Darmowy zakład w STS – odbierz 25 PLN eliminacje Ligi Europy!

Kategorie Aktualnosci / z Agnieska

STS bonus

Największy polski bukmacher znów wychodzi naprzeciw fanom sportu.  Zakładając konto w Zakładach Bukmacherskich STS możesz zgarnąć 25 złotych na dowolny zakład. Oferta powitalna bukmachera, to świetna okazja do wystartowania bez obaw o niepowodzenie w typowaniu. Tegoroczne eliminacje europejskich pucharach wzbudziły już nie lada emocje, w dalszym ciągu w grze możemy obserwować trzy polskie zespoły.

STS bonus

Chociaż, dla fanów polskich drużyn Liga Mistrzów niestety nie ma już nic do zaoferowania, w grze o fazę grupową Ligi Europy wciąż  są Piast Gliwice, Legia Warszawa i Lechia Gdańsk. Rejestrując konto w STS nie można zatem przegapić darmowego zakładu w wysokości 25 złotych. Bonus STS to miłe powitanie, dzięki któremu oglądanie zmagań piłkarzy wzbudzi jeszcze więcej sportowych emocji. W artykule odpowiemy jak otrzymać bonus od STS.

STS Recenzja
96/100
1000zł
100% do 1.000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy w Polsce bukmacher
 • Stosunkowo korzystne kursy i atrakcyjne promocje
 • Dostępność punktów stacjonarnych
1000zł
100% do 1.000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy w Polsce bukmacher
 • Stosunkowo korzystne kursy i atrakcyjne promocje
 • Dostępność punktów stacjonarnych
STS Recenzja

Jak otrzymać darmowe 25 złotych w STS?

Kluczem do otrzymania bonusu w wysokości 25 złotych jest rejestracja konta w STS z ekskluzywnego linku na naszej stronie oraz podanie kodu promocyjnego. Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję jak otrzymać darmowe 25 złotych od bukmachera STS:

 • Skorzystaj z naszych linków do strony STS dostępnych tutaj lub w naszej recenzji STS.
 • Załóż darmowe konto w STS.
 • W w polu kod promocyjny wpisz PEWNE25. Wielkość wprowadzanych liter i cyfr nie ma znaczenia

Po pomyślnej rejestracji promocyjny bonus dotrze do Ciebie najpóźniej w ciągu trzech dni. Debiutancki kupon za środki bonusowe postawisz klikając okienko “Bonus” i wnosząc zakład.

Jak wypłacić bonus STS?

By wypłacić promocyjny bonus wystarczy trzykrotnie obrócić otrzymanymi środkami bonusowymi. Oznacza to, że jeśli zarejestrowałeś się w STS i masz już na swoim koncie 25 złotych, musisz wykonać obrót na kwotę 75 złotych. Do obrotu zaliczają się tylko stawki z wygranych zakładów, z  minimalnym kursem 1.91. Po spełnieniu powyższych warunków Twoje pieniądze automatycznie zostaną przeniesione  z konta bonusowego na konto główne – depozytowe. Będziesz mógł wtedy swobodnie dysponować nimi, a nawet zlecić wypłatę na konto bankowe. Jeśli chcesz sprawdzić stan swojego obrotu kliknij w zakładkę “Moje Konto”, tam z lewej strony znajduje się okno “ Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”. Dowiesz się dzięki temu za jaką kwotę musisz jeszcze postawić zakłady aby wypłacić bonus.

sts bonus 1200plnPrzykład:

Za otrzymane darmowe środki obstawiamy zakład na dowolne zdarzenie o minimalnym kursie 1,91. Trafiamy wynik i nasze konto bonusowe powiększa się o postawioną kwotę. Aby spełnić warunki obrotu darmowym zakładem w STS musimy postawić jeszcze zakłady na kwotę co najmniej 50 złotych. Należy pamiętać, że STS bierze pod uwagę jedynie stawki wygranych kuponów.

Bonus powitalny STS – do 1200 złotych na grę!

Zakładając konto w STS możesz skorzystać również z powitalnego bonusu do 1200 złotych. Zasady promocji są podobne. Rejestrując się zaznacz opcję „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. Dokonaj pierwszej wpłaty środków, a na konto bonusowe trafi jej równowartość. minimalna wpłata wynosi 1 złoty. Zasady obrotu i wypłaty bonusu są podobne do promocji opisanej powyżej.

Przykład:

Wpłacając na konto 1000 zł, na konto bonusowe otrzymujesz dodatkowe 1000 złotych. Aby wypłacić środki bonusowe musisz wykonać obrót na kwotę 3000 złotych. Aby kupon był zaliczony do obrotu, musi być wygrany i mieć łączny kurs wynoszący co najmniej 1.91.

Z obrotu bonusem wyłączone są:

 • kupony typu MaxiKombi
 • kupony akumulacyjne zagrane w opcji tzw.”Zakład Bezpieczny”
 • kupony wypłacone korzystając z opcji cash-out
 • kupony przegrane
 • zakłady zawierające zdarzenia z oferty Hit Dnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *