Promocje “Nocne granie” w eToto

Kategorie Aktualnosci / z Marta

Nocą można spać, ale dla tych, którzy mają problem z zasypianiem o normalnych porach jak i dla fanów sportów zza oceanu, czyli NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA bukmacher eToto przygotował nową ofertę, czyli Nocne granie w eToto. Na czym ona polega, ile można wygrać i na jakich warunkach a przede wszystkim czy to wszystko się opłaca – o tym dowiesz się poniżej.

Sporty w amerykańskim wydaniu

O ile NBA, czyli najlepsza liga koszykówki na świecie jest u nas dobrze znana i bardzo często oglądana, podobnie jak NHL – czyli zmagania hokeistów z USA i Kanady są równie dobrze znane, tak pozostałe ligi, czyli NFL, MLS i MLB nie cieszą się już taką estymą wśród fanów w Europie. O ile MLS może być znane dla fanów piłki i każdy przeciętny kibic będzie w stanie wymienić przynajmniej kilka amerykańskich klubów jak Chicago Fire, New York Red Bulls czy Los Angeles Galaxy tak przeciętny Polak będzie miał problem z przypomnieniem sobie nazwy przynajmniej jednej drużyny bejsbolowej czy futbolowej. Tak, amerykanie nazywają futbolem coś co my nazywamy futbolem amerykańskim, grę, w której bierze udział  także 11 zawodników. Na tym jednak podobieństwa się kończą, mamy „jajowatą” piłkę, zawodników w hełmach, którzy ochoczo nawzajem się demolują na boisku wielkości 120 jardów (około 109 metrów).

Nie mniej, na pewno w naszym kraju znajdzie się także pewne grono osób, które śledzą i obstawiają rozgrywki futbolu amerykańskiego czy bejsbola. Właśnie do nich bukmacher eToto kieruje swoją nową ofertę Nocne granie.

eToto – Nocne Granie

Zasady oferty

Zasady tej oferty są jasne i proste – chciałoby się powiedzieć, że całkowicie odmiennie od zawiłych dla nas reguł futbolu amerykańskiego czy bejsbola. Trzeba po prostu zagrać zakład LIVE za sumę minimum 100 złotych na wspomniane ligi, czyli  NFL, NHL, MLS, MLB, bądź też NBA. Jeżeli Twój zakład okaże się wygrane możesz normalnie cieszyć się swoją wygraną, zatrzymać lub pieniądze – niczym się już nie musisz martwić. Natomiast w razie niepowodzenia, dostaniesz od firmy eToto freebet, czyli darmowy zakład, za 50 złotych.

Czas teraz wyjaśnić jakie zakłady kwalifikują się do tej oferty. Otóż przede wszystkim muszą być to pojedyncze zakłady LIVE, czyli grane na żywo – nazwa Nocne granie jest więc w pełni zasadna Bowiem NFL, NHL, MLS, MLB, czy też NBA swoje mecze rozgrywają w 90% właśnie w nocy, jeśli śledzimy je będąc w Europie.

Minimalna stawka zakładu w tej ofercie to 100 złotych, natomiast minimalny kurs zakładu to dość dużo, bo 1,95, ale pamiętajmy, że jeśli przegramy to dostajemy zwrot 50% stawki, dlatego można zaryzykować. Pamiętajmy, że tylko zakład, który został rozliczony jak przegrany bierze udział w tej ofercie, te wygrane naturalnie nie liczą się, bo zatrzymujemy pieniądze dla siebie bez dodatkowych formalności.

Darmowy zakład, czyli popularny freebet) uprawnia gracza eToto do postawienia zakładu bez żadnych kosztów, obowiązują standardowe reguły bukmachera odnośnie obrotu freebetów, więcej informacji możesz uzyskać na stronie eToto.

Do kiedy trwa promocja

Oferta ta znajduje się na stronie eToto już od pewnego czasu a obowiązuje do odwołania, w okresie obowiązywania Sprzedaży Premiowej. W okresie obowiązywania tej promocji gracz eToto może odebrać maksymalnie jeden bonus na tydzień, czyli 7 dniach liczonych od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *