Wygrane wyższe o 14% w Milenium

Kategorie Aktualnosci / z Marta

Promocja Happy Hour w bukmacherze Milenium powraca na zupełnie nowych zasadach. Do zyskania jest sporo, bowiem wygrane wyższe o 14%, co dla regularnych i profesjonalnych graczy stanowić będzie nie lada bonus. Od teraz Milenium będzie uruchamiał ją już 4 razy w tygodniu o stałych porach. Do tej pory promocja Happy Hour pojawiała się nieregularnie w wybranych punktach stacjonarnych rozsianych po całej Polsce lub też okazyjnie Internecie, teraz bukmacher Milenium postanowił zrobić w 100% słuszny krok, który usystematyzował tą ofertę i nadał jej ramy regularnej promocji.

Promocja ta dotyczy naszej krajowej ligi i wszystkich innych rozgrywek z Europy. Trzeba przyznać, że Lotto Ekstraklasa z Milenium może być znacznie ciekawsza, nasze wygrane mogą skoczyć dzięki temu na zupełnie wyższy poziom. Zatem, dokładając promocję Happy Hour do zwykłych kursów otrzymamy sporo wyżej kursy. W ramach promocji możecie dokonywać zakładów z wyższym mnożnikiem – 1,00 zamiast 0,88, co przekłada się na 14% wyższy kurs.

Milenium Zakłady Bukmacherskie – Happy Hour

Kiedy i jak można załapać się do promocji Happy Hour?

Biorąc pod uwagę sugestie klientów bukmacher, tak jak pisaliśmy we wstępie, postanowił wprowadzić pewne sztywne zasady. I tak, obecnie z promocji Happy Hour można korzystać w ciągu 1 godziny przed każdym pierwszym meczem dnia wszystkich kolejek Lotto Ekstraklasy. Jeżeli na przykład chcemy obstawić piątkowe spotkanie, które rozpoczyna się o godzinie 18:00 to Promocja Happy Hour będzie obowiązywać tego samego dnia, w godzinach 17:00 do 18:00. Zasady te są więc naszym zdaniem uproszczone na maxa.

Zawieranie promocyjnych zakładów z podwyższonymi wygranymi możliwe jest we wszystkich punktach stacjonarnych bukmachera Milenium (na ich stronie internetowej dostepna jest fajna mapka, gdzie możecie sprawdzić lokalizacje ich punktów przyjmowania zakładów w waszej okolicy) oraz w Internecie (standardowo przez stronę internetową oraz aplikację mobilną Milenium, bo taka też jest dostępna).

Czy Happy Hour dotyczy tylko LOTTO Ekstraklasy?

Oczywiście te same zasady obowiązywać będą także i przy okazji następnych kolejek ligowych w Polsce. Promocja ta powiązana jest słownie i czasowo z meczami rodzimej LOTTO Ekstraklasy, ale można odnieść mylne wrażenie, że dotyczy tylko naszej ligi, to błąd, bowiem odnosi się to tylko do terminu jej obowiązywania.

Aby skorzystać z Happy Hour, nie trzeba ograniczać się tylko do obstawiania spotkań z naszej rodzimej ligi. W tej kwestii panuje pełna dowolność możemy więc w wyznaczonych godzinach obstawiać spotkania angielskiej Premier League, włoskiej Serie A, francuskiej Ligue 1 czy hiszpańskiej La Liga.

Oprócz oferty Happy Hour, przed każdą kolejką bukmacher Milienium przedstawia na blogu ciekawe typy bukmacherskie od ich eksperta i weterana polskich boisk – Macieja Szczęsnego, znanego z ostrych komentarzy w telewizji. Typy Pana Macieja Szczęsnego pojawiają się w każdy piątek, w którym do gry wchodzi nasza LOTTO Ekstraklasa. Aby je odszukać, trzeba przejść do strony głównej bloga.

Pamiętaj, że o ile w Internecie można być pewnym, że promocja obowiązuje, to w przypadku punktów stacjonarnych Milenium zawsze lepiej zapytać, bo zasady zależą też tam czasem od statusu karty członkowskiej Ligi Mistrzów Milenium. My ze swej strony, zawsze polecamy grę w Internecie jako najbardziej wygodną i nowoczesną formę obstawiania zakładów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *