Darmowy Bonus Bez Depozytu Bukmacher – Na Co Zwrócić Uwagę?

Liczba nowych firm bukmacherskich rośnie w zatrważającym tempie. Niemal każdego dnia na rynku pojawiają się nowe firmy, a to bezpośrednio przekłada się na oferty powitalne dostępne na rynku. Mówiąc wprost, duża konkurencja na rynku zakładów sportowych jest bardzo korzystna dla graczy. Firmy muszą walczyć o nowych klientów, a nie ma lepszego sposobu na przyciągnięcie graczy niż atrakcyjny bonus, np. bukmacherski bez depozytu. Dzięki lekturze naszego poradnika bonusy u bukmacherów nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic.

pzbuk bonusy

PZbuk bonusy – Czy Bonus Bukmacherski Bez Depozytu naprawdę jest darmowy?

Bukmacherski Bez Depozytu – Wprowadzenie

Przez wiele lat, bukmacherski bonus bez depozytu zarezerwowany był wyłącznie dla graczy kasynowych. Jesteśmy przekonani, że wielokrotnie spotkałeś się z ofertami darmowych obrotów lub niewielkiej kwoty w postaci bonusowej gotówki. Na szczęście to już przeszłość i bonus bukmacherski bez depozytu obecnie występuje w kilku formach. Bonusy powitalne na start to główny element walki o gracza. Wielu bukmacherów oferuje darmowe bonusy dla nowych graczy. Często, aby otrzymać bonus należy podać specjalny kod promocyjny lub kod bonusowy uprawniający do wzięcia udziału w promocji. Często bukmacherzy nie wymagają składania depozytu bonus jest więc dostępny od razu. Na naszej stronie oprócz rankingu bukmacherów przedstawiamy także najlepsze bonusy powitalne i aktualne promocje bukmacherskie.

Zanim przejdziemy jednak do szczegółów, pozwólcie, że wyjaśnimy na czym polega darmowy bonus bez depozytu bukmacher. Główną ideą tego bonusu jest przyznanie darmowej gotówki graczom, którzy zarejestrowali swoje konta na danej stronie operatora. Inaczej mówiąc bonus powitalny bez depozytu bukmacher, to forma wynagrodzenia za rejestrację konta. Najczęściej kwota takiego bonusu nie przekracza kilkudziesięciu złotych. Bukmacher ma nadzieję, że gracz wykorzysta bonus bukmacherski bez depozytu, aby przetestować ofertę zakładów, a następnie złoży depozyt i będzie kontynuował grę za prawdziwe pieniądze.

Czy istnieją jakieś ograniczenia dotyczące bonusu bez depozytu?

Chociaż mogłoby się wydawać, że bukmacher bonus bez depozytu traktuje jako jedną konkretną ofertę, w rzeczywistości bonusy bez depozytu różnią się od siebie i można je podzielić na dwie grupy – bukmacherski bez depozytu  z ograniczeniami oraz bukmacherski bez depozytu bez ograniczeń.Jaki bonus otrzymasz w rzeczywistości, zależy tylko i wyłącznie od operatora.  Poniżej wyjaśniamy na czym polega różnica.

Bonus Bez Depozytu z ograniczeniami

Zdecydowanie najpopularniejsza oferta jaką można spotkać w sieci. Nie oszukujmy się, firmy bukmacherskie nie są instytucjami charytatywnymi i nie chcą wydawać olbrzymiej kwoty na bonus bukmacherski bez depozytu, który zostanie natychmiastowo wypłacony, dlatego ważne jest by uważnie czytać regulamin przed skorzystaniem z konkretnej oferty. Przeważnie bukmacherzy przyznają darmowy bonus bukmacherski bez depozytu, może być wykorzystany w określonych wydarzeniach lub na określonych rynkach. Ponadto bukmacher nakłada często limit na maksymalną wypłatę z takiego bonusu i stawia dość wysokie wymogi dotyczące obrotu. Darmowe bonusy pozwalają jednak obstawiać zakłady bez ryzyka własnego kapitału. Darmowy bonus bez depozytu bukmacher oferuje np. swoim klientom VIP lub nowym graczom. Nie można też się łudzić – bukmacher bez depozytu nie istnieje. Aby wypłacić środki wygrane w ramach promocji bez depozytu bonus, konieczne jest dokonanie wpłaty, aby odblokować tą metodę płatności.

Bonus Bez Depozytu bez ograniczeń

Taki bonus bez depozytu bukmacherzy oferują niezwykle rzadko. Trudno zresztą temu się dziwić, bowiem tego typu oferta owszem jest bardzo korzystna dla gracza, ale już niekoniecznie dla bukmachera.  Pozwalając graczom wykorzystać środki bonusowe  w dowolny sposób, operator naraża się na spore straty finansowe. Właśnie dlatego, zdecydowanie częściej spotkamy się z pierwszą wersją bonusu bez depozytu. Darmowy bonus bez depozytu bukmacher to najbardziej pożądana przez graczy forma promocji. Bukmacher bez depozytu pozwala na dostęp do wszystkich funkcjonalności, poza możliwością wypłaty środków.

Podobne bonusy, których warto szukać w sieci

Bonus bukmacherski bez depozytu brzmi oczywiście bardzo atrakcyjnie, ale warto pamiętać również o innych, podobnych bonusach, które mogą wymagać wkładu finansowego, ale za to oferują graczom możliwość zdecydowanie wyższych wygranych. Poniżej przedstawiamy Wam najpopularniejsze rodzaje bonusów zbliżonych do tych opisanych powyżej. Darmowy bonus bez depozytu bukmacher oferuje rzadziej niż inne promocje, które opisujemy poniżej.

Bonus od depozytu

Zdecydowanie najpopularniejsza forma bonusu występująca w świecie zakładów bukmacherskich. Niemal każdy operator oferuje bonus od depozytu, a jego kwota to często kilkaset złotych. Jeżeli śledzić rynek zakładów sportowych lub przynajmniej raz byłeś na stronie jakiegoś operatora, z pewnością rzucił ci się w oczy baner informujący o bonusie w wysokości 100% do kwoty X.  Podczas gdy bonus bukmacherski bez depozytu nie wymaga żadnej inwestycji, a jego kwota zależy tylko i wyłącznie od bukmachera, w przypadku bonusu od depozytu również my mamy wpływ na jego wysokość. Jeżeli mamy ofertę 100% Bonusu aż do 500 PLN, oznacza to, że otrzymamy bonus w wysokości 100% kwoty depozyt, maksymalnie do 500 PLN. Wpłacając 500 PLN, otrzymamy 500 PLN bonusu, itd.

lvbet home

LvBet bonusy – Jak znaleźć najlepszy Bonus Bukmacherski Bez Depozytu?

Cashback

Kolejna popularna forma bonusu spotykana dość często w serwisach bukmacherskich. tego typu oferta, najbardziej przypomina bonusy bukmacherskie bez depozytu. Chociaż nazwa może brzmieć nieznajomo, jesteśmy przekonani, że wielu z Was spotkało się już z cashbackiem. Zasada funkcjonowania tego zakładu jest naprawdę prosta. Dokonujesz depozytu na kwotę określoną w regulaminie promocji i za tą kwotę stawiasz wybrany przez Ciebie zakład. Jeżeli zakład okaże się przegrany, otrzymasz całkowity zwrot postawionej kwoty na konto bonusowe. Przykład: Legalny bukmacher Betclic strona oferuje 500 PLN Cashbacku za pierwszy zakład postawiony na stronie. Wpłacasz 500 PLN i za taką kwotę stawiasz na zwycięstwo Manchesteru United w meczu z Arsenalem. Jeżeli wygra Manchester, otrzymasz wygraną. Jeżeli jednak w tym spotkaniu lepsza okaże się drużyna z Londynu, na Twoje konto bonusowe trafi cashback w wysokości 500 PLN.

Czy Bonus Bukmacherski Bez Depozytu naprawdę jest darmowy?

Prawdopodobnie zastanawiasz się, czy bonus bukmacherski bez depozytu faktycznie jest darmowy? Czy bukmacherzy rozdają za darmo pieniądze, które użytkownik może wypłacić na swoje konto w banku tuż po ich zaksięgowaniu na koncie bukmacherskim? Nie do końca. Co prawda bonus faktycznie przyznawany jest bez żadnych wymagań dotyczących wpłaty, ale musisz spełnić kilka warunków, aby go wypłacić. Poniżej przedstawiamy najczęstsze warunki pojawiające się w regulaminach tego typu ofert.

Warunki dotyczące obrotu

Każdy bukmacher bonus bez depozytu traktuje w indywidualny sposób i ustala własny regulamin. Jedną z rzeczy, która występuje we wszystkich ofertach tego typu jest wymóg dotyczący obrotem. Oczywiście w interesie gracza jest, aby obrót ten był jak najniższy. Jeżeli bonus bukmacherski bez depozytu wynosi 20 PLN, a wymagany obrót to 4x, musisz zagrać za łączną kwotę 80 PLN, aby środki bonusowe można było wypłacić na konto.

Minimalny kurs

Poniekąd ten punkt jest powiązany z powyższym. Bardzo często bonus bukmacherski bez depozytu można obrócić wyłącznie w wydarzeniach z określonymi kursami. Bukmacherzy starają się jak najbardziej ograniczyć potencjalne straty finansowe, dlatego najczęściej spotkamy się z ofertą, której regulamin będzie zawierał zarówno punkt mówiący o warunkach dotyczących obrotu, jak i o minimalnym kursie.  Np. Firma x oferuje bonus bez depozytu, który trzeba obrócić 4-krotnie w wydarzeniach z kursem minimalnym 1.50.

Tylko Zakłady Akumulacyjne

Kolejny częsty punkt w regulaminie. Bonus bez depozytu bukmacherzy przyznają wyłącznie na kupony akumulacyjne (tzw. AKO).  Oznacza to, że do obrotu o którym pisaliśmy wcześniej, wliczają się jedynie kupony zawierające kilka zdarzeń. Np Arsenal wygra z Manchester i Manchester City zremisuje z Liverpoolem. W przypadku gdy zdecydujemy się obstawić tylko jeden mecz na kuponie, nie będzie się on wliczał do obrotu. Bukmacher bez depozytu bardzo często wykorzystuje zakłady akumulacyjne w warunkach dotyczących obrotu bonusem.

Ograniczony czas

Bonus powitalny bez depozytu bukmacher przeważnie ogranicza czasowo. Oznacza to, że aby zyskać możliwość wypłaty środków, musimy spełnić wymagania dotyczące obrotu w określonym czasie. Nie ma reguły na to, w jakim czasie trzeba spełnić te wymagania. Jest to to indywidualna kwestia podejmowana przez operatora, dlatego powinieneś zapoznać się z wszystkimi punktami regulaminu, zanim skorzystasz z konkretnej oferty.  Bonusy bukmacherskie bez depozytu mogą być naprawdę atrakcyjne, a nie chcesz przecież przegapić szansy na darmową gotówkę tylko dlatego, że nie zapoznałeś się z wszystkimi zasadami oferty.

Bonusy Bez Depozytu na Urządzenia Mobilne

tpay mobileTechnologia cały czas się rozwija, a wraz z nią pojawiają się nowe szansę również dla fanów zakładów bukmacherskich. Jeszcze do niedawna, jedyną alternatywą dla punktów naziemnych były zakłady online dokonywane za pośrednictwem komputera, ale kilka lat temu na horyzoncie pojawiła się również trzecia opcja – aplikacje bukmacherskie na smartfona. Technologiczny rozwój, a także drastyczna zmiana w sposobie funkcjonowania społeczeństwa sprawiły, że coraz więcej spraw załatwiamy za pośrednictwem smartfona.

Firmy bukmacherskie musiały zareagować na ten trend i obecnie większość z nich oferuje aplikację mobilną lub chociażby mobilną wersję strony internetowej. Dzięki temu, każdy z graczy ma możliwość postawienia zakładu w dowolnym miejscu na świecie i nie musi martwić się, że nie zdąży obstawić danego spotkania przed rozpoczęciem interesującego go meczu. Dostępność to jednak nie jedyna korzyść wynikająca z aplikacji bukmacherskich na smartfony. Darmowy bonus bez depozytu bukmacher oferuje często osobom, które nie korzystały z aplikacji mobilnej.

Bonus bez depozytu bukmacher może zaoferować również wszystkim graczom, którzy zdecydują się na pobranie i zainstalowanie aplikacji. Część z nich wymaga również, aby całe konto było stworzone za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Tego typu oferty nie pojawiają się zbyt często, ale warto pamiętać, że bukmacher bonus bez depozytu może również przypisać w taki sposób.

Jak znaleźć najlepszy Bonus Bukmacherski Bez Depozytu?

Część z Was zapewne szuka teraz odpowiedzi na najważniejsze pytanie: Gdzie szukać takich bonusów? Odpowiedź jest jednak prostsza niż może się wydawać – na naszym portalu.  Większość ludzi wpisuje w wyszukiwarki takie hasła jak bonus bez depozytu bukmacher lub darmowy bonus bez depozytu, ale to nie jest najbardziej efektywny i najbardziej bezpieczny sposób. Należy pamiętać, że w internecie istnieje olbrzymia ilość fałszywych stron, które podają nieprawdziwe informacje tylko po to, aby zachęcić kogoś do kliknięcia w dany link.

Nasza strona publikuje tylko sprawdzone oferty promocji bez depozytu, które wcześniej zostały przetestowane przez nasz zespół. Zawsze szczegółowo przedstawiamy także warunki wszystkich ofert i analizujemy, czy dany bukmacher jest godny zaufania. Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami z branży, dlatego możesz być pewien, że gdy wykorzystasz bonus bukmacherski bez depozytu i postanowisz złożyć depozyt, twoje środki będą w 100% bezpieczne.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że ten artykuł pozwolił ci w pełni zrozumieć, czym są bonusy bukmacherskie bez depozytu i w jaki sposób działają. Ostatecznie to do Ciebie będzie należeć decyzja, czy zdecydujesz się skorzystać z tego typu ofert, ale jeżeli chcesz naszej podpowiedzi, to uważamy, że każdy powinien przynajmniej raz skorzystać z takiego bonusu. Na naszej stronie znajdziesz bukmachera bez depozytu z szerokiej oferty firm świadczących usługi dla graczy z Polski.

Pamiętaj, że bukmacher bonus bez depozytu traktuje jako narzędzie marketingowe i liczy się z tym, że będzie musiał wypłacić graczom ich potencjalne wygrane. Jako gracz, nie ponosisz żadnego ryzyka, ponieważ nie wpłacasz żadnych środków na konto. Możesz cieszyć się grą, testować funkcjonalność operatora, a potencjalnie możesz także wygrać realną gotówkę. W ofertach tego typu nie ma minusów, każdy z nas lubi otrzymywać darmowe prezenty, a bonus bukmacherski bez depozytu jest jednym z nich.

Ocena eksperta
cechy szczególne
Witamy Oferta
1000zł
na pierwszy depozyt
graj teraz
 • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
 • Bardzo dobre kursy
 • Wiele zdarzeń i zakładów
1000zł
na pierwszy depozyt
graj teraz
 • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
 • Bardzo dobre kursy
 • Wiele zdarzeń i zakładów
LV BET Recenzja
50zł
50zł Free Bet Oferta Powitalna
graj teraz
 • Stosunkowo wysokie kursy
 • 27 różnych dyscyplin sportowych
 • Dostępne zakłady e-sport
50zł
50zł Free Bet Oferta Powitalna
graj teraz
 • Stosunkowo wysokie kursy
 • 27 różnych dyscyplin sportowych
 • Dostępne zakłady e-sport
PZBUK Recenzja