Wygraj 500 000 PLN w loterii STS

sts homepage

Spośród polskich bukmacherów STS z pewnością zajmuje czołowe miejsce. Serwis poza przejrzystością i łatwością obsługi oferuje bardzo wysokie nagrody. Tym razem do wygrania jest aż pół miliona złotych na koniec loterii i cotygodniowe bonusy dla 1000 graczy. Wystarczy stawiać zakłady za określoną kwotę by wejść do gry.

sts homepage

Stawiaj kupony za dokładnie 11 złotych lub wielokrotność tej kwoty (22 zł, 33 zł, 44 zł itd.)

Loteria STS to świetna okazja aby poza przysługującymi nagrodami powalczyć o dodatkowe bonusy. Obawiasz się, że nie będziesz dobrze znał dziedzin, które objęte są promocją? Nic bardziej mylnego.  Możesz obstawiać dowolne dyscypliny aby kwalifikować się do losowania głównego zwycięzcy, natomiast aby walczyć o cotygodniowe bonusy Twój kupon musi zawierać co najmniej jedno zdarzenie zawarte na promowany w danym tygodniu produkt. W drugiej części artykułu poznasz więcej szczegółów  promocji.

1200zł
100% do 1.200zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy polski bukmacher
 • Atrakcyjne promocje
 • Dostępne punkty stacjonarne
1200zł
100% do 1.200zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy polski bukmacher
 • Atrakcyjne promocje
 • Dostępne punkty stacjonarne
STS Recenzja

Jak wziąć udział w loterii STS?

Poza posiadaniem konta na stronie bukmachera nie musisz wiele robić, aby wziąć udział w promocji. Łączna pula wszystkich nagród przekracza 730 000 PLN. Skorzystaj z naszego linku, przejdź do zakładki Bonusy i w miejscu promocji kliknąć “Weź udział” i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Twoje kupony będa automatycznie kwalifikowane do losowania głównej nagrody. Każdy wygrany kupon będzie uprawniał Cię do otrzymania 1 losu. Kupony muszą jednak spełnić kilka warunków. Oto one:

 • Zawrzyj kupon SOLO lub AKO z konta depozytowego,
 • Stawiaj kupony za dokładnie 11 złotych lub wielokrotność tej kwoty (22 zł, 33 zł, 44 zł itd.)
 • Minimalny ogólny kurs kuponu to 1,85.

Biorąc udział w głównym losowaniu warto postarać się również o bonusy warte 25 złotych, przyznawane co tydzień. Aby je zdobyć musisz spełnić warunki opisane powyżej, oraz co najmniej jedno zdarzenie z kuponu musi być zawarte na promowany w danym tygodniu produkt. Oto lista premiowanych  produktów na poszczególnych etapach:

6-10 listopada 2019, 2-8 grudnia 2019, 16-22 grudnia 2019
Online: Zakłady Live

11-17 listopada 2019, 9-15 grudnia 2019
Aplikacja: dowolny zakład
Lokale: Sporty wirtualne

18-24 listopada 2019
Online: Betgames
Lokale: Zakłady Live

25.11-01 grudnia 2019
Online: Sporty wirtualne
Lokale: Sporty wirtualn

Losowanie laureatów nagród cotygodniowych odbywa się po zakończeniu danego tygodnia. Bonus zostanie przyznany do 14 dni od przeprowadzonego losowania. Losowanie głównej nagrody odbędzie się natomiast po zakończeniu trwającej do 22 grudnia  promocji  czyli 27.12.2019 r.

Bonus Powitalny STS – do 1200 złotych na grę!

Zakładając konto w STS możesz skorzystać również z powitalnego bonusu do 1200 złotych. Skorzystaj z naszych linków do strony STS dostępnych tutaj lub w naszej recenzji STS Rejestrując się zaznacz opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. Dokonaj pierwszej wpłaty środków, a konto bonusowe zostanie zasilone bonusową kwotą w wysokości 100% pierwszej wpłaty. Minimalna wpłata wynosi 1 złoty. Od teraz podczas dokonywania zakładów (pre match oraz na żywo) będziesz mógł wybrać czy środki na dany zakład mają zostać pobrane z konta depozytowego, czy też z salda bonusowego. Aby postawić zakład za środki bonusowe wystarczy kliknąć na okienko BONUS, a następnie wnieść zakład.

Przykład:

Wpłacając na konto 500 zł, na konto bonusowe otrzymujesz dodatkowe 500 złotych. Aby wypłacić środki bonusowe musisz wykonać obrót na trzykrotność pierwszego depozytu, w tym przypadku 1500 złotych. Aby kupon był zaliczony do obrotu, musi być wygrany i mieć łączny kurs wynoszący co najmniej 1.91.

Z obrotu bonusem wyłączone są:

 • kupony typu MaxiKombi,
 • kupony akumulacyjne zagrane w opcji tzw.”Zakład Bezpieczny”,
 • kupony wypłacone korzystając z opcji cash-out,
 • kupony przegrane,
 • zakłady zawierające zdarzenia z oferty Hit Dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *