalnej walucie zarejestrowanej na koncie zwycięzców.

Ogólne zasady loterii

Promocja jest dostępna dla wszystkich graczy zarejestrowanych w kwalifikujących się krajach, na dowolnej stronie obsługiwanej przez BML Group Ltd: Betsafe i Betsson. Należy pamiętać, że wszystkie konta zwycięzców podlegają standardowej weryfikacji w celu kontroli bezpieczeństwa i wykrycia ewentualnego oszustwa, aby zapewnić zgodność z określonym regulaminem przed przyznaniem nagród. Celem promocji jest zachęcenie użytkowników do większej aktywności i sprawienie przyjemności w czasie gry. Jakiekolwiek próby manipulowania lub nadużywania zasad codziennej loterii nie będą tolerowane przez bukmachera i może to doprowadzić do odebrania nagród oraz natychmiastowego wykluczenia ze wszystkich przyszłych promocji. Betsson zastrzega sobie całkowite prawo do zmiany, anulowania lub wycofania tej promocji w dowolnym momencie. Wszelkie zmiany w promocji zostaną opublikowane właśnie w tych zasadach. Dlatego powinniśmy pamiętać o sprawdzeniu zmian i aktualizacji, ponieważ należy to do obowiązków każdego gracza loterii.

Odpowiedzialna gra w Betsson

Betsson stawia duży nacisk na odpowiedzialną grę swoich użytkowników. Gry hazardowe mogą uzależniać, nawet jeśli jesteś świadomy, trudno jest przestać grać zwłaszcza jeżeli mamy złą passę, co powoduje wiele problemów. Należy pamiętać, że hazard nie jest rozwiązaniem na problemy finansowe. Graj tylko środkami, na których utratę możesz sobie pozwolić. Graj odpowiedzialnie! A w przypadku jakichkolwiek problemów i wątpliwości pamiętaj, że możesz zawsze skontaktować się z infolinią platformy.

Werdykt

Teraz, gdy już wyjaśniliśmy warunki codziennej loterii u bukmachera Betsson, możesz mieć pewność, że będziesz w stanie ocenić, czy jest to przyzwoita oferta. Często można znaleźć dopasowaną ofertę bonusową od bukmachera i zawsze warto rozejrzeć się, aby zobaczyć, która oferta jest dla Ciebie najlepsza. Warunki promocji są niezwykle proste, wystarczy mieć ukończone 18 lat oraz zapisać się do loterii.

Bukmacherowi Betsson postanowili umilić graczom czerpanie przyjemności, ale przede wszystkim zachęca do bezpiecznej i odpowiedzialnej zabawy na ich platformie. Narzędzia Odpowiedzialnej Gry u Betsson pozwalają na ustawianie ograniczeń gry, budżetu i innych barier. Właśnie w taki sposób możesz grać na swoich własnych limitach i bawić się w najlepsze.