Aplikacje Bukmacherskie w 2021

aplikacja bukmacherska

Wprowadzenie – Zakłady bukmacherskie aplikacja mobilna

smartphone icon

Dynamiczny rozwój technologii oraz nieograniczony dostęp do sieci Internet sprawił, że coraz trudniej jest nam się rozstać z telefonem. Aplikacje mobilne stanowią dziś nieodłączny element każdego urządzenia mobilnego. Czym zatem jest aplikacja mobilna? W skrócie jest to oprogramowanie działające na urządzeniach mobilnych (telefonach komórkowych, tabletach). Aplikacje spełniają określone role i mają bardzo szerokie zastosowanie – są wykorzystywane m.in. w bankowości, ułatwiają dostęp do mediów społecznościowych, do serwisów VOD czy gier. W tym artykule przyjrzymy się bliżej aplikacjom do obstawiania meczów i postaramy się odpowiedzieć który bukmacher posiada najlepszą aplikację bukmacherską.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie

Operator Image
 • Wypłata za piłkę nożną ponad 96%
 • Ponad 40 000 wydarzeń miesięcznie
 • Wysokie limity wygranych
400zł
100% do 400zł Bonus Powitalny Sprawdź
Operator Image
 • Świetny bonus startowy dla nowych graczy
 • Zakłady również zawierane na żywo
 • Szeroka oferta zakładów i niskie marże
100€
100% do 100€ Bonus Powitalny Sprawdź
Operator Image
 • Gra bez podatku
 • Bonus Powitalny
 • Ilość dostępnych rynków i zakładów
500zł
100% do 500zł Bonus Powitalny Sprawdź
Operator Image
 • Weryfikacja konta jest szybka i łatwa
 • Wsparcie obsługi technicznej 24/7
 • Brak podatku od zakładów
500zł
100% do 500zł Bonus Sprawdź
Operator Image
 • Legalny polski bukmacher
 • Świetny bonus startowy
 • Zakłady na żywo
200zł
200% do 200zł Bonus Powitalny Sprawdź
Operator Image
 • Duży wybór zakładów sportowych
 • Brak opłaty podatkowej od wygranej
 • Długa lista oferowanych usług
350zł
50% do 350zł Bonus Powitalny Sprawdź
Operator Image
 • Zakłady są konkurencyjne
 • Zakłady na żywo i e-sport
 • Szybkie wpłaty i wypłaty
3100zł
100% do 3100zł Bonus Zakład Bez Ryzyka Sprawdź
Operator Image
 • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
 • Bardzo dobre kursy
 • Wiele zdarzeń i zakładów
1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny Sprawdź
Operator Image
 • Jeden z najlepszych bukmacherów
 • Popularne metody płatności
 • Doskonała aplikacja mobilna
200zł
100% do 200zł Bonus Zakład Bez Ryzyka Sprawdź
Operator Image
 • Europejska marka z bogatą tradycją
 • Brak podatku od wygranej
 • Szeroka oferta zakładów
200zł
100% do 200zł Bonus Zakład bez ryzyka Sprawdź

Aplikacje oferują przede wszystkim wygodniejszy dostęp do informacji, rozrywki oraz funkcji użytkowych. O popularności aplikacji mobilnych najlepiej świadczą wyniki badań przeprowadzonych przez Kantar MillwardBrown na osobach z pokolenia Y (tzw. millenialsach). Aż 70-proc. badanych nie wyobraża sobie życia bez aplikacji mobilnych. Potwierdzają to także badania zrealizowane na użytkownikach serwisu Uber. 60-proc. użytkowników aplikacji stanowiły osoby poniżej 30 roku życia.

Nie inaczej sytuacja ma się z przedstawicielami tzw. pokolenia Z. Osoby urodzone po 2000 roku nie wyobrażają sobie życia bez stałego dostępu do sieci, nie mają problemów z komunikacją w sferze wirtualnej. To wymaga na przedsiębiorstwach wzmożony rozwój produktów online (w tym aplikacji mobilnych). Przeciętny internauta spędza w sieci sześć godzin dziennie, z czego zdecydowana większość za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Rozwój aplikacji mobilnych tylko pogłębi to zjawisko.

Czym jest aplikacja bukmacherska?

Osoby młode stanowią główny target firm bukmacherskich. Aplikacje mobilne są również wykorzystywane przez firmy oferujące zakłady bukmacherskie. Czym jest więc aplikacja do obstawiania meczów? Sports betting app, bo pod taką nazwą jest znana miłośnikom obstawiania na Zachodzie, jest to swego rodzaju program bukmacherski, który pozwala przenieść funkcjonalności znane ze strony internetowej do aplikacji. Rosnąca konkurencja na rynku zakładów sprawia, że bukmacherzy coraz mocniej inwestują w rozwój własnych aplikacji bukmacherskich. Możliwość postawienia zakładu w dowolnym miejscu, o dowolnej porze, to dla branży bukmacherskiej ogromna szansa, ale także wyzwanie. Dane demograficzne oraz następujące zmiany społeczne są najlepszych bodźcem do rozwoju aplikacji mobilnych dla firm oferujących zakłady bukmacherskie.

Typowa program bukmacherski pozwala użytkownikowi na łatwy dostęp do zakładów bukmacherskich z wykorzystaniem smartfona lub tabletu. Najlepsza aplikacja z typami bukmacherskimi, zakładami na żywo potrafi znacząco ułatwić obstawianie meczów.

Wśród polskich licencjonowanych bukmacherów, aplikację bukmacherską posiada m.in:

 • STS (Zakłady Bukmacherskie Aplikacja Android & iOS)
 • Totolotek (Zakłady Bukmacherskie Aplikacja Android &iOS)
 • LVBet (Zakłady Bukmacherskie Aplikacja Android & iOS)
 • ETOTO (Zakłady Bukmacherskie Aplikacja Android & iOS)

Zakłady bukmacherskie – jakie funkcjonalności posiada aplikacja mobilna?

bonusy iconRozbudowana lista funkcjonalności to główny powód, dla którego aplikacje bukmacherskie cieszą się takim powodzeniem wśród graczy na całym świecie. Większość aplikacji bukmacherskich pozwala na:

 • szybki i łatwy dostęp do konta bukmacherskiego
 • proste i szybkie obstawianie zakładów przedmeczowych oraz na żywo
 • śledzenie transmisji, oraz wyników zdarzeń sportowych na żywo
 • sprawdzanie kuponów, historii transakcji
 • otrzymywanie powiadomień push o najnowszych promocjach i aktualnych wydarzeniach

Aplikacja Bukmacherska Android czy iOS?

Na rynku aplikacji mobilnych widzimy wyraźny podział pomiędzy użytkownikami telefonów z oprogramowaniem Android oraz iOS. Inne systemy (Windows, BlackBerry itp.) mają zbyt mały udział w rynku, by mieć jakiekolwiek znaczenie. 99-proc. sprzedawanych urządzeń mobilnych posiada Android lub iOS. To pozwala firmom tworzącym aplikacje mobilne skupić się właśnie na tych dwóch głównych systemach. Rozwój technologii pozwala ograniczyć koszty stworzenia aplikacji mobilnych funkcjonujących prawidłowo zarówno na telefonach z oprogramowaniem iOS, jak i Android. Wciąż spora część aplikacji dostępna jest jedynie na jeden z tych systemów.

Android czy iOS

Android czy iOS

Podejście do tworzenia aplikacji jest jedną z głównych różnic pomiędzy Androidem, a iOS. Android można najłatwiej określić jako system uniwersalny i otwarty, iOS jest z kolei systemem bardziej zamkniętym. Aplikacje tworzone na urządzenia z iOS są z reguły bardziej dopracowane, są także skrupulatnie kontrolowane pod kątem bezpieczeństwa. Niezwykła popularność aplikacji opartych o Android jest jednocześnie ich zagrożeniem. Kwestie bezpieczeństwa należy mieć na uwadze, podejmując decyzję o instalacji jakiejkolwiek aplikacji. Aplikacje bukmacherskie Android cieszą się największą popularnością wśród polskich graczy.

Jak Pobrać i Zainstalować Aplikacje Bukmacherskie na Androida i iOS?

Większość aplikacji mobilnych dostępna jest w sklepie Play (Android), a także w AppStore (iOS). Niestety nie dotyczy to aplikacji bukmacherskich. Kilka miesięcy temu Apple wypowiedziało wojnę wszystkim aplikacjom bukmacherskim. Do niedawna wpisując w wyszukiwarce frazę betting app lub sports betting app naszym oczom ukazałyby się setki aplikacji skierowanych do fanów zakładów bukmacherskich. Początkowo z AppStore usunięte zostały stare, nieaktualizowane aplikacje. Następnie Apple usunęło pozostałe aplikacje bukmacherskie, w tym aplikacje licencjonowanych zakładów bukmacherskich.

forbet_app

Aplikacje Bukmacherskie

Podobnie wygląda sytuacja ze sklepem Google Play, obsługującym aplikacje Android. Aplikacje bukmacherskie Android były niezwykle popularne wśród użytkowników sklepu Google Play. Google od pewnego czasu nie pozwala na umieszczenie żadnej aplikacji bukmacherskie w sklepie Google Play. Aby pobrać aplikacje bukmacherskie, należy przejść na stronę wybranego bukmachera i podążać za instrukcją. Większość aplikacji na Android będzie wymagała podczas instalacji zmiany ustawień. Instalując aplikacje bukmacherską na Android, zostaniemy poproszeni o instalację aplikacji z „nieznanych źródeł”. Jest to standardowa procedura bezpieczeństwa, bez zmiany ustawień instalacja aplikacji bukmacherskiej nie będzie możliwa.

Betting App vs Strona Mobilna

mobile iconAplikacja bukmacherska nigdy nie jest idealnym klonem strony mobilnej bukmachera. Bukmacherzy kładą coraz mocniejszy nacisk na optymalizację strony mobilnej swoich serwisów, jednak nigdy nie będą one tak zoptymalizowane dla użytkowników telefonów, jak aplikacje bukmacherskie na telefon czy tablet. Aplikacje mobilne są po prostu tworzone z myślą o użytkownikach urządzeń przenośnych, przez co w większości przypadków oferują zdecydowanie lepsze warunki użytkowania niż strony mobilne.

Potwierdza to także opinia ekspertów zakłady-bukmacherskie.com: większość aplikacji mobilnych oferuje zdecydowanie większe możliwości, aniżeli analogiczne strony mobilne bukmacherów. Aplikacja mobilna oferuje więcej funkcjonalności, w uproszczonej formie, przystępnej dla każdego gracza. Czasami wersja mobilna bukmachera jest pozbawiona niektórych funkcjonalności, które znajdziemy w aplikacji bukmacherskiej (np. transmisji live lub dostępu do sekcji wypłat). Korzystanie z aplikacji mobilnej pozwala także na dostęp do bonusów i promocji niedostępnych dla użytkowników korzystających z innych kanałów dostępu. Część bukmacherów oferuje użytkownikom aplikacji bukmacherskich regularne promocje, które pozwalają np. zniwelować podatek obrotowy (12-proc.). Dodatkowo niektórzy bukmacherzy oferują freebet za pobranie aplikacji (np. Totolotek). STS oferuje bonus za aplikację mobilną dla nowych użytkowników. Jego wysokość waha się między 25-40 złotych. Freebet w aplikacji mobilnej to doskonała zachęta do wypróbowania obstawiania w aplikacji bukmacherskiej.

Na korzyść wersji mobilnej bukmachera przemawia brak konieczności instalowania oraz aktualizowania aplikacji. Na korzyść aplikacji mobilnych przemawia z kolei łatwość ich otwarcia – większość programów bukmacherskich może być otwartych za pomocą jednego dotyku ekranu smartfona. Korzystając ze strony mobilnej, musimy każdorazowo wpisywać adres URL w przeglądarce. Procedura logowania jest także bardziej czasochłonna w przypadku internetowej wersji strony bukmachera. Większość aplikacji pozwala na logowanie odciskiem palca, co znacząco przyspiesza dostęp do aplikacji.

Nawigacja

Pierwszą znaczącą różnicą między wersją mobilną, a aplikacją jest nawigacja. Kwestii nawigacji w aplikacjach bukmacherskich zostało poświęcone bardzo wiele miejsca. Przewagą aplikacji mobilnych niektórych bukmacherów nad stronami internetowymi jest prostota i łatwość wyszukiwania zdarzeń, a następnie ich obstawiania. Nawigacja w aplikacji mobilnej jest łatwiejsza, odbywa się za pomocą uproszczonego menu, w którym najważniejsze elementy aplikacji są ulokowane w strategicznych punktach.

Aplikacja nie zawiera niepotrzebnych elementów, które często utrudniają korzystanie ze strony www. Znalezienie wybranego meczu lub zakładu specjalnego w aplikacji mobilnej nie powinno być skomplikowane, głównie dzięki przejrzystym filtrom i czytelnej liście dostępnych zakładów. Dobra aplikacja mobilna cechuje się także intuicyjną nawigacją oraz łatwością dodawania zdarzeń do kuponu.

Zakłady na żywo w aplikacji mobilnej

Możliwość obstawiania zakładów na żywo z dowolnego miejsca, z wykorzystaniem telefonu to duża zaleta aplikacji bukmacherskich. Część zakładów bukmacherskich poza rozbudowaną ofertą zakładów na żywo udostępnia także swoim użytkownikom darmowe transmisje z wydarzeń na żywo.

Tak robią m.in. zakłady bukmacherskie Fortuna oraz STS. Dzięki temu użytkownik może w łatwy sposób za pomocą swojego telefonu śledzić dziesiątki transmisji, z takich sportów jak piłka nożna, koszykówka, tenis, hokej na lodzie, snooker, tenis stołowy i wielu innych. Aplikacja mobilna pozwala także wykorzystać przewagę, jaką daje oglądanie meczu na żywo. Możemy wtedy, widząc przebieg boiskowych wydarzeń odpowiednio zareagować, obstawiając błyskawicznie na żywo.

Bezpieczeństwo

Obstawianie zakładów za pośrednictwem aplikacji mobilnej nie zwalnia nas z zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa w sieci. Poprzez rozsądek i stosowanie się do podstawowych zasad jesteśmy w stanie uniknąć większości zagrożeń czyhających na nas podczas korzystania z aplikacji bukmachera. W pierwszej kolejności należy zaopatrzyć nasz telefon w oprogramowanie antywirusowe. Nigdy nie zapisuj hasła dostępu do aplikacji w swoim telefonie. Zapisanie hasła do aplikacji to z pewnością szybki sposób na błyskawiczny dostęp do aplikacji. Zapisując hasło do aplikacji w telefonie jednocześnie, narażamy się na duże ryzyko, gdyby nasz telefon został skradziony lub po prostu zginął.

aplikacje bukmacherski

 

Naraża to nas na przejęcie dostępu nad naszym kontem bukmacherskim przez nieodpowiednią osobę, co może skutkować utratą wszystkich środków. Kolejnym krokiem ostrożności, który pozwala chronić nasze bezpieczeństwo, jest instalowanie jedynie aplikacji z zaufanych źródeł. W tym celu najlepiej skorzystać z oficjalnych stron bukmacherów, gdzie za pomocą kilku kliknięć będziemy mogli pobrać najnowszą wersję wybranej aplikacji mobilnej. Bukmacherzy dbają o bezpieczeństwo aplikacji mobilnych, m.in. poprzez częste aktualizacje.

Doświadczenie użytkownika

Intuicyjna nawigacja

Jednym z głównych atutów aplikacji mobilnych jest łatwość użytkowania. Stoi za tym intuicyjna nawigacja, która za pomocą kilku dotknięć ekranu pozwala na przejście do interesującej nas zakładki lub meczu.

Najlepsze funkcjonalności

Skopiowanie strony bukmachera w stosunku jeden do jednego to przepis na słabą aplikację mobilną. Właśnie dlatego najlepsze aplikacje zawierają jedynie najbardziej przydatne funkcje z punktu widzenia użytkownika. Takie podejście pozwala na zaoferowanie użytkownikowi najlepszych rozwiązań z wersji desktopowej, wzmocnionych ułatwioną nawigacją i jeszcze szybszą, przyjemniejszą rozrywką z zakładów.

Duży wybór zdarzeń

Większość aplikacji bukmacherskich oferuje taki sam wybór zdarzeń jak wersje www. Dzięki temu znalezienie interesującego nas wydarzenia oraz rynku nie powinno sprawić nam kłopotu.

Live Stream

Darmowa transmisja zdarzeń sportowych w aplikacji to z punktu widzenia użytkownika bardzo znacząca funkcjonalność. Oglądanie spotkania pozwala wyciągnąć dodatkowe wnioski, co przekłada się na zawieranie bardziej świadomych zakładów. Każdy doświadczony typer wie, że suche statystyki często nie oddają w pełni przebiegu spotkania.

Bonusy

icon bonusyBukmacherzy bardzo często wykorzystują aplikacje mobilne, jako narzędzie promocyjne. Głównym zastosowaniem aplikacji mobilnych jest utrzymywanie aktywności użytkownika. Dzięki powiadomieniom push oraz specjalnie tworzonym promocjom bukmacherzy próbują zachęcić obecnych klientów do większej aktywności. Często spotykaną promocją jest freebet za pobranie aplikacji. Bonus za aplikację mobilną pojawia się także coraz częściej w ofercie legalnych bukmacherów.

Najczęściej spotykane bonusy oferowane przez licencjonowanych bukmacherów w Polsce to:

 • Bonus za pierwszą instalację aplikacji bukmacherskiej
 • Dodatkowe wygrane dodawane do zakładów zagranych w aplikacji
 • Zakład bez ryzyka
 • Bonus na wirtualne sporty

Większość ofert dla posiadaczy aplikacji bukmacherskich jest ograniczona czasowo, dlatego warto śledzić informacje o najnowszych promocjach bukmacherskich na naszej stronie.

Metody wpłat

Dostępne metody wpłat w aplikacjach bukmacherskich nie różnią się zbyt wiele od ogólnie dostępnych metod deponowania środków w zakładach bukmacherskich. Najpopularniejszymi metodami wpłat są:

 • BLIK
 • Przelewy natychmiastowe (Przelewy24, DotPay, TPay, PayU)
 • Skrill
 • Neteller
 • Paysafecard

Większość bukmacherów nie pobiera żadnej opłaty za dokonywanie depozytów. Różnić mogą się jednak kwoty minimalnych wpłat, a także dopuszczalne maksymalne wpłaty za pośrednictwem danej metody płatności. Warto wziąć to pod uwagę planując wpłatę w aplikacji mobilnej bukmachera.

Metody wypłat
W skutek nowelizacji ustawy hazardowej jedyną dostępną formą wypłaty środków w aplikacji mobilnej licencjonowanych bukmacherów jest przelew na konto bankowe. Od tej reguły nie ma żadnych odstępstw, Ministerstwo Finansów dopuszcza jedynie wypłaty za pośrednictwem rachunków bankowych. Dobra wiadomość dla użytkowników aplikacji jest z kolei taka – zlecenie wypłaty można dokonać błyskawicznie, dzięki czemu w niektórych przypadkach wypłacone środki znajdą się na naszym koncie w zaledwie kilkanaście minut.

Dlaczego warto obstawiać zakłady bukmacherskie przez aplikację mobilną?

Błyskawiczna metoda zawierania zakładów na żywo

Najlepsze aplikacje mobilna umożliwiają obstawianie zakładów przy użyciu zaledwie kilku dotknięć ekranu smartfona lub tabletu. Jesteś na meczu, na imprezie lub na kolacji z dziewczyną? Postaw na ulubione zdarzenia gdziekolwiek jesteś, o dowolnym czasie. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu!

Szybkość i łatwość korzystania

Największą zaletą aplikacji mobilnych jest możliwość błyskawicznego obstawiania zakładów. Niektóre aplikacje umożliwiają wcześniejsze zdefiniowanie stawek zakładów, dzięki czemu postawienie zakładu ogranicza się do zaledwie kilku dotknięć ekranu naszego smartfona lub tabletu.

Duży wybór transmisji live

Najlepsze aplikacje bukmacherskie udostępniają swoim użytkownikom dostęp do wielu transmisji na żywo. Wśród polskich bukmacherów zdecydowany prym wiedzie STS. Firma oferuje darmowe transmisje spotkań Bundesligi, La Liga, meczów tenisa (ATP, WTA, Challenger), NBA, Euroligi, NHL i wielu innych. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie interesujące Cię transmisje, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Aplikacja mobilna STS udostępnia live streaming za darmo – jedynym wymogiem jest rejestracja konta w STS.

Na co zwrócić uwagę korzystając z aplikacji bukmacherskich?

Aplikacje mobilne bukmacherów oferują wiele przydatnych funkcjonalności. Należy jednak pamiętać o wskazówkach, które mogą poprawić doświadczenia z użytkowania betting apps.

Zużycie baterii

Mimo rozwoju technologii i dostępnych na rynku smartfonów intensywne korzystanie z dobrodziejstw aplikacji mobilnych może skutkować nadmiernym zużyciem baterii. Mimo braku złotego środka jest kilka prostych trików, które możesz zastosować, aby oszczędzać baterię w telefonie. Wyłączenie Bluetooth, utrzymanie jasności wyświetlacza na niskim poziomie, a także korzystaj ze stabilnego połączenia Wi-Fi, pozwoli na zwiększenie żywotności Twojej baterii w telefonie.

Zwróć uwagę na limit transferu danych

Transmisja na żywo potrafi wciągnąć jak mało co, warto jednak pamiętać, że korzystanie z livestreamu z urządzenia mobilnego bez dostępu do Wi-FI może mocno obciążyć limit transferu danych. Warto mieć to na uwadzę zwłaszcza podróżując za granicą. 90 minut transmisji może wykorzystać nawet 300-350 mb danych, co będzie wiązało się z kosztownym rachunkiem u operatora telefonii.

Jak znaleźć najlepszą aplikację bukmacherską?

Wybór najlepszej aplikacji mobilnej wymaga przeanalizowania funkcjonalności oferowanych przez aplikacje bukmacherów dostępnych na rynku. Posiadanie aplikacji mobilnej jest swego rodzaju powinnością, jednak nie każda aplikacja zasługuje na miano najlepszej. W żywot typera wpisane jest ciągłe poszukiwanie najlepszych kursów, typów, a także najlepszych aplikacji bukmacherskich. Przeanalizowaliśmy funkcjonalności, jakie oferują aplikacje mobilne kilku licencjonowanych w Polsce bukmacherów. Ostateczna decyzja, z której aplikacji skorzystać powinna być zawsze wynikiem Twojego własnego testu.

STS Aplikacja Bukmacherska

sts_logo_sideAplikacja bukmacherska STS jest bez wątpienia jednym z najbardziej dopracowanych programów bukmacherskich na polskim rynku zakładów wzajemnych. Bukmacher oferuje aplikacje na Android oraz iOS. Już na pierwszy rzut oka rzuca się zaawansowanie techniczne aplikacji mobilnej STS. Potwierdzają to także liczne aktualizację. Bukmacher na bieżąco pracuje nad udoskonalaniem swojej aplikacji. Jedną z największych zalet aplikacji STS jest ilość darmowych transmisji spotkań na żywo. Aby oglądać transmisje meczów za darmo wystarczy założyć konto i pobrać aplikację. STS jako nieliczny z bukmacherów oferuje freebet za pobranie aplikacji. W trakcie dużych wydarzeń sportowych freebet w aplikacji dla nowych graczy wynosi nawet 40 złotych.

STS Aplikacja Bukmacherska

STS Aplikacja Bukmacherska

Główne zalety aplikacji STS:

 • Specjalne bonusy dla użytkowników aplikacji
 • Funkcja cashout
 • Rozbudowane statystyki
 • Bezpłatne transmisje na żywo
 • Czat – komentuj sportowe wydarzenia z innymi użytkownikami STS
 • Funkcja Szybki zakład – błyskawiczne obstawianie zakładów
 • Powiadomienia push
 • Błyskawiczne wpłaty i wypłaty

» STS Opinie


LVBet Aplikacja Bukmacherska

lvbet_logo_sideZakłady Bukmacherskie LVBet udostępniają swoim użytkownikom aplikacje na Android, a także iOS. Aplikacja mobilna była ważnym elementem strategii marketingowej bukmachera. Bukmacher nie udostępnia darmowych transmisji dla użytkowników aplikacji. Zamiast tego użytkownicy mają dostęp do rozbudowanych wizualizacji oraz szczegółowych statystyk.

Główne zalety aplikacji LVBet:

 • Pełna oferta zakładów pre-match i na żywo
 • Specjalne bonusy dla użytkowników aplikacji
 • Rozbudowane wizualizacje na żywo dla wszystkich wydarzeń sportowych
 • Błyskawiczne wypłaty – środki nawet w 10 minut na koncie bankowym
 • Sporty wirtualne
 • Funkcja cashout

» LVBet Opinie


Zakłady Bukmacherskie Totolotek Aplikacja

totolotek_logo_sideAplikacja mobilna Totolotek jest dostępna dla urządzeń z Android, a także iOS. Bukmacher udostępnia pełną ofertę zdarzeń, wszystkie funkcjonalności związane z wpłatami i wypłatami. Sztandarowym punktem oferty Totolotek jest promocja Gram Grubo – w jej ramach bukmacher nie pobiera 12-proc. podatku obrotowego. Niestety Totolotek nie udostępnia transmisji spotkań na żywo. Podobnie jak w przypadku LVBet mamy do czynienia z wizualizacjami oraz sekcją statystyk. Totolotek oferuje bonus za aplikację mobilną: 100% do 49 złotych.

Główne zalety aplikacji Totolotek:

 • Zakłady przedmeczowe i na żywo
 • Opcja quickbet
 • Sporty wirtualne
 • Wizualizacje i statystyki
 • Historia aktywności

» Totolotek Opinie


ETOTO Aplikacja Bukmacherska

etoto_logo_sideNa końcu naszego testu zajmiemy się aplikacją ETOTO. Podobnie jak większość bukmacherów ETOTO udostępnia aplikację dla urządzeń z Android, a także iOS. Do aplikacji zalogujemy się przy użyciu odcisku palca. Na użytkowników aplikacji czeka pełna oferta spotkań.

Główne zalety aplikacji ETOTO:

 • Szybkie płatności
 • Powiadomienia push
 • Dedykowane promocje
 • Pełna oferta zakładów

» ETOTO Opinie

Podsumowanie: Najlepsze Aplikacje Bukmacherskie

Aplikacje bukmacherskie z pewnością mogą ułatwić codzienne korzystanie z zakładów bukmacherskich. Zebrane w niniejszym artykule czynniki, na jakie należy zwrócić, wybierając aplikację mobilną, powinny ułatwić Ci wybór ulubionej. Warto śledzić na bieżąco ofertę różnych bukmacherów, by móc w danej chwili podejmować najkorzystniejsze decyzje, także dotyczące wyboru aplikacji bukmacherskich. Bukmacherzy aplikacje mobilne traktują coraz poważniej, dlatego możemy spodziewać się coraz lepszych aplikacji i atrakcyjniejszych promocji dla użytkowników aplikacji bukmacherskich.