Typuj Ekstraklasę w LV BET – turniej typerów z nagrodami

lvbet ekstraklasa bet

Wraz z kolejnymi rundami Ekstraklasy rosną nie tylko emocje wśród kibiców, ale także bonusy oferowane przez bukmacherów. Wygrać można nie tylko na postawionych zakładach, ale również w specjalnych promocjach. Dla fanów polskiej Ekstraklasy ciekawą ofertę przygotował LV BET. Biorąc udział w turnieju zbieramy punkty za postawione mecze i pniemy się w górę, w tabeli typerów. Bonusy dla najlepszych graczy przewidziane są po każdej z kolejek, jednak największa wygrana –  10 tys. złotych czeka na mistrza całego turnieju po 20 rundzie.

LVBET ekstraklasa

Bonus od pierwszego z depozytów do 1000 PLN

Wybierając ulubionego bukmachera poza korzystnymi kursami i ofertą powitalną często bierzemy pod uwagę ekstra bonusy i promocje. To  właśnie od nich zwykle zależy nasze długoterminowe przywiązanie do konkretnego bukmachera. Liczne bonusy to nie lada gratka dla nowych, ale i stałych klientów.

1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
 • Bardzo dobre kursy
 • Wiele zdarzeń i zakładów
1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
 • Bardzo dobre kursy
 • Wiele zdarzeń i zakładów
LV BET Recenzja

Jak wziąć udział w promocji LV BET?

Chcesz wziąć udział w  konkursie? Nic prostszego. Zgarnij nagrody typując mecze jak do tej pory. Jeżeli nie masz konta w LVBet – załóż konto korzystając z ekskluzywnego linku i odbierz bonus powitalny od LVBet.

Aby do Twojego konta naliczały się punkty zwróć jednak uwagę co obstawiasz. Do promocji wliczają  się tylko mecze Ekstraklasy, cały kupon musi się składać wyłącznie z nich,  a minimalna kwota zakładu to 10 złotych. Zarówno wygrane jak i przegrane kupony Ekstraklasy są premiowane, jedan w starciu typerów największe znaczenie mają te zwycięskie. Punkty do klasyfikacji naliczają się według poniższych wzorów.

 • Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
 • Punkty za Przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

Zakłady biorące udział w promocji:

 • Pojedyncze, kombi, zakłady przedmeczowe i postawione na żywo
 • Z minimalnym kursem 1.5
 • Postawione za środki własne

Kupony typu Cash-out, które możesz zamknąć przed ich rozstrzygnięciem nie wliczają się do turnieju. Gdy uzbierasz tyle samo punktów co inny gracz o wygranej zadecyduje wyższa suma wygranych zakładów.

Co tydzień możesz wygrać od 50 do 500 złotych. Ranking typerów aktualizowany jest w pierwszy dzień roboczy po zakończeniu każdej z kolejek, również wtedy do godziny 17, do kont pięciu najlepszych graczy trafiają bonusy. Po zakończeniu Ekstraklasy nagrody główne trafią na konta szczęśliwców 23.12.2019 r.

Poniżej znajdziesz tabele wygranych dla najlepszych pięciu graczy po każdej kolejce.

Jak wypłacić bonus?

Nic tak nie cieszy jak wygrane które możesz swobodnie wypłacić. W tym celu  kwota nagrody w Turnieju Ekstraklasy LV BET musi być obrócona trzy razy do 30 dni od momentu ich przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1,75. Do obrotu nie wliczają się zakłady wurtulane.

Najlepszy strzelec w polskiej reprezentacji – LVBet.pl

Przykład:

Zajmujesz pierwsze miejsce w klasyfikacji typerów po jednej z kolejek. Po zakończeniu rundy na twoje konto zostaje przyznane 500 złotych bonusu. Aby wypłacić wygraną musisz wykonać obrót na kwotę 1500 złotych do 30 dni.

Bonus powitalny LVBet – zgarnij do 1520 PLN

Jeśli nie masz jeszcze konta w LVBet a chciałbyś wziąć udział w turnieju typerów nie przegap bonusu powitalnego LV BET.
Każdy nowy użytkownik LV BET otrzymuje:

Bonus podzielony jest na trzy części. Po rejestracji konta dokonaj depozytu na minimum 50 złotych, wybierz bonus z mnożnikiem. Na Twoje konto trafi 1% wpłaconego depozytu pomnożone razy 100. Następnie za środki bonusowe  stwórz kupon kombi na minimum 3 mecze których łączny kurs minimalnie będzie wynosił 2.5 i 1.25 na każdy z nich.  Potem musisz tylko postawić zakład z pomnożonym kursem całkowitym.

Kolejna część bonusu dotyczy drugiego depozytu do 500 złotych. Zasady dotyczące tej promocji są takie same ja bonusu od pierwszego z depozytów. Różnicą jest mnożnik wynoszący 50 a nie 100 a wygrana to maksymalnie 500 zł

Z promocji skorzystasz także w przypadku, gdy dokonasz depozytu na mniejszą kwotę, od 10 do 49 zł, to bonus trafi na Twoje konto tylko wtedy, jeśli wyślesz wiadomość e-mail na adres [email protected]. Jej treść musi zawierać hasło „bonus powitalny”. LVBet przyzna Ci wtedy gratisowe środki w wysokości 10% kwoty depozytu oraz dziesięciokrotny mnożnik kursu całkowitego.

Następnie zmuszony będziesz utworzyć kupon zgodnie z wytycznymi z dwóch poprzednich części promocji. Twoja ewentualna wygrana nie może być wyższa niż wartość wpłaconego depozytu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *