Odbierz od LV BET 2020 PLN z okazji Nowego Roku!

lvbet 2020 pln nowego roku

Przed nami kolejny rok. Równie bardzo co ważne wydarzenia sportowe 2020 roku interesowały nas będą najnowsze promocje od bukmacherów. Z okazji rozpoczęcia nowej dekady LV BET przygotował ofertę, w której pięciu graczy z największymi wygranymi otrzyma dodatkowo 2020 złotych. Co więcej aż 2020 osób z najwyższym uzyskanym obrotem w czasie trwania promocji otrzyma bonusy w wysokości 10 złotych.

lvbet 2020 pln nowego roku

PIĘĆ NAJWYŻSZYCH WYGRANYCH KWOT (KWOTA WYPŁACONA – STAWKA) ZGARNIA 2020 PLN!

2020 rok z pewnością dostarczy nam wielu sportowych emocji. Już na przełomie lipca i sierpnia zostaną rozegrane letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Nieco wcześniej, bo od 12 czerwca będziemy mogli oglądać występy reprezentacji Polski na Euro 2020. Początek roku będzie jednak należał do kogoś innego – w styczniu odbędzie się m.in. Rajd Dakar, kwalifikacje olimpijskie siatkarek i ME w piłce ręcznej mężczyzn. Jeśli chcesz obstawiać te i wiele innych wydarzeń i odebrać zwiększone wygrane od LV BET, przejdź do drugiej części artykułu i poznaj szczegóły.

1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
  • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
  • Bardzo dobre kursy
  • Wiele zdarzeń i zakładów
1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
  • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
  • Bardzo dobre kursy
  • Wiele zdarzeń i zakładów
LV BET Recenzja

Jak zgarnąć zwiększone wygrane od LV BET?

Chociaż promocja kończy się 19.01.2020 roku, warto już od początku stycznia zacząć typować, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. 2020 złotych to kwota jaką odbierze każdy z pięciu graczy, który otrzyma najwyższe wygrane (kwota wypłacona-stawka). W przypadku takiej samej wygranej u kilku graczy, wyższe miejsce w promocji zajmie gracz z wyższą postawioną stawką.

Jeśli nie uda Ci się osiągnąć wystarczająco wysokich wygranych, nic straconego. 2020 osób otrzyma dodatkowe bonusy w wysokości 10 złotych. Jak je odebrać? Wejdź na stronę LV BET korzystając z naszego linku, a następnie obstawiaj dowolne zakłady typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi z oferty sportowej LV BET. Do promocji wliczają się wyłącznie zakłady postawione za środki własne, kupony z opcją Cash-Out nie kwalifikują się. Bonus zostanie przyznany na Twoje konto, jeśli wykonasz wystarczająco duży obrót środków do końca promocji

Pamiętaj, że każdemu graczowi przysługuje tylko jeden bonus. Zdobywając zarówno 2 020 złotych za największą wygrana jak i bonus za obrót, zostanie Ci przyznany tylko jeden, ten o większej wartości. Wygrane środki trafią na Twoje konto 21.01.2020. W ciągu 30 dni od daty ich przyznania musisz dokonać przynajmniej trzykrotnego obrotu, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75.

Bonus Powitalny – odbierz do 1500 PLN od LV BET

Zakładając konto w LV BET nie można przejść obok obojętnie obok bonusów powitalnych. . Do zdobycia jest aż 1500 złotych przy dwóch pierwszych depozytach. Promocja startowa to jedna z niewielu z które skorzystał praktycznie każdy użytkownik.

Do zdobycia:

  • do 1000 złotych od pierwszego depozytu (nie mniejszego niż 50 złotych),
  • do 500 złotych od drugiego depozytu (nie mniejszego niż 50 złotych)
  • Wpłacając mniej niż 50 złotych również można skorzystać z promocji, jednak wtedy mnożnik wynosi 10% a nie 100%  lub 50% jak w przypadku większych depozytów.

Aby odebrać bonusy przejdź do strony LV BET, a następnie załóż konto. Wpłać minimum 50 złotych, wybierz bonus z mnożnikiem x100 (x50 w przypadku drugiego depozytu), aktywuj bonus. Następnie postaw zakład wielokrotny za środki bonusowe na co najmniej trzy zdarzenia z łącznym kursem minimalnym 2.50 i kursem pojedynczych zdarzeń nie niższym niż 1.25. Pozostaje Ci tylko odebrać  równowartość swojej wpłaty do 1000 złotych (do 500 złotych w przypadku drugiego depozytu.

Jeśli Twoja pierwsza wpłata jest w przedziale od 10 do 49 złotych również możesz skorzystać z promocji powitalnej. Wyślij maila na adres [email protected] o tytule “Bonus Powitalny”, a otrzymasz 10% swojego depozytu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *