Totolotek Logo
OCENA: 91/100
 • ofercie skupia się w na piłce nożnej oraz tenisie
 • najstarszy w Polsce bukmacher stacjonarny
 • Bonus do 1000 PLN
  Freebeta w wysokości 20 PLN

Totolotek – nasza opinia w roku 2018

Po trudnych doświadczeniach zeszłego roku, w rok 2018 wszyscy miłośnicy zakładów bukmacherskich na mecze piłki nożnej i innych sportów wchodzą z nowymi nadziejami, ambicjami, a przede wszystkim spodziewając się świetnej rozrywki płynącej z obstawiania meczów polskiej Ekstraklasy i innych dużych i małych wydarzeń piłkarskich.

W tym cyklu artykułów skupiamy się na bukmacherach legalnych dla Polaków (czy też precyzyjniej: osób chcących legalnie obstawiać w trakcie przebywania na terenie Polski). Mając to na uwadze, tym razem przedstawiamy kolejnego licencjonowanego i legalnie operującego tu bukmachera. Jest nim bardzo znana marka: Totolotek. Jest do dobry i dbający o swoich klientów bukmacher. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z jego charakterystyką w ramach naszego testu tego bardzo dobrego bukmachera.

Rozporządzenie Ministerstwa Finansów Polskiej
Sport 25
Na żywo
Statystyka
Aplikacje mobilne Apple LogoAndroid LogoWindows Logo
Obsługa klienta e-Mail, Hotline, Czacie
Kursy 92,5%
Metody Płatności
Podatek 0 (środa) – 12%
1000 PLN
100% od pierwszego depozytu

Legalność działania bukmachera Totolotek

Zacznijmy od szybkiego potwierdzenia legalności działania bukmachera Totolotek. Wchodzimy na poniższą listę licencjonowanych w Polsce bukmacherów wydaną przez polskie Ministerstwo Finansów.

Pod pozycją 4. znajduje się następujący wpis:

TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie – zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

Powyższe oznacza, że o bukmacherze Totolotek można mówić „pewny bukmacher”. Jest tak ponieważ legalność działalności tej firmy bukmacherskiej nie budzi wątpliwości na terenie Polski – bukmacher Totolotek wzbudza nasze zaufanie, ponieważ jest bukmacherem legalnym.

O bukmacherze Totolotek

Na początku chcemy pogrzebać „w bebechach” tego bardzo dobrego bukmachera. Zacznijmy od struktury własnościowej: bukmacher Totolotek Spółka Akcyjna jest „dzieckiem” mającej swoje korzenie w Grecji (i notowanej na ateńskiej giełdzie papierów wartościowych) międzynarodowej grupy kapitałowej Intralot S.A. – Integrated Lottery Systems & Services zarządzającej między innymi internetowymi kasynami oraz zakładami wzajemnymi (tłumacząc „z polskiego na nasze” chodzi tutaj przede wszystkim o zakłady bukmacherskie, w tym zakłady o wydarzenia sportowe oferowane przez bukmachera Totolotek). Spółka Intralot jest obecna pośrednio lub bezpośrednio w ponad 50 krajach, w tym bardzo intensywnie w Stanach Zjednoczonych i w Unii Europejskiej (przypominamy, że w Polsce działa ona poprzez Totolotek Spółka Akcyjna). Spółka Intralot obchodzi w tym roku swoje 26. urodziny.

Totolotek Home

Co oznacza powyższe dla obecnych i potencjalnych klientów firmy bukmacherskiej Totolotek? Same dobrze rzeczy: oznacza to, że będąc klientem bukmachera jest się pośrednio klientem ogromnej, międzynarodowej korporacji: doświadczonej i dbającej o swoich klientów. Dlatego też, w połączeniu z faktem, że Totolotek jest legalnym bukmacherem, pozwalamy sobie stwierdzić, że bukmacher Totolotek jest pewnym i bezpiecznym bukmacherem. Naszym zdaniem warto zaufać tej firmie i za jej pośrednictwem zawierać zakłady bukmacherskie.

Porozmawiajmy zatem o samej firmie Totolotek. Również ona ma swoją długą, bo sięgającą roku 1992 i bardzo interesującą historię. W roku 2005 bukmacher Totolotek został przejęty przez wspomnianą grupę kapitałową Intralot, a w roku 2008 został przyjęty do European Lotteries przez co stał się de facto oficjalnym partnerem UEFA. Dzięki temu członkostwu, bukmacher Totolotek zobowiązał się również do przestrzegania międzynarodowych wypracowanych przez branżę standardów, przede wszystkim tych tyczących się odpowiedzialnego i legalnego hazardu w internecie i poza nim.

Co ważne dla każdego czytelnika zainteresowanego naszym testem tego bukmachera, Totolotek to nie tylko bukmacher internetowy, ale również firma posiadająca ponad 350 swoich fizycznych ekspozytur w całej Polsce, co czyni ją firmą z jedną z największych firm bukmacherskich pod względem liczebności punktów obsługi klienta. Pomimo tego, że Totolotek jest bukmacherem łączącym tradycję (naziemne punkty obsługi klienta) z nowoczesnością (umożliwianie zawierania zakładów bukmacherskich przez internet, dla wygody własnej oraz z uwagi na internetową charakterystykę niniejszej publikacji, nierzadko będziemy tu mówić, że Totolotek to „bukmacher internetowy”.

Wady i zalety bukmachera Totolotek

Generalnie rzecz biorąc, nasz test wypadł bardzo korzystnie dla bukmachera internetowego Totolotek. Firma ta dała się poznać od dobrej strony – naszym zdaniem jest to bukmacher dbający o swoich klientów.

Jeśli chodzi o wybór dostępnych zakładów bukmacherskich, ofertę live i dostęp do transmisji na żywo, możemy stwierdzić, że Totolotek jest zwyczajnie dobrym, wpasowującym się w najlepsze standardy światowe (w pełnym znaczeniu tych słów) bukmacherem.

Podobnie było również z ofertami promocyjnymi bukmachera internetowego Totolotek – spełniły one nasze oczekiwania i dały nam poczucie, że z bukmacherem Totolotek można łatwo zarabiać na obstawianiu zakładów bukmacherskich przez internet.

Technicznie również nie było większych zarzutów: trakcie trwania naszego testu, strona internetowa bukmachera Totolotek zacięła się nam może dwa razy, co jest akceptowalnym nawet dla bukmacherów internetowych. Dobre wrażenia odnieśliśmy również w trakcie korzystania z usług bukmachera Totolotek z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.

Nasze doświadczenia związane z rozliczeniami i obsługą klienta świadczonymi przez firmę bukmacherską Totolotek były również zdecydowanie pozytywne – życzylibyśmy sobie, aby inni bukmacherzy (zarówno w internecie, jak i poza nim) również działali z podobną sprawnością. Podobnie było z bezpieczeństwem naszych zakładów bukmacherskich, rozliczeń i innych transakcji u bukmachera internetowego Totolotek.

W dalszej części tego artykułu przedstawimy więcej szczegółów tyczących się naszych wrażeń i doświadczeń związanych z korzystaniem z usług online świadczonych przez firmę bukmacherską Totolotek.

Nasze doświadczenia z zakładami w firmie bukmacherskiej Totolotek

Bukmacher Totolotek na swojej stronie internetowej informuje, że oferuje on następujące rodzaje zakładów (celem poznania szczegółowych opisów tych tajemniczo brzmiących nazw, zapraszamy na stronę bukmachera Totolotek):

 • zakłady bukmacherskie Toto-Mix, Toto-Racing i GBI
 • totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol
 • totalizator konny Toto-Lotek

Mówiąc szczerze, poza zakładami bukmacherskimi na mecze piłki nożnej (w tym mecze tak uwielbianych przez polskich kibiców Ekstraklasy i Ligi Mistrzów), u bukmachera Totolotek zainteresowały nas zakłady na wyścigi konne. Totolotek szczyci się że jest jedynym bukmacherem posiadającym polską licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskie na wyścigi konne i wyścigi psów.

Totolotek Ekstraklasa

Co poza sportami wymienionymi powyżej oferuje bukmacher Totolotek? Zarówno sporty dobrze znane, jak i ciekawostki: gry, mecze, zawody i inne formy rywalizacji sportowej zapewniające maksymalizację przyjemnych doświadczeń z obstawiania zakładów bukmacherskich. Bardzo wygodne są zakładki „polecamy” oraz „promowane zakłady” dające szybki akces do popularnych lig oraz spotkań. Funkcjonalność ta może okazać się szczególnie interesująca dla nowych i mało doświadczonych graczy. Widać zatem, że bukmacher internetowy Totolotek to dobry bukmacher dbający o wszystkich swoich klientów.

Strona internetowa i aplikacje mobilne stworzone przez internetowego bukmachera Totolotek

Strona internetowa bukmachera Totolotek powinna zaspokoić oczekiwania praktycznie wszystkich zainteresowanych bukmacherskimi zakładami sportowymi. Korzysta się z niej lekko, łatwo i przyjemnie. Co ważne, zawiera ona w sobie wszystkie niezbędne funkcje dostępne niejako na jedno kliknięcie – nawet dziecko dałoby radę nauczyć się korzystania ze strony tego bukmachera (naturalnie, gdyby tylko hazard był legalny dla osób poniżej 18 roku życia).

Co bardzo ważne, bukmacher Totolotek zadbał o zaspokojenie potrzeb swoich klientów korzystających z urządzeń mobilnych – zarówno chociażby smartfonów marki Samsung, jak i urządzeń z popularnym jabłkiem. Totolotek stworzył aplikacje tak dobre, że (pozytywne) doświadczenia płynące z ich użytkowania w zasadzie nie różnią się od obstawiania za pośrednictwem komputera typu desktop czy laptopa. W swoich aplikacjach mobilnych bukmacher internetowy Totolotek zintegrował między innymi pełną ofertę premii i bonusów, moduł płatności (czyli wpłaty i wypłaty) oraz pełną ofertę zakładów na żywo i prematch. Ważne dla nowych graczy, którzy chcą zacząć korzystać z usług bukmachera internetowego Totolotek: za pośrednictwem urządzenia mobilnego można zarejestrować się oraz, naturalnie w razie potrzeby, edytować swoje konto użytkownika.

Totolotek – co z zakładami i relacjami na żywo?

Jak już wspominaliśmy, bukmacher Totolotek udostępnia relacje i zakłady live na wydarzenia sportowe. W każdej chwili („świątek, piątek czy niedziela”) można znaleźć coś ciekawego dla siebie. Maniacy piłki nożnej znajdą sporą przyjemność w obstawianiu meczów odbywających się na całym świecie. Nocne marki mogą zasmakować choćby w obstawianiu za pośrednictwem bukmachera Totolotek meczów baseballa i futbolu amerykańskiego odbywających się w Stanach Zjednoczonych. Ale uwaga: to może uzależnić!

Totolotek Live

Atrakcyjność premii i bonusów wypłacanych przez bukmachera Totolotek

Totolotek Bonus

Co ze specjalnymi ofertami? Czy bukmacher internetowy Totolotek ma jakieś ciekawe promocje stałe lub cykliczne? Absolutnie tak! Przykłady? Proszę bardzo:

 • 100% premii powitalnej (do 1000 złotych) plus darmowy zakład za 20 złotych
 • legalne zmniejszenie podatku od stawki zakładu z 12% do 6%
 • legalne zmniejszenie podatku do 0% w piątki
 • 70 złotych za polecenie przyjaciela

To oczywiście nie wszystko – polecamy szczególnie zapoznanie się z prowadzonym przez bukmachera Totolotek VIP Clubem. Poza tym warto wiedzieć o Bet Clubie – innowacyjnym i zapewniającym świetne wrażenia programie lojalnościowym prowadzonym przez bukmachera internetowego Totolotek!

Totolotek Bonus

Twoje depozyty1000 PLN + Totolotek premia1000 PLN = Kredyt2000 PLN

Deponowanie pieniędzy w firmie bukmacherskiej Totolotek i wypłacanie depozytów

No dobrze – porozmawiajmy o pieniądzach. Firma bukmacherska Totolotek udostępnia kilkanaście (jeśli nie kilkadziesiąt – zależy, jak liczyć) metod doładowywania kont bukmacherskich. Totolotek wspiera płatności od 33 banków, główne karty płatnicze, Skrill, DOTPAY i wiele innych. Znaczna część płatności jest realizowana natychmiast. Przy tym, według naszych najlepszych informacji od wpłat i wypłat nie są pobierane prowizje. Wypłacać wygrane można również szybko, łatwo i bezkosztowo – bukmacher Totolotek udostępnia klip wideo, w którym dokładnie informuje jak to się robi.

Gwoli podsumowania: nasze doświadczenia z obsługą płatności do i od bukmachera Totolotek były bez zarzutu.

Totolotek – co warto wiedzieć o obsłudze klienta i bezpieczeństwie w tej firmie?

Bukmacher Totolotek zapewnia wiele kanałów kontaktu – zarówno obecni klienci, jak i osoby dopiero rozważające rozpoczęcie swojej przygody z bukmacherskimi zakładami sportowymi mogą zadać swoje pytania przez naprawdę wiele kanałów. Wśród nich są:

 • kontakt przez e-mail lub przez formularz kontaktowy
 • live chat, czyli tekstową rozmowę z konsultantem bukmachera Totolotek na żywo
 • rozmowa telefoniczna (co jest swego rodzaju „oczywistą oczywistością”)

Firma ta posiada również swoje profile na znacznej liczbie portali społecznościowych: na Facebooku, na Instagramie, na Twitterze i w serwisie Google+. Bukmacher ten jest bardzo aktywny na tych kanałach, co pozwala nam założyć, że można je traktować jako swego rodzaju urozmaicenie obsług klienta. Naturalnie, zapoznając się z profilami tego bukmachera zamieszczanymi w mediach społecznościowych można pozyskać wiele interesujących informacji przydatnych każdej osobie zainteresowanej światem bukmacherskich zakładów sportowych.

Granie z bukmacherem (a może ściślej: u bukmachera) Totolotek jest po prostu bezpieczne i pewne – w naszej opinii warto ufać temu bukmacherowi. Jest tak ponieważ firma ta korzysta z usług firmy technologicznej DigiCert zajmującej się między innymi systemami komputerowymi dla firm i instytucji u których bezpieczeństwo odgrywa kluczową rolę. Świetna robota – nie można było lepiej!

Podsumowanie naszych doświadczeń z testu bukmachera Totolotek

Jesteśmy wręcz przytłoczeni ogromną liczbą ofert i możliwości udostępnianych przez firmę bukmacherską Totolotek. Gwoli podsumowania naszego testu tego bardzo fajnego bukmachera chcielibyśmy wymienić listę przynajmniej niektórych zalet tej bardzo solidnej i zaufanej firmy:

 • legalność działania bukmachera Totolotek potwierdzona stosowną licencją wydaną przez polskie Ministerstwo Finansów
 • prestiż, bezpieczeństwo i pewność bukmachera Totolotek zapewniane pośrednio przez uczestnictwo w międzynarodowej, notowanej na ateńskiej giełdzie, grupie kapitałowej
 • ogromne doświadczenie bukmachera Totolotek rozpatrywanego zarówno jako osobny podmiot (doświadczenie lokalne), jak i przez pryzmat grupy kapitałowej do której bukmacher ten został wcielony później (doświadczenie globalne)
 • ponad 350 placówek obsług klienta bukmachera Totolotek zlokalizowanych na terenie całej Polski
 • duży wybór sportów, krajów, lig i rozgrywek udostępnianych przez firmę Totolotek do zawierania zakładów bukmacherskich
 • znaczna liczba zakładów umożliwiająca realizację bardzo zróżnicowanych strategii bukmacherskich
 • możliwość zawierania zakładów na żywo u bukmachera Totolotek, co idzie w parze z transmisjami live
 • unikalna w skali kraju licencja bukmachera Totolotek na udostępnianie zakładów bukmacherskich na wyścigi konne i wyścigi psów
 • liczne rozwiązania prawne, techniczne i proceduralne mające na celu zapewnienie przez bukmachera Totolotek świadczenia usług o jakości międzynarodowej w najlepszym tego słowa znaczeniu
 • bardzo wysoka ogólna jakość i funkcjonalność aplikacji mobilnych udostępnianych przez bukmachera internetowego Totolotek
 • bardzo dobra, rozbudowana (w sensie liczby kanałów poprzez które można się kontaktować z tym bukmacherem) obsługa i wsparcie klienta firmy Totolotek zapewniające najlepsze doświadczenia z korzystania z usług tego właśnie bukmachera
 • bardzo mocna obecność bukmachera Totolotek na różnorodnych serwisach społecznościowych
 • ogromna ilość promocji udostępnianych przez firmę bukmacherską Totolotek, w tym premie na start, obniżki podatków od zakładów bukmacherskich, program lojalnościowy, pieniężne bonusy za polecenie przyjaciela oraz VIP Club
 • premie polegające na obniżce (z punktu widzenia klienta) podatku od zakładów bukmacherskich z 12% do 6% lub nawet do zera (!), co jest rzadkością na polskim rynku bukmacherskim
 • odpowiedzialność tego bukmachera przejawiająca się między innymi w jego polityce odpowiedzialnego społecznie biznesu (ang. CSR – corporate social responsibility), w ramach której Totolotek, między innymi, wspiera polski sport (bukmacher Totolotek jest oficjalnym sponsorem chociażby Pucharu Polski) oraz zachęca do umiarkowania przy zawieraniu zakładów bukmacherskich

A co z wadami? Jak już pisaliśmy: gdybyśmy mieli czepiać się „na siłę”, to wspomnielibyśmy o dwukrotnym zacięciu się strony internetowej tego bukmachera. Ale naszym zdaniem to po prostu bez znaczenia.

Bukmacher internetowy totolotek – ocena końcowa

Jak ukazaliśmy w naszym teście usług świadczonych przez firmę bukmacherską Totolotek, jest to po prostu dobry, bezpieczny bukmacher. Jego oferta powinna zaspokoić większość graczy, nawet tych bardziej doświadczonych i wyrafinowanych.

Jak to podsumować. Naszą oceną: Totolotkowi postanowiliśmy przyznać mocne 9 i pół punktu na 10 możliwych. Cieszymy się że tak pewni i zaufani bukmacherzy jak Totolotek utrzymują jakość polskiego rynku usług bukmacherskich na przyzwoitym poziomie.

Totolotek button1

Totolotek Logo
OCENA: 91/100
 • ofercie skupia się w na piłce nożnej oraz tenisie
 • najstarszy w Polsce bukmacher stacjonarny
 • Bonus do 1000 PLN
  Freebeta w wysokości 20 PLN
  Legalni Bukmacherzy
1 99/100 Sprawdź
2 94/100 Sprawdź
3 91/100 Sprawdź
4 88/100 Sprawdź
5 87/100 Sprawdź

Aktualne promocje bukmacherów

  Najlepsze Bonusy Bukmacherskie
1 1000PLN Sprawdź
2 150EUR Sprawdź
3 1200PLN Sprawdź
4 1000PLN Sprawdź
5 760PLN Sprawdź