Wytypuj wyniki Mistrzostw Świata i wygraj Bentleya z 1XBET

Kategorie Aktualnosci / z Marta

1XBET_WM_Promo#1

Wytypuj wyniki Mistrzostw Świata i wygraj Bentleya z 1XBET

Naszym skromnym zdaniem oferta bukmachera 1XBET na Mistrzostwa Świata w Rosji należy do najlepszych, jeśli nie jest najlepsza! Bentley Bentayga wartości bagatela 160 tysięcy Euro, Audi Q7, wartości prawie 70 tysięcy, Range Rover Evoque, 100 iPhonów X, 100 Samsungów Galaxy Note 8 – to wszystko oraz nieograniczoną (!) ilość nagród pieniężnych, mogą zgarnąć gracze typujący wyniki spotkań wraz z bukmacherem 1XBET. Sami musicie przyznać, że pula nagród robi wręcz oszałamiające wrażenie. Jesteście pewnie ciekawi co trzeba zrobić by je zdobyć, już spieszymy z wyjaśnieniem. Tak jak wspomnieliśmy już wyżej, konkurs ten polega na typowaniu wyników Mistrzostw Świata. Wystarczy wypełnić swoimi typami wszystkie spotkania na stronie konkursu a dla osób, które prawidłowo wypełniły cały harmonogram, będą przydzielone nagrody główne, wspomniany Bentley Bentayga oraz także Audi Q7 lub Range Rover Evoque. Ponadto, jeśli uda Ci się spełnić powyższe warunki ale wytypować poprawnie tylko część meczów to w prezencie możesz otrzymać bardzo dobre telefony lub nagrody pieniężne. Łączna pula nagród w tym konkursie wynosi oszałamiające 960 tysięcy Euro.

1XBET_WM_PromoJak wygrać nagrodę w konkursie 1XBET?

Poniżej przedstawimy Ci jak w szczegółach będzie wyglądać gra o nagrody. Procedura jest niezwykle prosta. Aby grać o te wspaniałe nagrody należy wprowadzić swoje typy na stronie promocji w 1XBET oraz poprawnie wytypować najlepiej wszystkie mecze Mistrzostw Świata 2018. Typujemy wyniki poszczególnych meczów, całą drabinkę mundialu aż do finału, pozycję drużyn w klasyfikacji końcowej oraz dokładne wyniki wszystkich spotkań. Aby potwierdzić swoją prognozę trzeba postawić zakład na sumę co najmniej 2 Euro lub więcej na dowolne zdarzenie sportowe. To wszystko, potem zostaje czekać i kibicować, aby to właśnie nasz scenariusz na Mistrzostwa Świata w Rosji okazał się tym prawdziwym.

Co można wygrać?

Pierwsze miejsce w konkursie i tytułowego Bentleya można wygrać przede wszystkim, jeśli wyniki wszystkich spotkań ułożą się po naszej myśli i wytypowane przez nas dwie drużyny zagrają w finale. To nie wszystko, musimy wytypować także dokładny wynik (bramkowy) tego starcia oraz pozycję wszystkich innych drużyn w klasyfikacji na koniec mundialu. Trochę tego jest i z pewnością nie będzie to łatwe. Jednak na szczęśliwca czeka prawdziwy samochód marzeń. Nagroda za drugie miejsce wcale nie jest gorsza. Audi Q7 to kawał świetnej fury, a gdyby Wam się nie spodobała można wziąć 68,622 Euro, czyli jej ekwiwalent pieniężny. Co trzeba zrobić żeby wygrać Audi? Tak samo jak wcześniej wytypować dokładną pozycję drużyn w klasyfikacji a także poprawnie przewidzieć wynik w przynajmniej jednym z dwóch półfinałów, zadanie jest więc nieco łatwiejsze, bo mamy 2 szanse.

Trzecie miejsce i Range Rover Evoque przypada dla gracza, który tak jak powyżej wytypuje poprawnie wszystkie mecze oraz trafi dokładny wynik przynajmniej jednego z ćwierćfinałów. Dodatkowo, dla graczy, którzy po prostu wytypują poprawnie wszystkie mecze przewidziano setkę iPhonów X. Dla tych, którzy Wytypują poprawnie pozycje wszystkich drużyn w klasyfikacji grupowej przewidziano ponadto setkę iPhonów 8 i setkę Samsungów Galaxy Note 8. Są jeszcze nagrody pieniężne, na przykład 14 Euro za wytypowanie drużyn, które zagrają w finale, 69 Euro za poprawne wytypowanie zwycięzców każdej z 8 mundialowych grup. Z kolei wszyscy gracze, którzy trafnie wytypują drużyny, które zajmą pierwsze oraz drugie miejsce w każdej z grup mogą zgarnąć nagrodę pieniężną w wysokości 138 Euro.

Dodatkowe informacje

Jak sami widzicie mnogość nagród w tym konkursie jest wprost niesamowita. Wymagania nie są jakoś wybitnie wyżyłowane. Wystarczy mieć konto w 1X Bet i mieć pasję do typowania. Promocja jest ta ważna do 13 Czerwca 2018 roku. Wciąż więc mamy dużo czasu, by wciąż z niej skorzystać i grać o nagrody. Co znamienne, typować można kilka razy, codziennie można typować też odrobinę inaczej, Każde typowanie musi zostać poprzedzone przez postawienie zakładu za przynajmniej 2 Euro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *