Obstawiaj tenis z LVBET: +14% do wygranych w aplikacji

lvbet_Obstawiaj

Fani tenisa łączcie się! Mały odsetek graczy świadomych jest tego, iż tenis zalicza się do najczęściej obstawianych dyscyplin sportowych na świecie. Bukmacher LVBet przygotował miłośników tenisa niezwykle atrakcyjną promocję. Trwający właśnie Wimbledon, a więc najstarszy turniej wielkoszlemowy na świecie, może stać się jeszcze bardziej atrakcyjny.

lvbet_Obstawiaj

Zakładając konto w LVBet każdy nowy użytkownik może otrzymać aż 1520 złotych w bonusach | LVbet.pl

Przynajmniej z perspektywy klientów LVBet. Oglądanie pojedynków obrońcy tytułu sprzed roku Novaka Djokovića z Rafaelem Nadalem przysporzy zapewne jeszcze większa dawkę emocji, jeśli zdecydusz się założyć z bukmacherem o zwycięstwo któregoś z zawodników. Aby było to dla nas jeszcze bardziej opłacalne, warto tego dokonać z wykorzystaniem aplikacji mobilnej LVBet. Tylko stawiając zakład za jej pośrednictwem spełnimy warunki promocji. Jak zatem otrzymać dodatkowe 14% wygranych od LVBet?

1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
 • Bardzo dobre kursy
 • Wiele zdarzeń i zakładów
1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
 • Bardzo dobre kursy
 • Wiele zdarzeń i zakładów
LV BET Recenzja

Jak odebrać +14% do wygranych od LVBet?

Aby móc skorzystać z oferty promocyjnej nie należy wcale spełniać szeregu wytycznych. Wymogiem jest z pewnością status użytkownika LVBet oraz posiadanie na swoim smartfonie aplikacji mobilnej bukmachera. Jeżeli nie masz konta w LVBet – załóż konto korzystając z ekskluzywnego linku i odbierz bonus powitalny od LVBet.

Warunki przedstawiają się następująco:

 1. Promocja trwa od 26 maja 2019 r. do 8 września 2019 r. godz. 23:59.
 2. Dotyczy tylko zakładów zawartych za pośrednictwem aplikacji LVBet.

Promocja dotyczy zakładów wniesionych na tenisowe wydarzenia z poniższej listy:

 • Wimbledon (1.07-14.07)
 • Newport (15.07-21.01)
 • Hamburg (22.07-28.07)
 • Waszyngton (29.07-4.08)
 • Montreal, Toronto (5.08-1.08)
 • Cincinnati (11.08-18.08)
 • Winston-Salem (18.08-24.08)
 • US Open (26.08-8.09)
 1. Stawiając zakład podczas trwania któregoś z wyżej wymienionych turniejów zmianie ulegnie wskaźnik, przez który mnożony jest zawsze ostateczny kurs naszego kuponu (rozwinięcie w akapicie poniżej).
 2. Promocja dotyczy zakładów przedmeczowych, na żywo, kuponów pojedynczych, a także kombi w obrębie jednego turnieju.
 3. Zakłady zawarte za środki bonusowe nie mogą wziąć udziału w promocji.
 4. Oferta bonusowa dostępna jest wyłącznie dla pełnoletnich użytkowników.

Szczegółowe warunki promocji +14% wygranych od LVBet

Aby dokładnie wytłumaczyć zasady działania oferty, zobrazujemy Ci je na prostym przykładzie. Na tapet weźmiemy dwa spotkania 1/16 finału Wimbledonu, w których to zmierzą się ze sobą Reilly Opelka (kurs 3.65) z Milosem Raonicem (kurs 1.27) oraz kontrowersyjny Nick Kyrgios (kurs 3.55) z Rafaelem Nadalem (kurs 1.28).

Obstawiaj-LVBET-tenis

Promocja trwa od 26 maja 2019 r. do 8 września 2019 r. godz. 23:59 |

Jeśli zdecydujesz się postawić 100 zł na typowanych do zwycięstwa Raonica i Nadala bez promocji, to wygrana wynosiłaby dokładnie 143,05 zł. A to za sprawą mnożnika, który podczas stawiania zakładów w Polsce wynosi 0.88. Brakujące dwanaście setnych to podatek obrotowy, odprowadzany na mocy przepisów ustawy hazardowej. Dzięki promocji LVBet. bukmacher niweluje wpływ podatku, przez co gracz może otrzymać dodatkowe 14% wygranych. Wracając do naszego przykładu – dzięki promocji LVBet ostateczna wygrana wyniesie 162,56 zł. Należy pamiętać, iż promocja jest ograniczona czasowo.

LVBet Bonus Powitalny – 1520 PLN dla nowych graczy

Zakładając konto w LVBet każdy nowy użytkownik może otrzymać aż 1520 złotych w bonusach. Bonus powitalny podzielony jest w zasadzie na trzy części:

 • Bonus od pierwszego depozytu do 1000 PLN
 • Bonus od drugiego depozytu do 500 PLN
 • Darmowe 20 PLN za rejestrację konta z linku na naszej stronie oraz weryfikację konta

Gdy utworzymy konto na stronie bukmachera i dokonamy pierwszego depozytu w kwocie minimum 50 zł, możemy wybrać tzw. bonus z mnożnikiem. Otrzymamy wtedy bonus w wysokości 1% depozytu, pomnożonego x100. Aby aktywować bonus musimy stworzyć kupon zawierający minimum trzy zdarzenia, o kursie łącznym wynoszącym co najmniej 2.50, gdzie kurs pojedynczego zakładu nie będzie niższa aniżeli 1.25. Tak stworzony kupon zawrzemy za środki bonusowe i jego kurs ogólny zostanie pomnożony o 100x. Maksymalny próg takie bonusu wynosi właśnie 1000 zł.

Podczas dokonywania drugiego depozytu, zasady kolejnej części promocji są praktycznie identyczne. Wyjątkiem jest jedynie mnożnik wynoszący tym razem 50, a także górny próg bonusu, którym jest kwota 500 zł.

Część trzecia i ostatnia skierowana jest do graczy, którzy dokonują mniejszych depozytów. Jeśli będąc nowym użytkownikiem LVBet zdecydujesz się wpłacić na swoje konto kwotę pomiędzy 10 a 49 zł, to aby być uprawnionym do bonusu, musisz wysłać e-mail na adres [email protected], a także wpisać w tytule wiadomości „ Bonus powitalny”.

Otrzymasz wtedy bonus wynoszący 10% depozytu wraz z dziesięciokrotnym mnożnikiem kursu całkowitego. Po utworzeniu kuponu na warunkach identycznych jak w części pierwszej i drugiej, a następnie jego postawieniu, nasza wygrana wyniesie maksymalnie wartość równą wpłaconemu depozytowi. Więcej informacji na temat rodzajów bonusów oraz kryteriów ich obrotu znajdziesz w tym artykule.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *