STS Bonus Powitalny – teraz aż 100% do 1200 PLN!

STS Bonus

Zakłady bukmacherskie STS – niekwestionowany lider na rynku licencjonowanych bukmacherów nad Wisłą, postanowił podwyższyć oferowany bonus powitalny. Rejestrując konto u bukmachera STS możesz od dzisiaj liczyć na bonus do 1200 złotych. Poprzedni bonus powitalny w STS wynosił 1000 złotych.

STS Bonus Powitalny

Automatycznie otrzymasz bonus w wysokości 100% do 1200 złotych | sts.pl

STS posiada niemal połowę rynku licencjonowanych zakładów bukmacherskich (47,1-proc.). Ogromna rozpoznawalność wśród graczy wynikaja m.in. z szerokiej bazy punktów stacjonarnych, a także sponsoringu Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Użytkownicy, którzy zdecydują się na wypróbowanie internetowej oferty bukmachera na pewno nie będą mieć powodów do narzekania – STS poza atrakcyjnym bonusem powitalnym oferuje szeroką gamę dostępnych spotkań, błyskawiczne wypłaty, a także tysiące darmowych transmisji spotkań dostępnych w aplikacji mobilnej bukmachera oraz na stronie internetowej. Rejestracja konta w internetowym serwisie STS to zatem konieczność dla każdego szanującego się fana zakładów bukmacherskich.

STS Recenzja
96/100
1200zł
100% do 1.200zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy polski bukmacher
 • Atrakcyjne promocje
 • Dostępne punkty stacjonarne
1200zł
100% do 1.200zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Najlepszy polski bukmacher
 • Atrakcyjne promocje
 • Dostępne punkty stacjonarne
STS Recenzja

Odbierz Bonus Powitalny 1200 PLN w STS

Skorzystanie z oferty powitalnej w STS jest niemal tak prosta, jak rejestracja u bukmachera. Oto co musisz zrobić, aby otrzymać bonus do 1200 złotych od STS.

 • Skorzystaj z naszych linków do strony STS dostępnych tutaj lub w naszej recenzji STS.
 • Załóż darmowe konto w STS.
 • Podczas rejestracji zaznacz “Chcę otrzymać swój bonus startowy”.
 • Dokonaj pierwszego depozytu.
 • Automatycznie otrzymasz bonus w wysokości 100% do 1200 złotych.

Po rejestracji konta oraz dokonaniu pierwszej wpłaty nasze konto bonusowe zostanie zasilone bonusową kwotą w wysokości 100% pierwszej wpłaty. Minimalna wpłata w STS wynosi jedynie 1 złoty. Od teraz podczas dokonywania zakładów (pre match oraz na żywo) będziemy mogli wybrać czy środki na dany zakład mają zostać pobrane z salda naszego konta, czy też z salda bonusowego. Aby postawić zakład za środki bonusowe wystarczy kliknąć na okienko BONUS, a następnie wnieść zakład.

STS Jak wypłacić Bonus Powitalny?

Warunki obrotu bonusem powitalnym od STS również są proste. Należy trzykrotnie obrócić kwotę uzyskanego bonusu.

Przykład:

Zarejestrowałeś konto w STS po lekturze tego artykułu. Dokonałeś szybkiej wpłaty w wysokości 1200 złotych. Na Twoim koncie bonusowym pojawił się bonus 1200 złotych. Aby wypłacić środki bonusowe musisz wykonać obrót na kwotę 3600 złotych. Do obrotu wliczają się jedynie wygrane zakłady, z minimalnym kursem 1,91. Na kuponie może znaleźć się więcej niż jedno spotkanie, ale łączny kurs nie może być niższy od 1,91.

Z obrotu bonusem wyłączone są:

 • kupony typu MaxiKombi
 • kupony akumulacyjne zagrane w opcji tzw.”Zakład Bezpieczny”
 • kupony wypłacone korzystając z opcji cash-out
 • kupony przegrane
 • zakłady zawierające zdarzenia z oferty Hit Dnia

Stan obrotu bonusem dostępny jest po kliknięciu w zakładkę “Moje Konto”. Po lewej stronie znajduje się okno o nazwie “Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”. To właśnie tam znajdziesz informacje, o kwocie, za jaką należy postawić zakłady, by uwolnić bonus. Pamiętaj, że liczą się tylko stawki wygranych kuponów, a nie wygrane kwoty.

Polubisz Poniedziałek – co tydzień bonusy dla 1500 graczy

STS dba nie tylko o nowych graczy, także regularni gracze mogą liczyć na atrakcyjne promocje. Jedną z nich jest słynna promocja “Polubisz Poniedziałek”. W jej ramach bukmacher nagradza 1500 osób bonusami. Na zwycięzcę czeka aż 3000 złotych, jak informuje STS – w 2019 roku na konta graczy trafi aż 3,5 miliona złotych w ramach tej promocji.

Aby wziąć udział w promocji należy po prostu do niej dołączyć na stronie STS. Każdy poniedziałek, to nowa szansa na bonus od STS. O pozycji w rankingu decyduje kwota postawionych zakładów w danym tygodniu. Każdy gracz może na bieżąco śledzić swoją pozycję w rankingu. Jeżeli znajdziesz się w gronie 1500 osób, otrzymasz od STS wiadomość e-mail lub sms.

Zasady obrotu bonusem w promocji “Polubisz Poniedziałek’ są takie same jak dla oferty powitalnej. Otrzymaną kwotę bonusu należy obrócić trzykrotnie. Do obrotu wliczane są jedynie stawki wygranych zakładów, z minimalnym kursem 1,91. Pozostałe bonusy bukmacherskie znajdziesz na tej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *