Unibet Bonus powitalny – odbierz do 200 PLN

Twoja przygoda z bukmacherem Unibet może zacząć się owocnie. Wystarczy tylko, abyś skorzystał z bonusu powitalnego Unibet. Jest to zakład bez ryzyka 100% do maksymalnej kwoty 200 złotych.

Unibet to jedna z największych firm obecnych w Internecie, które udostępniają swoim graczom zakłady bukmacherskie. W ofercie Unibet znajdziesz także kasyno, pokera, zdrapki, automaty do gry, bingo. Dostęp do usług jakie oferują, uzyskasz zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i z wykorzystaniem aplikacji mobilnej.

Idealną okazją ku temu może być zbliżający się hit rosyjskiej Premier Ligi, w której to naprzeciw siebie staną ekipy CSKA oraz Lokomotivu. Gospodarze to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w kraju z sześcioma tytułami mistrzowskimi na koncie. Goście natomiast są aktualnymi zdobywcami Pucharu i Superpucharu Rosji. Wystarczy abyś postawił w tym spotkaniu na zwycięstwo którejś z drużyn. Jakie warunki spełnić musisz uprzednio, aby móc ubiegać się o wspomniany bonus? Śpieszymy z wyjaśnieniami.

200zł
100% do 200zł Bonus Zakład Bez Ryzyka
graj teraz
  • Jeden z najlepszych bukmacherów
  • Popularne metody płatności
  • Doskonała aplikacja mobilna
200zł
100% do 200zł Bonus Zakład Bez Ryzyka
graj teraz
  • Jeden z najlepszych bukmacherów
  • Popularne metody płatności
  • Doskonała aplikacja mobilna
Unibet Recenzja

Jak odebrać bonus powitalny Unibet?

Warunki bonusu powitalnego Unibet są bardzo przejrzyste:

Jeżeli Twój zakład będzie wygrany – otrzymasz wygraną na konto. Jeżeli przegrasz, Unibet odda Ci do 200 PLN w środkach bonusowych.

Jak wypłacić bonus powitalny Unibet na konto?

Dla lepszego przedstawienia oferty posłużmy się przykładem:

Przyjmijmy, iż jako patriota we wspomnianych derbach Moskwy pomiędzy CSKA (kurs 2.14) i Lokomotivem (kurs 3.40) stawiasz na triumf drużyny Maćka Rybusa oraz Grzegorza Krychowiaka. Zakład ten obarczony będzie oczywiście ryzykiem, co widoczne jest już po oferowanym kursie. To jednak Cię nie odstrasza i decydujesz się zaryzykować.

Gdy wygrasz, pieniądze rzecz jasna trafią na Twoje konto. Jeśli natomiast zwycięzcą meczu okażą się piłkarze CSKA, to bukmacher Unibet zwróci Ci równowartość zakładu w środkach bonusowych. Przed ich wypłatą będziesz zobowiązany do sześciokrotnego obrotu nimi. Wtedy nie będzie miało znaczenia, czy Twoje zakłady będą wygrane czy nie. Każdy z nich będzie wliczał się do obrotu. Na wykonanie wszystkich wymaganych regulaminem czynności masz 30 dni.

Aplikacja mobilna Unibet

Zgodnie z badaniami jakie znaleźć można w Internecie wynika, iż ze smartfonów korzysta obecnie około 62% mieszkańców naszego kraju. Wszechobecny postęp cywilizacyjny sprawia, że jego posiadanie jest już w zasadzie niezbędne. Z perspektywy smartfona możesz w tej chwili zapłacić za zakupy, wykonać przelew bankowy oraz co najistotniejsze, utrwalić najważniejsze momenty w życiu.

Świadomi tych faktów włodarze bukmachera Unibet postanowili zadbać o to, aby klienci mieli dostęp do ich usług właśnie za pośrednictwem swoich telefonów. Z tego powodu podjęli decyzję o stworzeniu aplikacji mobilnej. Jest ona dostępna zarówno na smartfony z oprogramowaniem Android, jak i iOS. Dzięki aplikacji mobilnej Unibet będziesz miał dostęp do:

  • Transmisji live z wielu interesujących spotkań
  • Ponad 10 000 spotkań w ciągu roku
  • Specjalny powiadomień
  • W łatwy sposób dokonasz przelewu w ekspresowym tempie oraz wypłacisz wygrane

Od czasu do czasu możesz liczyć także na atrakcyjne bonusy, dedykowane wyłącznie użytkownikom aplikacji mobilnej. Warto grać z Unibet gdziekolwiek jesteś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *