Strony bukmacherskie z wpłatą poprzez PayU w Polsce

payu logo 1Aby ułatwić klientom przelewanie swoich pieniędzy do firm lub bukmacherów, powstaje coraz więcej stron umożliwiających takie przelewy. Charakteryzują się one przede wszystkim tym, że są niezwykle szybkie, a pieniądze przez nas wysłane trafiają na daną stronę w mgnieniu oka. Istnieje jednak wielu operatorów, którzy ułatwiają nam ten proceder.

Jednym z nich jest firma PayU, która jest zapewne znana przez większość internautów. Jest to operator internetowy, który pozwala na dokonywanie wpłat na wiele różnych sposobów. Jest to możliwe nie tylko za pomocą przelewu, co w dzisiejszym świecie jeszcze bardziej ułatwia sprawę. Zakłady bukmacherskie coraz częściej wykorzystują PayU jako metodę wpłaty środków.

Najlepsze strony bukmacherskie w Polsce oferujące wpłatę za pomocą PayU

Ocena eksperta
cechy szczególne
Witamy Oferta
1200zł
100% do 1.200zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy polski bukmacher
 • Atrakcyjne promocje
 • Dostępne punkty stacjonarne
1200zł
100% do 1.200zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy polski bukmacher
 • Atrakcyjne promocje
 • Dostępne punkty stacjonarne
STS Recenzja
2000zł
Bonus za 3 depozyty do 2000zł
graj teraz
 • Względnie wysokie kursy na zakłady
 • Rozbudowana oferta dla polskiej ligi
 • Szeroki wybór dyscyplin sportowych
2000zł
Bonus za 3 depozyty do 2000zł
graj teraz
 • Względnie wysokie kursy na zakłady
 • Rozbudowana oferta dla polskiej ligi
 • Szeroki wybór dyscyplin sportowych
forBET Recenzja
1500zł
100% do 1500zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Legalna, polska firma
 • Przejrzysta strona internetowa
 • Szybka aplikacja dla telefonów
1500zł
100% do 1500zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Legalna, polska firma
 • Przejrzysta strona internetowa
 • Szybka aplikacja dla telefonów
Milenium Recenzja

Jeden z lepszych bukmacherów z wpłatą przez PayU

Warto przytoczyć w tym miejscu jednego z bukmacherów, który także pozwala na korzystanie z PayU. Mowa tu o eTOTO, popularnym, mimo że dość młodym bukmacherze. Na stronie głównej można zauważyć ciekawą ofertę bonusową, jaka jest dostępna po rejestracji konta. Jest to niezwykle ważne dla nowych graczy, którzy szukają atrakcyjnej dla siebie oferty. Tego bukmachera reklamuje wielu znanych dziennikarzy.

payu.bukmacherów

Firma wydała więc duże środki na promocję. Nie jest to jednak główny powód, dla którego gracze także decydują się obstawiać zakłady bukmacherskie właśnie na eTOTO. Różnorodna oferta sprawia, że będziesz w stanie obstawić tu wiele sportów. Nie tylko mowa tu o tych popularniejszych, jak piłka nożna i koszykówka. Także zwolennicy bardziej egzotycznych zmagań znajdą tu coś dla siebie. Snooker czy rugby także znajdują się w ofercie. Najlepiej jednak będzie, jeśli sam na własnej skórze przekonasz się o tym, jak całościowo prezentuje się Zakłady Bukmacherskie eTOTO i być może zostaniesz tam na dłużej.

Kilka słów o PayU

Metoda płatności PayU niesie za sobą wiele korzyści, sprawdźmy najważniejsze informacje o oferowanych usługach:

 • Przy płatności jesteś w stanie odroczyć jej termin. Usługa „Płacę później” pozwala nabyć towar, lecz opłatę za niego poniesiesz dopiero po jakimś czasie, może być to nawet 30 dni.
 • Cała strona jest niezwykle łatwa w obsłudze. Nie ma więc obaw o to, że zagubisz się na niej i nie będziesz wiedział co należy w danym miejscu zrobić. Każdą poszukiwaną przez Ciebie funkcję powinieneś znaleźć bez problemu.
 • Z PayU jesteś w stanie korzystać nie tylko na stronie internetowej na swoim komputerze czy laptopie. Cała strona została stworzona tak, aby jej otwieranie na tablecie czy smartfonie także nie sprawiało problemów, a całość była czytelna.
 • Korzystać z tego portalu mogą nie tylko klienci indywidualni, którzy na przykład dokonują wpłaty na konto bukmachera. Oferta jest również skierowana do klientów biznesowych.
 • Jeśli chcesz dokonać płatności w innej walucie niż w złotówkach, także możesz to zrobić. Co ważne, nie poniesiesz za to dodatkowych kosztów.

Jak działa płatność w PayU

Warto zwięźle opisać to, jak wyglądają płatności w systemie PayU. Aby móc tego dokonać, wystarczy nam do tego jedynie adres e-mail. Na stronie możesz założyć konto, które będzie do Ciebie przypisane, a następnie będziesz w stanie dokonać konkretnego przelewu za pośrednictwem swojej karty lub inną dostępną za pomocą tej metody drogą. Tuż po wykonaniu tego kroku PayU wysyła potwierdzenie wpłaty drugiej stronie, która natychmiastowo zostanie poinformowana o tym, że wpłaciliśmy daną kwotę. Nie będzie więc ona musiała czekać na pieniądze od nas do momentu godzin, kiedy zaksięgowałby ją bank. Dzięki PayU wpłata na konto bukmacherskie jest błyskawiczna.

Jak dziala platnosc w PayU

Bukmacherzy korzystają z PayU

Oczywiście odbiorca pieniędzy musi być zarejestrowany w PayU, ale jeśli któryś z bukmacherów umożliwia tę metodę płatności, oznacza to, że ma tam już konto. Po otrzymaniu danej kwoty odbiorca może zrobić z nią co chce. My natomiast możemy dokonywać wpłaty także za pomocą portfeli elektronicznych, które działają na PayU. Jeśli więc nie mamy akurat środków na koncie bankowym, nic nie stoi na przeszkodzie, aby z innego dostępnego źródła zrobić przelew. Wszystko w tej kwestii zależy od nas i od naszych upodobań. Tak jak i w innych przypadkach, tak i w tym pieniądze zostaną zaksięgowane błyskawicznie i nie będziesz musiał się o nie obawiać.

Historia PayU

Cała firma została założona w Holandii. Przez pierwsze lata PayU funkcjonowało na terenie kraju, aż zyskało taką renomę, że było w stanie rozpocząć ekspansję na rynek europejski. W 2006 roku powstała polska spółka PayU SA, która przejęła popularny portal platnosci.pl. Wtedy pod nową w Polsce marką PayU zaczął zyskiwać popularność. Po kolejnych kilku latach ekspansja rozrosła się na Czechy, Rosję, Słowację czy Węgry. Oprócz Europy cała firma działa także na innych kontynentach, na przykład w Ameryce Południowej czy w Afryce. W tych przypadkach mowa tu na przykład o Kolumbii czy Republice Południowej Afryki.

1200zł
100% do 1.200zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy polski bukmacher
 • Atrakcyjne promocje
 • Dostępne punkty stacjonarne
1200zł
100% do 1.200zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy polski bukmacher
 • Atrakcyjne promocje
 • Dostępne punkty stacjonarne
STS Recenzja

Coraz większa liczba krajów

Rok temu, w 2018 roku PayU dostępne było już w osiemnastu krajach na terenie całego świata. Być może dla kogoś wydaje się to niedużą liczbą, jednak łączna liczba ludności w tych państwach jest ogromna i pokazuje to, że firma radzi sobie z dużym przepływem pieniędzy i sporym ruchem na serwerach. Zapewne w kolejnych latach PayU będzie chciał zdobyć kolejne rynki. Patrząc na profesjonalizm firmy należy zakładać, że tak się stanie i się to uda. Możemy być jednak szczęśliwi, że Polska stała się tuż po Holandii jednym z pierwszych rynków, gdzie PayU zawitało.

Działalność PayU w Polsce

Firma rozwija się nie tylko zdobywając nowe rynki, ale także prężnie działając na tych dotychczasowych. Z tego względu korzysta na tym Polska. W naszym kraju mamy możliwość skorzystania z kilku funkcji, które nie są dostępne jeszcze w wielu miejscach świata. W ubiegłym roku PayU zaoferowało swoim klientom możliwość używania Apple Pay. Korzystać z tego mogą sklepy i serwisy internetowe. Użytkownikom spodobała się ta zmiana, ponieważ z produktów Apple’a korzysta duża liczba Polaków. Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że PayU oferuje internetowe płatności z około dwudziestu banków działających na terenie Polski.

Nie będzie więc raczej sytuacji, że któryś z nich nie umożliwia płatności za pomocą tej metody. Działające w Polsce już prawie od 10 lat PayU jest zapewne bardzo zadowolone z naszego rynku i tak samo uważają sami internauci. Wszelkie ułatwienia w dobie cyfryzacji są niezwykle potrzebne. Być może w najbliższym czasie PayU przygotuje kolejne atrakcje dla polskich użytkowników.

Korzyści wynikające z używania PayU

Ktoś może sobie zadać pytanie, co tak naprawdę ułatwia PayU? Czy jest sens robić przelewy za pomocą tej strony, a nie na przykład bezpośrednio od nas do drugiego podmiotu? Przede wszystkim najważniejszą kwestią jest oczywiście czas. Dzięki PayU przelew, który wykonamy z naszego konta bankowego, trafi do bukmachera w tym samym momencie. PayU prężnie współpracowało z Allegro, dzięki czemu kupując przedmiot na tym portalu, byliśmy w stanie zapłacić za niego od razu.

metody platności payuOznaczało to, że sprzedawca otrzymał w tym samym momencie informację o wpływie na konto i mógł wysłać nasz produkt o wiele szybciej. Kolejną ważną kwestią jest bezpieczeństwo. Często słyszy się o atakach na prywatne osoby, które tracą loginy, hasła i zawartość swoich kont bankowych. PayU dba o bezpieczeństwo podczas przesyłania środków, więc taka sytuacja tu nie grozi. Jest to także popularna metoda, dlatego większość firm z niej korzysta.

Wpłata przez PayU do bukmachera

Co do płatności poprzez PayU na konto bukmachera nie trzeba mieć obaw, że będzie to nas coś kosztować. Całość jest dla nas bezpłatna, a koszt ponosi tylko bukmacher, płacąc prowizję od naszych transferów. Oznacza to dla nas, że to, co wpłacimy na konto bukmacherskie, w takiej samej kwocie pojawi się na koncie. Także nie musimy martwić się o to, że całość będzie trwała zbyt długo. Od razu nasze pieniądze znajdą się na koncie wybranego przez nas bukmachera. Nie trzeba się obawiać zupełnie niczego, wybierając płatność przez PayU. Gdyby było inaczej, inni użytkownicy nie korzystaliby tak chętnie z tej niezwykłej metody. Ważną kwestią jest też to, że serwis jest bezawaryjny i nie musimy martwić się o to, że podczas wpłaty coś się zepsuje i nasze pieniądze bezpowrotnie znikną. Szybkość realizacji transakcji i bezpieczeństwo to główne zalety dla których PayU cenią zakłady bukmacherskie.

Jak wpłacać i wypłacać?

Czas na jedną z najważniejszych kwestii. Warto opowiedzieć w skrócie, jak wygląda transfer środków na konto bukmachera właśnie poprzez PayU. Możesz być spokojny i mieć pewność, bo Twój bukmacher praktycznie na sto procent korzysta z PayU. Gdyby tak nie było, spora rzesza potencjalnych klientów nie skorzystałaby z jego usług. Cała procedura wpłaty jest niezwykle prosta i nie różni się znacznie od innych tego typu metod.

Na początek musisz wybrać kwotę, jaką masz zamiar przelać, a następnie wystarczy wybrać, że chcesz to zrobić za pomocą PayU. Następnie po przekierowaniu na stronę PayU masz możliwość wyboru, z jakiej metody skorzystasz. Może to być przelew bankowy, skorzystanie z portfeli elektronicznych jak Google Pay, lub z BLIKA. Po wybraniu dostępnej dla Ciebie metody potwierdź operację kodem i ciesz się gotowymi środkami, które będziesz w stanie obstawić.

Czy korzystanie z PayU jest bezpieczne?

PayU bezpieczeństwaWarto rozwinąć kwestię, która pojawiła się już wcześniej na naszej stronie, czyli sprawę bezpieczeństwa. Możesz jednak od razu odpowiedzieć sobie, że Twoje pieniądze w każdym momencie podczas korzystania z PayU są bezpieczne. Gdy przelewasz je ze swojego konta na stronę bukmachera, trafiają tam one bardzo szybko. Jeśli jednak anulujesz wpłatę w momencie, gdy środki wyjdą już z Twojego konta, nie będziesz musiał długo czekać na ich odzyskanie. Praktycznie w tym samym momencie wrócą one do Ciebie, co pozwala nie martwić się ewentualną dziurą w budżecie.

Wszelkie zabezpieczenia utrudniają przejęcie środków przez hakerów, jest to wręcz niewykonalne. Ty jednak także musisz pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa podczas korzystania ze stron internetowych. PayU chroni Twoje pieniądze, lecz nic to nie da, jeśli przelejesz je na konto oszusta. Uważnie sprawdzaj więc to, komu przesyłasz swoje pieniądze.

Czy muszę otwierać konto na PayU?

Otwarcie konta w serwisie PayU dotyczy jedynie firm. Jeśli więc posiadasz działalność i chcesz powiązać swoje konto bankowe z PayU, możesz to zrobić. Jeśli jednak jesteś osobą indywidualną, która chce używać płatności jedynie do przelewów i opłaty za zakupione przedmioty w sklepach internetowych lub do wpłat na konta zakładów bukmacherskich, to nie musisz tego robić. Brak konta nie oznacza, że stracisz jakieś specjalne uprawnienia. PayU jako metoda płatności umożliwia nam jedynie szybszy transfer środków od nas do danego sklepu czy bukmachera. Jeśli więc nie mamy konta w tym serwisie płatności, w niczym to nie będzie przeszkadzać. Co innego, jeśli miałbyś zamiar jako przedsiębiorca umożliwić swoim klientom korzystanie z PayU. O tym jednak sporo informacji znajdzie się w kolejnym akapicie.

Opłaty za korzystanie z PayU

paymentTutaj sprawa wygląda podobnie jak w punkcie wyżej. Jeśli jesteś klientem indywidualnym, to nie musisz obawiać się, że będziesz zmuszony do opłaty za transfery pieniędzy. Jeśli jednak jako przedsiębiorca zamierzasz korzystać z PayU, to musisz przygotować się na zapłatę. Już na początek opłaca rejestracyjna pozwoli Ci się zarejestrować. Dzięki niej będziesz mógł aktywować konto, a później jako właściciel firmy będziesz mógł z niego korzystać.

Najważniejsze są jednak zapewne kwestie prowizji, które zainteresują niejedną osobę. Prowizje za transfer wynoszą maksymalnie 2,5 procenta, lecz nie może to być mniej niż 30 groszy. Jeśli więc ktoś wykona dość niski przelew, to wtedy prowizja może być wyższa. Jeśli chodzi o rodzaj obsługiwanych kart to są to dwie najpopularniejsze na świecie, czyli Visa i Mastercard. Płatności mobilnych można dokonywać specjalną aplikacją PayU. Ogólnie rzecz biorąc, jako klient indywidualny nie musisz obawiać się jakichkolwiek opłat, a te powyższe dotyczą firm.

Inne metody płatnościach

Jeśli wykonywałeś już kiedyś przelew chociażby na stronę bukmachera, to na pewno zauważyłeś, że PayU nie jest jedyną z dostępnych metod, która pozwala na przelanie pieniędzy z konta bankowego. Oprócz tego Dotpay pozwala na coś podobnego. Z tą jednak różnicą, że za pośrednictwem Dotpay możemy wykorzystać nawet kod z PaysafeCard. Jeśli chodzi o płatność za pośrednictwem BLIK-a, to możemy z tego skorzystać także dzięki PayU. To od Ciebie zależy, którą z metod wybierzesz.

Często są one bardzo podobne, lecz w porównaniu PayU z Dotpay czy z Tpay, różnią się one kilkoma możliwościami wpłaty pieniędzy. Część bukmacherów umożliwia też wpłatę za sprawą Skrilla, jednak nie jest to zbyt często spotykane. Nadal w dodatku wypłata jest zwykle możliwa jedynie na konto bankowe, dlatego musiałoby to się odbyć inną drogą niż wpłata. To znacznie utrudnia całą sprawę. Z PayU nie będziesz miał takich problemów.

FAQ

Czy wpłacanie pieniędzy na konto bukmachera poprzez PayU jest bezpieczne?

Przede wszystkim warto powiedzieć, że jest to nie tylko bezpieczne, ale też szybkie. Nie ma powodów do obaw, Twoje środki nie są zagrożone i będziesz mógł bez problemów je wpłacić.

Jakie metody wpłaty i wypłaty PayU umożliwia?

Tradycyjny przelew bankowy jest najczęściej wybieraną opcją. Dzięki PayU taki przelew znajdzie się u bukmachera o wiele szybciej niż przy zwykłym księgowaniu kwoty. Również portfele internetowe mogą nam dopomóc. Zyskują one popularność, a za pomocą PayU skorzystamy chociażby z Google Pay lub Apple Pay.

Czy muszę się weryfikować podczas korzystania z PayU?

Do weryfikacji wystarczy Twój adres e-mail. Dostaniesz na niego potwierdzenia wszystkich wykonanych przelewów. Nie będziesz potrzebował niczego więcej. Pamiętaj jednak, aby po wykonaniu transferu środków potwierdzić to na swoim urządzeniu.

Czy poniosę jakieś dodatkowe opłaty?

Jest to kolejny atut PayU. Jeśli wykonasz przelew, to żadna prowizja Ci nie grozi. Leży ona po stronie bukmachera. Dlatego też Ty, jako użytkownik nie zapłacisz nic więcej, niż zadeklarowałeś początkowo przy wpłacie.

Co się stanie, jeśli transfer się nie powiedzie?

Nie musisz się wtedy obawiać o swoje środki. Jak najszybciej powinny one wrócić na Twoje konto. Jeśli stanie się inaczej, spróbuje skontaktować się z doradcami PayU. Nie ma jednak obaw, że te pieniądze znikną i do Ciebie już nie wrócą.

Jak długo trwa oczekiwanie na znalezienie się przelanych środków na koncie bukmachera?

Zapewne zanim wyłączysz stronę z płatnościami po udanym przelewie, pieniądze te już będą dostępne do obstawienia. Jeśli nie, spróbuj odświeżyć kilka razy stronę, a powinny się one pojawić.

Jak długo trwa wypłata na moje konto?

To zależy już od bukmachera. PayU jest pośrednikiem przy wpłacie na przykład poprzez nasze konto bankowe, natomiast wypłata ma miejsce już bezpośrednio do naszego banku.

Cenne porady

Mimo że artykuł jest bardzo obszerny i zawiera wiele cennych informacji, prześledź jednak nasze cztery porady, które pozwolą Ci ustalić konkretne zagadnienia powiązane z metodami płatności w Polsce.

 • Uważaj na dodatkowe opłaty. W powyższym przypadku Ci one nie grożą, lecz jeśli będziesz korzystał z innych pośredników, to mogą one wystąpić. Także któryś z bukmacherów może pobrać prowizję od wpłaty, dlatego lepiej jest wybrać tego bardziej zaufanego.
 • Jeśli już wybrałeś metodę płatności, to sprawdź, czy w ogóle dany bukmacher ją akceptuje. Nie ma sensu robić konta tam, gdzie dana metoda nie będzie działać, skoro być może inny z bukmacherów bez problemów Ci ją umożliwi.
 • Pamiętaj o tym, że nie ma pośpiechu. Wybór metody płatności jest dość istotny, dlatego nie musisz się spieszyć z decyzją. Lepiej poświęcić trochę czasu na przeczytanie artykułu takiego jak ten, niż później użerać się ze stroną, która nam nie odpowiada i zupełnie nie pasuje.
 • Na każdej stronie są określone limity. Tak jak i u bukmachera, tak i u operatora płatności. Jeśli więc kwoty, które przelewamy, są duże, może się okazać, że będziesz zmuszony je rozbić na mniejsze. Chyba że zanim wykonasz przelew, sprawdzisz, jakie są limity.

Podsumowanie

Najważniejszą kwestią podczas przelewania naszych środków za pomocą PayU jest to, że nie musisz za to płacić. Prowizje dla klientów indywidualnych nie są przeszkodą, dlatego jest to tak często wybierana metoda płatności. Szybkość przelewów jest kolejnym plusem PayU. Te dwie kwestie sprawiły, że jest to jeden z największych operatorów tego typu nie tylko w Polsce, ale też na świecie. My jako mieszkańcy naszego kraju możemy się cieszyć, że działa on tutaj, ponieważ przyspiesza on całość transakcji internetowych w naszym kraju każdego dnia. W przeciwieństwie do przelewów z banków nie będziemy musieli czekać tak długo na znalezienie się naszych środków u bukmachera. PayU to bezpieczna i łatwa metoda wpłaty na konto bukmacherskie.