Odbierz zwrot 20 PLN na zakłady BetGames w STS

Kategorie Aktualnosci / z Agnieska

sts homepage

Obstawianie jest pasją wielu. Jedni wolą sporty tradycyjne jak piłka nożna czy siatkówka, inni natomiast szukają czegoś mniej popularnego jak np. dart czy tenis stołowy. Lider polskiego rynku zakładów bukmacherskich STS wprowadził do swojej oferty innowacyjne zakłady BetGames.

20 PLN BEZ RYZYKA STS

Jeśli interesujesz się właśnie zakładami na wyniki gier karcianych ta promocja z pewnością Cię zainteresuje. Promocja zapewniająca zwrot przegranych środków to świetna okazja by zaczać swoją przygodę z obstawianiem BetGames. W ofercie STS Zakłady Bukmacherskie znajdziemy trzy gry karciane które możemy obstawiać. Poker, bakarat czy wojna dla miłośników klasyki.

STS Recenzja
96/100
1000zł
100% do 1.000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy polski bukmacher
 • Atrakcyjne promocje
 • Dostępne punkty stacjonarne
1000zł
100% do 1.000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy polski bukmacher
 • Atrakcyjne promocje
 • Dostępne punkty stacjonarne
STS Recenzja

Wygraną, którą otrzymujesz jako uczestnik zakładu jest iloczyn ustalonego indywidualnie procentowego współczynnika wpłaconej stawki i kursu. Wystarczy, że postawisz kupon ako lub solo ze swojego konta depozytowego. Gdy tym razem szczęście nie będzie Ci sprzyjać nic straconego, STS zwróci równowartość postawionej przez Ciebie stawki do 20 złotych.

W dalszej części artykułu dowiesz się jak postawić by w przypadku niepowodzenia nie stracić.

Jak odebrać  zwrot za przegrany zakład w STS?

Zwrot postawionych pieniędzy pewnie przydałby się każdemu i to nie jeden raz. Biorąc udział w promocji STS można nie tylko spokojnie czekać na rozstrzygnięcie gry, ale również postawić ryzykowny zakład. Jeśli chcesz odebrać swoje pieniądze z powrotem postępuj zgodnie z naszą instrukcją:

 • Przejdź do strony STS korzystając z naszego linku.
 • Postaw kupon SOLO lub AKO wyłącznie na zdarzenia BetGames  odbywające się ciągu jednego dnia (muszą się rozstrzygnąć tego samego dnia którego obstawiasz) wyłącznie korzystając ze swojego depozytu.

Zasady są proste, jednak pamiętaj, że mimo, że kursy postawionych przez Ciebie zdarzeń  nie mają znaczenia i możesz postawić za dowolną stawkę, to maksymalnie otrzymasz zwrot w wysokości 20 złotych. Możesz otrzymać tylko jeden zwrot, bonus zostanie przekazany na Twoje konto dzień po dobie w której zawarłeś zakłady. Akcja trwa do odwołania.

W promocji nie biorą udziału kupony MaxiKombi, Zakład bezpieczny oraz wypłacone jako Cash-out.

Jak wypłacić Bonus w STS?

Wypłata bonusu cieszy tym bardziej, że źle postawione pieniądze mogłyby bezpowrotnie przepaść. Aby otrzymać zwrot gotówki na swoje konto depozytowe należy wykonać obrót na trzykrotność bonusu. Przykładowo otrzymując bonus w wysokości 20 złotych musisz wykonać obrót na kwotę 60 złotych. Do obrotu zaliczane są kupony, których minimalny kurs całkowity wynosi 1.91.

Bonus Powitalny STS – odbierz 1200 PLN

Jeśli Twoja przygoda z obstawianiem na STS dopiero się zaczyna skorzystaj z bonusu powitalnego. Dzięki niemu Twój start w zakładach będzie o wiele łatwiejszy a Ty otrzymasz równowartość swojego pierwszego depozytu do 1200 złotych. Chcesz zgarnąć dodatkowe środki? Skorzystaj z naszych wskazówek:

 • Kliknij w nasz link i załóż konto w STS.
 • Podczas rejestracji zaznacz “Chcę otrzymać swój bonus startowy”,
 • Dokonaj pierwszej wpłaty a bonus zostanie automatycznie dodany do Twojego konta po jej zaksięgowaniu,
 • Przejdź do zakładki “Bonus”.
 • Postaw jeden lub kilka zakładów za środki bonusowe. Mogą to być zakłady pojedyncze lub kombi,
 • Minimalny kurs całkowity kuponów obstawionych za środki bonusowe to 1.91.

Wypłata środków z bonusu będzie możliwa dopiero po wykonaniu trzykrotnego obrotu pierwszego depozytu. Do obrotu liczą się stawki wygranych zakładów, nie wygrane które otrzymasz po ich rozstrzygnięciu.

Przykład:
Chcesz otrzymać bonus powitalny, zaznaczasz odpowiednie okienko. Dokonujesz wpłaty w wysokości 500 złotych. Na Twoje konto bonusowe zostaje przyznane 500 złotych środków bonusowych. Stawiasz kilka zakładów kombi o minimalnym kursie całkowitym 1.91. Wykonujesz obrót 1500 złotych (Liczą się tylko kupony rozstrzygnięte jako wygrane). Gotowe! Twoje środki są gotowe do wypłaty lub dalszej gry.

Jeśli chcesz dokonać wypłaty z konta depozytowego a nie bonusowego, również musisz dokonać obrotu na trzykrotność stawki ale po minimalnym kursie 1,85, a do obrotu zaliczają sie zarwóno wygrane jak i przegrane kupony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *