Obstawiaj La Liga w ten Weekend w LV BET bez Podatku

lvbet 1.liga

Sportowe zmagania piłkarzy w tym sezonie w pełni. W tygodniu wolny czas możemy poświęcić europejskich pucharom, weekend to zaś czas na najlepsze ligi europejskie. LV BET na cotygodniowe mecze lig europejskich przygotował promocję, w której nie musisz obawiać się o odjęty od wygranej podatek, oglądanie spotkań będzie jeszcze przyjemniejsze. 

lvbet 1.liga

do 1000 złotych od pierwszego depozytu (nie mniejszego niż 50 złotych)

Ten tydzień zarezerwuj dla Ligi Hiszpańskiej, to właśnie obstawiając La Liga możesz zwiększyć swoje wygrane o 14%. Jeśli nie jesteś fanem piłkarzy z Hiszpanii w  kolejnych tygodniach promocja będzie obejmowała Bundesligę i Ligę Francuską. Jednym z głównych warunków uczestnictwa w promocji LV BET jest posiadanie aplikacji bukmachera. Tylko kupony obstawione przy jej użyciu będą brane pod uwagę. Więcej szczegółów znajdziesz w naszym artykule.

1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
 • Bardzo dobre kursy
 • Wiele zdarzeń i zakładów
1000zł
100% do 1000zł Bonus Powitalny
graj teraz
 • Funkcjonalna aplikacja dla telefonów
 • Bardzo dobre kursy
 • Wiele zdarzeń i zakładów
LV BET Recenzja

Jak odebrać zwiększone wygrane w LV BET?

Promocja trwa od 27.09.2019 do końca 29.09.2019. Obejmuje mecze siódmej kolejki ligi hiszpańskiej La Liga rozgrywane w tych dniach. Aby wziąć w niej udział skorzystaj z naszego linku i przejdź na stronę LV BET. Jeśli nie masz jeszcze aplikacji bukmachera, pobierz ja na swój telefon. Aplikacja jest dostępna zarówno dla użytkowników Androida jak i IOS. Jeżeli nie masz konta w LVBet – załóż konto korzystając z ekskluzywnego linku i odbierz bonus powitalny od LVBet.

Promocja dotyczy zakładów:

 • Na siódmą kolejkę La Ligi rozgrywanych w dniaich 27.09 – 29.09,
 • Zakładów przedmeczowych oraz tych postawionych na żywo,
 • Zakładów pojedynczych oraz kombi,
 • Postawionych za środki własne (zakłady postawione za środki bonusowe nie kwalifikują się do promocji),
 • Zakładów wniesionych przez aplikację mobilną LV BET (zakłady wniesione za pomoca innej wersji storny lv.bet nie są zaliczane).

Przykład:

Obstawiasz jeden z meczów Ligi Hiszpańskiej na ten weekend. Kurs na to spotkanie wynosi 2.0. Twoje przewidywania się sprawdzają i Twój faworyt wygrywa. Wygrywasz całe 100 złotych a nie mniej jak byłoby to w przypadku standardowego zakładu bez uwzględnienia promocji +14%.

Poniżej przedstawiamy kalendarz promocji +14% w aplikacji LV BET na kolejne weekendy:

 • 09 – 29.09 – 1. Liga Hiszpańska
 • 10 – 6.10 – 1. Liga NIemiecka
 • 10 – 20.10 – 1. Liga Francuska

Bonus Powitalny – odbierz do 1500 PLN od LV BET

Bonus powitalny to jedna z największych promocji jaką proponują bukmacherzy. Zakładając konto w LV BET nie można przejśćobok niej obojętnie. Do zdobycia jest aż 1500 złotych przy dwóch pierwszych depozytach. Promocja startowa to jedna z niewielu z które skorzystał praktycznie każdy użytkownik, nie niesie ze sobą ryzyka, zasady są stosunkowo łatwe a Ty możesz obstawiać to co lubisz najbardziej.

Do zdobycia:

 • do 1000 złotych od pierwszego depozytu (nie mniejszego niż 50 złotych),
 • do 500 złotych od drugiego depozytu (nie mniejszego niż 50 złotych)
 • Wpłacając mniej niż 50 złotych również można skorzystać z promocji, jednak wtedy mnożnik wynosi 10% a nie 100%  lub 50% jak w przypadku większych depozytów.

Aby odebrać bonusy przejdź do strony LV BET, a następnie załóż konto. Wpłać minimum 50 złotych, wybierz bonus z mnożnikiem x100 (x50 w przypadku drugiego depozytu), aktywuj bonus. Następnie postaw zakład wielokrotny za środki bonusowe na co najmniej trzy zdarzenia z łącznym kursem minimalnym 2.50 i kursem pojedynczych zdarzeń nie niższym niż 1.25.

Pozostaje Ci tylko odebrać  równowartość swojej wpłaty do 1000 złotych (do 500 złotych w przypadku drugiego depozytu.Jeśli Twoja pierwsza wpłata jest w przedziale od 10 do 49 złotych również możesz skorzystać z promocji powitalnej. Wyślij maila na adres [email protected] o tytule “Bonus Powitalny”, a otrzymasz 10% swojego depozytu. Za otrzymany bonu postaw zakład kombi na minimum trzy zdarzenia o minimalnym kursie całkowitym 2.5 i minimalnym kursie pojedynczych zdarzeń 1.25. Spełniając te warunki otrzymasz równowartość swojej pierwszej wpłaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *