Odbierz 200 PLN na Black Friday w LV BET

Odbierz 200 PLN na Black Friday w LVBET

Chociaż czarny piątek pochodzi ze Stanów Zjednoczonych to w Polsce nabiera coraz większego znaczenia. Trwające nawet tydzień promocje, z roku na rok przyciągają rzesze klientów. Sezon przedświątecznych promocji rozpoczyna się również u wielu bukmacherów. Jednym z nich jest LV BET. Z okazji Black Friday LV BET  przygotował  specjalny bonus w wysokości 200 zł.

Odbierz 200 PLN na Black Friday w LVBET

do 1000 złotych od pierwszego depozytu (nie mniejszego niż 50 złotych)

Aby wykorzystać środki bonusowe postaw kupon kombi składający się z  minimum trzech zdarzeń. To z pewnością nie będzie trudne dla fanów sportu. Już w Black Friday zagra pierwsza w tabeli Pogoń Szczecin z Arką Gdynia. Nadchodzący weekend to również mecze Premier League. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i  jak miliony Polaków skorzystać z promocji w Czarny Piątek przejdź do drugiej części artykułu.

1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
  • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
  • Bardzo dobre kursy
  • Wiele zdarzeń i zakładów
1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
  • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
  • Bardzo dobre kursy
  • Wiele zdarzeń i zakładów
LV BET Recenzja

Jak otrzymać 200 PLN od LV BET

To co skłania nas do korzystania z promocji w Black Friday to niskie ceny. Tak jest również w tym przypadku. Skorzystaj z naszego linku a następnie dokonaj depozytu za co najmniej 25 złotych na stronie LV BET. Podczas dokonywania wpłaty nie zapomnij wybrać możliwości “Bonus do 200 PLN” widocznej na Twoim koncie. To co zyskujesz, to bonus w wysokości 2% wpłaty, z mnożnikiem kursu całkowitego “x25”. Maksymalny bonus jaki możesz otrzymać to 200 złotych, aby go zdobyć wpłać 400 złotych (2% z 400 złotych to 8 złotych co z mnożnikiem 25 daje 400 złotych). Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Promocja trwa do  do 29.11.2019 do godziny 23.59, a twój bonus będzie dostępny na koncie przez kolejne 30 dni.

Aby kupon spełniał warunki promocji, za otrzymane środki bonusowe utwórz kupon kombi na minimum trzy zdarzenia, którego łączny kurs będzie wynosił minimum 2.5 a kursy na pojedyncze sekcje nie będa niższe niż 1.25. Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, musisz samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus klikając  “Aktywuj” i zatwierdzić go. Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo.

Jak wypłacić bonus od LV BET?

Aby wypłacić bonus musisz co najmniej trzy razy obrócić kwotę depozytu uprawniającą do korzystania z promocji. Minimalny kurs kwalifikujący kupony do obrotu to 2.0. W przypadku zakładu  typu kombi  przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50. Zakłady systemowe nie są wliczane do obrotu depozytem. Nie jest również dozwolone zawieranie zakładów, które się wzajemnie wykluczają. Obrotu depozytem możesz dokonać zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem.  Jeśli dokonasz wpłaty większej niż 400 złotych to wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 400 złotych.

Bonus Powitalny w LV BET

Bonus powitalny to jedna z największych i stałych promocji jaką proponują bukmacherzy. LV BET proponuje aż 1500 złotych przy dwóch pierwszych depozytach po założeniu konta.

Do zdobycia:

  • do 1000 złotych od pierwszego depozytu (nie mniejszego niż 50 złotych),
  • do 500 złotych od drugiego depozytu (nie mniejszego niż 50 złotych)
  • Wpłacając mniej niż 50 złotych również można skorzystać z promocji, jednak wtedy mnożnik wynosi 10% a nie 100%  lub 50% jak w przypadku większych depozytów.

Aby odebrać bonusy przejdź do strony LV BET, a następnie załóż konto. Wpłać minimum 50 złotych, wybierz bonus z mnożnikiem x100 (x50 w przypadku drugiego depozytu), aktywuj bonus. Następnie postaw zakład wielokrotny za środki bonusowe na co najmniej trzy zdarzenia z łącznym kursem minimalnym 2.50 i kursem pojedynczych zdarzeń nie niższym niż 1.25. Pozostaje Ci tylko odebrać  równowartość swojej wpłaty do 1000 złotych (do 500 złotych w przypadku drugiego depozytu. Jeśli Twoja pierwsza wpłata jest w przedziale od 10 do 49 złotych również możesz skorzystać z promocji powitalnej.

Wyślij maila na adres [email protected] o tytule “Bonus Powitalny”, a otrzymasz 10% swojego depozytu. Za otrzymany bonu postaw zakład kombi na minimum trzy zdarzenia o minimalnym kursie całkowitym 2.5 i minimalnym kursie pojedynczych zdarzeń 1.25. Spełniając te warunki otrzymasz równowartość swojej pierwszej wpłaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *