O nas

Mój ojciec puścił moją dłoń i skoczył w górę, trzymając ręce w powietrzu, krzyczał z radości. Kiedy to robił wydawało się, że cały świat podskoczył i krzyczy jednym głosem razem z nim.

Miałem dziesięć lat i byłem o wiele mniejszy niż wszyscy dorośli, którzy nas otaczali, więc nie mogłem zobaczyć, co się stało, ale było jasne, że STRZELILIŚMY BRAMKĘ!

To był pierwszy gol, który pamiętam w moim pierwszym meczu piłki nożnej na żywo, to doświadczenie mnie zmieniło. Zostałem fanem sportu na całe życie.

Mój ojciec i ja obejrzeliśmy razem ponad sto spotkań z różnych dyscyplin sportowych przez lata. Razem oglądaliśmy mecze piłki nożnej w kilku krajach, tenis we Francji, rugby w Szkocji, Formułę 1 w Anglii i wiele innych, których nawet nie pamiętam.

To wyznaczyło ścieżkę mojej kariery. Najpierw pracowałem za darmo jako dziennikarz sportowy, potem w lokalnej gazecie już jako płatny. Teraz mam własną stronę internetową na temat sportu i zakładów sportowych.

Pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Dawid Górski, jestem z Warszawy i uruchomiłem stronę zakłady-bukmacherskie.com w roku 2018.

Wspaniałą rzeczą w byciu korespondentem sportowym jest to, że często trzeba udać się na stadion, aby obejrzeć dane spotkanie na żywo. Często masz nawet dostęp do graczy, aby przedyskutować różne rzeczy przed i po meczu. To niesamowite, jak wiele możesz dowiedzieć się o danym sporcie, dyskutując z prawdziwym ekspertem. Przez lata przyswoiłem sobie ogromną ilość wiedzy i teraz staram się przelać jej całość na tę stronę.

Moim celem jest pomóc czytelnikom, takim jak Ty, by najlepiej wykorzystać moje sportowe doświadczenia.

Czasami korzystam z pomocy innych ludzi – przyjaciół czy znajomych – którzy również piszą artykuły również dla tej strony. Jest tak wiele wydarzeń sportowych, że jedna osoba nigdy nie podoła, by to wszystko opisać. Możesz jednak mi ufać, że zawsze gdy ktoś pisze o jakimś sporcie lub wydarzeniu, to posiada odpowiednią wiedzę na ten temat. Wszyscy moi koledzy także są zapalonymi dziennikarzami sportowymi.

Smutna prawda jest taka, że ​​większość witryn sportowych nie zarabia pieniędzy a każdy z nas, w tym ja, musi płacić rachunki i jeść. Aby sobie w tym pomóc, staram się łączyć to, co dzieje się w świecie sportu z hazardem i zakładami bukmacherskimi. Jeśli czytelnik, czyli Ty, zarejestruje się w jednym z serwisów bukmacherskich za pomocą linku na mojej stronie, zarobię prowizję, gdy będziesz obstawiał zakłady. Dlatego, jeśli zdecydujesz się skorzystać z jednego z moich linków i zarejestrować się w którym z polecanych przeze mnie serwisów bukmacherskich to dziękuję Ci! Pomagasz mi w utrzymaniu tej strony i w moim życiu. To znaczy dla mnie naprawdę wiele.