Odbierz o 66% większe wygrane w promocji Totolotek

Kategorie Aktualnosci / z Agnieska

totolotek homepage 2

Większa wygrana, większy bonus, tak w skrócie działa nowa promocja od Totolotek. Im więcej zdarzeń umieścisz  na kuponie tym więcej możesz wygrać. Bukmacher oferuje zwiększone nagrody z wygranych kuponów nawet o 66%. Ich wysokość jest uzależniona od ilości zdarzeń znajdujących się na kuponie. Nie musisz się obawiać o znajomość dyscyplin kwalifikujących się do bonusu, możesz obstawiać dowolny sport.

Totolotek Aplikacja Mobilna bonusy

Okazji do sprawdzenia swoich typerskich umiejętności jest sporo. Z pewnością większość graczy jest zainteresowana piłką nożną, trwające kwalifikacje do Euro to tylko jedna z wielu rozgrywek w tej dziedzinie. Już 19 listopada będziemy mogli oglądać zmagania Naszych w Warszawie w meczu ze Słowenią. Dodając ten lub inny mecz do swojego standardowego kuponu który planowałeś obstawić możesz zwiększyć swój bonus o 5%. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do drugiej części artykułu.

1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Szeroki wybór metod płatności
 • Rozbudowana oferta dla piłki nożnej
 • Licencja Ministerstwo Finansów
1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Szeroki wybór metod płatności
 • Rozbudowana oferta dla piłki nożnej
 • Licencja Ministerstwo Finansów
Totolotek Recenzja

Jak odebrać Bonus King Size od Totolotek

Promocja bukmachera z pewnością przyciągnie wielu graczy. Aby wziąć w niej udział nie trzeba spełniać wyśrubowanych warunków, a jedynie postawić zakład wielokrotny. Aby Twój kupon kwalifikował się do promocji powinien składać się ze zdarzeń z kursem wyższym niż 1,20.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w  Totolotek skorzystaj z naszego linku dzięki któremu przejdziesz na stronę bukmachera, a następnie zarejestruj konto. Dokonaj wpłaty minimum 20 złotych i postaw zakład. To wszystko, automatycznie otrzymasz Bonus King Size. Wysokość bonusu zależy od ilości zdarzeń na kuponie. Poniżej przedstawiamy tabelę, z której odczytasz wysokości bonusów o które zostanie powiększona Twoja wygrana. Najmniejszy kupon kwalifikujący się do promocji musi się składać z 5 zdarzeń, dodając kolejne zdarzenia do kuponu Twój bonus będzie rósł.Obstawiając 30 zdarzeń Twoja wygrana zostanie powiększona aż o 66%.

LICZBA ZDARZEŃ WIELKOŚĆ BONUSU
5 5%
6 10%
7 15%
8 20%
9 25%
10 30%
11 35%
12 40%
13 45%
14 50%
15-29 52%
30 66%

 

Bonus powitalny Totolotek – zgarnij 1000 PLN

Zakłądając konto w totolotek nie sposób przejść obojętnie obok bonusu powitalnego. Rejestracja konta w Totolotek uprawnia nas do skorzystania z promocji już na początku naszej przygody z typowaniem. Większość bukmacherów oferuje podobne bonusy, jednak przypadku zakładów bukmacherskich Totolotek jest to aż 1000 złotych.

Aby otrzymać bonus powitalny Totolotek postępuj zgodnie z instrukcją:

 • Skorzystaj z naszego linku i przejdź na stronę bukmachera.
 • Załóż konto i zweryfikuj swoje dane.
 • Dokonaj pierwszego depozytu.

Po wykonaniu pierwszej wpłaty na konto bonusowe otrzymasz jej 100% w postaci bonusu. Minimalna kwotą która zostanie pomnożona to 20 złotych, otrzymasz w tym przypadku dodatkowe 20 złotych bonusu. Maksymalnie możesz otrzymać 1000 złotych wpłacając na konto dokładnie 1000zł.

Otrzymany bonus możesz przeznaczyć na dowolny sport. Kwota depozytu i otrzymanego bonusu musi zostać obrócona trzy razy. By kupon był zaliczany do obrotu jego minimalny kurs musi wynosić 1.9.

Zwróć uwagę na poniższe zasady:

 • Jeśli postawisz więcej niż jeden zakład na różne wyniki meczu w tym samym zdarzeniu zakład przepadnie,
 • Czas jaki przysługuje Ci na wykorzystanie bonusu to 30 dni od jego otrzymania, po tym czasie niewykorzystane środki przepadają,
 • Do obrotu bonusem nie zaliczają się zdarzenia rozstrzygnięte po upływie 30 dni,
 • Środki pieniężne i bonusowe znajdują się na osobnych subkontach, wygrane ze środków bonusowych znajdują się na koncie środków bonusowych,
 • Nie zlecaj wypłaty bonusu przed trzykrotnym obrotem, skutkuje to jego anulowaniem.

Przykład:

Dokonałeś pierwszego depozytu w wysokości 1000 złotych. Dzięki temu otrzymasz maksymalny dostępny bonus powitalny Totolotek. Aby wypłacić środki musisz wnieść zakłady na kwotę 6000 złotych ((depozyt+bonus) x3), po minimalnym kursie 1,90. Należy pamiętać, że obstawianie różnych wyników w ramach danego spotkania będzie skutkować anulowaniem bonusu. Powodzenia w obstawianiu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *