Bonusy piłkarskie w Unibet

Kategorie Aktualnosci / z Marta

Piłka nożna to, przynajmniej w naszym kraju, królowa sportów i rzecz, która króluje wśród profesjonalnych typerów i amatorów obstawiania zakładów. Obu tym grupom naprzeciw wychodzi bukmacher Unibet, który przygotował ostatnio 2 ciekawe promocje, skrojone wprost dla fanów piłki nożnej. Nie są to bonusy gotówkowe, gdzie Wasza wpłata będzie na przykład podwajana, ale z pewnością, pozwolą Wam one na zwiększenie odrobinę waszych wygranych i mądrze wykorzystane mogą stanowić ciekawe uzupełnienie do standardowych zakładów.

Podwyżka za akumulatory

Pierwszą z nich jest Podwyżka za akumulatory, czyli tak w telegraficznym skrócie podwyżka wygranych, dodatkowe wygrane z zakładów kombinacyjnych, czyli takich, które zawierają więcej niż 1 zdarzenie. Dzięki tej ofercie będziesz miał okazję na nawet o 30% wyższe wygrane z zakładów kombinacyjnych co tydzień. Oferta ta obowiązuje na wszystkie mecze piłki nożnej! Dlatego nie musisz się już zastanawiać, gdzie obstawić, bowiem to właśnie Unibet oferuje najlepsze wypłaty we wszystkich zakładach kombinacyjnych postawionych na mecze piłkarskie. 30% wyższa wygrana z zakładu kombinacyjnego to nie byle gratka.

Unibet – Bukmaker promocje

Jak to działa?

Wzięcie udziału w tej promocji jest niezwykle łatwe i proste. Wystarczy że dodasz na stronie dowolny przedmeczowy zakład kombinacyjny do swojego kuponu, z zastrzeżeniem, że maksymalna stawka to 115 złotych. Potem należy wybrać bilet zwiększający zysk z rozwijanego menu, które pojawi się po dodaniu zakładu.

Potem pozostaje Ci jedynie nerwowe czekanie na wynik meczów a w razie wygranej możesz cieszyć się dodatkową wygraną aż do 28 000 złotych. Jak więc widzisz wygranej z tej promocji mogą być naprawdę znaczne. Podwyżki zysków obowiązują bezterminowo co tydzień, od godz. 0:00 w poniedziałek do godz. 23:59 w niedzielę, promocja obowiązuje do odwołania. Kwalifikują się do niej tylko przedmeczowe zakłady na dowolne mecze piłkarskie.

Zwroty pieniędzy za rzuty karne

System VAR definitywnie odmienił piłkę nożną. Dzięki wykorzystaniu systemu VAR w ostatnich Mistrzostwach Świata Rosja 2018 padła rekordowa liczba rzutów karnych. Oczywiście podczas samego turnieju wiele się o tym mówiło, między innymi o tym, że były to najbardziej uczciwe Mistrzostwa Świata jak dotychczas. Niektóre kluby zagłosowały przeciwko wykorzystaniu tego systemu w ich krajowych ligach, co wydaje się delikatnie dziwne, bo system ten wnosi dużo dobrego do gry. To fatalne uczucie, kiedy przegrywa się świetny i przemyślany zakład z powodu błędu obrońcy lub błędnej decyzji sędziego, która niszczy cały wysiłek typera.

Dlatego właśnie bukmacher Unibet w tym sezonie oferuje zwrot pieniędzy za zakłady przegrane w wyniku przyznanego rzutu karnego. Kwalifikują się do tej promocji Premier League oraz Liga Mistrzów, które na razie, z niezrozumiałych powodów, wyłamały się ze stosowania systemu VAR.

Jak to działa?

Wystarczy, że postawisz zwykły zakład przedmeczowy na jedną z opcji: pierwszy/ostatni strzelec, dokładny wynik, do przerwy / do końca meczu oraz Wincast i Scorecast. Wtedy bukmacher zwróci Ci koszty przegranych zakładów do kwoty 550 PLN, jeśli zostanie w danym meczu przyznany rzut karny.

Kwota zwrotu zostanie przekazana na konto gracza w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu. Jak już wspomnieliśmy kwalifikujące się ligi to Premier League i Liga Mistrzów, czyli te, które nie mają VARu i decyzje sędziów podejmowane są „na czuja”.

Oczywiście Unibet oferuje także konkurencyjne kursy we wszystkich czołowych ligach europejskich oraz transmisje na żywo z rozgrywek w takich rozgrywkach jak La Liga, Ligue 1, Serie A i Bundesliga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *