Strony bukmacherskie z wpłatą poprzez Przelewy24 w Polsce

Przelewy24 logoNiezbędne do możliwości obstawiania spotkań w internetowych zakładach bukmacherskich jest wykonanie przelewu na konto bukmachera. Aby tego dokonać, niekoniecznie będziesz potrzebował konta bankowego. Istnieją także inne możliwości, za pomocą których wpłacisz swoje pieniądze.

Tak samo wygląda również sytuacja z zakupami online. Bukmacherzy i sklepy nie tworzą własnych systemów płatności, lecz korzystają z tych, które już istnieją na rynku. Mowa tu na przykład o portalu Przelewy24, za pomocą którego wykonasz wszelkie transfery pieniężne. W dalszej części artykułu sprawdzisz więcej informacji na temat tego systemu oraz dowiesz się, czy warto właśnie z niego korzystać wpłacając środki na zakłady bukmacherskie.

Najlepsze strony bukmacherskie w Polsce oferujące wpłatę za pomocą Przelewy24

Ocena eksperta
cechy szczególne
Witamy Oferta
400zł
100% do 400zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Wypłata za piłkę nożną ponad 96%
 • Ponad 40 000 wydarzeń miesięcznie
 • Wysokie limity wygranych
 • Dostępnych jest wiele walut
400zł
100% do 400zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Wypłata za piłkę nożną ponad 96%
 • Ponad 40 000 wydarzeń miesięcznie
 • Wysokie limity wygranych
 • Dostępnych jest wiele walut
20bet Recenzja
100€
100% do 100€ Bonus Powitalny
graj teraz
 • Świetny bonus startowy dla nowych graczy
 • Zakłady również zawierane na żywo
 • Szeroka oferta zakładów i niskie marże
100€
100% do 100€ Bonus Powitalny
graj teraz
 • Świetny bonus startowy dla nowych graczy
 • Zakłady również zawierane na żywo
 • Szeroka oferta zakładów i niskie marże
ZodiacBet Recenzja
500zł
100% do 500zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Gra bez podatku
 • Bonus Powitalny
 • Ilość dostępnych rynków i zakładów
500zł
100% do 500zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Gra bez podatku
 • Bonus Powitalny
 • Ilość dostępnych rynków i zakładów
22bet Recenzja
500zł
100% do 500zł Bonus
graj teraz
 • Weryfikacja konta jest szybka i łatwa
 • Wsparcie obsługi technicznej 24/7
 • Brak podatku od zakładów
500zł
100% do 500zł Bonus
graj teraz
 • Weryfikacja konta jest szybka i łatwa
 • Wsparcie obsługi technicznej 24/7
 • Brak podatku od zakładów
FEZbet Recenzja
200zł
200% do 200zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Legalny polski bukmacher
 • Świetny bonus startowy
 • Zakłady na żywo
200zł
200% do 200zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Legalny polski bukmacher
 • Świetny bonus startowy
 • Zakłady na żywo
eTOTO Recenzja

Czym są Przelewy24?

Przelewy24 to jedna z najstarszych metod ułatwiających wpłatę na konto bukmachera i nie tylko. Oto najważniejsze informacje o tym serwisie:

 • Przelewy24 umożliwiają płatności nie tylko z kont bankowych, ale także z portfeli elektronicznych. Nie wszyscy bukmacherzy akceptują jednak taką płatność, dlatego sprawdź uważnie przed dokonaniem wpłaty, czy jest to możliwe.
 • W serwisie obsługiwane są także zagraniczne karty płatnicze. Ogólnie nie ma znaczenia to, skąd karta pochodzi, a jej typ. Jeśli więc posiadasz kartę z zagranicy, prawdopodobnie także będziesz mógł jej użyć Systemy ratalne pomogą Ci kupić dany produkt poprzez Przelewy24, lecz nie będziesz musiał płacić za niego od razu. E-Raty to innowacyjne rozwiązanie, które działa bez wychodzenia z domu.
 • Płatności wykonywane za pomocą Przelewów24 nie są obarczone żadnym ryzykiem. Nawiązywane podczas transakcji połączenie jest bezpieczne, co sprawi, że nie będzie Ci grozić utrata Twoich pieniędzy w trakcie tej metody płatności.
 • Popularność tej metody sprawia, że gdziekolwiek się nie znajdziesz, będziesz mógł z niej skorzystać. A przelew wykonasz bez żadnej rejestracji, nawet poprzez wykonanie przekazu na poczcie.

Przelewy24 pay

Sposób działania Przelewy24

Nie jest tajemnicą, że tego typu serwisy muszą być stworzone nie tylko z myślą o tym, aby klient szybko mógł wpłacić pieniądze. Cały mechanizm działa w ten sposób, aby środki szybko znalazły się tam, gdzie chciałeś je przelać i odbyło się to bez żadnych kłopotów. Przelewy24 działają podobnie jak inne systemy pośredniczące w płatnościach. Nie jest to bowiem portfel elektroniczny, gdzie będziesz trzymał swoje środki, lecz coś w rodzaju przekaźnika Twoich pieniędzy tam, gdzie chcesz je przelać.

Dlaczego więc używanie tej metody jest niezbędne? Chodzi tu o zaprojektowany system, który pozwoli przyspieszyć całą procedurę wpłaty. Zwykły przelew może być zaksięgowany w banku dopiero na następny dzień lub nawet po kilku dniach. Używając Przelewy24 sprawisz, że czas ten znacząco się skróci i szybciej będziesz mógł korzystać z wpłaconych środków, także obstawiając swoje ulubione zakłady bukmacherskie.

Wyplaty na konto bankoweProstota działania

Gdy zdecydujesz się na tę metodę wpłaty, wybierz kwotę i bank, z jakiego zamierzasz wykonać transfer, a następnie zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku, gdzie będziesz musiał zalogować się, a także potwierdzić transakcję (najczęściej kodem smsowym). Po wykonaniu tych kroków pozostało Ci już tylko poczekanie na przetworzenie informacji. Gdy środki trafią już tam gdzie chciałeś, będziesz mógł ich niezwłocznie użyć obstawiając np. zakłady bukmacherskie.

Przelewy24 i ostatnie lata w branży

Od momentu powstania przez wiele lat Przelewy24 działało samodzielnie. W ramach grupy Przelewy24 istniało kilka innych serwisów. Kilka lat temu portal o tej samej nazwie a także między innymi Walutomat zaczęły działać w ramach jednej grupy. Dzięki temu usługi finansowe stały się nowocześniejsze, a klienci pozytywnie przyjęli te zmiany. Od tego czasu spółka rośnie w siłę, a zabiegać o nią zaczęły także zagraniczne podmioty. W końcu na początku 2019 roku Przelewy24 zostały przejęte.

Duńczycy zainwestowali

Przelewy24 icon iphoneWłaścicielem tej strony była spółka PayPro, która kilka miesięcy temu nawiązała współpracę z duńską grupą Nets. Być może polskim użytkownikom, którzy uważnie śledzą zmiany w internecie ta nazwa coś mówi, ponieważ jest to firma, która zainwestowała także w DotCard. Ta spółka to nie kto inny jak właściciel między innymi Dotpay. Zobaczymy za jakiś czas jaki pomysł na Przelewy24 ma Bo Nilsson, który jest szefem Nets.

Nadal jednak Przelewy24 działać będą jako osobny podmiot, co ucieszy na pewno polskich internautów. Niektórzy przyzwyczajeni do korzystania z tych przelewów mogliby mieć problem ze zmianą swoich upodobań. Dzięki duńskiej spółce być może Przelewy24 ruszą jeszcze bardziej do przodu i przejmą kolejną część rynku, na którym już teraz wiele się dzieje.

Działalność Przelewów24 w Polsce

Już od kilkunastu lat Przelewy24 umożliwiają nam korzystanie z ich usług na terenie naszego kraju. Na początku firma współpracowała z takimi bankami jak PKO, dzięki czemu niektórzy użytkownicy mogli już od bardzo dawna korzystać z usług tego systemu. Obecnie Przelewy24 umożliwiają wykonywanie przelewów z wielu banków, w tym na przykład z Banku Pocztowego.

Nawet jeśli ktoś nie ma konta w polskim banku, będzie miał możliwość wykonania transferu środków. Jest to spowodowane tym, że przelew z banku jest jedynie jedną z dostępnych opcji. Praktycznie wszystkie banki z listy są obsługiwane przez 24 godziny na dobę, także w niedziele i święta. Są jednak od tego wyjątki. Warto więc byłoby zdecydować o sprawdzeniu tego, jak Twój bank działa. Jeśli jest na przykład piątkowy wieczór, Twoje środki mogą zostać zaksięgowane dopiero w poniedziałek. Wtedy nie mógłbyś obstawiać zdarzeń weekendowych. Zakłady bukmacherskie starają się w maksymalny sposób skrócić czas oczekiwania na wpłatę, stąd m.in. duża popularność Przelewy24.

Korzyści jakie oferuje Przelewy24

Co tak naprawdę sprawia, że klienci decydują się na korzystanie właśnie z tego operatora płatności? Warto nadmienić kilka głównych korzyści, jakie przynosi ten system oraz jego zalety:

 • Obsługa e-przelewów dotyczy nie tylko Polski. Korzystanie z tej metody jest możliwe także w krajach sąsiadujących z naszym państwem. Są to Czechy, Słowacja i Niemcy. W związku ze zmianami być może w najbliższym czasie rynki te jeszcze się poszerzą i kolejne kraje będą dostępne w ofercie.
 • W czasach, gdy klienci korzystający z internetowych płatności są narażeni na różne ataki, które mogą ukraść im pieniądze, Przelewy24 dba o bezpieczeństwo wszelkich danych i środków. Jak można przeczytać na stronie, wszystkie transakcje dokonywane za pomocą tego portalu odbywają się zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Wpłaty przez Przelewy24 są rekomendowane przez legalne zakłady bukmacherskie.
 • Jeśli obawiasz się, że w związku z wybraniem tego operatora poniesiesz dodatkowe koszty, to nie musisz się martwić. Ty jako wpłacający nie musisz płacić żadnych prowizji ani środków za korzystanie z usług tej firmy.
 • Jedną z mniej zauważalnych na pierwszy rzut oka zalet jest dbanie o klienta podczas procesu reklamacyjnego. W przypadku jakiegokolwiek problemu możesz skontaktować się z konsultantem, a gdy jesteś już na etapie reklamacji, powinna ona zostać szybko rozpatrzona zgodnie z obowiązującym regulaminem.

Przelewy24 a oferta bukmachera

Czy Twój bukmacher korzysta z Przelewów24? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak, ponieważ największe firmy chętnie używają tej metody płatności. Dzięki temu zdobywają liczne grono klientów. Dlaczego jednak każdy z nas tak chętnie wybiera właśnie Przelewy? Działa to nie tylko dlatego, że system jest powszechny. Można nawet powiedzieć, że z powodu korzyści jakie niesie, jest on tak popularny. I tak oto wpłacając swoje środki do bukmachera nie będziesz obarczony żadnymi dodatkowymi kosztami. Ukryte prowizje nie będą już Twoim zmartwieniem. Jeśli chodzi o czas, jaki potrzebuje transfer środków na zaksięgowanie na stronie do obstawiania, to często zależy to od banku. Zwykle dzieje się to natychmiastowo. Jeśli jednak po kilku minutach nadal nie masz środków, odczekaj kwadrans i sprawdź wtedy, czy wszystko jest już w porządku. Nie musisz martwić się też o to, że w trakcie przelewu pieniądze znikną z Twojego konta. Twoje fundusze są bezpieczne, a Ty możesz od razu obstawiać wybrane zakłady bukmacherskie.

Jak wygląda wpłata środków

Zobaczmy teraz, jak powinna wyglądać sprawa wpłaty Twoich pieniędzy od początku do końca. Zakładamy już, że znajdujesz się właśnie na stronie zakładu bukmacherskiego, który Ci odpowiada i który oferuje wpłaty poprzez Przelewy24. Teraz powinieneś więc wybrać właśnie tę metodę. W tym momencie otworzy Ci się okno, gdzie pojawią się ikonki i nazwy wielu banków. Wybierz ten, do którego należysz. Jeśli jednak nie chcesz przelewać środków z konta, możesz wybrać blankiet do wpłaty na poczcie.

500zł
100% do 500zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Gra bez podatku
 • Bonus Powitalny
 • Ilość dostępnych rynków i zakładów
500zł
100% do 500zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Gra bez podatku
 • Bonus Powitalny
 • Ilość dostępnych rynków i zakładów
22bet Recenzja

Ten sposób sprawi jednak, że o wiele dłużej poczekasz na zaakceptowanie wpłaty. Jeśli więc wybrałeś swój bank, kliknij na niego. Zostaniesz przekierowany na jego stronę, gdzie musisz się zalogować. Po zrobieniu tego kroku, Twoim oczom ukaże się nowa strona z przelewem, który właśnie zamierzasz wykonać. Nie musisz jednak nic wpisywać, wszystko zrobił już za Ciebie system. Tobie pozostanie sprawdzić poprawność danych i zaakceptowanie transferu.

Wypłaty na konto bankowe

Gdy już zaakceptowałeś procedurę, musisz zrobić jeszcze jedną rzecz zanim jeszcze przelew się dokona. Chodzi o potwierdzenie kodem smsowym Twojej wpłaty. Dzięki temu operator będzie miał pewność, że nikt nie włamał Ci się na konto i jesteś posiadaczem także kodu z telefonu. Po udanym wykonaniu tego kroku, przelew będzie już zapewne zaksięgowany. Jeśli chodzi o wypłaty, to jest ona możliwa po prostu na Twoje konto bankowe. Co ciekawe u niektórych bukmacherów, jak na przykład w STS, na swoje pieniądze będziesz czekał naprawdę krótko, być może nawet około kwadransa.

Twoje bezpieczeństwo podczas wpłaty

Jeśli operujesz większymi kwotami i właśnie zdecydowałeś się na wpłatę dużej sumy, nie może dziwić to, że obawiasz się o sukces w wykonaniu transakcji. Jeśli jednak korzystasz z portalu Przelewy24, to nic Ci nie grozi. Może jednak być tak, że dokonałeś zbyt małego przelewu i kwota jest niższa, niż ta, którą zadeklarowałeś. Wtedy zwykle wystarczy zrobić kolejny transfer środków o brakującą wcześniej kwotę. Jeśli natomiast suma transferu była za wysoka, to należy skorzystać z opcji przedpłaty, która znajduje się na stronie operatora. Jeśli jednak nadal obawiasz się, że logowanie się do swojego internetowego konta podczas przelewu może być niebezpieczne, możesz udać się na pocztę, aby w ten sposób przelać pieniądze. Sam więc widzisz, że nie ma się czego obawiać i tak naprawdę korzystanie z oferty firmy jest bezpieczne, a jednocześnie bardzo proste.
funkcje systemy pay

Procedura otwarcia konta

Było już wspomniane wyżej, że jako osoba, która nie ma zamiaru prowadzić działalności gospodarczej, nie będziesz musiał otwierać żadnego konta na portalu Przelewy24. Nie chodzi tu bowiem o to, aby strona przetrzymywała Twoje pieniądze. Od tego masz inne portfele elektroniczne i strony typu PayPal. Tutaj jako pośrednik, Przelewy24 umożliwia Ci transfer pieniędzy z własnego konta bankowego. To jest więc Twoja weryfikacja. Konto nie jest Ci potrzebne, co zapewne ucieszy osoby, które nie lubią ich tworzyć. Często bowiem procedura zakładania takiego konta jest skomplikowana, a po jego założeniu należy jeszcze przesłać jakieś dodatkowe dokumenty. W tym przypadku nic takiego nie będziesz musiał robić. Oczywiście jeśli będziesz chciał zająć się przelewami komercyjnie i jesteś przedsiębiorcą, to z pewnością takie konto Ci się przyda.

Czy muszę coś płacić?

Już początkowo Przelewy24 oferowały możliwości szybkich płatności środków zawartych na koncie bankowym. Na ten moment niewiele się to zmieniło. Wciąż główną ideą firmy jest umożliwianie osobom przelewanie pieniędzy. Być może nie każdy w to uwierzy, ale przy tego typu transakcjach nie są pobierane żadne opłaty. Oznacza to, że całość kwoty jaką przelejesz, znajdzie się na przykład u Twojego bukmachera lub w danym sklepie. Także w późniejszym czasie nie zostaną dodane do tego żadne prowizje, które zostałyby później ściągnięte z Twojego rachunku.

InfoInformacja dla klientów biznesowych

Sprawdź jednak jak wyglądają podstawowe opłaty dla osób, które chcą we własnej firmie wdrożyć metodę płatności przez Przelewy24. Wszelkiego rodzaju opłaty jak na przykład przelew bankowy czy zapłata BLIKIEM, mają stałą wartość prowizji, która wynosi 1,9% wartości transferu. Opłata aktywacyjna wynos 1,50zł. Jest ona niska, a w dodatku po weryfikacji konta jest zwracana opłacającemu. Chodzi w tym przypadku tylko o to, aby sprawdzić poprawność rachunku bankowego. Wypłaty środków na rachunek w banku polskim nic nie kosztują, jeśli jest to pierwsza wypłata w danym dniu. Kolejna tego samego dnia kosztuje już 2 złote. Wypłata na zagraniczny rachunek to jednak o wiele większy koszt, a dokładniej to 40 złotych. Wszelkie informacje o opłatach i prowizjach są dostępne na stronie firmy w formie czytelnej i łatwej do przeanalizowania tabeli opłat.

Alternatywne metody płatności

Co ciekawe inne metody płatności, które pozwalają na transfer pieniędzy na grę u bukmachera, są często powiązane z Przelewami24. Coraz popularniejszy w ostatnich latach BLIK także jest możliwy do wykonania za pomocą strony przelewów. To samo dotyczy portfeli internetowych jak PayPal i Skrill. Dzięki temu dany bukmacher nie musi tworzyć dziesiątek form płatności dla każdego podmiotu z osobna, tylko może skorzystać z takiej firmy jak Przelewy24. To jednak po stronie bukmachera leży to, które z metod będą dostępne. Wydaje się, że bez takich pośredników obracanie pieniędzmi w internecie byłoby uciążliwe. Ciągle musielibyśmy czekać, aż przelew zostanie zaksięgowany przez bank (co mogłoby stać się dopiero następnego dnia). Dlatego też Przelewy24 konkurują z takimi operatorami płatności jak PayU czy Tpay. Dla nas jako klienta nie różnią się one niesamowicie, a w dodatku każdy będzie mógł wybrać metodę odpowiednią dla siebie.

FAQ

Czy na pewno wpłata przez Przelewy24 jest bezpieczna?

Na pewno tak jest. Inaczej bukmacher nie oferowałby przecież metody płatności, która nie jest godna zaufania. Oprócz tego zabezpieczenia, jakie stosuje ten pośrednik płatności sprawiają, że nikt nie ma prawa dostać się do Twoich środków podczas wykonywania przelewu.

Jakie metody wpłaty i wypłaty oferują Przelewy24?

To zależy od tych, na które pozwoli bukmacher. Sama firma oferuje ich bowiem mnóstwo. Są wśród nich oczywiście najbardziej popularne przelewy bankowe, które są stosowane w około 90% przypadków. Jest to także PayPal, Skrill, a także BLIK i wiele innych metod, o których można przeczytać na stronie.

Czy niezbędna jest weryfikacja?

Na szczęście nie jest to konieczne. Nie musisz więc martwić się i tracić czasu na przesyłanie dowodu osobistego czy dokumentów potwierdzających, gdzie mieszkasz, jak na przykład rachunków za media. Takich dokumentów żądają często portfele internetowe.

Czy poniosę dodatkowe koszta po dokonaniu wpłaty?

Jedyne koszta, jakie poniesiesz, to tylko te, jakie wpłacisz na konto bukmachera. Nic więcej nie stracisz. Przelewy24 zarabiają na prowizji z drugiej strony, czyli od podmiotów, które otrzymują od klientów pieniądze.

Co zrobić, jeśli moja transakcja się nie powiodła?

Nieopłacona transakcja sama się anuluje, dlatego nie musisz nic robić. Jeśli jednak chcesz wpłacić kwotę, spróbuj ponownie. Być może był to tylko chwilowy błąd. Sprawdź też stan swojego konta.

Jak długo muszę czekać na znalezienie się depozytu na koncie?

Nie trwa to zbyt długo. Zależy to głównie od godzin, w jakich dostępny jest bank. Te największe banki oferują przelewy o każdej porze dnia i nocy, nawet w święta. Są jednak banki, które wieczorami i w weekendy nie zaakceptują transakcji.

Czy wypłata jest równie szybka?

To już zależy od bukmachera i sposobu wypłaty pieniędzy. Zwykle jest to okres, podczas którego banki księgują wpłaty na kontach swoich użytkowników.

Ważne porady o których warto pamiętać podczas płatności online

 • Uważnie przeczytaj regulamin, jaki oferuje operator płatności. Zwróć szczególną uwagę na ewentualne prowizje, które mogą w nim zostać wpisane. Jeśli ich nie zauważysz, możesz zostać obarczony opłatą podczas korzystania z danej metody płatności.
 • Limity transakcji występują na praktycznie każdej stronie. Wpłacając więc na nią konto musisz wiedzieć, jakie są minimalne i maksymalne wpłaty. Dzięki temu transakcja zostanie wykonana szybko. W innym przypadku będziesz musiał powtarzać procedurę z powtórzoną poprawną kwotą.
 • Pamiętaj, że pośpiech jest złym doradcą. Jeśli będziesz chciał szybko wybrać metodę płatności, możesz nie wyjść na tym za dobrze. Nie spiesz się i spokojnie przemyśl, czego od takiego operatora oczekujesz.
 • Nie każdy bukmacher będzie oferował możliwość wpłaty przez daną metodę płatności. Musisz więc wybrać taką, którą dany bukmacher ma w ofercie. Jeśli już jednak wybrałeś swojego pośrednika i nie chcesz go zmieniać, to zawsze możesz zmienić swojego bukmachera na takiego, który umożliwia wpłatę w ten sposób.

Jest w czym wybierać

Przelewy24 to tylko jeden z pośredników wpłaty pieniędzy. Oprócz tego istnieją jeszcze inne, dlatego też każdy z nich dba o klienta, aby korzystać z usług właśnie jego firmy. Korzystamy na tym my, ponieważ możemy cieszyć się przelewami bez opłat, a w dodatku wykonywanymi w niezwykle szybkim tempie. Przelewy24 to marka z wieloletnim stażem i wiele osób z naszego otoczenia na pewno zna tę firmę. To tylko świadczy o tym, jakie znaczenie zajmuje ona w rynku handlu internetowego. Bukmacherzy także ją doceniają, oferując możliwość płacenia właśnie za pomocą Przelewów24.