PZBUK bonus – zamień 200 PLN na 500 PLN

Kategorie Aktualnosci / z Agnieska

pzbuk bonusy
pzbuk bonusy

PZBUK bonus – zamień 200 PLN na 500 PLN

Polskie Zakłady Bukmacherskie, a więc jeden z nowych, ambitnych graczy na polskim rynku zakładów wzajemnych, postanowił podwyższyć oferowany bonus powitalny. Od dziś decydując się na rejestrację konta u bukmachera PZBUK, możesz liczyć na bonus do kwoty 500 zł. Poprzez tą promocję zakłady bukmacherskie PZBUK starają się trafić do większej rzeszy klientów. Nie da się ukryć, iż rynek w Polsce zdominowany jest przez konkurencyjne podmioty z długim stażem. Dla firmy o tak krótkiej historii pozyskanie nowych użytkowników, staje się więc zadaniem nie lada trudnym. Pierwszy krok został już w zasadzie wykonany, gdyż bukmacher PZBUK dość często pojawia się podczas spotkań transmitowanych w popularnych stacjach sportowych. Czy dzięki nowemu bonusowi powitalnemu grono klientów bukmachera jeszcze się powiększy?

Odbierz bonus powitalny 500 PLN w PZBUK

Aby skorzystać  z bonusu powitalnego w PZBUK,  wystarczy wykonać zaledwie kilka mało wymagających czynności.
Kolejno będzie to:

 • Załóż konto w PZBUK korzystając z ekskluzywnego linku
 • Zweryfikuj swoje konto gracza.
 • Dokonaj pierwszej wpłaty. Wpłacając minimum 200 PLN otrzymasz maksymalny bonus.
 • Automatycznie zostanie aktywowany bonus 150% do 300 PLN.
50zł
50zł Free Bet Oferta Powitalna
graj teraz
 • Stosunkowo wysokie kursy
 • 27 różnych dyscyplin sportowych
 • Dostępne zakłady e-sport
50zł
50zł Free Bet Oferta Powitalna
graj teraz
 • Stosunkowo wysokie kursy
 • 27 różnych dyscyplin sportowych
 • Dostępne zakłady e-sport
PZBUK Recenzja

Jeśli proces rejestracji będzie już za nami, otrzymamy środki bonusowe w kwocie wynoszącej maksymalnie 300 zł.  Górny próg kwotowy osiągniemy, gdy zdecydujemy się wpłacić 200 zł. Aby spełnić warunki promocji, nasz pierwszy depozyt nie może być mniejszy aniżeli 100 zł. Zweryfikowany powinien być także numer telefonu, który to uprzednio podaliśmy. Warto zaznaczyć, iż opisywany bonus dostępny jest wyłącznie dla graczy, którzy uprzednio nie posiadali konta na stronie PZBUK. Jeśli byłeś więc klientem Polskich Zakładów Bukmacherskich w przeszłości i korzystałeś z innej oferty bonusowej, to niestety wyklucza Cię to z brania udziału w opisywanej promocji.

PZBUK jak dokonać wypłaty bonusu?

Oczywiście bonus powitalny PZBUK jest obciążony  warunkami obrotu.  Aby wypłata na konto bankowe była możliwa, należy dokonać czterokrotnego obrotu sumą bonusu oraz środków wpłaconych w depozycie. Zakłady które w tym celu obstawimy, muszą być zakładami wielokrotnymi z kursem minimalnym wynoszącym 2.0.

Przykład:

Lektura naszego artykułu była dla Ciebie tak wartościowa i zachęcająca, że natychmiastowo udałeś się na stronę internetową bukmachera PZBUK w celu rejestracji. Dokonałeś pierwszej wpłaty, decydując, iż Twój depozyt będzie wynosił 200 zł. Tym samym osiągnąłeś ostateczny próg promocji, a na Twoje konto bonusowe trafiła suma 300 zł. Teraz przed Tobą najtrudniejszy etap promocji,  a więc obstawienie zakładów w taki sposób, aby spełniamy warunki obrotu bonusem.  W momencie obowiązywania bonusu z którego zdecydowałeś się skorzystać, trwa właśnie Puchar Narodów Afryki oraz Copa America. Aby osiągnąć wymagany kurs ogólny kuponu równający się 2.0, wystarczy abyś założył się z bukmacherem o zwycięstwo Brazylii (1.28) w meczu z Peru (13.25), a także triumf Algierii (1.68) w pojedynku z Gwineą (5.85). Tak zawarty kupon posiadał będzie kurs AKO wynoszący 2.17, a więc spełni wymogi regulaminowe. Jeśli podczas obstawiania zakładów zechcesz sprawdzić stan obrotu bonusem, wystarczy że wejdziesz w ikonkę „Konto”,  dostępną w prawym górnym rogu strony. Tam kolejno wybierzesz zakładkę „Moje bonusy”, a Twoim oczom ukaże się kwota jaka pozostała Ci do obrócenia, aby pieniądze mogły trafić na Twoje konto.

 Sklep gracza PZBUK

Sklep gracza dostępny na stronie internetowej bukmachera PZBUK to nic innego jak swoisty program lojalnościowy. Aktywność jaką wykażemy podczas czynności wykonywanych na naszym koncie, PZBUK wynagrodzi nam w postaci przyznanych punktów. System premiowania przedstawia się następująco:

 • Rejestracja – 600 punktów
 • Weryfikacja konta- 1000 punktów
 • Codzienne logowanie- 25 punktów
 • Wpłata co najmniej 50 zł na konto- 50 punktów
 • Pierwsza wypłata- 100 punktów
 • Pojedynczy zakład- 10 punktów
 • Dziesięć bądź więcej zdarzeń na kuponie- 100 punktów

Taka forma zachęty do rejestracji i późniejszego pozostania klientem PZBUK, może pomóc w pozyskaniu nowych użytkowników. Zebrane w ten sposób punkty wymienimy w Sklepie Gracza między innymi na bonusy od depozytu, doładowania konta oraz darmowe zakłady.

Promotion ends: 31.08.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *