Bezpieczny start w STS

STS 1

STS 1

Bukmacher STS postawił na bezpieczny start graczy, przez co szerzy ideę bezpiecznej gry, jak również promuje dobre praktyki w tym zakresie wśród swoich użytkowników. STS wierzy, że zawieranie zakładów jest nie tylko oparte na dobrej rozgrywce, ale również na dużej wiedzy. Bukmacher skupia się przede wszystkim na rozsądnej grze,  narzędziach dla świadomego gracza, jak również na wsparciu swoich użytkowników platformy.

Masz kontrolę kiedy  jesteś gotowy

Zakłady bukmacherskie to nie tylko dobra zabawa, ale co najważniejsze gra wiedzy i umiejętności, która daje poczucie spełnienia i satysfakcji, kiedy obstawisz wydarzenia sportowe. To właśnie, dzięki talentowi i sprawczości możesz wygrać. Należy również pamiętać, że sam decydujesz o swojej grze, ważne by była ona bezpieczna do momentu, gdy czujesz nad nią kontrolę.

Bonus bez ryzyka

Każdy nowy użytkownik, za założenie konta u bukmachera STS dostaje szereg bonusów bez ryzyka, czyli np. 25 PLN tzw. freebet, 200 PLN w ramach zakładu bez ryzyka (a pieniądze w razie niepowodzenia wracają na konto gracza), jak również bonus powitalny do 1200 PLN od depozytu. Dlatego radzimy śledzić wszystkie promocje na platformie STS.

Prosty start

Wystarczy byś miał znajomość oraz wiedze na temat sportu, by trafnie obstawić. Zakłady u bukmachera STS umożliwiają Ci wykorzystanie swoich umiejętności. Przystępna strona internetowa oraz aplikacja mobilna, czy przejrzyste zasady sprawiają, że masz kontrolę nad swoją grą. Rejestracja oraz dokonanie pierwszego depozytu jest niezwykle poste.

STS Recenzja
96/100
1200zł
100% do 1.200zł Bonus Powitalny
graj teraz
  • Najlepszy polski bukmacher
  • Atrakcyjne promocje
  • Dostępne punkty stacjonarne
1200zł
100% do 1.200zł Bonus Powitalny
graj teraz
  • Najlepszy polski bukmacher
  • Atrakcyjne promocje
  • Dostępne punkty stacjonarne
STS Recenzja

Satysfakcja oraz odwaga

Podczas gdy odważysz się wykorzystać swoje umiejętności oraz potencjał, możesz poczuć satysfakcję z wygranej.  Możesz użyć także swojej wiedzy na wiele różnych sposobów za sprawą dostępu do najszerszej oferty dyscyplin, bogatej oferty transmisji wydarzeń sportowych oraz unikatowej oferty zakładów live. Jeśli posiadasz wiedzę na temat sportu oraz znasz się na nim, to możesz skutecznie obstawiać i zacząć się bogacić. Dzięki zakładom bukmacherskim możesz sprawdzić się i wykorzystać swoje umiejętności do trafnych typów.

Wsparcie od STS

Od zawsze swoją uwagę bukmacher skupiał na ludziach, którzy pasjonują się sportem, dzięki czemu posiadają wystarczające umiejętności, aby dobrze typować.  STS wspiera graczy, aby mogli wykorzystać swoja sprawczość, czy wiedzę. Oddają do dyspozycji najlepszy customer service oparty o szybki czas reakcji, który wspomaga użytkowników kompleksową, całodobową obsługą przez 7 dni w tygodniu. Bukmacher zwraca szczególną wagę na ochronę osób niepełnoletnich. Tylko osoby pełnoletnie mogą założyć konto na platformie STS. Przeprowadzane są weryfikacje wieku wszystkich osób chcących założyć konto, jednak jeśli okaże się, że osoby grające na stronie bukmachera nie ukończyły 18 roku życia, konto automatycznie zostaje zamknięte, a wszystkie wygrane przepadną.

Rozsądna gra

Celem zakładów bukmacherskich STS jest zapewnienie bezpiecznej i zrównoważonej rozrywki swoim użytkownikom. Jednak pamiętaj, że to od Twojej postawy zależy, czy gra pozostanie rozrywką. Jak grać bezpiecznie według bukmachera STS? STS uważa, że zakłady bukmacherskie powinny być traktowane jako forma rozrywki. Powinno się monitorować czas, który spędzamy na zakładach i grach. Należy także zachować równowagę pomiędzy innymi zajęciami, a grą. Pamiętaj, że istnieją limity do zarządzania kwotą wydawanych pieniędzy. Co najważniejsze nie graj, jeśli jesteś pod wpływem alkoholu, gdy czujesz się zdenerwowany lub przygnębiony, ponieważ może to mieć wpływ na jasność podejmowania decyzji.

Kiedy według bukmachera gra przestaje być rozrywką?

  • Granie do momentu utraty wszystkich pieniędzy,
  • Ciągłe myśli na temat zakładów bukmacherskich,
  • Ukrywanie swojej gry lub usprawiedliwianie jej przed innymi,
  • Sprzeczki z rodziną lub przyjaciółmi o pieniądze i grę.

Narzędzia dla świadomego gracza

Bukmacher chce zapewnić wszystkim swoim użytkownikom łatwy dostęp do narzędzi, które nie tylko pomogą w zarządzaniu, ale również kontrolowaniu czasem i środkami, które przeznacza się na grę. Ich znajomość jest podstawą bezpiecznej i rozsądnej rozrywki. Na platformie dostępne są limity czasowe i obrotu, które pomagają kontrolować wydatki. Każde podwyższenie limitu wiąże się z wydłużonym czasem oczekiwania na jego aktywację: przy pierwszej zmianie – 24h, przy drugiej zmianie – 7 dni, przy trzeciej i każdej kolejnej – 3 miesiące. Ważną kwestią jest to, by ich ustawienie było przemyślaną decyzją. Możesz tymczasowo zablokować konto do maksymalnie 6 tygodni, podczas których możesz odpocząć od gry i skupić się na innych aktywnościach.