Bonus do pierwszej wpłaty na zakłady sportowe do 400zł w 20 Bet

20bet

Niepowtarzalny bonus od bukmachera 20 Bet. Zarejestruj się na platformie bukmachera i zyskaj 100% do 400 zł.  Ciesz się dobrą grą z 20 Bet.20bet

Zasady

Musisz najpierw zarejestrować nowe konto w 20 BET zgodnie z Regulaminem, aby móc skorzystać z bonusu przynależnego do pierwszej wpłaty. Oferta jest dostępna tylko dla nowych graczy bukmachera 20 Bet, którzy dokonali pierwszej wpłaty i wybrali tę ofertę jako bonus powitalny. Wszyscy gracze muszą mieć ukończone 18 lat i być w wieku uprawniającym do uprawiania hazardu.  Wystarczy, że dokonasz swojej pierwszej wpłaty w minimalnej wysokości 40 zł.  Postaw jeden lub więcej kwalifikujących się zakładów za łączną stawkę pięciokrotnie początkowej kwalifikującej się wpłaty na rynkach zakładów sportowych z kursem co najmniej 1.5 na zakłady pojedyncze lub zakłady ako z łącznym kursem 1.7 lub wyższym. Jeśli spełnisz te warunki otrzymasz bonus na darmowy zakład w wysokości 100 % kwoty pierwszej wpłaty, który zostanie przelany na Twoje konto po spełnieniu wymagań dotyczących obrotu. Maksymalny bonus na darmowy zakład, jaki można przyznać w tej promocji wynosi 400 zł. Pamiętaj, że  tylko rozliczone zakłady liczą się do wymaganego obrotu. Pamiętaj, że jedynie pierwszy zakład na zdarzenie liczy się do wymogu obrotu, wszystkie inne zakłady na te same wydarzenia nie będą liczone. Zakłady zwrócone, zakłady anulowane, zakłady usunięte, zakłady wypłacone (w tym częściowe wypłaty) lub zakłady postawione z darmowym zakładem nie wpływają na spełnienie wymogu obrotu.  Jeśli jednak środki z pierwszej wpłaty zostaną utracone, dodatkowe wpłaty i zakłady będą wymagane w celu spełnienia warunków obrotu. Otrzymany bonus na darmowy zakład możesz postawić tylko na zakład kombinacyjny zawierający co najmniej trzy selekcje.

400zł
100% do 400zł Bonus Powitalny
graj teraz
  • Wypłata za piłkę nożną ponad 96%
  • Ponad 40 000 wydarzeń miesięcznie
  • Wysokie limity wygranych
  • Dostępnych jest wiele walut
400zł
100% do 400zł Bonus Powitalny
graj teraz
  • Wypłata za piłkę nożną ponad 96%
  • Ponad 40 000 wydarzeń miesięcznie
  • Wysokie limity wygranych
  • Dostępnych jest wiele walut
20bet Recenzja

Wymagania dotyczące bonusu w 20 Bet

Należy pamiętać, że wygrane z zakładów postawionych przy użyciu darmowego zakładu zostaną wypłacone jako środki do wypłaty i zostaną dodane do Twojego głównego salda. Nie możesz jednak wypłacić sumy bonusu na darmowy zakład razem z tymi wygranymi. Wymóg dotyczący obrotu w tej promocji musi zostać spełniony w ciągu 14 dni od daty kwalifikującej się wpłaty. Jeśli wymóg obrotu nie zostanie spełniony w tym okresie, nie zakwalifikujesz się do tej promocji i nie zostanie przyznany żaden bonus na darmowy zakład. Jedynie zakłady bukmacherskie postawione na wymagane typy zakładów po minimalnych kursach będą się liczyć do wymogu obrotu. Kwota wpłaty związana z bonusem w 20 Bet zostanie zablokowana i nie będzie dostępna do wypłaty do momentu zakończenia obrotu. Bonus można zawsze anulować w dowolnym momencie za pośrednictwem konta gracza. Jeśli zaś nie możesz znaleźć takiej opcji, możesz skontaktować się z obsługą klienta 20 Bet, aby dowiedzieć się więcej o Twoim anulowaniu bonusu. Bukmacher 20 Bet zastrzega sobie prawo do wycofania lub zmiany tej oferty w dowolnym momencie, z dowolnego powodu i bez wcześniejszego powiadomienia. W takim przypadku jednak nadal obowiązywać będą warunki obowiązujące w momencie zapisania się lub zakwalifikowania do tej promocji. Oferta nie łączy się z innymi promocjami lub ofertami specjalnymi. W razie potrzemy bukmacher 20 Bet ma prawo do żądania przez klienta o przedstawienie dokumentu tożsamości w celu potwierdzenia swojej tożsamości (KYC). Brak okazania tych żądanych dokumentów spowoduje przepadnięcie bonusu i wszelkich wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania w dowolnym momencie, aby klient dostarczył dowód w postaci fotografii, na którym trzyma dowód osobisty (twarz klienta musi być wyraźnie widoczna na zdjęciu) lub poddania się identyfikacji telefonicznej.

Podsumowanie

Teraz, gdy już wyjaśniliśmy zasady bonusu bukmachera 20 Bet, możesz mieć pewność, że będziesz w stanie ocenić, czy jest to przyzwoita oferta. Zazwyczaj można dopasować ofertę od bukmachera i najlepiej na początku rozejrzeć się, aby zdobyć taką, która jest dla Ciebie najlepsza. 

Bukmacher 20 Bet zadbał o swoich użytkowników bonusem powitalnym, który daje możliwość zdobycia do 400zł.  Jest to naprawdę fajna opcja dla graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherem.