Strony bukmacherskie z wpłatą poprzez Tpay w Polsce

tpayAby wpłacić pieniądze na konto bukmachera trzeba użyć jednej z wielu dostępnych metod płatności. Najczęściej są to przelewy bankowe, które mogą być wspierane przez pośredników. Aby dokładnie poznać jednego z nich, warto prześledzić ten artykuł. Tpay to operator płatności online, dzięki któremu będziesz w stanie znacznie usprawnić sposób i czas przelewania pieniędzy na swoje ulubione zakłady bukmacherskie. Niesie on za sobą wiele korzyści i jest niezwykle popularny. Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na jego temat, to poniższe akapity odpowiedzą na nurtujące Cię pytania. Poznasz także historię firmy i dowiesz się, co sprawiło, że tak dużo ludzi decyduje się na korzystanie właśnie z Tpay wpłacając środki na zakłady bukmacherskie.

Najlepsze strony bukmacherskie w Polsce oferujące wpłatę za pomocą Tpay

Ocena eksperta
cechy szczególne
Witamy Oferta
1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Szeroki wybór metod płatności
 • Rozbudowana oferta dla piłki nożnej
 • Licencja Ministerstwo Finansów
1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Szeroki wybór metod płatności
 • Rozbudowana oferta dla piłki nożnej
 • Licencja Ministerstwo Finansów
Totolotek Recenzja
1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
 • Bardzo dobre kursy
 • Wiele zdarzeń i zakładów
1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
 • Bardzo dobre kursy
 • Wiele zdarzeń i zakładów
LV BET Recenzja
1200zł
100% do 1.200zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy polski bukmacher
 • Atrakcyjne promocje
 • Dostępne punkty stacjonarne
1200zł
100% do 1.200zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy polski bukmacher
 • Atrakcyjne promocje
 • Dostępne punkty stacjonarne
STS Recenzja
50zł
50zł Free Bet Oferta Powitalna
graj teraz
 • Stosunkowo wysokie kursy
 • 27 różnych dyscyplin sportowych
 • Dostępne zakłady e-sport
50zł
50zł Free Bet Oferta Powitalna
graj teraz
 • Stosunkowo wysokie kursy
 • 27 różnych dyscyplin sportowych
 • Dostępne zakłady e-sport
PZBUK Recenzja

forBET korzysta z Tpay

Istnieje wielu bukmacherów, którzy korzystają z zasilenia za pomocą Tpay. Tak zrobić możemy na przykład w forBET, gdzie do wyboru jest właśnie taka opcja. Oprócz tego są też inne, dlatego bez problemu pieniądze z naszego konta bankowego mogą znaleźć się u tego bukmachera. A jest to jedna z lepszych firm na rynku, która co rok zyskuje coraz większą liczbę klientów. Zakłady bukmacherskie forBET wśród wielu zalet mogą pochwalić się niezłym bonusem dla nowych graczy.

payment online

Przy pierwszej wpłacie tuż po rejestracji masz możliwość otrzymania dodatkowych pieniędzy, lecz najlepiej będzie, jeśli sam przeczytasz o warunkach bonusu. Także sama oferta jest atrakcyjna. Na każdy z popularnych meczów na przykład piłki nożnej przygotowywane są dziesiątki zdarzeń, które będziesz mógł obstawić. Dzięki temu nie będziesz miał problemów z obstawieniem dokładnie tego, na co masz w danej chwili ochotę.

Krótko o Tpay

Warto zaznajomić się na początku z tym, czym jest Tpay. Na świecie istnieje kilka podobnych stron, które umożliwiają płatności, dlatego dowiedzmy się konkretnie, czym Tpay wyróżnia się na tle innych.

 • Tpay to system płatności, który cechuje się dużą innowacją oraz nowoczesnością. W dawnych czasach stworzenie takiej strony byłoby niemożliwe, lecz już od wielu lat Tpay istnieje i rozrasta się coraz bardziej.
 • Ludzie korzystając z usług tego operatora są w stanie zaoszczędzić czas, co w świecie, gdzie każda minuta ma znaczenie, jest niezwykle ważne.
 • Na stronie Tpay mamy możliwość rat online, dzięki czemu pozwoli nam to obliczyć raty przed zakupem. Do użycia mamy specjalny kalkulator, który jest intuicyjny oraz łatwy w obsłudze.
 • Jeśli przedsiębiorca korzystający z Tpay nam to umożliwi, będziemy mogli płacić za swoje zakupy nawet smsami premium, albo za pomocą kodów QR. Wtedy operacja zrobi się jeszcze szybsza, a do tego łatwiejsza w obsłudze.
 • Tpay to przede wszystkim duża popularność na świecie. Nie tylko w Polsce firma ta działa prężnie, dlatego nie ma powodów do obaw o nasze bezpieczeństwo.

Jak to działa?

Dla wielu może wydawać się zastanawiające, jak działa Tpay. Mechanizm tego operatora jest jednak bardzo prosty. Można więc w kilku krokach objaśnić, jak to się dzieje, że pieniądze pojawiają się u drugiej strony tak szybko. Płatność z naszej strony może odbywać się nie tylko z naszego konta bankowego, czy karty kredytowej. Może to być też różnego rodzaju portfel elektroniczny, czy jeszcze coś innego. Pod względem różnorodności Tpay wyprzedza konkurencję.

1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Szeroki wybór metod płatności
 • Rozbudowana oferta dla piłki nożnej
 • Licencja Ministerstwo Finansów
1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Szeroki wybór metod płatności
 • Rozbudowana oferta dla piłki nożnej
 • Licencja Ministerstwo Finansów
Totolotek Recenzja

Szybkie wpłaty

Po znalezieniu się na stronie operatora i wysłaniu swoich pieniędzy na przykład bukmacherowi, dostanie on niezwłocznie potwierdzenie. Tutaj główną rolę odgrywa struktura Tpay, która została stworzona tak, aby transfer środków odbywał się natychmiastowo. Nie będziemy więc zmuszeni do długiego oczekiwania. Gdy pieniądze znajdą się już po drugiej stronie, to będziemy mogli od razu z nich korzystać. Nie dziwi więc, że usługodawcy bardzo często korzystają z usług Tpay. Nie tylko zakłady bukmacherskie, ale wiele firm z sektora usług wykorzystuje Tpay do codziennych płatności. Sprawa ta wygląda tak samo bez względu na wybraną metodę płatności w obszarze Tpay. Jeśli więc nie skorzystaliśmy z przelewu, a z czegoś innego (na przykład z portfelu elektronicznego), to czas trwania płatności będzie nadal taki sam. Jeśli więc posiadasz środki poza swoim kontem bankowym, prawdopodobnie też będziesz w stanie ich użyć u tego operatora.

Początki Tpay

tpay mobileFirma została założona w dość nietypowy sposób. Nie jest to bowiem produkt doświadczonych biznesmenów, lecz przez absolwentów studiów. Na współpracę zdecydowali się absolwenci Politechniki Poznańskiej. To właśnie w Poznaniu Tpay zostało założone. Już 10 lat firma rośnie w siłę. Początkowo nie było jej łatwo, ponieważ na rynku istniały inne tego rodzaju firmy, lecz z biegiem lat potrafiła ona zdobywać rynek, aż przejęła go na tyle dużo, że teraz jest znana przez zapewne większość płacących w internecie Polaków. Także przedsiębiorcy coraz bardziej ochoczo decydują się na korzystanie z tego rozwiązania. Zapewnia ono nie tylko szybkość i wielu klientów, ale także bezpieczeństwo, co może mieć spore znaczenie.

Prężne działanie firmy

Pierwsze wzmianki o firmie sięgają roku 2005, a początkowo strona nazywała się Transferuj.pl. Dopiero po czasie zmieniła ona nazwę na Tpay, która jest znana do dziś. Jak widać już na początku studiów Paweł Działak i Jarosław Growin zaczęli działać, aż w końcu po wielu latach przyniosło to korzyści w postaci ogromnej firmy. Widać tutaj wspólny cel od początku i plany, które udało się zrealizować. Oby inne polskie przedsiębiorstwa powstawały równie pomyślnie i działały przez wiele lat.

Jak Tpay działa w Polsce

Na szczęście dla nas Tpay skupia się właśnie na polskim rynku. Jest to dość normalna praktyka, ponieważ jest to polska firma. Jeśli chodzi o jej popularność, to jak duża ona jest, świadczy fakt, że Tpay jest dostępne praktycznie w każdym miejscu w internecie. Czy będziemy korzystać z usług bukmacherskich, czy ze sklepów internetowych, powinniśmy bez problemów znaleźć możliwość na korzystanie z Tpay.

Do wyboru jest także naprawdę wiele zróżnicowanych metod płatności. W dzisiejszych czasach ludzie korzystają już nie tylko z kont bankowych w internecie, nadal niesłabnącą popularnością cieszą się portfele internetowe. Tpay zdaje sobie z tego sprawę, dlatego u tego operatora znajdziemy też możliwość zapłaty właśnie przez takie portfele. Możliwość kupna produktu na raty dzięki Tpay także bardzo ułatwia życie. Firma rozrasta się więc w naszym kraju jak należy i zajmuje te obszary, w których jest w stanie ułatwić życie polskim internautom.

Jaką przewagę uzyskamy korzystając z Tpay?

Spójrzmy na listę zalet, jakie otrzymamy korzystając z Tpay:

 • Możliwość wyboru jednego z trzydziestu banków działających na terenie Polski. Jest to przyjemne rozwiązanie dla osób, które korzystają z mniej popularnego banku. Być może u innych operatorów taki bank nie byłby wspierany, natomiast u Tpay nie ma takiej możliwości i także przelew przez niego będzie możliwy.
 • Samych metod płatności jest bardzo dużo. Łącznie jest ich ponad 300. Nie tylko banki współpracują bowiem z Tpay. Są to również popularny BLIK, Google Pay, Masterpass. To wszystko nowoczesne rozwiązania, ale nasz operator idąc z duchem czasu zdecydował się na nie.
 • Internetowych sklepów jest w Polsce naprawdę dużo. Wiele z nich zdecydowało się jednak na współpracę z Tpay, co pozwoli nam, czyli klientom na szybkie przelewanie pieniędzy. Na oficjalnej stronie możemy przeczytać, że obecnie z Tpay współpracuje ponad 40 tysięcy e-sklepów i największe zakłady bukmacherskie w Polsce.

Zalety z wpłacania pieniędzy przez Tpay do bukmachera

Jeśli nadal zadajesz sobie pytanie, dlaczego mimo tych wszystkich zalet wybrać Tpay, sprawdźmy to na przykładzie wybranego przez Ciebie bukmachera. Przede wszystkim przy wpłacie nie poniesiesz za to żadnych opłat, jak mogłoby to mieć miejsce w innych przypadkach. Niektórzy operatorzy biorą kilkuprocentową prowizję, ale że w Tpay jej nie ma, to działa to na korzyść tej firmy. Także czas i szybkość wykonywanych przelewów ma znaczenie.

dotpayJeśli akurat spieszysz się i potrzebujesz bardzo szybko wpłacić pieniądze na obstawienie meczu, bezwzględnie skorzystaj z Tpay. Za pomocą tej metody płatności Twoje środki bardzo szybko znajdą się u bukmachera. Istnieje wtedy duże prawdopodobieństwo, że zdążysz obstawić wszystko to, na co miałeś ochotę. Jest to nie tylko szybka, metoda, ale też bardzo niezawodna i skuteczna. Wpłaty przestaną być już gehenną, a staną się dla Ciebie czymś przyjemnym i błyskawicznym.

Wpłata poprzez Tpay

Prześledźmy teraz krok po kroku jak wykonać wpłatę u bukmachera za pomocą Tpay. Często opcja ta jest możliwa, lecz należy skorzystać z któregoś z trzydziestu dostępnych banków. Spoglądając na listę można znaleźć najpopularniejsze placówki, takie jak PKO Bank Polski czy Bank BPS, ale też te mniej popularne, którymi są na przykład Bank Pocztowy lub Toyota Bank. Bez względu na to, w którym z tych banków posiadasz konto, nadszedł czas na wykonanie przelewu.

W pierwszej kolejności wybierz metodę Tpay, a następnie swój bank, a pokazane zostaną Tobie dane do przelewu. Wybór odpowiedniego banku jest ważny, aby środki mogły zostać przelane od razu i w tym samym momencie trafiły na Twoje konto. Jeśli już to zrobisz, możesz przelać wybraną przez siebie kwotę, a następnie potwierdzić to najczęściej kodem smsowym. Gdy zrobisz te kroki, pozostanie Ci powrócić na stronę bukmachera, na przykład na Forbet i cieszyć się grą oraz obstawianiem.

Czy wpłata poprzez Tpay jest bezpieczna?

Na to pytanie można odpowiedzieć jednym słowem. Oczywiście że tak, ponieważ operator ten dba o zachowanie wszelkich standardów bezpieczeństwa. Popularna zielona kłódka, która znajduje się na pasku adresu obok linku do strony informuje nas o tym, że połączenie jest specjalnie zaszyfrowane i zabezpieczone. Do Ciebie również należy jednak zapewnienie bezpieczeństwa swoim środkom. Nie przelewaj ich na strony, które nie wyglądają wiarygodnie i które nie mają pochlebnych recenzji w internecie.

Tpay działa przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, dlatego w każdym momencie będziesz w stanie wytransferować swoje środki. Jeśli jednak chcesz czuć się jeszcze bezpieczniej, możesz wygenerować blankiet do zapłaty online, w popularnym okienku na poczcie. Wtedy nawet brak środków na koncie bankowym nie utrudni Tobie obstawiania u swojego ulubionego bukmachera.

Czy muszę zakładać konto?

Tak jak w przypadku innych operatorów, także i tutaj nie musisz specjalnie rejestrować się na Tpay. Ta funkcja jest konieczna jedynie dla klientów biznesowych. Jako osoba prywatna, chcąca jedynie przelać swoje środki, możesz po prostu wysłać je za pomocą strony.

W przypadku zagranicznych portfeli, jak Paypal czy Skrill musiałbyć rejestrować się, a później weryfikować swoje dane na przykład za pomocą dowodu osobistego. W przypadku Tpay nie ma konieczności jednak trzymania tam swoich pieniędzy, dlatego również wymóg rejestracji nie istnieje. Jest to bowiem tak zwany pośrednik, który umożliwia Tobie wpłatę pieniędzy na określony cel. Jeśli jednak Tpay zainteresowało Cię na tyle, że chciałbyś skorzystać z bardziej specjalnych usług, możesz na stronie internetowej firmy sprawdzić, jakie wymagania należy spełnić, aby móc założyć konto. Szczególnie jest to opłacalne w kontekście przedsiębiorców.

Brak dodatkowych opłat

paymentJuż w tytule tego akapitu zawarte zostało to, co jest najważniejsze przy korzystaniu z Tpay. Nie poniesiesz żadnych, ale to absolutnie żadnych opłat w związku z przelewaniem swoich środków. Prowizje nie będą więc Ci straszne. Sprawdźmy jednak, jak wyglądałoby to, gdybyś był przedsiębiorcą prowadzącym sklep internetowy. Załóżmy, że chcesz rozpocząć współpracę z Tpay, aby Twoi klienci mogli za pomocą tej strony płacić za Twoje usługi. Za rejestrację nie zapłaciłbyś nic.

Tak samo wyglądałaby sprawa z pierwszymi czterema wypłatami środków w miesiącu. Kolejne kosztowałyby już jednak po dwa złote, jednak nadal nie jest to wygórowana kwota. Prowizja od transakcji wykonanej za pomocą fastpass jest najniższa i wynosi zaledwie 1%. W przypadku innego rodzaju transakcji prowizja to 1,59%. Kwoty te i prowizje dotyczą jednak płatności polskich. Jeśli więc zajmujesz się sprzedażą zagraniczną, to sprawa będzie wyglądała inaczej. W takim przypadku po prostu skontaktuj się z działem handlowym firmy.

Czy istnieją inne metody płatności?

Tpay nie jest jedyną metodą, za pomocą któreś możesz przelewać swojemu bukmacherowi pieniądze. Może to być także Dotpay. Jeśli jednak chcesz wpłacać swoje środki za pomocą portfeli internetowych, to często akceptowany przez bukmacherów jest Skrill. Tam jednak musisz już się zarejestrować i liczyć na pozytywną weryfikację swoich danych.

W przypadku gdy operujesz za pomocą konta bankowego, lecz nie lubisz płacić kartą i przelewem, spróbuj skorzystać z BLIKA. Do jego użycia potrzebujesz jedynie aplikacji na telefon. Po wyświetleniu w aplikacji banku kodu BLIK i wpisaniu go na stronie wpłaty, wystarczy potwierdzić transfer środków i gotowe. Trwa to więc o wiele szybciej, jednak jest to jedna z wielu metod płatności. Tpay jako że jest jednak popularny, bez problemów będzie dostępną metodą u jakiegokolwiek wybranego przez Ciebie bukmachera. Z innymi metodami płatności może być w tym względzie różnie.

FAQ

Jak wygląda sprawa bezpieczeństwa w korzystaniu z Tpay na stronie bukmachera?

Kwestia bezpieczeństwa jest rozwiązana w bardzo łatwy sposób. Przelewając pieniądze do jakiegoś podmiotu, Tpay ich nie przechowuje. Po prostu przelew z naszego konta bankowego zostanie przesłany za pośrednictwem tej strony, lecz nie ma powodów do obaw, że zostanie przez kogoś po drodze przejęty. Tpay to bezpiecza forma wpłaty na Twoje konto bukmacherskie.

Jakich metod wpłaty mogę użyć podczas korzystania z tego dostawcy płatności?

Będziesz w stanie użyć praktycznie każdej metody. Wybierając Tpay masz do dyspozycji aż 30 banków, co jest ogromną liczbą jak na polskie warunki. Być może któryś z bukmacherów umożliwi Ci przelewanie za pomocą Tpay z portfeli elektronicznych.

Czy muszę weryfikować cokolwiek, jeśli zdecyduję się na Tpay?

Zdecydowanie nie! Jest to właśnie ogromny plus, że nie potrzebujesz zakładać żadnego konta, którego nie używałbyś zbyt często. Nie musisz także wysyłać żadnych skanów dowodu osobistego. Jesteś weryfikowany jako posiadacz swojego rachunku bankowego i to wystarczy.

Czy poniosę dodatkowe koszty w związku z korzystaniem z Tpay?

Tak jak w poprzedniej odpowiedzi, tak i w tej jest ona oczywista. Nie będziesz musiał płacić nic więcej niż kwotę, jaką wydałeś na wpłatę do bukmachera. Oznacza to, że po drodze Twoje środki nie zostaną umniejszone o żadne prowizje czy nieznane opłaty. Nie ma w tym przypadku żadnych kruczków prawnych.

Co mam zrobić, jeśli odmówi się mi wpłaty?

Być może akurat natrafiłeś na problem po stronie serwera. Spróbuj więc wtedy dokonać wpłaty jeszcze raz. Sprawdź także, czy na swoim koncie bankowym posiadasz odpowiednie środki, aby dokonać takiego transferu.

Czy długo trwa oczekiwanie, aż wpłacony depozyt pojawi się na koncie?

Czas oczekiwania jest krótki. Księgowanie odbywa się bowiem od razu, co oznacza, że gdy znajdziesz się z powrotem u swojego bukmachera, to wpłacona kwota powinna już być dostępna do obstawiania.

Czy jest możliwa opcja wypłaty za pomocą Tpay?

W tym przypadku pośredniczenie Tpay nie jest już potrzebne, ponieważ od bukmachera pieniądze trafią bezpośrednio na Twoje konto bankowe.

Porady przy wyborze odpowiedniego operatora

Kończąc cały artykuł warto dodać Ci kilka porad, które pomogą Tobie w wyborze odpowiedniej metody płatności:

 • Nie spiesz się, jeśli chcesz wybrać najbardziej odpowiedniego dostawcę płatności. W tym przypadku pośpiech może być złym doradcą, a Ty będziesz narażony przy wpłacie na dodatkowe prowizje lub opłaty, które niespodziewanie się pojawiły.
 • Jeśli operujesz naprawdę dużymi kwotami, sprawdź limity, jakie dostawca płatności oferuje. Przeczytaj też, jaka jest najniższa kwota, jaką możesz wpłacić. Czasem nie ma takiego limitu, a czasami jest to na przykład 10 złotych.
 • To, że dana metoda płatności jest popularna, nie oznacza, że jest ona dostępna w każdym miejscu. Może więc okazać się tak, że wybrany przez Ciebie bukmacher jej nie zaakceptuje, a Ty nie będziesz miał co z tym zrobić.
 • Czasami lepiej wybrać mniej popularną metodę wpłaty, ale taką, przez którą nie poniesiesz dodatkowych kosztów. Na szczęście jednak w Tpay takich nie ma, dlatego w tym przypadku opłaty i prowizje nie muszą być Twoim zmartwieniem.

Naprawdę dobry dostawca płatności internetowych

Tpay jako firma z praktycznie dziesięcioletnim stażem nie może pozwolić sobie na brak profesjonalizmu. Widać już na wstępie, że firma ta jest nowoczesna, a metody płatności, które ona oferuje, są nie tylko tymi najbardziej popularnymi. Z tego względu nie tylko przedsiębiorcy decydują się na współpracę z Tpay, ale sami klienci chętnie z usług tego operatora korzystają.

Zapewnia on im szybkie transakcje bez godzin oczekiwania na wykonanie przelewu i brak prowizji. Te dwie najważniejsze kwestie sprawiają, że Tpay z biegiem czasu może stać się jeszcze bardziej popularny. Jeśli jesteś nadal ciekaw, czego jeszcze można się o tej firmie dowiedzieć, koniecznie odwiedź jej stronę internetową, lub prześledź najważniejsze kwestie w tym artykule jeszcze raz.