Totolotek Bonus Powitalny – odbierz 1020 PLN

Totolotek Bonusy Powitalny

Totolotek to jeden z pionierów zakładów bukmacherskich w Polsce. Początek jego działalności datuje się na rok 1992. Blisko 27 lat później w roku 2019, posiadają około 260 punktów naziemnych na terenie całego kraju. Według rynkowych badań są na obecną chwilę trzecią siłą bukmacherską w Polsce. Bukmacher oferuje nowym użytkownikom 1020 złotych w formie bonusu powitalnego. Przeczytaj jak odebrać bonus powitalny w Totolotek.

Totolotek Bonusy Powitalny

Totolotek Bonusy Powitalny | Totolotek.pl

W lutym bieżącego roku Zakłady Bukmacherskie Totolotek zostały sponsorem tytularnym Pucharu Polski. Po niezwykle emocjonujących meczach w fazie ¼ finału, gdzie wyższość Rakowa uznać musiała Legia, przyszedł czas na półfinały oraz finał. W tym ostatnim zmierzyły się ze sobą ekipy białostockiej Jagiellonii oraz Lechii Gdańsk. Choć spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem podopiecznych Piotra Stokowca, to dało im to prawo gry w Superpucharze. 13 lipca będą musieli w nim stawić czoła aktualnemu Mistrzowi  Polski, a więc Piastowi Gliwice. To doskonała okazja, abyś mógł właśnie wtedy skorzystać z bonusu powitalnego w Totolotek. Podpowiemy Ci co musisz zrobić, aby otrzymać 1020 złotych.

1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Szeroki wybór metod płatności
 • Rozbudowana oferta dla piłki nożnej
 • Licencja Ministerstwo Finansów
1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Szeroki wybór metod płatności
 • Rozbudowana oferta dla piłki nożnej
 • Licencja Ministerstwo Finansów
Totolotek Recenzja

Jak skorzystać z bonusu powitalnego Totolotka?

Otrzymanie bonusu w Totolotek jest bardzo proste. Czysto informacyjnie przekażemy Ci jednak kilka wskazówek, które pomogą Ci uzyskać bonus 1000 złotych oraz darmowy zakład 20 złotych. Oto najważniejsze z nich:

 1. Przejdź na stronę Totolotka klikając w link na naszej stronie.
 2. Załóż konto w Totolotek uzupełniając wymagane dane osobowe.
 3. Zweryfikuj swoje konto gracza wysyłając zeskanowany dokument tożsamości.
 4. Po pozytywnej weryfikacji do Twojego konta zostanie automatycznie dopisany darmowy zakład w wysokości 20 złotych.
 5. Otrzymany darmowy zakład przed wypłatą zmuszony jesteś obrócić trzykrotnie po kursie wynoszącym minimum 2.0.
 6. Dokonując pierwszego depozytu otrzymasz bonus powitalny w wysokości 100% kwoty wpłaty, do maksymalnej wysokości 1000 złotych.
 7. Minimalna wpłacona suma nie może być jednak niższa aniżeli 20 zł.

Gdy już dokonasz pierwszej wpłaty w Totolotek, pamiętaj, iż należy wykonać uprzednio kilka kroków po których wypłata bonusu będzie możliwa na Twoje konto bankowe.

Jak wypłacić bonus Totolotek na konto bankowe?

Istotnym i niepodważalnym warunkiem promocji jest oczywiście obrót otrzymanym bonusem oraz wpłaconymi środkami. Jak tego dokonać? Spróbujemy wytłumaczyć Ci to na prostym przykładzie.

Przyjmijmy czysto teoretycznie, iż nie masz swojego faworyta w spotkaniu Superpucharu Polski. Twój instynkt podpowiada Ci jednak, aby postawić na podopiecznych Waldemara Fornalika (kurs 2.70). Już w tym momencie Twój zakład spełnia wymogi regulaminowe, gdyż jego kurs jest równy lub większy od 2.0.

Gdy jednak zamarzy Ci się dodanie kolejnego zdarzenia do swojego kuponu, to nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie. Mogłoby to być chociażby wytypowanie na zwycięzcę pojedynku Viktoria Pilzno (kurs 1.46) – Sigma (kurs 8.10), stawiając na Viktorie Pilzno. Kurs AKO wzrósłby do 3.9, ale za to szansa na końcową wygraną jednocześnie by zmalała. Czasem nie warto więc ryzykować, gdyż opanowanie i chłodna głowa cechują dobrego typera.

Kolejne zagrane przez Ciebie zakłady muszą rzecz jasna także spełniać opisywane wymogi, aż do momentu trzykrotnego obrotu środkami( bonus + depozyt). Gdy uda Ci się tego dokonać, będziesz mógł cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi na koncie.

Gram Grubo – graj bez podatku w Totolotek!

Gram Grubo to popularna promocja oferowana nam przez Totolotka. Dzięki niej możesz zwiększyć swoją wygraną o 14%. Dzięki temu zniwelujesz podatek obrotowy związany z nowelizacją ustawy hazardowej.

Czas obowiązywania promocji Gram Grubo dzieli się w zasadzie na trzy części. Pierwszy okres obejmuje każdy kolejny piątek. To właśnie wtedy musisz postawić kupon, który to będzie spełniał podane niżej wymagania:

 • będzie kuponem prostym Toto-Mix lub Live
 • jego stawka nie będzie niższa aniżeli 100 zł
 • kurs ogólny wyniesie przynajmniej 2.0

Z kolejnej części promocji skorzystasz w dni, w których rozgrywane są spotkania europejskich pucharów. Jej wytyczne są w zasadzie bliźniacze do tych z części pierwszej. Różnicą jest tylko stawka minimalna kuponu, która w tym wypadku wynosi 20 zł, a także obowiązek zamieszczenia na swoim kuponie co najmniej jednego spotkania z Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy. Ostatni okres w którym skorzystasz z omawianego bonusu, to czas rozgrywania spotkań reprezentacji narodowej. Zalecenia co do obstawianego kuponu są wtedy dokładnie takie same, jak w części drugiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *