Yobetit – YoBonus For Life

Kategorie Aktualnosci / z Marta

Yobetit jest bukmacherem znanym z pewnością każdemu, kto lubi obstawiać zakłady w dobrej i sprawdzonej firmie. Na tle innych stron prowadzących zakłady, wyróżnia się mnogością różnych opcji zakładów związanych z pokaźną liczbą sportów, ale i wieloma bardzo korzystnymi promocjami.  To właśnie o tym drugim będzie mowa w dzisiejszym artykule. Twórcy Yobetit ostatnio stworzyli pewien bonus, który jest prawdziwą nowością względem konkurencji. Promocja ta nosi nazwę “YoBonus na Życie” i jest skierowana do każdego klienta tej sympatycznej firmy. Yobetit wprowadził pewien intuicyjny system, który dopasowuje najlepsze możliwe promocje wszystkim swoim graczom.

Program ten w każdym miesiącu podsuwa nam różne ciekawe promocje związane z naszą aktywnością na portalu. Bonusy oczywiście zawsze odnoszą się do wszystkich tych kaegorii, w których nasza aktywność jest największa. Dzięki temu też, wcale nie musimy przeszukiwać całej strony internetowej, żeby znaleźć interesujące nas bonusy, bo te zawsze same trafią na Twoje konto.

Yobetit – YoBonus For Life

Jak wygląda YoBonus na życie?

Wzięcie udziału w tej promocji nie wymaga spełnienia żadnych szczególnych wymagań. Każde założenie konta na stronie Yobetit automatycznie zapisuje nas do programu “YoBonus na Życie”. Od teraz regularnie co miesiąc będziemy otrzymywać dopasowane specjalnie dla nas promocje.

Jakie będą to oferty? Tego bukmacher nie zdradza, zapewne mogą to być freebety na niektóre wydarzenie lub ligi, bonusy od depozytu czy darmowe zakłady. Jak wspomnieliśmy wyżej, bonusy związane są ze sportami, które obstawiamy najczęściej. Poza tym jednak, bonusy będą miały spersonalizowaną wysokość, w zależności od tego, jak dużo i jak często typujemy wyniki.

Wszystkie bonusy znajdziemy w zakładce „Skrzynka Odbiorcza” oraz na naszej poczcie emailowej. W tych wiadomościach znajdziemy wszelkie ważne informacje związane z promocjami. Będą to dokładnie opisane wymagania, jakie należy spełnić by otrzymać dany bonus. Jeśli uda Ci się je spełnić, możesz być pewny otrzymania należącej Ci się premii.

Czas trwania oferty YoBonus na życie

YoBonus na życie, jak sama nazwa wskazuje, będzie towarzyszył Ci do końca życia, czy też właściwie czasu, jaki będziesz miał aktywne konto w systemie Yobetit. Trzeba przyznać, że twórcy mieli bardzo dobry i oryginalny pomysł na promocję, gdyż każdy gracz może poczuć się wyjątkowy – nikt inny bowiem nie otrzyma dokładnie takiej samej oferty, jaką otrzymałeś Ty. Jest ona w 100% spersonalizowana i dopasowana tylko i wyłącznie do Ciebie. Całość na pewno wnosi jakieś nowe trendy do świata zakładów bukmacherskich w Internecie.

Oczywiście to wszystko nic nie kosztuje, zarówno założenie konta, jak i program YoBonus na życie są całkowicie darmowe. Dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować. Może wkrótce na Twoją skrzynkę mailową przyjdzie jakiś bonus, który sprawi, że Twoje konto w Yobetit znacznie się powiększy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *