Darmowe zakłady w Unibet – otrzymaj 30 złotych co tydzień

Unibet_home

Zakłady bukmacherskie Unibet przygotowały specjalną promocję dla aktywnych graczy. Regularne obstawianie zakładów na żywo w Unibet przynosi dodatkowe korzyści – każdego tygodnia możesz otrzymać darmowy zakład w wysokości 30 złotych. Po prostu obstawiaj zakłady na piłkę nożną w Unibet (do wyboru masz ponad 100 lig, wliczając w to topowe rozgrywki w Europie jak Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Bundesliga czy nasza rodzima Ekstraklasa).

unibet zaklady

Unibet oferuje użytkownikom atrakcyjne kursy (bez podatku 12%), szybkie wypłaty, a także darmowe transmisje na żywo. Dodatkowo Unibet ma specjalną ofertę dla nowych użytkowników – atrakcyjny bonus powitalny – zakład bez ryzyka do 200 złotych.

Zapoznaj się ze szczegółami promocji i odbierz darmowe zakłady od Unibet.

200zł
100% do 200zł Bonus Zakład Bez Ryzyka
graj teraz
 • Jeden z najlepszych bukmacherów
 • Popularne metody płatności
 • Doskonała aplikacja mobilna
200zł
100% do 200zł Bonus Zakład Bez Ryzyka
graj teraz
 • Jeden z najlepszych bukmacherów
 • Popularne metody płatności
 • Doskonała aplikacja mobilna
Unibet Recenzja

Jak zdobyć darmowy zakład 30 PLN w Unibet?

Chcesz wziąć udział w promocji i zgarnąć darmowe zakłady? Musisz posiadać aktywne konto w Unibet. Jeżeli jeszcze nie masz konta w Unibet – przejdź na stronę Unibet korzystając z linku na naszej stronie i załóż konto. Dzięki temu zapewnisz sobie najlepszą ofertę powitalną – zakład bez ryzyka do 200 złotych.

Promocja Unibet jest ważna do 5 października 2019. Aby otrzymać darmowy zakład w wysokości 30 złotych należy:

 • Wnieś min. 4 zakłady na żywo o minimalnej wartości 30 złotych każdy (wliczają się zakłady wniesione od poniedziałku do niedzieli).
 • Minimalny kurs każdego zakładu to jedynie 1,40.
 • Zakłady rozliczone z funkcją cashout nie biorą udziału w promocji.
 • Po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów otrzymasz darmowy zakład o wartości 30 złotych.

Otrzymany darmowy zakład będzie ważny przez 7 dni. Każdy gracz może otrzymać jeden darmowy zakład w tygodniu. Promocja trwa jednak przez niemal dwa miesiące – bez problemu możesz otrzymać ponad 200 złotych w darmowych zakładach od Unibet! Możesz korzystać tylko z własnych środków, typy postawione za środki bonusowe i przy użyciu Profit Boost nie są wliczane.

Po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów otrzymasz darmowy zakład o wartości 30 złotych | Unibet.pl

Przykład:

Obstawiasz 4 zakłady eliminacji Ligi Mistrzów po kursie minimalnym 1,40. Po rozliczeniu każdego z zakładów poza wygranymi otrzymasz automatycznie darmowy zakład, który będzie czekał na Twoim koncie Unibet. Wybierasz zdarzenia, które chcesz postawić korzystając z darmowego zakładu. Wygrana z darmowego zakładu nie obejmuje stawki, więc w przypadku wygranej otrzymujesz pomniejszoną kwotę o 30 złotych.

Bonus Powitalny Unibet – Zakład bez ryzyka do 200 PLN

Unibet to jeden z najbardziej renomowanych bukmacherów na europejskim rynku. Nic dziwnego, że oferta powitalna Unibet należy do najciekawszych. Bonus powitalny Unibet to zakład bez ryzyka do 200 złotych. Możesz rozpocząć swoją przygodę z bukmacherem bez żadnego ryzyka!

Poniżej znajdziesz dokładne warunki promocji:

 • Przejdź do strony Unibet klikając w link na naszej stronie.
 • Załóż konto w Unibet z ekskluzywnego linku na naszej stronie.
 • Zaakceptuj bonus w zakładce Moje Konto.
 • Pierwszy zakład przedmeczowy do 200 złotych, o minimalnym kursie 1,40 będzie zakładem bez ryzyka. Minimalna stawka zakładu to 20 złotych.

Jeżeli Twój zakład będzie wygrany – otrzymasz wygraną na konto. Jeżeli przegrasz, Unibet odda Ci do 200 PLN w środkach bonusowych. Przed wypłatą środków musisz dokonać 6-krotnego obrotu w ciągu 30 dni od otrzymania zwrotu. Jak to wygląda w praktyce? Jeżeli Unibet zwrócił na Twoje konto 200 złotych, musisz dokonać zakładów na kwotę min. 1200 złotych w ciągu 30 dni, po kursie min. 1,40. To jedne z łatwiejszych warunków obrotu bonusem dla polskich graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *